Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
November
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2012




sõnum 25.04.2017 17:35:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab miks võib telefon kasutada suurtes kogustes andmeside mahtu "android OS" jaoks? Täiesti ootamatu kaasaanne uue telefoniga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2017 17:38:44 vasta tsitaadiga

Hiinlastele vaja andmeid saata ju icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2017 17:39:08 vasta tsitaadiga

Tarkvarauuendus?
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.04.2017 17:46:20 vasta tsitaadiga

November kirjutas:
Kas keegi teab miks võib telefon kasutada suurtes kogustes andmeside mahtu "android OS" jaoks? Täiesti ootamatu kaasaanne uue telefoniga.


Päriselt on kasutatud või ainult telefon arvab nii? Ma siin kusagil HV teemas kirjeldasin millalgi juhtumi ühe Huaweiga, mis ootamatul arvas nagu oleks 7GB ühe päevaga kulunud. Tegelikult ei olnud.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
November
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2012




sõnum 25.04.2017 17:48:48 vasta tsitaadiga

Leeco max2, lühidalt.
Igati korraliku koostekvaliteet iga, viisaka väljanägemisega. Suur ja raske: 5,7 ja 185 grammi. Esmamulje järgi on kiire ja hea, aga kroom jookseb aegajalt kinni. Aku on selline, et kõvema kasutusega meestele ei soovita. Sõitsin mapsiga hommikul Tartusse ja päeval istusin suht tihti internetis, aga mitte pidevalt. Õhtuks jäi 22%. Tavakasutuses oli 47% st 2 päeva ei vea kuidagi välja. Fotode kohta ei oska veel suurt öelda, aga pigem selline okei tase tundub, ei midagi hiilgavat. Tarkvaraga vaja midagi vist ette võtta. Muidu tundub, et hinna kohta väga hea.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2017 18:15:20 vasta tsitaadiga

cola1, kas need asjad mitte kaamerarakenduses kinni pole? Ehk kui originaalsoft ei toeta, siis toetab ehk mõni muu.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
November
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2012




sõnum 25.04.2017 18:46:57 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Tarkvarauuendus?


Kuidas seda teha?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
littlejacob
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2017 18:56:16 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
cola1, kas need asjad mitte kaamerarakenduses kinni pole? Ehk kui originaalsoft ei toeta, siis toetab ehk mõni muu.


Sõltub nii rakendusest, kuid ka tootja driveritest. Tasub erinevaid äppe proovida. Freedcam on üsna asjalik telefonidel, mis camera 2 API-t ei toeta. Saab raw pilte ja manual sätteid olenevalt driverist. Arendajaga ühendust võttes teeb tavaliselt telefonile sobivaks kui veel pole.

cola1 , enne kui DSLR ostsin, sai ka telefonidega pikka säri tehtud ja selgus, et parim selles vallas on hiina tootja Nubia. 21 minutit säri saab teha nendega. Kahjuks küll pole neil OIS-i ehk tavalisi pilte tehes pole nad just kõige paremad, kuid just manual pool annab palju juurde. Sensorid neil samad, mis näiteks LG tippmudelitel, kuid soodsama hinnaga. Xiaomidel oli veel vähemalt eelmine aasta säriaeg üsna piiratud, päris uute mudelite kohta pole uurinud. PS-is võin pikemalt jutustada kui huvi.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2017 19:07:39 vasta tsitaadiga

November kirjutas:
anubis kirjutas:
Tarkvarauuendus?


Kuidas seda teha?


Ma mõtlesin, et äkki telefon tegi tarkvarauuenduse. Sellest ka võrgukasutus.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2017 23:48:54 vasta tsitaadiga

November kirjutas:
Aku on selline, et kõvema kasutusega meestele ei soovita. Sõitsin mapsiga hommikul Tartusse ja päeval istusin suht tihti internetis, aga mitte pidevalt. Õhtuks jäi 22%.

Testi mõttes või ei ole tõesti kombeks autos laadida? Mul läheb küll autos pea alati telefon hoidikusse ja laadija sappa, eriti kui veel navirakendust ka kastuan.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2017 09:23:36 vasta tsitaadiga

Zuk 2l, krüptimist menüüs ei leia, aga outlooki paigaldades menüü ilmus... Ilmselt dekrüptimine läheks raskeks.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
November
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2012




sõnum 26.04.2017 13:12:20 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
November kirjutas:
Aku on selline, et kõvema kasutusega meestele ei soovita. Sõitsin mapsiga hommikul Tartusse ja päeval istusin suht tihti internetis, aga mitte pidevalt. Õhtuks jäi 22%.

Testi mõttes või ei ole tõesti kombeks autos laadida? Mul läheb küll autos pea alati telefon hoidikusse ja laadija sappa, eriti kui veel navirakendust ka kastuan.


Pigem prooviks jah. Eriti navi ei kasuta üldiselt. Laadimine, muide, väga kiire.
Aga üldiselt. Eelmine telefon oli P7, millega võrreldes on foto umbes sama hea(aga ei ole eriti pildistanud veel), aku veidi parem, ekraan umbes samahea ainult suurem, kiirus ka veidi parem jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013




sõnum 26.04.2017 13:57:10 vasta tsitaadiga

littlejacob kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
cola1, kas need asjad mitte kaamerarakenduses kinni pole? Ehk kui originaalsoft ei toeta, siis toetab ehk mõni muu.


Sõltub nii rakendusest, kuid ka tootja driveritest. Tasub erinevaid äppe proovida. Freedcam on üsna asjalik telefonidel, mis camera 2 API-t ei toeta. Saab raw pilte ja manual sätteid olenevalt driverist. Arendajaga ühendust võttes teeb tavaliselt telefonile sobivaks kui veel pole.

cola1 , enne kui DSLR ostsin, sai ka telefonidega pikka säri tehtud ja selgus, et parim selles vallas on hiina tootja Nubia. 21 minutit säri saab teha nendega. Kahjuks küll pole neil OIS-i ehk tavalisi pilte tehes pole nad just kõige paremad, kuid just manual pool annab palju juurde. Sensorid neil samad, mis näiteks LG tippmudelitel, kuid soodsama hinnaga. Xiaomidel oli veel vähemalt eelmine aasta säriaeg üsna piiratud, päris uute mudelite kohta pole uurinud. PS-is võin pikemalt jutustada kui huvi.

Oneplus mudelitlel saab panna säri 30 sec ja iso 6400 oneplus 3t-l 3200 iso .
Tahaks teada kas xiaomidel saab ka nii pikka säriaega panna.
Hetkel arvan et ootan kuni oneplus 5 vällja tuleb aga kui xiaomidel peaks ka saama pikka säriaega panna siis pole ka välistatud xiaomi mi6.
Youtubes on küll palju telefonide kaamerate ülevaateid ja võrdlusi aga üheski videos pole näidatud manuaalseid seadmeid ja kui kvaliteetne pilt jääb näiteks öösel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
littlejacob
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2017 15:01:02 vasta tsitaadiga

cola1 kirjutas:

Oneplus mudelitlel saab panna säri 30 sec ja iso 6400 oneplus 3t-l 3200 iso .
Tahaks teada kas xiaomidel saab ka nii pikka säriaega panna.
Hetkel arvan et ootan kuni oneplus 5 vällja tuleb aga kui xiaomidel peaks ka saama pikka säriaega panna siis pole ka välistatud xiaomi mi6.
Youtubes on küll palju telefonide kaamerate ülevaateid ja võrdlusi aga üheski videos pole näidatud manuaalseid seadmeid ja kui kvaliteetne pilt jääb näiteks öösel.


Mul Oneplus One ja sellel saab panna maksimaalselt 100 sekundit säri, 3200 iso. Mõne romiga saab vähem. Üle 800 iso ei kannata opo-ga kasutada, sest müra liiga palju. Uuematega kannatab loodetavasti ka kõrgemaid väärtusi kasutada.

Mi5ga saab 32 sekundit, niiet ilmselt uuematega saab sama palju. Siin videos näha: https://youtu.be/gbyLTRL_7r8
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013




sõnum 26.04.2017 16:10:33 vasta tsitaadiga

littlejacob kirjutas:
cola1 kirjutas:

Oneplus mudelitlel saab panna säri 30 sec ja iso 6400 oneplus 3t-l 3200 iso .
Tahaks teada kas xiaomidel saab ka nii pikka säriaega panna.
Hetkel arvan et ootan kuni oneplus 5 vällja tuleb aga kui xiaomidel peaks ka saama pikka säriaega panna siis pole ka välistatud xiaomi mi6.
Youtubes on küll palju telefonide kaamerate ülevaateid ja võrdlusi aga üheski videos pole näidatud manuaalseid seadmeid ja kui kvaliteetne pilt jääb näiteks öösel.


Mul Oneplus One ja sellel saab panna maksimaalselt 100 sekundit säri, 3200 iso. Mõne romiga saab vähem. Üle 800 iso ei kannata opo-ga kasutada, sest müra liiga palju. Uuematega kannatab loodetavasti ka kõrgemaid väärtusi kasutada.

Mi5ga saab 32 sekundit, niiet ilmselt uuematega saab sama palju. Siin videos näha: https://youtu.be/gbyLTRL_7r8

Kuna plaan alles suvel osta siis ootan kuni oneplus 5 vällja tuleb ja siis otsustan kas ostan mi6 või oneplus 5.
Ma mingiste rommidega telefoni reostama ei hakka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 26.04.2017 17:14:15 vasta tsitaadiga

Ma olen võibolla liialt kitsarinnaline, ent küsin siiski. Mille kuradi pärast te telefoniga mingeid "pikasäri" jms pilte teete icon_biggrin.gif ? Telefoni kaamera on kiiremateks klõpsudeks, mitte kunagi ei saa Sa telefoni kaamera pilte võrrelda päris sensoriga peegelkaameraga ju...
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2017 18:04:33 vasta tsitaadiga

Ma jälle küsiks seda, kas heade ööpiltide all peetakse silmas native ISO ja pika säriga pilte või seda, et kui kõrgele ISO-t kannatab ajada? Mõni ju mõtleb ööpiltide alla hoopiski välguga tehtuid... Issanda loomaaed. icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
littlejacob
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2017 18:21:38 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
Ma olen võibolla liialt kitsarinnaline, ent küsin siiski. Mille kuradi pärast te telefoniga mingeid "pikasäri" jms pilte teete icon_biggrin.gif ? Telefoni kaamera on kiiremateks klõpsudeks, mitte kunagi ei saa Sa telefoni kaamera pilte võrrelda päris sensoriga peegelkaameraga ju...


No mul tekkiski huvi fotograafia vastu manual reziimi ja raw pilte näppides telefoni peal. Siis saigi peegel ligi võetud ja no see ikka päris teine maailm, tõesti ei anna võrrelda.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013




sõnum 27.04.2017 00:54:06 vasta tsitaadiga

littlejacob kirjutas:
l2bukast kirjutas:
Ma olen võibolla liialt kitsarinnaline, ent küsin siiski. Mille kuradi pärast te telefoniga mingeid "pikasäri" jms pilte teete icon_biggrin.gif ? Telefoni kaamera on kiiremateks klõpsudeks, mitte kunagi ei saa Sa telefoni kaamera pilte võrrelda päris sensoriga peegelkaameraga ju...


No mul tekkiski huvi fotograafia vastu manual reziimi ja raw pilte näppides telefoni peal. Siis saigi peegel ligi võetud ja no see ikka päris teine maailm, tõesti ei anna võrrelda.


Oneplus 2-hega tehtud pilt, tibake tõõdeldud
https://www.upload.ee/image/6950804/IMG_20170328_134146_403.jpg
Oneplus 3t-ga tehtud pilt tõõtlematta
https://www.upload.ee/image/6950822/IMG_20170424_000436.jpg

Päris peegelkaamera kvaliteediga loomulikult pole aga siiski täitsa korralikud pildid tulevad telefoniga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 27.04.2017 12:19:25 vasta tsitaadiga

cola1 kirjutas:
littlejacob kirjutas:
l2bukast kirjutas:
Ma olen võibolla liialt kitsarinnaline, ent küsin siiski. Mille kuradi pärast te telefoniga mingeid "pikasäri" jms pilte teete icon_biggrin.gif ? Telefoni kaamera on kiiremateks klõpsudeks, mitte kunagi ei saa Sa telefoni kaamera pilte võrrelda päris sensoriga peegelkaameraga ju...


No mul tekkiski huvi fotograafia vastu manual reziimi ja raw pilte näppides telefoni peal. Siis saigi peegel ligi võetud ja no see ikka päris teine maailm, tõesti ei anna võrrelda.


Oneplus 2-hega tehtud pilt, tibake tõõdeldud
https://www.upload.ee/image/6950804/IMG_20170328_134146_403.jpg
Oneplus 3t-ga tehtud pilt tõõtlematta
https://www.upload.ee/image/6950822/IMG_20170424_000436.jpg

Päris peegelkaamera kvaliteediga loomulikult pole aga siiski täitsa korralikud pildid tulevad telefoniga.


On küll okei pilt. Aga ilus see ikka ei ole ja miks teha mingit poolkõva asja? Pildistada tahad, osta peegel. See on umbes sama nagu telefoniga mängimine. Rohkem nagu gaasimaskiga lillenuusutamine icon_biggrin.gif .

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2017 13:08:54 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
cola1 kirjutas:
littlejacob kirjutas:
l2bukast kirjutas:
Ma olen võibolla liialt kitsarinnaline, ent küsin siiski. Mille kuradi pärast te telefoniga mingeid "pikasäri" jms pilte teete icon_biggrin.gif ? Telefoni kaamera on kiiremateks klõpsudeks, mitte kunagi ei saa Sa telefoni kaamera pilte võrrelda päris sensoriga peegelkaameraga ju...


No mul tekkiski huvi fotograafia vastu manual reziimi ja raw pilte näppides telefoni peal. Siis saigi peegel ligi võetud ja no see ikka päris teine maailm, tõesti ei anna võrrelda.


Oneplus 2-hega tehtud pilt, tibake tõõdeldud
https://www.upload.ee/image/6950804/IMG_20170328_134146_403.jpg
Oneplus 3t-ga tehtud pilt tõõtlematta
https://www.upload.ee/image/6950822/IMG_20170424_000436.jpg

Päris peegelkaamera kvaliteediga loomulikult pole aga siiski täitsa korralikud pildid tulevad telefoniga.


On küll okei pilt. Aga ilus see ikka ei ole ja miks teha mingit poolkõva asja? Pildistada tahad, osta peegel. See on umbes sama nagu telefoniga mängimine. Rohkem nagu gaasimaskiga lillenuusutamine icon_biggrin.gif .


Ei ürita vaielda vaielda aga ma olen ka täpselt see inimene, kes ei ole kunagi kaameratest huvitatud olnud aga telefonist eeldan ikka võimalikult head kaamerat ja vahest teen ka võib-olla taevast mingi pildi telefoniga, kui satub selline moment, et on mida pildistada. Kui on vaja teha mõni pilt, siis saab selle taskus nagunii 24/7 kaasas oleva asjaga teha ja pärast saab aru ka, mis pildi peal on.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013




sõnum 27.04.2017 18:30:15 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
l2bukast kirjutas:
cola1 kirjutas:
littlejacob kirjutas:
l2bukast kirjutas:
Ma olen võibolla liialt kitsarinnaline, ent küsin siiski. Mille kuradi pärast te telefoniga mingeid "pikasäri" jms pilte teete icon_biggrin.gif ? Telefoni kaamera on kiiremateks klõpsudeks, mitte kunagi ei saa Sa telefoni kaamera pilte võrrelda päris sensoriga peegelkaameraga ju...


No mul tekkiski huvi fotograafia vastu manual reziimi ja raw pilte näppides telefoni peal. Siis saigi peegel ligi võetud ja no see ikka päris teine maailm, tõesti ei anna võrrelda.


Oneplus 2-hega tehtud pilt, tibake tõõdeldud
https://www.upload.ee/image/6950804/IMG_20170328_134146_403.jpg
Oneplus 3t-ga tehtud pilt tõõtlematta
https://www.upload.ee/image/6950822/IMG_20170424_000436.jpg

Päris peegelkaamera kvaliteediga loomulikult pole aga siiski täitsa korralikud pildid tulevad telefoniga.


On küll okei pilt. Aga ilus see ikka ei ole ja miks teha mingit poolkõva asja? Pildistada tahad, osta peegel. See on umbes sama nagu telefoniga mängimine. Rohkem nagu gaasimaskiga lillenuusutamine icon_biggrin.gif .


Ei ürita vaielda vaielda aga ma olen ka täpselt see inimene, kes ei ole kunagi kaameratest huvitatud olnud aga telefonist eeldan ikka võimalikult head kaamerat ja vahest teen ka võib-olla taevast mingi pildi telefoniga, kui satub selline moment, et on mida pildistada. Kui on vaja teha mõni pilt, siis saab selle taskus nagunii 24/7 kaasas oleva asjaga teha ja pärast saab aru ka, mis pildi peal on.

Küll selle kaamera jõuab ka osta aga enne tahan ikka telefoni ära osta kuna oneplus 2 mida kasutan pole just kõige mugavam käes hoida, ja kui juba telefoni ostuks läheb siis ostan juba mõne uusima mudeli.
Ja kuna ma pole mingi fotograaf ja alles hiljuti umbes talve alguses sain teada virmalistest ,mitte et ma nendest esimest korda kuulsin talve alguses aga sugulane pildistab neid juba mitu aastat ja lihtsalt tekkis huvi lähemalt uurida ja teada saada kuidas neid pildistada saab, siis isiklikult arvan, et algaja jaoks on telefoniga tehtud pildid ka täitsa ilusad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donatello
HV vaatleja

liitunud: 03.10.2006




sõnum 28.04.2017 08:35:14 vasta tsitaadiga

cola1 kirjutas:
Küll selle kaamera jõuab ka osta aga enne tahan ikka telefoni ära osta kuna oneplus 2 mida kasutan pole just kõige mugavam käes hoida.


Haaran siis järgmisest kohast kinni: miks ei ole OP2 hea käes hoida? Ja kui seda väidad sandstone'iga OP2 suunas, aga piidled sama suurt ja tõenäoliselt libedamat OP4/5, siis mina ei mõista.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013




sõnum 28.04.2017 13:02:41 vasta tsitaadiga

donatello kirjutas:
cola1 kirjutas:
Küll selle kaamera jõuab ka osta aga enne tahan ikka telefoni ära osta kuna oneplus 2 mida kasutan pole just kõige mugavam käes hoida.


Haaran siis järgmisest kohast kinni: miks ei ole OP2 hea käes hoida? Ja kui seda väidad sandstone'iga OP2 suunas, aga piidled sama suurt ja tõenäoliselt libedamat OP4/5, siis mina ei mõista.

Küljed tiba teravad.
Võibla kui mingid silikoonkaaned ümber panna siis probleemi poleks.
Hetkel saan ka tibake oneplus 3t-d näppida ja see on palju mugavam käes hoida.
Juhul kui oneplus 5 tuleb veekindel siis on kindel telefonivahetus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2017 13:39:35 vasta tsitaadiga

Tänasest siis Mi6 ka müügis, 500$ või euroopast 520$, no selle raha eest kaob igasugune mõte ära. Jama garantii ja asjadega, lihtsam poodi jalutada ja P10 võtta.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.