Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 330, 331, 332  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 14:25:40 vasta tsitaadiga

Elisa ja Tele2 on korduvalt helistanud ja alati peale arvutamist ja kõvasid soodustusi on nelja seadme peale hind ikka kokku tulnud sama või isegi kallim. Seda kõike veel arvestamata siiani Telial olnud Baltikumi ja Skandinaavia mobiilse neti mahu kasutamise võimalusi.
Kui oleks tahtnud sama asja ka teiste operaatorite poolt, oleks kuumakse läinud ikka päris utoopiliseks.
Ja mingeid hotspoti jagamise jutte jmt on ka nende poolt tulnud, miks ma peaks hakkama sellege tegelema kui praegu toimib mul kõik mugavalt?

Ja tõesti pole minu asi hakata tõmblema et siin osade välja toodud superhindasid hakata välja kauplema, kuniks mul must-valgel pole ees konkurendi soodsama hinnaga sama mugavat teenust, siis on minu jaoks Telia pakkumine parim.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.04.2017 14:28:57 vasta tsitaadiga

Tegelikult sinu jaoks probleemi ju ei ole. Teenus vastab sinu soovidele. Mis siis ikka tõmmelda paari euro pärast.
Vaata ainult, et sakndinaavias olles korraga ei avasta, et su telefoni sim enam ei ühendu võrku, nagu ma eile kogesin. Täna küsisin, väidetavalt oligi telefoninumbrid kinni pandud mingil põhjusel, need kaks numbrit pole vist kuu aegagi vanad icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 21.04.2017 14:31:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 14:35:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Tegelikult sinu jaoks probleemi ju ei ole. Teenus vastab sinu soovidele. Mis siis ikka tõmmelda paari euro pärast.


Olen ma öelnud, et mul probleemi on? icon_rolleyes.gif
Ma just tahtsingi jagada meeldivat kliendikogemust siinse valdavalt negatiivse tagasiside vastu.
arm2004 kirjutas:
tsitaat:

Ja mingeid hotspoti jagamise jutte jmt on ka nende poolt tulnud, miks ma peaks hakkama sellege tegelema kui praegu toimib mul kõik mugavalt?

olgu muuga kuidas on, aga see on next-level mugavus - ei taha telefonis kaks näpuviibutust alla ja ühte muljumist teha? icon_lol.gif sest täpselt nii keeruline see on, edasi tahvel juba ise ühendub...


Miks sa arvad, et tahvel alati telefoniga samas asukohas on?
Ning on jah mugavus, mugavus mida teised operaatorid pakkuda sama hinna eest ei suuda.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.04.2017 15:17:09 vasta tsitaadiga

Ilmselt tuleb oma vajadustest lähtuvalt kalkuleerida.
15GB saab mobiilset netti iga operaatori käest pinnides 4€ eest AGA
kui ma ei vaja seda mahtu võin osta ka selle 4GB kallima raha eest millega välismaale reisides ei pea nüüd mõtlema kas lüüakse kirves lisaks selga või mitte.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 21.04.2017 16:27:31 vasta tsitaadiga

http://www.err.ee/591207/telia-tostis-randlustasude-kaotamise-tuules-andmesidepakettide-hinda

Mõnuga mõnitavad, aga äkki hoopis näitaks näpuga poliitikutele, kes sundisid ELis rändamise kõigile klientidele peale suruma? Teised tõstavad ju ka?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.04.2017 17:17:56 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
http://www.err.ee/591207/telia-tostis-randlustasude-kaotamise-tuules-andmesidepakettide-hinda
Mõnuga mõnitavad, aga äkki hoopis näitaks näpuga poliitikutele, kes sundisid ELis rändamise kõigile klientidele peale suruma? Teised tõstavad ju ka?

Pole mingit viidet hinnatõusule, kilo ehk Giga hind langes hoopis ja hinda tõsta ka ei saanud sest paketivahetust peab klient ise tegema kui soovib tänase paketi EU's tarbitavaks muuta.

Hinnatõusuks tembeltatakse situatsioon mida ei saa juhtuda, kui uus klient tahab osta täpselt eelmise paketi mahtu täna sama hinnaga siis sellist paketti ei eksisteeri.
Kui ostab aga tänase paketi tänase hinnaga siis selles on tegelikult gigabaidi hind soodsam kui eelmises seega hind langes.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 17:22:08 vasta tsitaadiga

Jokk skeem , muud ei midagi.
Väiksema andmemahu paketiga ei ela ära, suuremat ei kasuta ära. Seni kuniks pole väljamaale vaja minna, saab rahulikult vanaga edasi olla

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.04.2017 17:39:35 vasta tsitaadiga

Omal töötelefon aga naisel ja lapsel oli 3GB kahe peale, maksin 1eur juurde ja sain 4GB asemele lisaks EU neti kaasa, hetkeseisuga tasus ära.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 17:46:15 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
http://www.err.ee/591207/telia-tostis-randlustasude-kaotamise-tuules-andmesidepakettide-hinda

Mõnuga mõnitavad, aga äkki hoopis näitaks näpuga poliitikutele, kes sundisid ELis rändamise kõigile klientidele peale suruma? Teised tõstavad ju ka?

vehi näpuga tuule suunas palju tahad, aga ei jää vait. sama ka poliitikutega.
aga Telia Eesti, kui oportunistlik ettevõte, vääriks küll üht massinäpuviibutust, mis ehk muudaks tuule suunda icon_cool.gif

edit: vana paketiga olijad: teie lootused järk-järgult kustutatakse suure "ühtlustamise" kampaania raames. praegu veel on see Diili kallal, aga ta jõuab ka põhiklientideni. indrekp, vaidle vastu!

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 18:16:49 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Omal töötelefon aga naisel ja lapsel oli 3GB kahe peale, maksin 1eur juurde ja sain 4GB asemele lisaks EU neti kaasa, hetkeseisuga tasus ära.

Pakun, et siin ses seltskonnas sa oled üks väheseid kellele selline lüke sobis

tsitaat:

teie lootused järk-järgult kustutatakse suure "ühtlustamise" kampaania raames

Vaevalt, erisusesd jäävad

Mobiiliga on lihtsam liikuda kui tv-teenuste pakkujate puhul

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 18:48:19 vasta tsitaadiga

jeesus188, erisused kindlasti jäävad. aga kellele, see on omaette küsimus.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.04.2017 18:51:43 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
jeesus188, erisused kindlasti jäävad. aga kellele, see on omaette küsimus.
Kui muutma tulevad saavad kolimisteate thumbs_down.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.04.2017 19:28:41 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
arm2004 kirjutas:
jeesus188, erisused kindlasti jäävad. aga kellele, see on omaette küsimus.
Kui muutma tulevad saavad kolimisteate thumbs_down.gif

Selles suhtes peab ükskord see aeg kätte jõudma kui Telia mobiili klientide kasv peatub, iga jumala aasta ainult tuleb juurde, ei oska põhjendada. kas see on hea teenus, hea müügitöö või hea hind.
Võibolla on asi selles, et kui mELU ei sobi, ei pea kolima vaid saab võtta Diili. Hetkel on need erinevale klientuurile mõeldud sisuteenused erineva hinnaga.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.04.2017 19:38:16 vasta tsitaadiga

Diil pole ammu lahendus va. laua alt hinna saad.
Varem oli tõesti võimalik, et said isegi 2X soodsamalt kui telia tava.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.04.2017 19:41:47 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Diil pole ammu lahendus va. laua alt hinna saad.
Varem oli tõesti võimalik, et said isegi 2X soodsamalt kui telia tava.


Sisu on erinev ja hind on erinev. Vajadustest lähtuvalt.
Kui sa leiad Diilist odavama sama sisu teise operaatori juurest siis ilmselt on seal ka teenuse ja teeninduskvaliteedi erinevus.
Mobiili kvaliteeti on samas raske iga inimese jaoks hinnata kuna inimesed elavad ja liiguvad erinevates kohtades ning erinevates levialades.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.04.2017 20:01:05 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kui sa leiad Diilist odavama sama sisu teise operaatori juurest siis ilmselt on seal ka teenuse ja teeninduskvaliteedi erinevus.

Muidugi oli - 3,5G oli olemas erinevalt teliast. Ma pean maal arvutis elisat kasutama kuna telia on maja ümbruses edge.
tele2 oli siseruumis isegi 4G, aga katkendlik. Lisaks tollel hetkel ei tehtud head hinda.
telia 50m majast 4G (ja käidud terve maja läbi, ka pööning ja aken kust tegelikult mast paistab.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.04.2017 20:08:14 vasta tsitaadiga

Magic, eestis on kohti, korduvalt selgitatud, et see sõltubki kasutajast ja kohast.
Minu korterist on Telia mast 50M kaugusel, Elisa mast on 3km kaugusel, Tele2 mast on 9km kaugusel kuigi 3 korruse korterist on mast näha.
Ma ei täpsusta mis on hea ja mis on halb, siin on kõik proovitud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.04.2017 20:48:25 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
sooty kirjutas:
http://www.err.ee/591207/telia-tostis-randlustasude-kaotamise-tuules-andmesidepakettide-hinda
Mõnuga mõnitavad, aga äkki hoopis näitaks näpuga poliitikutele, kes sundisid ELis rändamise kõigile klientidele peale suruma? Teised tõstavad ju ka?

Pole mingit viidet hinnatõusule, kilo ehk Giga hind langes hoopis ja hinda tõsta ka ei saanud sest paketivahetust peab klient ise tegema kui soovib tänase paketi EU's tarbitavaks muuta.

Hinnatõusuks tembeltatakse situatsioon mida ei saa juhtuda, kui uus klient tahab osta täpselt eelmise paketi mahtu täna sama hinnaga siis sellist paketti ei eksisteeri.
Kui ostab aga tänase paketi tänase hinnaga siis selles on tegelikult gigabaidi hind soodsam kui eelmises seega hind langes.


Ah ära aja kelbast.

palun selgita siis sama libedalt milleks täpselt pidi kõikide pakettide maht suurenema. icon_question.gif

Asi ei ole ju selles, et Telial on mingi suurem kulu näiteks 6GB VS 8GB paketiga. Lisaks kui ma nüüd selle vastu vahetaks, siis ma kulutaks ikka sama palju kui varem, mitte ei jätaks ööseks telefoni videot striimima, et ikka kogu raha eest maht täis tõmmata. Aga minu jaoks ju reaalselt igakuine kulu suureneb ja Telia hakkab rohkem raha kätte saama sildi all "aga-aga.... GB hind ju langes ja kõik on hästi!"

Ja noh lisaks see vaikne kõnepaketi hinnatõus ka, mida vahepeal suruti mingite SMS-idega peale. Et saaks ikka selle lisaeuro kätte. Nüüd paketivahetusel tuleks see ka veel lisaks.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.04.2017 20:59:09 vasta tsitaadiga

namstoop, mina oleks pakkunud, et tõstaks lihtsalt 1€ hinda ja annaks selle endise eesti, balti skandinaavia 3GB ka EU kasutusse aga ei, nad lisasid ikka 1GB juurde ka eesti kasutuseks ning langetasid sellega eesti giga hinna madalamaks. Nüüd saad valida kas vähem või rohkem aga kilohind on odavam, võid ka samaga jätkata mis sul on.
Kõnepakett oli mul koguaeg 400min ja sms seega selle hind jäi sama, vanemaid teenuseid omal soovil uueks muutes siis muidugi hind muutub, kui sul varem 100 oli ja nüüd 400 võtad, saad uue hinna.

Ühesõnaga mis see küsimus oli. Kas see, et sa pead või tahad vahetada?
See palju ja mille peale sa kulutad on ju su enda valik.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.04.2017 21:30:58 vasta tsitaadiga

indrekp, oeh icon_rolleyes.gif vanem teenus my ass. Sa tahad öelda, et see 100 minutit VS 400 minutit on tehtud ka soovist, et kliendil oleks minutihind odavam? Need SMSid, mida Telia mulle 2x saatsis olid stiilis et "vastavalt teie telefonikasutusele pakume.. bla-blah". Mul telefonikasutus ei ole ühelgi kuul üle 30 min läinud viimase poole aasta jooksul, nii et ma ei tea kust kohast see välja tuletati, et mul nüüd järsku 400 min on vaja kõnelema hakata. icon_rolleyes.gif

Ja palun - kui Telia suureks sooviks oli vähendada GB hinda, siis ma hea meelega võtan selle pakkumise vastu ja maksan oma 6GB eest vastavalt sellele GB hinnale thumbs_up.gif

Ehket kõik see on lihtsalt asja ilustamine. Tõstate hinda, siis tõstke, mitte ärge leiutage mingit roosat udu sinna ümber, et tegelikult läks odavamaks, aga lihtsalt tuleb rohkem võtta. Kui minu jaoks läheb igakuine makse suuremaks, siis järelikult hind tõusis. Väga lihtne.

Nagu mingi mäkdoondals juba, et ainult 1€ saad XXL coca-cola, vaata kui soodne pakkumine. icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.04.2017 21:38:14 vasta tsitaadiga

Ära robotiga vaidle oleks moodne ütlus icon_wink.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 22.04.2017 06:36:24 vasta tsitaadiga

indrekp on tegelikult bot? icon_eek.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 501
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2017 07:18:10 vasta tsitaadiga

iseenesest oleks siis vähemalt teada kuhu Telia oma liigkasu on pumbanud - kohati üsna realistliku mulje jätva AI-sse icon_lol.gif
paraku tean, et tegu pole isegi alama astme juhiga mitte, lihtsalt fanaatik. jehoova tunnistaja ehk on sobiv paralleel...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toitsmees
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2006




sõnum 22.04.2017 09:46:35 vasta tsitaadiga

Kunagi oli ütlus, et selles ettevõttes töötavad ainult kahte tüüpi inimesed: Patrioodid ja idioodid. Kehtib ilmselt siis siiani.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2017 10:07:23 vasta tsitaadiga

toitsmees kirjutas:
Kunagi oli ütlus, et selles ettevõttes töötavad ainult kahte tüüpi inimesed: Patrioodid ja idioodid. Kehtib ilmselt siis siiani.

patriootide väljapeks oli esimene asi mis Surströmming tegi. et jah...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 330, 331, 332  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.