Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2017 15:17:04 vasta tsitaadiga

Avastasin äsja sellise põneva putuka oma Users kataloogist icon_confused.gif thumbs_down.gif
https://www.kapilarya.com/what-is-defaultuser0-account-in-windows-10-and-how-to-remove-it
Arvatavasti tekkis sinna selle nädala keskpaigas, kui Windows korduvalt uuendusi paigaldas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2017 00:58:08 vasta tsitaadiga

Uskumatu, aga ma leidsin win10-st võrreldes win7-ga ühe positiivse asja isegi.
Bluetooth klappidel on lag minimaalne. win7-ga oli see hea 200-300ms, win10s vast nii 20ms

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2017 12:14:12 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/mis-see-natuke-ikka-teeb-microsoft-tahab-windowsi-uuendusi-siiski-peale-suruda?id=77592070
tsitaat:

Praegu hoiab Win10 end tagasi, kui kasutaja on märkinud, et ärgu too andmemahtu jälgiva ja vastavalt tasustatud internetiühenduse (metered connection) puhul ise palun midagi alla laadigu.

Muutus tähendab, et Win10 ei arvesta Creators Update'i järgselt enam kasutaja tellitud mobiilse interneti mahu piirmääraga ja on valmis seda ületama, et uued failid ikka seadmesse jõuaksid. Eeldatavasti esmajärjekorras kriitilise tähtsusega turvauuendused.

Nalja hakkab saama kui nii läheb, eriti kui viibid välismaal mobiilse neti otsas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.03.2017 12:34:33 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Win uuendus tekitas "põnevust" mul ka esimest korda. Mõni päev tagasi tegin restarti ja logimise ekraani asemel must pilt hiire kursoriga. Häälte järgi mingi elu ikka käis ja sõrmejäljega logides hakkas ka logima kuni sinine ekraan. Peale paari üritust tegin sytem restore ja unustasin selleks korraks. Nüüd vägisi tahtis uuendusi installida ja restarti jälle. Sama pull, aga nüüd mingil põhjusel varasemad taastepunktid ka kadunud :/. Safe modes võttis pildi ette, aga uuendaja ei hakanud tööle seal, event viewer samamoodi ei näidanud midagi. Mõte juba liikus värskele win installile, aga igaks petteks uninstallisin graafika draiveri ja peale restarti pilt ees. Siis uuenduste ajaloos oli näha ka et värske Intel HD draiver peale pandud :/. Nüüd peale uut restarti sama jama. Ise oli uuesti graafika installinud. Sama drill aga seekord disablesin graafika ja peale restarti kõik töötas.. Inteli graafika oli ilusti ise ennast enablenud ja kõik töötas nii nagu vaja.. Varem see võimalik polnud, aga äkki nüüd kuidagi miskeid uuendusi piirata ja ühekaupa de/installida?
mina ootasin rahulikult mingi aja ja siis tuli mingi plärakas ette kust sai restarti teha ja peale seda veel updates ja siis oli korras.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2017 12:45:20 vasta tsitaadiga

Muidu minu jaoks on win 10 küll seni meeldivam toode selles seerias, aga uuendamine võiks küll olla win 7 stiilis(win8 kokkupuude väga väike) - vähem agressiivne ja draiverid oleks valikuliste uuenduste all. Ja uuenduste jaoks restarti nõudes võiks ikka anda ka teada vajamineva umbkaudse aja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 21.03.2017 12:33:27 vasta tsitaadiga

Kas selle aprillis saabuva "suure" uuenduse kuupäev on paigas? Kuskilt jäi silma 11.04...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 21.03.2017 17:56:27 vasta tsitaadiga

http://www.tomshardware.com/news/pwn2own-2017-microsoft-edge-hacked,33940.html

MS Edge häkiti kõige rohkem ning Win10 lasi kõik ka läbi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2017 20:38:16 vasta tsitaadiga

Eeee seletage nüüd. Seal facebuuki äpis pole kordagi sisse loginud, brauseris (vivaldi) olen sisselogitud aga tabina lahti pole. Ja ikka ta loobib mulle facebuuki notificatione alla nurka. Kust krt ta selle info võtab kui mul facebooki lahti pole icon_confused.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.03.2017 21:56:46 vasta tsitaadiga

salatoimik, no siis tulebki brauserist need teavitused. keela brauseri teavitused ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 22.03.2017 11:15:02 vasta tsitaadiga

Seaded-tabalukk-seal teavitused lubatud? Ise krutin enamiku sealt kinni.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2017 12:30:23 vasta tsitaadiga

Kust võib leida neid sisselogimisakna pilte, mis iga päev muutuvad?
Näiteks täiega tahaks seda pilti panna taustapildiks Desktopile...
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2017 12:37:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kust võib leida neid sisselogimisakna pilte, mis iga päev muutuvad?
Näiteks täiega tahaks seda pilti panna taustapildiks Desktopile...
Spoiler Spoiler Spoiler


esimene link google otsingus:
https://www.tekrevue.com/tip/find-windows-spotlight-lock-screen-images-windows-10/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2017 12:39:11 vasta tsitaadiga

Spotlight-nimetusega ei otsinudki. Tänud thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 24.03.2017 19:02:41 vasta tsitaadiga

Ostsin SSD ja tahaksin nüüd Windowsi sinna panna kuid ei saa hakkama.
Arvutis HDD ja SSD, HDD peal jookseb windows 7'lt upgraditud windows 10.
Tõmban kodulehelt Windowsi alla aga kui installida tahan ei küsi minu käest mis kettale seda tahan. Ainult annab valida mida tahan alles jätta.

Soovitusi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2017 19:04:48 vasta tsitaadiga

vaheta ketas ära SSD vastu ja installi usb pulgalt või plaadilt
_________________
PS4 PSN: markomoisa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2017 19:06:44 vasta tsitaadiga

Või tiri hdd juhe seinast installi ajaks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 24.03.2017 19:11:11 vasta tsitaadiga

Ma tavaliselt eemaldanud toitejuhtme HDD-lt. BIOS-is keelamine ei aita tihti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2017 20:11:37 vasta tsitaadiga

mul on hakanud Chrome kokku jooksma, eriti Youtube kasutades, viskab sellist vea teadet, mis võiks rohi olla?:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2017 20:16:15 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
mul on hakanud Chrome kokku jooksma, eriti Youtube kasutades, viskab sellist vea teadet, mis võiks rohi olla?:
Spoiler Spoiler Spoiler

chrome reinstall?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2017 21:57:03 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Ostsin SSD ja tahaksin nüüd Windowsi sinna panna kuid ei saa hakkama.
Arvutis HDD ja SSD, HDD peal jookseb windows 7'lt upgraditud windows 10.
Tõmban kodulehelt Windowsi alla aga kui installida tahan ei küsi minu käest mis kettale seda tahan. Ainult annab valida mida tahan alles jätta.

Soovitusi?

Siin on pigem tegu ehk installi valikute mitmetimõistmisega. Ketta valik tuleb viimasena. Enne küsibki kas teha puhas install või tekitada Windows OLD kaust kuhu vana kraam kopeeritakse. Pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler

Peale selle valimist tulebki kettavalik. Juhul kui nad midagi muutnud pole nüüd installeris (loe dumbed down).
Teine võimalus on, et sa alustasid installi windowsi keskonnast ja taolisel juhul annabki ainult upgrade valiku (ketast saab ikka valida). Clean install nõuab installimeedialt bootimist.
liiv kirjutas:
mul on hakanud Chrome kokku jooksma, eriti Youtube kasutades, viskab sellist vea teadet, mis võiks rohi olla?:
Spoiler Spoiler Spoiler

WebGL ajutiselt kinni keerata?...oh wait kroomil ju ei saa nii icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 24.03.2017 22:07:56 vasta tsitaadiga

Saab, kui käivitada --disable-webgl parameetriga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 25.03.2017 11:41:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow, sellist pilti ei tule kui läbi Windows keskkonna installida.

Tänud teistele, võtsin SATA juhtme küljest ja lasin USB pealt käima. Siis tuli jah selline pilt nagu ülal näidatud.

Meeletu vahe ikka kas bootib HDD ja 5a vana Windowsi pealt mis pealegi on Windowsi upgradi teinud või puhas install SSD pealt icon_smile.gif

Kõige rohkem meeldibki, et sekunditega oled shut downist Windowsis ja mis kõige olulisem kohe töötavad ja on laetud kõik appid, enne võis kohvi teha ja tagasi tulla ja siis sai normaalselt tööle hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2017 17:20:29 vasta tsitaadiga

oota, varsti oled selle 10 hädadega siin tagasi icon_wink.gif

vähemalt on 7 (eeldatavasti) install HDD-l alles ja vajadusel migreeritav SSD-le icon_razz.gif

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.03.2017 22:42:13 vasta tsitaadiga

Selline mure et täna kui arvuti käima panin lõi desktopile sellise errori ette et :"The module "C:\Windows\system32\config\syst...\IocNetWan64.dll" failed to load.
Make sure the binary is stored at the specified path or debug it to check for problems with the binary or dependent .DLL files.
Access is denied."

Mis tal viga on või mis ta tahab saada ? Kas pean windowsi clean installi tegema hakkama ? icon_neutral.gif või oskab äkki keegi aidata muudmoodi seda probleemi lahendada ?
Kas muidu kui mul on see windows10 nagu selle tasuta upgrade kampaania käigus saadud kas ma saan seda siis uuesti ka nagu formati teha ja puhtalt peale installida ?
ma ei viitsiks seda muidugi mitte teha icon_sad.gif thumbs_down.gif hakka jälle programme ja mänge uuesti sikutama ja ma ei tea mida veel tegema.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 27.03.2017 23:10:33 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Selline mure et täna kui arvuti käima panin lõi desktopile sellise errori ette et :"The module "C:\Windows\system32\config\syst...\IocNetWan64.dll" failed to load.
Make sure the binary is stored at the specified path or debug it to check for problems with the binary or dependent .DLL files.
Access is denied."

Mis tal viga on või mis ta tahab saada ? Kas pean windowsi clean installi tegema hakkama ? icon_neutral.gif või oskab äkki keegi aidata muudmoodi seda probleemi lahendada ?
Kas muidu kui mul on see windows10 nagu selle tasuta upgrade kampaania käigus saadud kas ma saan seda siis uuesti ka nagu formati teha ja puhtalt peale installida ?
ma ei viitsiks seda muidugi mitte teha icon_sad.gif thumbs_down.gif hakka jälle programme ja mänge uuesti sikutama ja ma ei tea mida veel tegema.....

Sain tükk aega tagasi win10-el uuendused keelata ja peale seda töötab enam-vähem. See uuenduste jama jätkub veel pikalt, testmasinale mida vahel harva kasutad võib jama olla lihtsalt huvi pärast aga tööd küll win10-ga teha ei saa kui uuendused tulevad. Kas MS teeb inimkatseid kasutajate stressitaluvuse mõõtmiseks? Kõik mis on tasuta on mingi tagamõttega näiteks reklaamibännerid nii ka win10-ga. Parim lahendus oleks 8.1 saab aasta-paar rahulikult töötada. kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.