Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 924, 925, 926 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.03.2017 12:49:53 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Yankuonu kirjutas:



Valvejoodik kirjutas:
Lisainfoks, et WoTi üks "konkurentidest" - Armored Warfare, mis hetkel on suht varjusurmas, eemaldab arty PVP mängudest ja jätab selle vaid PVE režiimi.


kas need mitte kinni ei pandud? mingi aeg oli uudis, et arendus lõpetati...

Eip, arendaja vahetus. Suht segased lood siiski, uut patchi on juba 5 kuud oodatud icon_lol.gif Enamus on WoTi peale tagasi kolinud icon_biggrin.gif


Mis seal see highest peak oli serverites? Vahepeal kui see mäng "pop" oli, siis kaesin twitchist otsimas seda, et siis populaarseamtel channelitel seal oli koguni korraga 24 vaatajat..


Kui ma seda proovisin too suvi kui ta popp oli, sai kahe serveri peale kokku alla 40 000 mängija.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.03.2017 12:52:26 vasta tsitaadiga

Kurat seda enam mäletab. Praegu on ehk tipphetkel 50 +-20 matsi serveris thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 24.03.2017 13:13:03 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:

Sellel rootslasel on 1600 dam clip, pea 30s reload, jube gun handling ja madal pen. Kui sa T10s üksikust Kranvagenist teise heavyga (nt Maus) jagu ei saa siis ikka asi oskuste taga kinni.


Enamus tankidest saab kerge vaevaga jagu kui sul on enamus. Aga mine sa püüa see Kranvagen kinni Mausiga 30-s jooksul. eeldades, et ta on hull down postisoonis ehk ronid veel mäkke mausiga. Seda oskuste juttu võib iga asja peale öelda, nt: "eks see arty laskude eest põiklemine ole skillis kinni". icon_lol.gif

erick kirjutas:

Mul see-eest on hästi meeles, kuidas hadding mu BC25t kohe lahingu alguses praktiliselt oneshottis (1754 HP) 2 päeva tagasi icon_biggrin.gif Aga no pmst me oleme juba aru saanud, et tugevamate mängijate pihta tuleb ebaproportsionaalselt rohkem arta tuld (osaliselt seetõttu, et nad mängivad agressiivselt esiliini positsioone, ja osaliselt XVM fookuse tõttu) ja seetõttu ka oneshotid on sagedasemad.


Kas sul on arty hit mod peal? Palju su keskmine on 100 mängu kohta?

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 24.03.2017 14:07:08 vasta tsitaadiga

Väike, kuid kaua oodatud wn8 milestone ^^
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 24.03.2017 14:10:34 vasta tsitaadiga

215'te 3markisin, siis oli arty hit mod peal huvi pärast. 32% dmg oli arty poolt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 24.03.2017 15:01:23 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Väike, kuid kaua oodatud wn8 milestone ^^
Spoiler Spoiler Spoiler


Õnne seltsimees, nüüd pead küll välja tegema beer_yum.gif icon_lol.gif

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.03.2017 15:57:40 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
215'te 3markisin, siis oli arty hit mod peal huvi pärast. 32% dmg oli arty poolt.


Ma viimasel ajal üldse ilma modideta mänginud kuna mu modpackis mingi mod põhjustab räiged perf issuesid ja puhas klient püsib kogu aeg 110-120 fps kandis.

Aga väga lahe, et selline mod olemas on, tekib kiusatus proovida küll.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 24.03.2017 16:03:52 vasta tsitaadiga

krt selle artyga seoses tuleb mulle meelde, et mul oli vaja teha mingi 2 arty killi missioon. Mæng oli juba suht tehtud ja jærgi oli 2 artyt ja mingi 1 suvaline tank. Mul juba hea dæmm olemas ja kille kah mingi hulk. Blææd mingi suvaline tont oli veel vaja maha v¨tta 1 lasuga ja ma rsk kiman gaas p¨6hjas ja teen lasu ja lasen selle tanki 6hku ja siis sïdan edasi ja sikksakitan ja VAKK, yks neist kahest artyst sai mulle pihta hoo pealt ja KRT jælle hakkab pihtsa see jama, et aint 1 artyga mængud kui vaja seda missiooni teha. VAKOHV thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 24.03.2017 16:22:09 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
krt selle artyga seoses tuleb mulle meelde, et mul oli vaja teha mingi 2 arty killi missioon. Mæng oli juba suht tehtud ja jærgi oli 2 artyt ja mingi 1 suvaline tank. Mul juba hea dæmm olemas ja kille kah mingi hulk. Blææd mingi suvaline tont oli veel vaja maha v¨tta 1 lasuga ja ma rsk kiman gaas p¨6hjas ja teen lasu ja lasen selle tanki 6hku ja siis sïdan edasi ja sikksakitan ja VAKK, yks neist kahest artyst sai mulle pihta hoo pealt ja KRT jælle hakkab pihtsa see jama, et aint 1 artyga mængud kui vaja seda missiooni teha. VAKOHV thumbs_down.gif


Eile sain obj260 LT sama missioni tehtud WZ132-ga: 3 arty-t spotida + dmg igale ning ühe +1tier arty pidin ära tapma. Enne ei jaganudki matsu lahti kui lahing tehtud oli. icon_biggrin.gif

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005




sõnum 24.03.2017 19:09:10 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
SPG kui klassi kaotamine tekitaks samapalju probleeme juurde kui ta ära kaotab. Kämpimine on neist kindlasti väikseim mure - arty ei sega TD-sid kes kusagil põõsas passivad, vaid neid kes agressiivsed on. Samuti hoiab SPG rasketanke ja soomustatud TD-sid kindlatel radadel (loe: artasafe) võimaldamata neil teisi valikuid kasutada.

Tsiteerin: Miks keegi ei nuta nende HE laskude üle, mis 1,5 K kahju teevad
- sest 90% juhtudel mängijad näevad/teavad mis on tulemas, ja neil on võimalus seda vältida ilma kuhugi maja/kivi taha pikemalt parkimata.

Tsiteerin: Kui sa oled arty, siis enne kui tullakse sind ümber nurga maha võtma, mõeldakse oma tegevuskava hoolega järele, sest praktiliselt iga tank on ühe lasuga hävitatav
-sellisel juhul sured sa niikuinii varem või hiljem. Arta riskita kahjutegemise võimekus peakski olema balansseeritud sellega, et ülejäänud tiim teda kaitseb. Kui tiim feilib seda tehes, siis ei tohiks arty-l seda snapshoti võimekust olla (autoaim tuleks disableda, see tagaks selle, et vaid head ja osavad mängijad suudaksid end kaitsta).

Kokkuvõtteks: arvan, et arta kui selline võiks ikka jääda - nii tee/õllejoojatele, kui neile kellele WASD hacks vastuvõetamatu on. Piisaks 2 arta CAP-ist per tiim, ning nende maks tier võiks olla 8 (või siis maks damage ca 800).


Eile sai mängitud WoT'i high tierides nii nagu see peakski olema - mängus oli kas 1 või enamasti mitte ühtegi arty't (exp'i missiooni pärast tõenäoliselt). Peab ütlema, et mängukogemus oli suurepärane, mitte mingisugust kämpimist polnud. Loomulikult sai selles vaimus mängida, et ei pidanud ärevust tundma selles osas, et mingi arty võib iga hetk fataalselt pähe sittuda. Ja mis peamine, ilma great balancerita tuli suurepärane sessioon ja mängud. Ps. peab mainima, et ühes mängus kus üks arty oli (m53) sain one shoti peaaegu täiseludelt..sellepärast, et üritasin agressiivselt mängida - gg


mitte, et ma nüüd artyd kiidaks või sind laidaks, kuid sellist paska suust välja ajada?

kui mitu lasku sa teed enda tankiga mis võtavad vastasel peaaegu kõik elud maha? ma arvan et 90% rohkem kui mina, ja kui juba mina teen selliseid laske üle 3 mängu siis ... mida v*ttu me räägime, et arty teeb oneshote?

vabandust keelekasutuse pärast, kuid mõte jääb samaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 24.03.2017 19:09:52 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Magic kirjutas:
dollarstar kirjutas:
Arty eemaldamine rikuks mängu ära algaks jube campfest keegi kuskil läbi ei murra kõik passivad lemmik kohtadel ja lasevad üksteist kuni aeg otsa saab mis muudab samas skaudid ka mõttetuks ja põhirolli hakkaks kandma medikad.

Seda niigi näha mängudes kus arty pole.


Minu kogemuses on asi täpselt vastupidine. Kui vastas on nt 3-5 arty't siis läheb selliseks campimiseks, et anna olla. Võtame näiteks Prokhorovka/Fiery Salienti. Vastastiimis on 3-5 artat siis keskele ei julge ükski heavy ega sageli isegi med minna, ainult 1-2 lighti tiirutavad seal. Mäkke mõni julgem ehk isegi tuleb kaasa. Samas 2/3 tiimi campab kaardi nurgas põõsastes.

Üldse kui artat pole, siis tulevad põnevamad mängud ja julgemad rünnakud olulistele positsioonidele. Väga suur erinevus on Serene Coastil kas mängus on nt 3 artat või mitte ühtegi. Sisuliselt 3 arta tule alla ei taha keegi ronida D1 mäele ja tihti isegi heavy liinis eelistatakse tihti taga campida, sest rünnak paneb sind artade tule alla.

Võibolla alumistes tierides see loogika erinev, aga T8-T10 ma arvan ei vaidle keegi pädevatest vastu mulle, et ilma artata on parem ja vabam mängida.
Praegu jah, aga kui artid ära kaovad, siis muutub meta, muutuvad tankid, mida mängitakse. Ehk siis see ei ole nii lihtne arvutus, et 1+1=2.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.03.2017 19:29:30 vasta tsitaadiga

ece3n kirjutas:
thomak28 kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
SPG kui klassi kaotamine tekitaks samapalju probleeme juurde kui ta ära kaotab. Kämpimine on neist kindlasti väikseim mure - arty ei sega TD-sid kes kusagil põõsas passivad, vaid neid kes agressiivsed on. Samuti hoiab SPG rasketanke ja soomustatud TD-sid kindlatel radadel (loe: artasafe) võimaldamata neil teisi valikuid kasutada.

Tsiteerin: Miks keegi ei nuta nende HE laskude üle, mis 1,5 K kahju teevad
- sest 90% juhtudel mängijad näevad/teavad mis on tulemas, ja neil on võimalus seda vältida ilma kuhugi maja/kivi taha pikemalt parkimata.

Tsiteerin: Kui sa oled arty, siis enne kui tullakse sind ümber nurga maha võtma, mõeldakse oma tegevuskava hoolega järele, sest praktiliselt iga tank on ühe lasuga hävitatav
-sellisel juhul sured sa niikuinii varem või hiljem. Arta riskita kahjutegemise võimekus peakski olema balansseeritud sellega, et ülejäänud tiim teda kaitseb. Kui tiim feilib seda tehes, siis ei tohiks arty-l seda snapshoti võimekust olla (autoaim tuleks disableda, see tagaks selle, et vaid head ja osavad mängijad suudaksid end kaitsta).

Kokkuvõtteks: arvan, et arta kui selline võiks ikka jääda - nii tee/õllejoojatele, kui neile kellele WASD hacks vastuvõetamatu on. Piisaks 2 arta CAP-ist per tiim, ning nende maks tier võiks olla 8 (või siis maks damage ca 800).


Eile sai mängitud WoT'i high tierides nii nagu see peakski olema - mängus oli kas 1 või enamasti mitte ühtegi arty't (exp'i missiooni pärast tõenäoliselt). Peab ütlema, et mängukogemus oli suurepärane, mitte mingisugust kämpimist polnud. Loomulikult sai selles vaimus mängida, et ei pidanud ärevust tundma selles osas, et mingi arty võib iga hetk fataalselt pähe sittuda. Ja mis peamine, ilma great balancerita tuli suurepärane sessioon ja mängud. Ps. peab mainima, et ühes mängus kus üks arty oli (m53) sain one shoti peaaegu täiseludelt..sellepärast, et üritasin agressiivselt mängida - gg


mitte, et ma nüüd artyd kiidaks või sind laidaks, kuid sellist paska suust välja ajada?

kui mitu lasku sa teed enda tankiga mis võtavad vastasel peaaegu kõik elud maha? ma arvan et 90% rohkem kui mina, ja kui juba mina teen selliseid laske üle 3 mängu siis ... mida v*ttu me räägime, et arty teeb oneshote?

vabandust keelekasutuse pärast, kuid mõte jääb samaks.


Teades mis tanke thomak28 rõhuvalt mängib, siis täiseludelt oneshot on ikka väga harv nähtus medikaga. Selleks, millest sa räägid, peab mängima mingi suure (ja tõenäoliselt üsna derpy e. ebatäpse) kahuriga kõrgetes tierides.

Muide ma ei mäleta millal ma suvaliselt muult tankilt peale arta oneshoti sain. Seda on juhtunud kindlasti, aga mitte viimase paari kuu jooksul. Aga artalt oneshoti saamine on ikka üsna iganädalane keiss, kui halvasti läheb siis võib mitu korda juhtuda ühes sessioonis.

Mida tasub arvesse võtta enne selliste steitmentide tegemist on ka see, et kui sa oled selline osa sellest rohekollasest massist serveris, siis ükski arta sind niisama naljalt fookusesse ei võta. Aga kui WN8 värv kisub juba veidi sinna sinisema, lillama või tumelillama poole, siis on väga tavaline, et kõik vastase artad proovivad ainult sind lasta terve mäng jutti. Sealt siis ka palju, palju suurem tõenäosus, et mõnel neist joppab oneshot, võrreldes keskmise mängijaga.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 24.03.2017 19:31:05 vasta tsitaadiga

ece3n kirjutas:
thomak28 kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
SPG kui klassi kaotamine tekitaks samapalju probleeme juurde kui ta ära kaotab. Kämpimine on neist kindlasti väikseim mure - arty ei sega TD-sid kes kusagil põõsas passivad, vaid neid kes agressiivsed on. Samuti hoiab SPG rasketanke ja soomustatud TD-sid kindlatel radadel (loe: artasafe) võimaldamata neil teisi valikuid kasutada.

Tsiteerin: Miks keegi ei nuta nende HE laskude üle, mis 1,5 K kahju teevad
- sest 90% juhtudel mängijad näevad/teavad mis on tulemas, ja neil on võimalus seda vältida ilma kuhugi maja/kivi taha pikemalt parkimata.

Tsiteerin: Kui sa oled arty, siis enne kui tullakse sind ümber nurga maha võtma, mõeldakse oma tegevuskava hoolega järele, sest praktiliselt iga tank on ühe lasuga hävitatav
-sellisel juhul sured sa niikuinii varem või hiljem. Arta riskita kahjutegemise võimekus peakski olema balansseeritud sellega, et ülejäänud tiim teda kaitseb. Kui tiim feilib seda tehes, siis ei tohiks arty-l seda snapshoti võimekust olla (autoaim tuleks disableda, see tagaks selle, et vaid head ja osavad mängijad suudaksid end kaitsta).

Kokkuvõtteks: arvan, et arta kui selline võiks ikka jääda - nii tee/õllejoojatele, kui neile kellele WASD hacks vastuvõetamatu on. Piisaks 2 arta CAP-ist per tiim, ning nende maks tier võiks olla 8 (või siis maks damage ca 800).


Eile sai mängitud WoT'i high tierides nii nagu see peakski olema - mängus oli kas 1 või enamasti mitte ühtegi arty't (exp'i missiooni pärast tõenäoliselt). Peab ütlema, et mängukogemus oli suurepärane, mitte mingisugust kämpimist polnud. Loomulikult sai selles vaimus mängida, et ei pidanud ärevust tundma selles osas, et mingi arty võib iga hetk fataalselt pähe sittuda. Ja mis peamine, ilma great balancerita tuli suurepärane sessioon ja mängud. Ps. peab mainima, et ühes mängus kus üks arty oli (m53) sain one shoti peaaegu täiseludelt..sellepärast, et üritasin agressiivselt mängida - gg


mitte, et ma nüüd artyd kiidaks või sind laidaks, kuid sellist paska suust välja ajada?

kui mitu lasku sa teed enda tankiga mis võtavad vastasel peaaegu kõik elud maha? ma arvan et 90% rohkem kui mina, ja kui juba mina teen selliseid laske üle 3 mängu siis ... mida v*ttu me räägime, et arty teeb oneshote?

vabandust keelekasutuse pärast, kuid mõte jääb samaks.


Mida sa oma teise lausega öelda üritad? Kui tihiti me ammoracke õhku laseme? Iga kolmas mäng kindlasti mitte, nädalas korra ehk minu puhul. Kuidas see antud teemaga seotud on? Ja oma roppused võiks kusagil mujal välja elada, pole eriti täiskasvanulik tegevus.....ja ei muuda su postitust tõsiseltvõetavamaks.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.03.2017 19:57:24 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Mida tasub arvesse võtta enne selliste steitmentide tegemist on ka see, et kui sa oled selline osa sellest rohekollasest massist serveris, siis ükski arta sind niisama naljalt fookusesse ei võta. Aga kui WN8 värv kisub juba veidi sinna sinisema, lillama või tumelillama poole, siis on väga tavaline, et kõik vastase artad proovivad ainult sind lasta terve mäng jutti. Sealt siis ka palju, palju suurem tõenäosus, et mõnel neist joppab oneshot, võrreldes keskmise mängijaga.
See on kohati üsnagi häiriv jah.
Ise väga WN8 värvi sihtmärkide valimisel ei vaata. Kui vaid siniseid-rohelisi taga ajaks, oleks tulemus palju madalam.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2017 20:12:18 vasta tsitaadiga

XVM server tundub hetkel maas olema, sini-lillad andke nüüd kõvasti valu, keegi teid ei fokusseeri. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 24.03.2017 20:28:58 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
XVM server tundub hetkel maas olema, sini-lillad andke nüüd kõvasti valu, keegi teid ei fokusseeri. icon_lol.gif
icon_lol.gif just just, nüüd viimaks saab superunicum mängida nagu megaubersupersexybeastunicum, iga teine mäng 15killi icon_biggrin.gif
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.03.2017 20:30:33 vasta tsitaadiga

Временная недоступность статистики и личного кабинета на сайте XVM
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005




sõnum 24.03.2017 20:33:15 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:

Mida sa oma teise lausega öelda üritad? Kui tihiti me ammoracke õhku laseme? Iga kolmas mäng kindlasti mitte, nädalas korra ehk minu puhul. Kuidas see antud teemaga seotud on? Ja oma roppused võiks kusagil mujal välja elada, pole eriti täiskasvanulik tegevus.....ja ei muuda su postitust tõsiseltvõetavamaks.


ma ei rääkinud ammorackidest, vaid lihtsalt väga headest laskudest, mis võtavad 75% eludest maha, ja just see häiris mind. lõhkamise medaleid on mul kokku 49, neist ainult 2 on saadud artyga, ning artyga olen teinud 1300 lahingut - suhteliselt tühine protsent, kui võtta seda, et ülejäänud tankidega olen teinud 8100.

seda kas enamus artysid jahib uunikume, seda ei tea - puudub isiklik kogemus. kuid ise lasen eelistatult nõrgemaid tanke, sest mida vähem on vastastel tanke, seda lihtsam on omadel, ja kas see lihtsam tank on uunikum või mitte, see ei oma minupuhul tähtsust. ja no muidugi kui mulle paistab E-100 või maus küljega, siis ma ei mõtle väga pikalt, ja siis tõesti on see tank suure tõenaosusega oneshotis või enamik eludest vaba.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005




sõnum 24.03.2017 20:56:35 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimarkodus
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2014




sõnum 24.03.2017 21:20:20 vasta tsitaadiga

Mis kuradi jama wot serveriga hetkel toimumas. Vähemalt minuga. Logid sisse,kuid ei suuda nn binolkli alal(lisad) ning nn esmaabipaki alal(nn kuluvahendid) kuidagi asju lisada. Samuti on võimatu nn sisselogida konkreetse relva lehele
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2017 21:23:55 vasta tsitaadiga

aimarkodus kirjutas:
Mis kuradi jama wot serveriga hetkel toimumas. Vähemalt minuga. Logid sisse,kuid ei suuda nn binolkli alal(lisad) ning nn esmaabipaki alal(nn kuluvahendid) kuidagi asju lisada. Samuti on võimatu nn sisselogida konkreetse relva lehele

Modid. Uuenda või lase maha.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.03.2017 21:36:32 vasta tsitaadiga

aimbot icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2017 22:02:51 vasta tsitaadiga

aimarkodus kirjutas:
Mis kuradi jama wot serveriga hetkel toimumas. Vähemalt minuga. Logid sisse,kuid ei suuda nn binolkli alal(lisad) ning nn esmaabipaki alal(nn kuluvahendid) kuidagi asju lisada. Samuti on võimatu nn sisselogida konkreetse relva lehele

Uuenda xvm.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 24.03.2017 23:12:36 vasta tsitaadiga

Vahelduseks siis ka, mis muljed T25 Pilot-1 esile toob?

Endale tundub nagu tavaline Pershing... aga parem....

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.03.2017 12:07:59 vasta tsitaadiga

Homme lõuna paiku proovin striimi püsti ajada 1-2 tunniks ja laivis katsetada. Annan teemas ka märku. Keegi tahab platoonida seda minuga koos striimis, võib siia alla märku anda koos ingame nickiga.

EDIT: ~12:00 läheb striim käima, www.twitch.tv/senpaierick

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 924, 925, 926 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.