Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 26.03.2017 20:57:59 vasta tsitaadiga

Assistant meil siin peaks üldse toimima?
_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 19.04.2017 20:46:38 vasta tsitaadiga

Vaja oleks autolaadijat aga väikse aga-ga 12v ja 24v peab saama kasutada ning võiks kiiresti laadida. Mõtlesin et tellin Google enda poest selle Belkini aga ma ei suutnud sõnagi leida kas 24v sobib. Nagu ma aru saan siis kiiresti laadmiseks peab see adapter vähe targem olema? väi vähemalt amazonis sellist müügiargumenti kasutatakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 19.04.2017 21:01:31 vasta tsitaadiga

Anker Powerdrive 2 teeb kindlasti mõlemat volti ja on üks paremaid saadaolevaid laadijaid, aga ei tee quickcharge'i
_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 20.04.2017 11:55:04 vasta tsitaadiga

Sel on: Anker PowerDrive Speed 2 39W Kompaktes Kfz Ladegerät Dual Ladeport mit Quick Charge 3.0 für Samsung Galaxy S6 / S6 edge / S6 edge+ / S7 / S7 edge PowerIQ für iPhone 7 / 7 Plus / 6s / 6s Plus / 6 / 6 Plus https://www.amazon.de/dp/B01K9MQ8WW/ref=cm_sw_r_cp_apa_qsi-ybTC6TRDK

Eks mingi hetk võtan vast ligi, tänan vihje eest isegi!

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 20.04.2017 12:12:54 vasta tsitaadiga

Siis on neid kahte sorti vist
_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freshy
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2012




sõnum 23.04.2017 21:58:16 vasta tsitaadiga

Uurin siin pisut maad ja küsin teilt kui Pixeliga kursis olevate toredate inimeste käest pisut Pixeli hinna kohta.

Sai ise kasutatud Pixelit (128GB, must) ja ilmnes see nüüdseks ametliku kinnituse saanud Google'i poolne tehniline viga mikrofonidega, mis väidetavalt ühel protsendil kõikidest kuni jaanuari lõpuni toodetud telefonidest esines. Nüüd on Google USA poest saabumas tasuta uus replacement telefon 30. aprillil (mitte postiga vaid tuttava pagasis). Plaan on sellele uuele, avamata ja väidetavalt edaspidiste probleemideta (nii väitis Google) Pixelile uus omanik leida, kuna plaanin iPhone peale üle minna.

Kui palju oleks mõistlik siin hinda küsida, kui Kännukas konkreetset mudelit isegi ei pakuta ja võrreldes olemasolevate mudelite hindadega jääks 128GB isendi hind kuskil 1000-1050 euro kanti?

Ette tänades.

EDIT: TELEFON ON UUS!

_________________
M: GOOGLE PIXEL 128GB, MUST


viimati muutis Freshy 24.04.2017 09:06:06, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2017 06:00:52 vasta tsitaadiga

Ei ole täpselt kursis täpselt aga kas see mikrofoni viga tähendab, et helistamiseks või heli salvestamiseks ei ole telefon enam võimeline? Kui see nii on siis oleks ostu huviline aga isiklikult üle 400eur maksta ei sooviks. Võibolla on suuremaid fanatte. Jään müügiteemat ootama.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freshy
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2012




sõnum 24.04.2017 07:42:51 vasta tsitaadiga

Telefon, mille Google mulle vastu annab, on uus, kasutamata ja millel ei ole seda mikrofoni viga. Google vahetab välja kõik Pixel telefonid, millel antud mikrofoni probleem esineb.
Vabandan, et selle osa pisut segaselt sõnastasin eelmises vastuses.

_________________
M: GOOGLE PIXEL 128GB, MUST
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2017 10:08:05 vasta tsitaadiga

Freshy, ok selge. lugesin veel ise mõttega üle ja olin valesti aru saanud. Kui tutikas, siis ma arvan et hind rohkem kui 400 aga kas keegi ka S8+ 800eur hinda tahaks maksta on küsitav.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2017 11:17:23 vasta tsitaadiga

Mõistlik oleks teha müügiteema.. hoiaks ise ka hinnal silma peal. Endale iseeneses antud mudel meeldib.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Freshy
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2012




sõnum 26.04.2017 11:22:30 vasta tsitaadiga

Teen koheselt teema kui kätte saan! icon_wink.gif


EDIT: Tundub, et pean oma sõnad siiski tagasi võtma. Google saatis mulle uue asemel hoopis "refurbished" telefoni. Sellel pole küll midagi viga, näeb välja nagu uus ja on töökindlam kui uus isend (vähemalt foorumites väitsid kasutajad seda), kuid minupoolset hinnasoovi ma kindlasti selle eest küsida ei saa. Tuleb siiski Pixeli kasutajaks jääda. Ei hakka valetama, pisut isegi hea meel selle üle kuna tegemist tõepoolest väga hea telefoniga ja ühtegi halba sõna kuni selle esinenud mikrofoni veani mul öelda polnud.

_________________
M: GOOGLE PIXEL 128GB, MUST
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 26.05.2017 05:40:45 vasta tsitaadiga

Kuidas Pixeli omanikel Android O stabiilsusega lood on?
_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 26.05.2017 18:05:26 vasta tsitaadiga

Ainult beeta ju olemas, eks kui ametlik välja tuleb siis jagame muljeid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 18:06:36 vasta tsitaadiga

Kahju, et see tel. nii kuramuse kallis on, mis see kõige soodsam koht oleks tellida. 32GB mudel?
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 18:18:44 vasta tsitaadiga

IMO Pixeli aeg on möödas, et seda nii kangesti ihaleda. on S8 ja XZ Premium.
Pixel oli ja jääb niššikaks, erinevalt Nexustest. Pixel 2 ehk jõuab taas massidesse.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 26.05.2017 19:10:18 vasta tsitaadiga

Ma pole otsinud ja uurinud müüginumbreid aga 128g mudelit ei taha siiamaani euroopasse jätkuda. Store teatab et otsas ja sakslaste telekom on isegi valiku ära korjanud, ei ole ega tule. Ma loodan et pixel3 puhul valivad sellise kes neid ka toota suudab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 26.05.2017 19:50:26 vasta tsitaadiga

arm2004, Pixel'i pluss on ju vanilla Android. Pole aastaid küll ühtegi Samsungi enam ostnud, aga kas need endiselt ei tule igasuguse jamasoftiga? Ok Samsung ei ole nii hull kui Huawei, aga ikkagi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 26.05.2017 20:12:05 vasta tsitaadiga

Samsung vähemalt Tableti puhul teeb IOS koopiat, meenutab igatahes rohkem ipadi menüüd kui Pixeli oma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 21:22:49 vasta tsitaadiga

Speedee kirjutas:
arm2004, Pixel'i pluss on ju vanilla Android. Pole aastaid küll ühtegi Samsungi enam ostnud, aga kas need endiselt ei tule igasuguse jamasoftiga? Ok Samsung ei ole nii hull kui Huawei, aga ikkagi.

ma pole ka aastaid Samsungi ostnud. Aga lihtsalt puhta Androidi jaoks ainult Pixelit taga ajada on ka absurd. oskad selle puhta droidiga üldse midagi peale hakata, et sel pointi oleks?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 27.05.2017 12:38:11 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Speedee kirjutas:
arm2004, Pixel'i pluss on ju vanilla Android. Pole aastaid küll ühtegi Samsungi enam ostnud, aga kas need endiselt ei tule igasuguse jamasoftiga? Ok Samsung ei ole nii hull kui Huawei, aga ikkagi.

ma pole ka aastaid Samsungi ostnud. Aga lihtsalt puhta Androidi jaoks ainult Pixelit taga ajada on ka absurd. oskad selle puhta droidiga üldse midagi peale hakata, et sel pointi oleks?


Puhta droidiga.tegelen meelsamini, kui vigastatud droididega. Puhas droid töötab täpselt nii, kuidas tahad. Kasutamine on loogiline ja lihtne. Ei mingit uimamist, on kiire ja loogiline. Kuu aja uptimega (sest uuendused tulevad kord kuus) ei toimu aeglaseks jäämist. Saad kasutada täpselt seda softi, mida tahad pea olematu bloati juures. Mõnda.Samsat, Sony vms tootja telefoni tahaks pärast kümneminutilist kasutamist vastu seina saata.
Seda siis Nexuse kogemuse baasilt.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2017 14:32:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei mingit uimamist

millal sa viimati mitte-Nexust katsusid? selline tunne, et ei olegi katsunud, rääkimata kasutamisest, iial.
mul Galaxy S2 peal juba jooksis Lollipop veatult (ametlik tugi piirdus Jelly Bean-iga). alles vanale, üldse mitte Android telefonile, Android 4.4 peale surudes sai näha uimamist. sellegipoolest on vana hea Wave mu varutelefon icon_smile.gif
Huawei vastu seina puruks löömise reaktsioonist saan isegi aru, krdi iOS-wannabe thumbs_down.gif

ühesõnaga raud ja soft on ammuilma sellisel tasemel, et mingist uimamisest pole juttugi. kui, siis ainult sinu kombel telefoni PC asendajana. ja juhtumisi on selle suunitlusega S8 ja DeX icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 27.05.2017 15:28:40 vasta tsitaadiga

On, tükati häiriv, toksad, mõtleb ja siis liigub.
Käes olen neid mitte-Nexusi piisavalt hoidnud (ja ka kasutanud).
Ilmselt ikka seetõttu, et midagi on nuditud ja midagi juurde kirjutatud, tekib hetki, kus hetkeks on hing justkui kinni.
Kuna ka eemaldamatut bloati pole, siis ei pea midagi "deaktiveerima" või midagi muud tegema.
No mida ma näiteks Flipboardiga teeks? Aga samsal on see laiutama pandud lausa ühele koduekraani lehtedest, seda saab küll välja lülitada, aga asja ennast deinstallida ei saa. Õnneks puhtas droidis selliseid mõttetusi kaasas pole.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2017 17:33:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:


On, tükati häiriv, toksad, mõtleb ja siis liigub.

sa vist pead iOS leeri kolima, seal saad vajutustele kohese reaktsiooni mida teha ei saa icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 27.05.2017 19:26:44 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:


On, tükati häiriv, toksad, mõtleb ja siis liigub.

sa vist pead iOS leeri kolima, seal saad vajutustele kohese reaktsiooni mida teha ei saa icon_razz.gif


icon_question.gif
Ma ju kirjutasin, puhta droidiga seni muret pole, töötab kui kulda. iOS on sant, käsist ja jalust seotud süsteem, mulle täiesti kõlbmatu. Olgu sujuv ja kiire, aga kodus mul kasutamatu.
Puhas droid on parim.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 09.09.2017 11:43:06 vasta tsitaadiga

Kalendriga mure süveneb. Google kalender teeb häält ja viskab visuaali W10 masinal aga ei tee mitte piuksugi telefonil. Settingutes vaadates kõik nagu peab ja peaks olema (eelmine nädal sarnane sündmus töötas) Täna mitte midagi. Peab vaatama mingi teise Appi google enda kalendri kasutamiseks?

Täna siis tuli 8.0.0 Menüüsid tõsteti ringi, kasulikku pole midagi märganud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.