Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1626, 1627, 1628 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 29.03.2017 15:12:47 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks on vaja selle hinna üle vinguda? Ettevõtete eesmärk on omanikele võimalikult suurt kasumit teenida. Kui hinda tõstetakse, siis järelikult on see majanduslikult mõistlik. Ehk siis järelikult nad arvutasid et neile jääb ka kallima hinna juures piisavalt palju kliente kes on nõus rohkem maksma ja lõppkokkuvõttes on kasum suurem.
Kui sinu jaoks EUR rohkem maksta on palju, siis alati saab sellest teenusest loobuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 29.03.2017 16:12:28 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Ma ei saa aru miks on vaja selle hinna üle vinguda? Ettevõtete eesmärk on omanikele võimalikult suurt kasumit teenida. Kui hinda tõstetakse, siis järelikult on see majanduslikult mõistlik. Ehk siis järelikult nad arvutasid et neile jääb ka kallima hinna juures piisavalt palju kliente kes on nõus rohkem maksma ja lõppkokkuvõttes on kasum suurem.
Kui sinu jaoks EUR rohkem maksta on palju, siis alati saab sellest teenusest loobuda.


Hinnad kasvavad kõikjal. Sisu eest tasub Telia pakkujatele. Aastatega tõusevad hinnad igast otsast. Artiklist loeb välja, et kasum ainult kasvab. Konkurents on tihe ja portaal konkurendi oma.
TeliaTV põhipaketi hind polnud aastaid muutunud (uuest jutt). Kasutaja vaates on hinna tõus alati mitte oodatud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 17:38:46 vasta tsitaadiga

Mul 2 boxi vip1903 vs vip1003. Kumb neist uue menüü ja puldiga kiirem on ? Vist viimane/uuem ?
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 29.03.2017 17:52:03 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Mul 2 boxi vip1903 vs vip1003. Kumb neist uue menüü ja puldiga kiirem on ? Vist viimane/uuem ?


Mõlemad on ühesuguse muutmälu hulgaga. Toimivad samamoodi. 1903 on rohkemate väljunditega.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 18:56:59 vasta tsitaadiga

ühe karp suurem, teisel väiksem. Muud vahet ei peaks olema
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 19:14:05 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
Ise kasutan olude sunnil Ruckust. Muidu kasutaks lõbi elektrivõrgu, aga pole sama faasi all.

uuemad ei vaja sama faasi

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.03.2017 19:35:43 vasta tsitaadiga

Vanad ka ei vaja, esimese ja ilmselt ka teise puhul on olemas filtrid, mis mitu faasi kokku liidavad. andmeside edastamiseks.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 19:55:55 vasta tsitaadiga

mul töötasid need 2 aastat ja mingi hetk kukkusid järjest rohkem erroreid viskama....kuniks andsin need ära.
Telia loomulikult ajas mingite ledide jne kaela, aga see kergelt öeldes bs

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 20:33:29 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Vanad ka ei vaja, esimese ja ilmselt ka teise puhul on olemas filtrid, mis mitu faasi kokku liidavad. andmeside edastamiseks.

mul ei ole mingeid filtreid... ühes toas on üks adapter pistikupesas ja teises toas teine
proovisin erinevates tubades, kus erinevad faasid... igalpool jookseb sama kiirusega... ca 130 Mb/s
loomulikult peab kuskil mingi füüsiline kokkupuude olema, et interneedus elektrivõrgu kaudu leviks, kuid see ei pea olema faas

minul siis selline komplekt juba 3 aastat http://www.tp-link.in/products/details/cat-18_TL-PA6030KIT.html

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.03.2017 20:34:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mul töötasid need 2 aastat ja mingi hetk kukkusid järjest rohkem erroreid viskama....kuniks andsin need ära.
Telia loomulikult ajas mingite ledide jne kaela, aga see kergelt öeldes bs


Kergelt öeldes läksin ühe sellise murelise juurde, õues oli liikumisanduriga led prozektor (eestist ostetud ja CE märgisega), ukse taha jõudsin siis tuli klient vastu, mainis, et just läks pilt ära.
Astusin tuppa, tõsi comtrend punane, taastus hetkega ja korras. Ootasime siis hetke millal probleem tekib.
Kass kräunus ja lasti välja, plõks õues läks tuli põlema, seni kuni põles oli comtrend punane.
selleni jõudmine võttis vaid õige paar tundi aega ja sai korduvalt testitud, et selles asi selles on.
Sama reegel kehtis osade säästupirnide, nokia telefonilaadijate jms. kohta. Tänapäeva elektriseadmed tekitavad samasugust müra nagu õhus wifile tekitatakse.

Vahel ei süüdista Telia asjatult teisi probleemi allikaid.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 20:39:13 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
mul töötasid need 2 aastat ja mingi hetk kukkusid järjest rohkem erroreid viskama....kuniks andsin need ära.
Telia loomulikult ajas mingite ledide jne kaela, aga see kergelt öeldes bs


Kergelt öeldes läksin ühe sellise murelise juurde, õues oli liikumisanduriga led prozektor (eestist ostetud ja CE märgisega), ukse taha jõudsin siis tuli klient vastu, mainis, et just läks pilt ära.
Astusin tuppa, tõsi comtrend punane, taastus hetkega ja korras. Ootasime siis hetke millal probleem tekib.
Kass kräunus ja lasti välja, plõks õues läks tuli põlema, seni kuni põles oli comtrend punane.
selleni jõudmine võttis vaid õige paar tundi aega ja sai korduvalt testitud, et selles asi selles on.
Sama reegel kehtis osade säästupirnide, nokia telefonilaadijate jms. kohta. Tänapäeva elektriseadmed tekitavad samasugust müra nagu õhus wifile tekitatakse.

Vahel ei süüdista Telia asjatult teisi probleemi allikaid.

Jah, aga kui seda teemat natuke "guugledada", siis saad taasavastada, et midagi pole uuendatud, midagi pole ostetud...töötas lõpuks nagu jumal juhatas@korter.
Ma siiani kasutab 40W hõõgniite ja neid mul palju icon_cool.gif
Mu naisel muidu närvidega korras, aga see viskas üle. Muud ma ei teinud kui puurisin 2 auku ja korras. 1 sein oli küll elektrijuhtmeid täis, aga seekord läks õnneks thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 29.03.2017 20:39:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.03.2017 20:40:18 vasta tsitaadiga

Raiku, See on siiski konksuga toiminine, ehk tootja soovitab sellist lahendust neljajuhtmelisele süsteemile.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010




sõnum 31.03.2017 11:24:07 vasta tsitaadiga

Küsimus uue nutitv hd kanalite subtiitrite kohta, et kas need kunagi ka lisatakse?
History channel ja History channel HD, täpselt sama saade samal ajal, SD on subtiitrid, HD puuduvad.
Teine küsimus oleks salvestamise kohta, et kas kõik salvestused peavadki hakkama 5ndalt minutilt?
TV6 suvaline saade võtta ja kõik salvestused hakkavad pilti näitama 5ndalt minutilt.
Uus NutiTv app LG teleris.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 31.03.2017 11:31:34 vasta tsitaadiga

smily kirjutas:
Küsimus uue nutitv hd kanalite subtiitrite kohta, et kas need kunagi ka lisatakse?
History channel ja History channel HD, täpselt sama saade samal ajal, SD on subtiitrid, HD puuduvad.
Teine küsimus oleks salvestamise kohta, et kas kõik salvestused peavadki hakkama 5ndalt minutilt?
TV6 suvaline saade võtta ja kõik salvestused hakkavad pilti näitama 5ndalt minutilt.
Uus NutiTv app LG teleris.


1. Need kaks kanalit on teoreetiliselt nagu kaks erinevat kanalit sama nimega. Kui kanalitootja HD versioonile kunagi tiitrid lisab, küllap siis need ka ekraanile jõuavad. Seda ehk oskab keegi targem öelda, millal see juhtub.
2. Jah, salvestuse käivitumisel näidatakse viiendat minutit. Tegelikult on see hetk reaalne saatekava järgne saate algusaeg, varu 5min on sellepärast, et kui saade on kavast reaalselt varem pihta hakanud, saab vaataja saadet tagasi kerida.

Loodan, et sain õigesti aru ja vastasin ka õigesti.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.03.2017 12:31:00 vasta tsitaadiga

indrekp, mina küll ei saa saadet tagasi kerida ja olen sellele miinusele siin ka tähelepanu juhtinud, et kui on nn. reklaamivaba kordusTV saade, siis see algab tihti poolelt sõnalt või lauselt ning tagasi kerida ei saa.
See siis kordusTV kohta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 31.03.2017 12:33:40 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrekp, mina küll ei saa saadet tagasi kerida ja olen sellele miinusele siin ka tähelepanu juhtinud, et kui on nn. reklaamivaba kordusTV saade, siis see algab tihti poolelt sõnalt või lauselt ning tagasi kerida ei saa.
See siis kordusTV kohta.


Ära anna siin sellist tagasiside, vaid pommita sellega Telia ametlikke kanaleid. Kui kasutajad ainult kõrvalistes foorumites oma muresid kurdavad, siis vajalik info ei jõuagi õigete inimesteni. Kui kordusTV puhul saade algab valest kohast, on see valesti lõigatud ja seda on vaja teada anda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 31.03.2017 12:42:27 vasta tsitaadiga

DamienDK kirjutas:
jägaja kirjutas:
indrekp, mina küll ei saa saadet tagasi kerida ja olen sellele miinusele siin ka tähelepanu juhtinud, et kui on nn. reklaamivaba kordusTV saade, siis see algab tihti poolelt sõnalt või lauselt ning tagasi kerida ei saa.
See siis kordusTV kohta.


Ära anna siin sellist tagasiside, vaid pommita sellega Telia ametlikke kanaleid. Kui kasutajad ainult kõrvalistes foorumites oma muresid kurdavad, siis vajalik info ei jõuagi õigete inimesteni. Kui kordusTV puhul saade algab valest kohast, on see valesti lõigatud ja seda on vaja teada anda.


Õnneks jõuab küll , armjan on konkreetselt urundaja osapoolega seotud.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.03.2017 13:19:34 vasta tsitaadiga

DamienDK, Pailaps juba vastas.
Mulle endale on tekkinud kahtlus, et kas striim järelvaatamise alustades ikka käivitub kohe boksist vaatajani, ehk siis boks protsessib seda algust ehk liiga kaua ja arvab, et striim jõuab juba teleekraanile kuid realselt jääb mõni sekund saate algusest puudu.
See mõte tekkis seoses aeglase kasutajaliidesega.
Kuid ma neist protsessidest miskit ei tea ja umbluutan siin ilmselt niisama. Hoopis lõigatakse natuke mööda.
Lõigatakse tihti suht kiiresti, kuna tund peale saadet on juba enam-vähem reklaamivaba.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 31.03.2017 13:20:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mul töötasid need 2 aastat ja mingi hetk kukkusid järjest rohkem erroreid viskama....kuniks andsin need ära.
Telia loomulikult ajas mingite ledide jne kaela, aga see kergelt öeldes bs


Noh naabrimees võis ka oma perses toiteplokiga EMi segamist tekitada võrku. Parem variant?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2017 13:23:29 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
mul töötasid need 2 aastat ja mingi hetk kukkusid järjest rohkem erroreid viskama....kuniks andsin need ära.
Telia loomulikult ajas mingite ledide jne kaela, aga see kergelt öeldes bs


Noh naabrimees võis ka oma perses toiteplokiga EMi segamist tekitada võrku. Parem variant?

Kõik võib olla. Kuigi naabrimees ei asu ju sama juhtme otsas.
Aga üldiselt need lahendused ikkagi poolikud, juhe on kõige kindlam värk thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.03.2017 13:24:58 vasta tsitaadiga

Kui ja mis tekitab häireid siis seda on võimalik analüsaatoritega vaadata.
Tean inimesi, kes energiale neid mõõtmisi ja uuringuid teevad, kuna kaugloetavad arvestid ei armasta võrguhäireid ja andmeid ei edasta.
Nad spetsialistidena teavad juba mõõtmistulemuste põhjal öelda, kas häireid tekitavad kliendi Starmani Zuumi või Telia Tg784 toiteplokk.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2017 14:14:40 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kuid ma neist protsessidest miskit ei tea ja umbluutan siin ilmselt niisama. Hoopis lõigatakse natuke mööda.
Lõigatakse tihti suht kiiresti, kuna tund peale saadet on juba enam-vähem reklaamivaba.

Keegi seal midagi ei "lõika", lihtsalt pannakse märked saate/reklaami algusesse ja lõppu. Algselt on "start_pos": 300 (aeg sekundites salvestise algusest), seda siis suvaline mammi seal oma suva järgi muudab. Ja kuna vaja kiirelt tegutseda, lähebki vahel märkimine veidikene nihu. Aga vähemalt Arrisega saab probleemideta tagasi kerida, sest algus reaalselt ju kuhugi kadunud pole.

jägaja kirjutas:
Mulle endale on tekkinud kahtlus, et kas striim järelvaatamise alustades ikka käivitub kohe boksist vaatajani, ehk siis boks protsessib seda algust ehk liiga kaua ja arvab, et striim jõuab juba teleekraanile kuid realselt jääb mõni sekund saate algusest puudu.

Võid kasvõi VLC-ga vaadata, Telia poolt väljapakutud algusaega kasutades (käsurea võti :start-time=300), jääb tõesti mõnikord algus nägemata. Tahan teinekord sealt salvestada, otsin ise tegeliku algusaja üles.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.03.2017 14:39:41 vasta tsitaadiga

A.S., salvestuses ilmselt saab tagasi kerida, kuid uusnuti+Arris +kordusTV saate algusaja markerist tagasi kerimist ei võimalda.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2017 14:42:32 vasta tsitaadiga

Mida sa konkreetselt silmas pead? Korra proovisin kordusTV salvestust Arrisega tagasi kerida (E: nüüd proovisin uuesti), sai justkui küll. Salvestust mul tellitud pole, seda ei oska kommenteerida, aga vaevalt sealgi midagi teisiti on.

viimati muutis A.S. 31.03.2017 14:45:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.03.2017 14:44:03 vasta tsitaadiga

A.S., mitte salvestusteenust(mida ma ei kasuta, kuna on sisuliselt Starmani ajamasina analoog, mitte nagu Starmani salvestusteenus, mida kasutaks) Vaid Telia reklaamivaba KordusTV teenust, mis edastab ainult eesti telekanalite omasaateid enam-vähem reklaamivabalt.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1626, 1627, 1628 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.