Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 232, 233, 234  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2017 21:05:09 vasta tsitaadiga

izzo kirjutas:
Baah, mingi uuendus on jälle olnud või? Kus ma näen mis autoga tegemist, ja miks neil on mingid kategooriad mida peab eraldi läbi ketrama, et näha vaid ühte autot oma piirkonnas või maisaa aru... thumbs_down.gif

ma ei tea. Mul küll näitab endiselt autot. Pead vaid selle logo peale vajutama. Mis kategooriatest sa räägid?
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2017 16:42:13 vasta tsitaadiga

Mõnel näitab autot, mõnel kategooriat. Millest see sõltub, teab vaid taxify ise.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 16.04.2017 11:33:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Üheks kontrastsemaks näiteks on kujunemas sõiduteenuse pakkujad kellele vahendavad tööd digitaalsete kaarditeenuste ja kliendi haldamise vahendite omanikud nagu Uber, Lyft, Handy jmt. Näiteks Uberi kaudu kliendi saanud autojuht on töösuhtes reisijaga, aga sõltub kundet vahendanud firmast nagu tööandjast. Juhul kui autojuht ei tee piisavalt palju tööd, jääb ta vahendaja karussellist välja. Tänu digitaalse tehnoloogia abile tõuseb tegevuse tõhusus ja tööd peab tegema palju. Samal ajal langeb töötasu ja kasvab tööle kuluv aeg.

Uberil ega teistel ajutise töö vahendajatel pole töövõtja ees kohustusi. Need tekiks läbirääkimiste tulemusel, aga iga töövõtja esindab vaid iseennast. Teda võib ignoreerida ukse taga leiduvate konkurentide tõttu, kes on samas teineteisest isoleeritud. Sellises olukorras on töövõtjatel raske koonduda töötingimuste läbirääkimistel jõuliseks partneriks.

Olukord ei saa sellisena kesta, millest kõnelevad püüdlused luua uue ajastu tööotsa majanduse töövõtjaid koondavaid ametühinguid.


http://novaator.err.ee/589526/kristjan-port-toootsa-majandus-tootab-tuua-uue-sotsrevolutsiooni

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.04.2017 19:58:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Uber põleb ikka üpris heleda leegiga, saades järjest pauke igast ilmakaarest. Investorid, kes sinna miljardeid on sisse tagunud, eriti rõõmsad pole.
Proovisin samuti seda Uberi äppi kasutada paar korda. Täiesti ulme - nädala pole mulle kordagi üle 5 auto kaardil näidanud ja needki on tavaliselt linna teises otsas võrreldes minu asukohaga.


Sest keegi ei viitsi nii jaburalt odava hinnaga sõita. Vahet pole need garanteeritud tunnitasud - taxify keskmine on ikka kõrgem ka ise tehes.

Ja noh olenemata kõrgemast hinnast polnud näiteks üleeile öösel tundide kaupa vabu autosi kuna nõudlus oli nii laes (ei - polnud asi selles, et autosi poleks. Linnapeal oli sadu juhte ilmselt).

Jah uberil on omad plussid fy ees kuid kui nad nv öist tasu ei tõsta miinimum 2.50/0.5 peale siis ei sõida seal enam üldse keegi kohe varsti.

Ahja. Uberi suur miinus. Ropult turiste ja kohvreid/kotte. Fy puhul saad ikka oma inimesed kes tahavad lihtsalt peole.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.04.2017 07:49:49 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:

Ahja. Uberi suur miinus. Ropult turiste ja kohvreid/kotte. Fy puhul saad ikka oma inimesed kes tahavad lihtsalt peole.


Kui sa juba tahad taksojuht olla, siis võiks kõikide selle juurde kuuluvaga ikka nõustuda, mitte pirtsutada.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 17.04.2017 08:54:20 vasta tsitaadiga

Uberist valides uberPOP vms tuleb enamasti korralikum/ägedam auo kui Taxify privatest. Seega kui juba piraadiga sõita olen otsustanud (kuna viimasel ajal on normaalsed taksod kahjuks välja söödud) siis pigem võtan uberi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 26.07.2003




sõnum 17.04.2017 11:04:27 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Uberist valides uberPOP vms tuleb enamasti korralikum/ägedam auo kui Taxify privatest. Seega kui juba piraadiga sõita olen otsustanud (kuna viimasel ajal on normaalsed taksod kahjuks välja söödud) siis pigem võtan uberi.
Sõitsin nädalavahetusel ainult Taxifyst tellitud Tesladega. Olid korralikud autod... Uberist tuli pühapäeval mingi Voyageri kärakas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 17.04.2017 13:24:01 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Uberist valides uberPOP vms tuleb enamasti korralikum/ägedam auo kui Taxify privatest. Seega kui juba piraadiga sõita olen otsustanud (kuna viimasel ajal on normaalsed taksod kahjuks välja söödud) siis pigem võtan uberi.
Sõitsin nädalavahetusel ainult Taxifyst tellitud Tesladega. Olid korralikud autod... Uberist tuli pühapäeval mingi Voyageri kärakas.


Krt kuidas autot valida saab. Tahaks ka teslat.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 26.07.2003




sõnum 17.04.2017 13:35:59 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
raxz kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Uberist valides uberPOP vms tuleb enamasti korralikum/ägedam auo kui Taxify privatest. Seega kui juba piraadiga sõita olen otsustanud (kuna viimasel ajal on normaalsed taksod kahjuks välja söödud) siis pigem võtan uberi.
Sõitsin nädalavahetusel ainult Taxifyst tellitud Tesladega. Olid korralikud autod... Uberist tuli pühapäeval mingi Voyageri kärakas.


Krt kuidas autot valida saab. Tahaks ka teslat.
Sul on vist see sitt taksivai versioon, kus saab ainult kategooriat valida?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 17.04.2017 14:00:42 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
RustyZ kirjutas:
raxz kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Uberist valides uberPOP vms tuleb enamasti korralikum/ägedam auo kui Taxify privatest. Seega kui juba piraadiga sõita olen otsustanud (kuna viimasel ajal on normaalsed taksod kahjuks välja söödud) siis pigem võtan uberi.
Sõitsin nädalavahetusel ainult Taxifyst tellitud Tesladega. Olid korralikud autod... Uberist tuli pühapäeval mingi Voyageri kärakas.


Krt kuidas autot valida saab. Tahaks ka teslat.
Sul on vist see sitt taksivai versioon, kus saab ainult kategooriat valida?


Ju siis. Play poest tirisin. Jabur ju. Koguaeg imestan et kuidas sõber saab autot valida. Olen edasi ja tagasipidi nühkind ja no ei saa.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2017 20:25:51 vasta tsitaadiga

Mis versiooninumbrid on? 2.95 mul autosid ei näita. Kaevasin sahtlist ühe vana fööni, kus peal on veel 2.14, seda ei lasta enam serverilegi ligi.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2017 20:27:26 vasta tsitaadiga

See autode näitamine-mittenäitamine tundub mitte sõltuvat äpi versioonist, vaid kasutajakonto vanusest.
Samamoodi on makseviisi valikus vanematel kasutajatel endiselt alles "pangakaart", aga uuematel vaid sidumisvõimalus krediitkaardiga (puudub valik, et kas autos on kaardimakse võimalus või mitte).
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2017 22:02:43 vasta tsitaadiga

Mul on ainult kategooria valik. Uudishimust proovisin uninstallida ja installida, ikka on ainult kategooria. Aga kama2, kui taksot tahan, siis tellin ammu ainult taxigo kaudu
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.04.2017 08:35:34 vasta tsitaadiga

Viimased paar korda on Drivri kaudu mingi s-klassiga sõidetud kus saab omale meelepärase ledvalguse ka sisse valida. Väga viks teenus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.04.2017 08:47:10 vasta tsitaadiga

https://geenius.ee/uudis/idufirmade-ekspert-taxify-on-vaga-atraktiivne-pruut-rikas-peigmees-uber-voib-nad-ara-voluda/
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 18.04.2017 09:42:58 vasta tsitaadiga

Eriline ekspert kes arvab, et Uberil sellist sodi vaja on. Kõlab nagu proov hinda kergitada enne exitit, kuna supp on lahjaks jäänud.

tsitaat:
aga kuna me oleme juba hetkel Euroopa ja Aafrika TOP 2 transpordiplatvorm


Tegelt?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2017 11:19:58 vasta tsitaadiga

Ma küll eriti Uberisse ei panustaks: http://www.aripaev.ee/borsiuudised/2017/04/16/uber-avalikustas-2016-aasta-tulemused
tsitaat:
Põletatud on juba 8 miljardit dollarit
Investorite hinnangul on Uberi väärtus 69 miljardit dollarit. Ettevõte tegutseb juba 75 riigis. Hiinas kulutas Uber konkurentsis püsimiseks suuri summasid – eelmisel aastal teeniti riigis 1miljardi dollari suurune kahjum. See tähendab, et globaalselt kaotas Uber kokku 3,8 miljardit dollarit.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 19.04.2017 08:04:54 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
raxz kirjutas:
RustyZ kirjutas:
raxz kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Uberist valides uberPOP vms tuleb enamasti korralikum/ägedam auo kui Taxify privatest. Seega kui juba piraadiga sõita olen otsustanud (kuna viimasel ajal on normaalsed taksod kahjuks välja söödud) siis pigem võtan uberi.
Sõitsin nädalavahetusel ainult Taxifyst tellitud Tesladega. Olid korralikud autod... Uberist tuli pühapäeval mingi Voyageri kärakas.


Krt kuidas autot valida saab. Tahaks ka teslat.
Sul on vist see sitt taksivai versioon, kus saab ainult kategooriat valida?


Ju siis. Play poest tirisin. Jabur ju. Koguaeg imestan et kuidas sõber saab autot valida. Olen edasi ja tagasipidi nühkind ja no ei saa.

Pead korra takso vms peale klikkima, siis hakkab näitama.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2017 08:11:23 vasta tsitaadiga

Aaa... nüüd ma saan aru, miks teil ei näita. Jah, seda takso logo tuleb uuesti puudutada ja siis näitab autot täpsemalt. See on nii juba ammustest aegadest olnud.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.04.2017 13:01:59 vasta tsitaadiga

Ei. Osadel ei näita üleüldse mingit autovalikut - tuleb lihtsalt kategooria alusel lähim. Kui varasemalt sai läbi helpdeski vanema versiooni peale panna lasta (lihtsalt vanema APK installimine ei ole lahendus) siis enam ei lasta seda ka. Vaikselt tahavad üle viia ilmselt lähima auto tellimiseni nagu uberil mis on muidugi jura. Kõik kellega rääkind sellest eelistavad ise valida.
Mul endal laseb ilusti valida autot õnneks.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2017 13:04:36 vasta tsitaadiga

Selle kategooria valikuga näitab autot, kui uuesti kategooria peale vajutada. Aga seal põhimõtteliselt ainult näed, mis auto taxify saadaks kui ära tellid ehk võta või jäta, aga valida midagi ei saa.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 19.04.2017 13:16:23 vasta tsitaadiga

W Phone:
minu lähedal hetkel
Zafira 2004, Saab 9-3 2007, MB E 2004, Kia Niro 2016, Avensis 2014 jne., vali mida tahad
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.04.2017 19:50:15 vasta tsitaadiga

Ei näe mingit autot. Vajutan kategooria peale ja avab suuremalt aga näha ala istmete arv ja hind ja vsjoo. Uuesti vajutan läheb kinni. Autot näen siis kui ära tellin.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 19.04.2017 20:30:42 vasta tsitaadiga

Kui dispetseri kaudu taksot tellite, siis ka uurite mis autod on ja et ärgu Opel Astrat saatku?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.04.2017 22:36:50 vasta tsitaadiga

Ma ei mäletagi mitu aastat tagasi ma helistades takso tellisin. Sul on paroolikaart ka mitte mobiil id?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 232, 233, 234  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.