Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect: Andromeda märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2017 15:43:59 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Sain mängu läbi ja püsivat kahjustust ei tekkinud (nagu mõni siin üritab väita)...
Palju õnne! Samas võis kahjustus sul juba enne olla... icon_biggrin.gif Kas sa kardad saada arvutimängude mängimise tõttu püsivat kahjustust? Kui nii, siis on liivakast, pisike ämber ja kühvel sinu jaoks parim lahendus... kuigi suhu sattuv liiv võib samuti kahjulik olla. Elu on keeruline... icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 16.04.2017 10:47:54 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Sain mängu läbi ja püsivat kahjustust ei tekkinud (nagu mõni siin üritab väita)...
Palju õnne! Samas võis kahjustus sul juba enne olla... icon_biggrin.gif Kas sa kardad saada arvutimängude mängimise tõttu püsivat kahjustust? Kui nii, siis on liivakast, pisike ämber ja kühvel sinu jaoks parim lahendus... kuigi suhu sattuv liiv võib samuti kahjulik olla. Elu on keeruline... icon_sad.gif

Kui oled ca 25 aastat videomänge mänginud, siis kindlasti on mingi "kahjustus" icon_biggrin.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 17.04.2017 14:55:09 vasta tsitaadiga

Võtsin peale paarinädalast pausi uuesti Andromeda ette ja peaks mainima, et mängu teine pool on oluliselt parem, kui esimene. Eks asi on ka harjumises aga tundub juba nagu täitsa Mass Effect. Pikad pühad möödusid suuresti pult käes.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.04.2017 14:58:37 vasta tsitaadiga

36.89€ hetkel soodsaim... teen EA access mängimata asjad läbi ja siis ehk 30-ga saab ära osta thumbs_up.gif
Ehk tuleb ka mõni uuendus vahepeal.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2017 12:00:06 vasta tsitaadiga

Vaatasin siin kuidas saada rohkem dämmi insanity peal ja paistab, et kui õigesti speccida, siis saab isegi insanity peal teha täieliku killer buildi mis võtab fiendid, eirochid, ascendantid, hydrad ja destroyerid umbes 10 sekundiga maha (ok destroyereid päris mitte kuna seal peab kaks turretit kah hävitama). Päris kreisi kui mõelda, et isegi täielikult specced out (powerite poolest) läks mul black widow vi kasutades umbes 5 minutit, et kolm eirochit (või olid fiendid - ei mäleta) maha saada. Nende buildidega oleks läinud vist 30 sekundit.

Link


Link


Ja lõppu ka DLC spekulatsiooni. Ärge vaadake ega lugege kommentaare kui te ei taha lõppmissiooni spoilida.

Link

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 20.04.2017 15:19:27 vasta tsitaadiga

Kui välja arvata animatsioonid ja see mängu täiesti sitt algus mis ei kutsnud absull mängima ja arusaamatus sest see asi oli ikka päris segane seal, et paar nädalat üritasin ülepäeviti mängida aga üle 10minuti eisuutnud kui lõpuks jõudsin Havarl'i kus grindisin viability 100% ja mäng muutus poole ägedamaks kus olen teinud tohhuijaa side queste mis tunduvad nagu "Priority" questid ja olen jõudnud lvl 29 Cloak/Sniper build millel 1300dmg. Eisaa aru miks võeti ME1/2/3'est ära võimalus muuta ka oma kaaslaste Loadouti? ME3'es olid mõlemad mul sama tuuning snipritega... + ei saa enam Skilli käske anda mis on väga jama sest need lollid on ikka nii lollid, et eioska midagi teha nendega ja enamus ajast ei kasutagi neid v lasevad mööda... icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2017 17:34:56 vasta tsitaadiga

Ega jah. Saab ainult käskida, et mine seisa sinna või mine ründa seda. Muud teha ei saa. Armori muutmine okei aga relvi tahaks küll muuta. Võibolla nad vaatasid, et konsoolimänguritele liiga raske. Vb nad vaatasid, et inventory management läheb liiga karmiks kui pead pidevalt 1+2 komplekti asju alles hoidma (vähemalt).

Btw im rich icon_lol.gif (ainult strike teamidega teenitud)
Spoiler Spoiler Spoiler

Hetkel 4 tiimi level 20 ja kaks tiimi level 17.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.04.2017 21:44:11 vasta tsitaadiga

Tomorrow, tiimid tegid? Või ise ka midagi?
Ma ei viitsinud väga nokitseda nendega ei ise ega tiime saata. Nii kui meeles oli, siis kogusin-suunasin.

Hakkasin peale ME:A'd algset seeriat esimest korda läbi mängima.
Ja mis silma jäänud on - osad dialoogid, mille kohta öeldi, et ebaloogilised üleminekud, tujud jms on ME1 pealt võetud. Täpselt sama jama, et mingi hull emotsioon ja Shepardi ühe lause peale muutub kardinaalselt vestlus.
ME2 pealt on võetud kohmakas menüüde süsteem.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2017 23:18:45 vasta tsitaadiga

softis, Jep palkasin kõik kuus tiimi. Ootan kuni need kõik saavutavad max leveli (20) ja siis vaatan mis equipmenti ma neile ostan. Arvatavasti teen spetsialistide tiimid a'la üks tiim pantivangide päästmiseks, teine öömissioonideks jne. Muidugi eks nad ole feilimistega ka negatiivseid omadusi külge saanud. Näiteks ühel tiimil on naljakal kombel nii careless negative trait kui ka selle vastand precise positive trait icon_lol.gif . Ühel on night blindness. Ühel on poor intelligence ja cowardly lol.
Hetkel on kõik mission fundid tulnud nende kaudu. Olen SP-ga veel hõivatud (kuigi lõpus) ja pole aega olnud APEX missioone ise teha.

Menüüsüsteem on pigem ME1 pealt võetud kui võtta keerukust.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.04.2017 23:26:09 vasta tsitaadiga

mis nende strike teamide point on?
ma olen paar päeva telefonirakendusest neid teinud pisut, kuid taust on mulle täiesti segane icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2017 23:47:29 vasta tsitaadiga

Strike tiimid on peamiselt neile kes ei taha/kavatse MP-d mängida või pole aega seda teha. Strike tiimid toovad SP kampaaniasse ressursse nagu krediit, mineraalid, research data jne (suht vähe tegelikult) aga samas ka relvi (kohati ka ultra rare) mida müües saab SP-s palju rohkem krediiti.
Ehk siis neile kes MP-d ei mängi toovad need SP boonuseid. Neile kes MP-d mängivad toovad need mission funde mille eest saab cobra rpg ja first aid packe osta MP poes + muud kraami mida tavalistes pakkides pole.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.04.2017 07:41:22 vasta tsitaadiga

MP oli veel hullem kui SP, seda küll mängida ei suudaks (võimalik, et oli triali ajal ka pooletoobine).
Soodsaim hetkel 36.09€ (6.- pärast ostan).
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluesglues
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2011




sõnum 22.04.2017 16:53:16 vasta tsitaadiga

Tegin ka lõpuks SP läbi (mängisin insanity peal) ja üldmulje on, et selline 75/100 mäng. Mängu läbimiseks kulus ca 40h, kusjuures keskendusin peamiselt kaaslaste lojaalsusmissoonidele + põhistoorile.

Mängu tugevad küljed IMO:
1) Combat (powereid võiks saada vaid rohkem valida...see profiilivahetamine ei tööta väga).
2) Planeedid näevad ilusad välja ja kui sidequestidega üle ei pinguta, on tore neid avastada.

Nõrgad küljed:
1) Põhistoori on hall mass, klišeelik, jätab täiesti külmaks.
2) Kaaslaste ja teiste NPC-de osas sama emotsioon - hulk ootuspäraseid stereotüüpe.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003




sõnum 22.04.2017 20:35:49 vasta tsitaadiga

Sain ka läbi c.a 81 tundi läks. Tegemata jäid ainult kogumise ülesanded aga pea-, kõrval tegelaste ning planeetidel olevad ülesanded sai ära tehtud (v.a. 2 tükki mis olid pugised. Ülesande vastuvõtja hakkas rääkima aga tegelikult ei rääkinud – ja nii jäigi ülesanne ära lõpetamata). Seega ilma ulme grindita sain 70+ taset ning seega 2 relvastuse taset jäi ära upgrd´mata. Mängu läbitavus, sain aru oli 98%

Mängust: Mina otsisin sisu. Alguses olid need näod kentsakad ning ka mul mõned korrad keeras peategelase kale korgitsaks aga jah - kõige rohkem häiris mind mage sisu.
Teine galaktika aga erinevate päikesesüsteemide taimesti ja loomastik oli ühesugune. Angaralaste füsioloogia oli ka copy/paste „meie“ galaktikast. Laevad, ehitised, kombed – kõik copy/paste (v.a remnant).
Ajuvaba SAM – kes suutis ükskõik mis probleemi ära lahendada.
Ajuvaba ja kiirelt kokkuklopsitud poliitika ning läbisaamised ja tõlked (yawn)
Lapsik pahalane…
Veel lapsikum peategelane (nii mõnigi kord mõtlesin, et ei tea miks sellise lollijutu pärast oma meeskond teda ära ei kõrvalda).
Kõige hullemad olid need planeetide eelvaate introd – sõita tuli ju ohtralt edasi tagasi.
Sellest ajas ma arvan oli ca 20 tundi ootusärevad ja nauditavad.

Kui keegi pole mänginud – siis mängiga kindlasti väga raskel raskusastmel, saate vähemalt shooteri kogemuse.
Kas järgmist osa proovin – jah. Aga skeptiliselt. Kui see tuleb sama jama siis rohkem ma oma aega kolmanda osa peale ei raiska.
Miks siis raiskasin nii palju aega ? Tahtsin eksportimiseks tegelast mida arvatavalt Andromeda II importida 😊

Kõige rohkme meeldis dünaamilisus mida maastikule oli sisse toodud (lahkuvad, tulevad laevad) ning suht hea mängumootoriga saavutatud füüsika (inimesed, vesi jms).

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2017 20:51:45 vasta tsitaadiga

Vaatan, et põhistoori on väga polariseeriv. Kas meeldib või ei meeldi üldse. Enamusele vist ei meeldi üldse. Tiimiliikmed on nii ja naa. On neid kes on täiesti ok. Jaal on imho üks parimaid. Cora vastu pole mul kah midagi. Peebee mulle eriti ei meeldi. Drack on ok aga suht igav. Vetra unustan miskipärast kogu aeg ära. Liam on äärmiselt häiriv oma hääle ja pideva "targa" dialoogiga. Kindlasti minu jaoks liam kõige vastikum tiimiliige. Isegi SAM oma monotoonse häälega on parem.
Archon on ok aga suht ühetahuline. Imho Primus oleks olnud param valik ehk sest female villian tavaliselt pole mängudes.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2017 21:16:34 vasta tsitaadiga

Liam ajas jah närvi
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2017 09:47:19 vasta tsitaadiga

Valged inimesed - rõõmustage icon_biggrin.gif
http://www.nexusmods.com/masseffectandromeda/mods/109

Btw seal on naked ryder kah modide hulgas icon_lol.gif

EDIT 2:
Varasemad concept pildid: http://www.eurogamer.net/articles/2017-04-26-mass-effect-andromeda-concept-art-shows-early-gameplay-ideas

Kusjuures see võiks küll mängus olla ja see oleks ka igati loogiline:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2017 13:02:30 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Imho Primus oleks olnud param valik ehk sest female villian tavaliselt pole mängudes.

Pole ise veel mängida jõudnud - idee tundub iseenesest lahe.
Nende naissoost kurikaelade kohta siin väike nimekiri https://www.giantbomb.com/female-antagonists/3015-2053/characters/ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2017 17:42:33 vasta tsitaadiga

Sain kõik Strike Teamid max levelile ja panin equipmenti kah peale. 790 Mission fundi jäi veel reservi kah.
Tegin 5 spets tiimi erinevate olude jaoks (5 põhilist, level IV gear) ja ühe all round tiimi. Tiiminimed panin relvade järgi peamiselt.
Pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler

Täpsemad tiimide traitid kah:
Spoiler Spoiler Spoiler


Pathfinder rewards oli kah mingil hetkel maxed out:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.04.2017 22:46:18 vasta tsitaadiga

Tomorrow, mida sul SP's nii palju mängida on? icon_eek.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.05.2017 10:01:23 vasta tsitaadiga

80h pelatud ja pole veel poole pealegi jõudnud icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2017 11:17:57 vasta tsitaadiga

Jep mul mingi 115 tundi pelatud ja 85% kandis. Journalis on paar bugged questi mis ootavad patchi (Nomad Shield Crafting ja Earn Your Badge). Keri T'Vessa intervjuu mis tuleb vist pärast lõppmissiooni ja 3 remnant core millest ma olen vist kuskil Vaultis mööda kõndinud (kuigi ma olen väga põhjalik). Praegu lähengi tagasi ja üritan need ülesse leida. Mõned fusion modid kah puudu ja vaja üles leida.

Kui need tehtud siis vist lõppmissioon. Igatahes Meridianisse dokkima veel ei hakanud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 03.05.2017 17:41:29 vasta tsitaadiga

Kui ainult põhimissioone teha, siis pidavat 5 tunniga mängu läbi tegema. icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2017 17:42:05 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Kui ainult põhimissioone teha, siis pidavat 5 tunniga mängu läbi tegema. icon_lol.gif


true story

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2017 18:23:23 vasta tsitaadiga

Väga võimalik. Raskustase loeb kah. Insanity on tase omaette ja seetõttu ma kogungi kõike mis võimalik. Hetkel level 67. Vaatan kas suudan grindida level 80 peale, et X level relvad craftida esimese playtrough peal. See oleks üsna epic. Tavaliselt on mitu playtrough vaja, et max level ja relvad saada aga MEA spawn süsteemi eripärade tõttu saab pidevalt 100-300 XP per fight kuna suva tüübid outpostides spawnivad uuesti icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect: Andromeda mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.