Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 330, 331, 332  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Online

sõnum 20.04.2017 12:37:26 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
stks, Miks ma eile sinu soovile väga täpselt vastata ei saanud, oli see, et täna on siis õige päev sellest rääkida:
https://www.telia.ee/era/pakkumised/randlus

mELU paketi sisu muutus seoses rändlustasude kaotamisega.
Nii eesti sisesed interneti mahud kui selle sees EU interneti maht muutus täielikult.
Klient saab oma mELU paketti muuta sobivaks kui iseteeninduses uue interneti kiiruse valib.
Lihtsalt selgitades, kui mul seni oli mELU 3GB eesti-, balti- scandinaavia internetimaht ning EU maksis lisaks eraldi raha siis nüüd on ca 1€ hinnale otsa ning kokku on mul 4GB internetimahtu Eestis millest 3GB võin kasutada EU riikides.
Kokkuvõttes langes 1GB hind ning saan lisatasuta suuremat mahtu tarbida EUs. Täpsemalt on keeruline kirjeldada kuna klientide teenused sisaldavad erinevaid minuteid ja interneti mahte.
Kõneside osa jäi teenustes nii nagu ennegi oli, sellega midagi ei muutunud.


Ma ei saa hästi aru kuidas see minu olukorraga seotud on.
tsitaat:
(Tsoon 2):
Türgi, Gruusia, Ukraina, Valgevene, Araabia Ühendemiraadid, Singapur, Tai.

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 20.04.2017 13:19:29 vasta tsitaadiga

Araabia Ühendemiraadid, Gruusia tänu Oseetiale ja Singapur teevad datapaketi räme kalliks roaming partnerina.

Kuna olen juba mõnda aega digitaalne hulkur, siis plaanitav reisisihtkohariik aitaks paremini nõu anda.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.04.2017 13:48:46 vasta tsitaadiga

Nii, siin ta siis nüüd on. Oli siin alles juttu Soome Telia samasugusest paketiideoloogiast ja selle hinnastatusest.
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/telia-loi-uued-mobiilipaketid-millega-saab-kogu-euroopa-liidus-andmesidet-kasutada?id=77948270

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 20.04.2017 14:00:14 vasta tsitaadiga

kirves
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2017 14:33:40 vasta tsitaadiga

Pailaps, http://prepaid-data-sim-card.wikia.com/wiki/Prepaid_SIM_with_data aitab sind hea deali leidmisel. Samuti on Singapuris teatud hotellides võimalik saada tasuta Android telefon unlimited andmesidega kasutamiseks(saad oma isikliku sim ka sisestada 2nd sim pessa).
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 20.04.2017 16:07:40 vasta tsitaadiga

Ma leidsin, et see on parim, et internetti kiirelt saada. https://wsg.m1net.com.sg/wssgreg.aspx. Kuna tuttav kasutab kodus Singteli, siis hetkel on võimalus tema kasutajatunnust kasutada. Kas meil kuskil internet välismaal teema ka olemas?
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.04.2017 16:34:00 vasta tsitaadiga

Pailaps, ei ole, aga võid teha
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2017 21:28:05 vasta tsitaadiga

2 x 3GB pakett maksab vähem kui 6GB pakett ja 2 x 4GB pakett maksab vähem kui 8GB pakett icon_lol.gif
Siin on küll mingi kala sees, ainult täisidioot võtab omale sellise paketti ligi.
Isegi Kesk-Aafrika Vabariigis oli andmeside odavam, 30€ 10GB, kuid siin tegu meil siiski üliodavate EU hindadega thumbs_up.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.04.2017 21:57:39 vasta tsitaadiga

kjaups, aga kvaliteet maksab?
Eriti peale tänast jama, kui telia numbrid võrgust välja lülitas. icon_lol.gif
Täiega absurd.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2017 22:02:05 vasta tsitaadiga

IMO pole Telial ja loogikal juba ammu just liiga palju ühist icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.04.2017 04:04:43 vasta tsitaadiga

Te ikka adute, et põhjus kõrgetes hindades on kõrgetes andmemahu hulgihindades, mis suruti peale Kesk- ja Lõuna-Euroopa telekomide poolt?
Põhja-Euroopa telekomide madalate hulgihindade soovist sõideti hääletamisel lihtsalt üle. Kuna kõik telekomid üle Euroopa peavad seda aktsepteerima, siis tulenebki sellest meie jaoks ebanormaalselt kõrge hind. Sellest on palju räägitud ja selle eest hoiatatud.

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/louna-euroopa-telekomid-said-suure-voidu-gigabaidi-hulgihind-euroliidus-tervelt-kumme-eurot?id=76475329

tsitaat:
Ministrite nõukogu kokkuleppe kohaselt on see hind 10 eurot gigabait, mis 2021. aastaks langeb viie euroni gigabaidilt.
Euroopa Komisjon pakkus hinnalaeks 8,5 eurot gigabaidist, Euroopa Parlament koguni 4 eurot gigabaidist, mis oleks hiljem langenud ühe euroni gigabaidist.

Soome ja tema liitlased - Põhjamaad ja Balti riigid - soovisid madalamaid hulgihindu, kuid oma nägemust hinnalaest ei esitanud. Lõpliku hinnalae määravad europarlamendi, -komisjoni ja ministrite nõukogu läbirääkimised detsembris. Berner avaldas siiski lootust, et hulgihind tuleb läbirääkimiste käigus allapoole.

Hulgihindade hinnalagi on rändlustasude kaotamise paketi tähtis komponent ja peamine tüli allikas. Põhjapoolsed operaatorid, kelle kliendid on harjunud kasutama suurt andmemahtu kodumaal ja tahavad sama teha ka lõuna pool puhates, tahasid odavamat hulgihinda. Lõunapoolsed aga, kelle sissetulekutest suure osa annab andmemahu müük rändlusteenuse klientidele, väidavad, et peavad tegema suuri investeeringuid.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.04.2017 07:43:48 vasta tsitaadiga

Tanel, mul savi, mida need poliitkemplemised seal lõunas kaasa toovad. Ärihaidel on alati huvi kliendilt seitse nahka koorioda. Suurem osa eestlasi elab aastaringselt eestis ja ei kola mööda ilma ringi. Niikaua, kuniks ei hakata neid piiranguid ka nende jaoks seadma, kes pole oma elus kordagi Soomegi saanud ja neid ikka on, siis hinnastagu, kuis tahavad. Kes kord aastas puhkusele Türki, Tenerifele või Egittusesse sõidavad, kannatavad need paar hädapärast kõnet ära ja kui päikeseturistil ikka on vaja puhkamise asemel hirmsasti netti kasutada siis on see tema valik.

Kes jaksab aastas tihti välimaareisidel käia, selle jaoks pole 30€ kuus ka mingi probleem maksta, see on puhtalt hinnangute küsimus.
Nagu siin kirjutatud on, siis tegelikult pidevalt EU välistriikides viibivad saavad kasvõi mingi kohaliku operaatori paketi võtta või prepaid kaarti kasutada (ärikliendid eriti).
Muu maailm on juba keerulisem oma kõnede ja netimahtude hindadega.

Kui EU siseselt hindade ühtlustamisest jutud algasid siis seda hinnatõusu teemat hakati kohe rääkima. Eks paistab, mis lähiaegadel paketipoliitika kliendile toob.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.04.2017 08:25:16 vasta tsitaadiga

jägaja, selleks tarbeks on täna veel, diil, super, zen ja muud säästuoperaatorite paketid, küllap peavad needki euroopa mahte ja hindu kunagi tarbima hakkama.
Seda sai kohe öeldud, et iga asi mida me Euroopas nõuame toob hinnatõusu..vähemal määral ka majanduskasvu. icon_biggrin.gif Ansip tegi selle ära, mine vihasta seal, et me nüüd Lääne-Eurooplastele veel Gigade eest maksma peame hakkama.

Tegelikult kirjutasin hommikul kena A4 siia teemasse aga kuradi HV tegi jälle oma PhP errorit ja siis sai hing täis, uuesti ei kirjuta.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.04.2017 08:34:55 vasta tsitaadiga

indrekp, mind see asi ei vihasta, kui mingi teenuse eest maksma peab.
Nagu ütlesin, et EU välismaal käia peabki arvestama sealsete operaatorite teenustasudega, mis on ju ka palju soodsamad, kui kunagi varem. Praegult vahel rootsi ja lätti-leetu sattuja juba julgelt räägib ka seal eestimaise operaatori numbriga, kartmata hirmsaid teenustasusid. Operaatorid on toonud välja korralikku väliskõnede ja andmemahtude kasutus tõusu selle peale.
Selle eest ju tõstsid kõik operaatorid ka rõõmsalt hinda 1€ jagu igale kliendile, ka neile, kes pole eestist kordagi jalga välja saanud. See selleks.

Kui aga neid asju hakatakse ühtlustama ka enamjaolt ainult kohaliku turu tarbijatega, põhjendusega, et vaat hispaanias.., siis selle üle ma nuriseks juba küll.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 21.04.2017 09:23:42 vasta tsitaadiga

Ma kommenteerisin kirves rohkem selle pärast, et Soomes oli Telial palju parem pakkumine, kui Eestis tehti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.04.2017 11:06:19 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Ma kommenteerisin kirves rohkem selle pärast, et Soomes oli Telial palju parem pakkumine, kui Eestis tehti.

Pane uuesti link võrdlusega samale kommentaarile juurde, muidu mõni arvabki, et soomes on parem loe odavam elada.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 11:43:32 vasta tsitaadiga

Telia Eesti hindade kohta jägaja kirjutas:
Nii, siin ta siis nüüd on. Oli siin alles juttu Soome Telia samasugusest paketiideoloogiast ja selle hinnastatusest.
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/telia-loi-uued-mobiilipaketid-millega-saab-kogu-euroopa-liidus-andmesidet-kasutada?id=77948270

Telia Soome hindade kohta Anti112 kirjutas:
Soome Telias 250 Minutit kõnet ja 250 SMSi + piiramatu mahuga kuni 300mbit/s nett Soomes-Põhjamaades-Baltikumis ja 15GB/kuus teistes EU ja EFTA riikides - 29,99€/kuus

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 12:00:38 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga kui ma elan Eestis Soome paketiga, on mul elu ikka parem kui kohaliku paketiga? Way to go.
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 13:35:00 vasta tsitaadiga

Kellel nii suuri andmemahte vaja, siis tõesti Soome Telia pakett soodsam. Samas kellel nii suurt mahtu vaja pole, siis saab Eestis soodsamalt hakkama.
Mina oma pere Mobiilse Elu grupile tegin küll vahetuse ära uue paketi peale. Naine käib üsna tihti tööasjus Saksas ja nüüd saab muretult mobiilset netti ka seal kasutada.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.04.2017 13:39:05 vasta tsitaadiga

Jah, kellel on vaja välismaad ja suuremat mahtu, on Telia Soome soodsam. Kellele on vaja Eestis ja väiksemat mahtu, on nt Superi kõnekaart soodsam. Telia Eesti lepinguline.. ei teagi, ilmselt neile kelle arve maksab ise ning kes ei viitsi eriti pead vaevata küsimusega, ega ma juhulikult liiga palju ei maksa icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 13:47:30 vasta tsitaadiga

Mul on peres kolm mobiiltelefoni ja üks tahvelarvuti. Sooviks on, et kõigil mobiilidel oleks vähemalt 100 minutit kõneaega ja kõigil telefonidel ja tahvlil vajadusel võimalik kasutada 1-2GB mobiilset netti kuus.
Siiani pole ükski teine operaator suutnud pakkuda mulle Telia mobiilse elu ca 25€ kuumaksest soodsamat hinda kõigi nelja seadme peale kokku.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 14:09:52 vasta tsitaadiga

Anti112, oled sa küsinud? s.t tõesti küsinud kui näiteks telefonitsi on spämmitud? või nagu ma, FB-s?
mul õepere sai Elisast kolmele mobiilile 15€ kuus - 1200min, 15GB per seade. kaheks aastaks, siis tõuseb 39€ peale kui omal pole oidu kaubelda (leping on igasuguste siduvate kohustusteta - kui nad tulevikus selle 39€ asemel paremat hinda ei paku, saab vabalt lepingu lõpetada ja mujale siirduda).
sinu puhul oleks see 10€ kuus kokkuhoidu (tahvel võib oma neti ka hotspotiga saada).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



Online

sõnum 21.04.2017 14:09:56 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Mul on peres kolm mobiiltelefoni ja üks tahvelarvuti. Sooviks on, et kõigil mobiilidel oleks vähemalt 100 minutit kõneaega ja kõigil telefonidel ja tahvlil vajadusel võimalik kasutada 1-2GB mobiilset netti kuus.
Siiani pole ükski teine operaator suutnud pakkuda mulle Telia mobiilse elu ca 25€ kuumaksest soodsamat hinda kõigi nelja seadme peale kokku.

5.- saaks vabalt maha kui keegi viitsib pakkuda.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.04.2017 14:10:19 vasta tsitaadiga

Anti112, neid pakkumisi tehakse ju küll ja numbriliikuvus on tavaliselt võtmesõnaks. icon_razz1.gif
Muidugi, kui sinu tarbimisvajadused see lahendus katab, on hästi, samas mul on parem pakkumine, kui sul , ehk siis enamvähem sama summa eest absurdses koguses kõneminuteid ja 15Gb netti per number.
Üldiselt on minul kasutatav pakett kõigil kolmel operaatoril suht standardpakkumises (Telia puhul Diil) Aga on tõsi, et küsitakse aeg-ajalt jutu sees, et kuidas ma sellise paketi sain ja tema küsimise peale küll ei saanud. Staaž ehk on ka määrav, või siis uus liituja.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 21.04.2017 14:10:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.04.2017 14:12:02 vasta tsitaadiga

üksiku 100min + 1-2GB netti vajava kliendi kohta olen nii mõnestki kuluaarist kuulnud pooleldi halvustavat tiitlit "kõnekaardiklient", mul on kuri kahtlus et sellest 25€-st vähemalt poole maksad Sa oma operaatorile nelja liidetavaga summatehte ja arve väljastamise eest. Mis ei ole kindlasti mõeldud halvustavana - mugavus maksabki (ja peabki maksma) icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 330, 331, 332  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.