Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 257, 258, 259  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.03.2017 01:14:27 vasta tsitaadiga

Kas androidi mehed Eestis saavad ka mingi nipiga selle äpi alla tõmmata ja liituda? Uskumatu rsk, ps on turul olnud nii palju aastaid ja nad ei suuda valikusse Eestit lisada. Isegi Soome on wtf. Pidingi seadistuses soome valima kui ps4 ostsin. Eestis ostetakse nagunii ps4 nii palju, et need tootjad võiks Estonia lisada küll. Ps4 pro peale näiteks sony centris tihti järjekord!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2017 02:14:21 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kas androidi mehed Eestis saavad ka mingi nipiga selle äpi alla tõmmata ja liituda? Uskumatu rsk, ps on turul olnud nii palju aastaid ja nad ei suuda valikusse Eestit lisada. Isegi Soome on wtf. Pidingi seadistuses soome valima kui ps4 ostsin. Eestis ostetakse nagunii ps4 nii palju, et need tootjad võiks Estonia lisada küll. Ps4 pro peale näiteks sony centris tihti järjekord!


http://lmgtfy.com/?q=playstation+app+apk
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2017 09:43:59 vasta tsitaadiga

Androidi puhul on playstation app ainult Sony telefonidele, teised peavad kräkitud apk-sid kasutama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.03.2017 09:51:01 vasta tsitaadiga

Kas ps4 ventikas peabki vahepeal niimoodi jahutama hakkama, nagu hakkaks maailmalõpp tulema? icon_biggrin.gif Teiseks, vaatasin, et mafia3 mängus linnas sõites hakkis vahepeal päris korralikult...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2017 10:13:33 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kas ps4 ventikas peabki vahepeal niimoodi jahutama hakkama, nagu hakkaks maailmalõpp tulema? icon_biggrin.gif Teiseks, vaatasin, et mafia3 mängus linnas sõites hakkis vahepeal päris korralikult...


jep, osades mängudes võtab konsool endast viimast

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.03.2017 11:39:17 vasta tsitaadiga

No siis pole midagi teha. Xbox pidi kõvasti vaiksem olema, aga selle pärast ei hakka vist ps4 tagastama ka!?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2017 11:58:15 vasta tsitaadiga

PS4 pro on vaiksem kui tavaline vana mudel. Slim vist kõige vaiksem ja säästlikum.
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.03.2017 12:01:32 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
PS4 pro on vaiksem kui tavaline vana mudel. Slim vist kõige vaiksem ja säästlikum.


Vaatasin ja video youtubes. Slim kõige vaiksem, aga samas nõrgem, eriti kui on 4k telekas, siis soovitati pro. Aga jah tavaline 4 tegi sellist häält, nagu läheks lennurajale. Äkki mul pro kuidagi vigane sattunud? Kellel veel pro? Tuleks kuulaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 24.03.2017 12:22:30 vasta tsitaadiga

mul on ka pro ja suht vaikne võrrelda vana ps4ga,aga plaadisahinat on vahepeal kuulda eriti algus kui mängu käima paneb,loomulikult plaadi pealt mängides,digitaalsed mängivad siis on vaikus
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 24.03.2017 13:13:52 vasta tsitaadiga

PS4 Pro ja ka vana PS4 on täitsa talutava müraga. Võtmesõna on konsooli asukoht. Kui väga kitsas ja halvasti ventileeritud kohas on siis konsool undab. Kõige lihtsam testida kui valju häält konsool teeb on konsool laua peal tööle panna (võimaluse korral) ning natuke aega mängida ja kuulata, mis häält teeb. Kui mõnel teleka all vms kapis siis pole ime, et asi undab nagu segane. Suht kiiresti kütab end ümbritseva ala soojaks.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.03.2017 13:14:57 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
mul on ka pro ja suht vaikne võrrelda vana ps4ga,aga plaadisahinat on vahepeal kuulda eriti algus kui mängu käima paneb,loomulikult plaadi pealt mängides,digitaalsed mängivad siis on vaikus


Siis mul vigane järelikult see pro. icon_sad.gif Kui kellelgi tallinas pro, siis astuks läbi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 24.03.2017 13:19:59 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Vici kirjutas:
mul on ka pro ja suht vaikne võrrelda vana ps4ga,aga plaadisahinat on vahepeal kuulda eriti algus kui mängu käima paneb,loomulikult plaadi pealt mängides,digitaalsed mängivad siis on vaikus


Siis mul vigane järelikult see pro. icon_sad.gif Kui kellelgi tallinas pro, siis astuks läbi icon_biggrin.gif

Siis tuleb oma murega ostukohta pöörduda icon_idea.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.03.2017 13:33:31 vasta tsitaadiga

beastbeats, idee on geniaalne, aga ma mõtlesin, et kergem oleks võrrelda või midagi kui terve asi kõik kokku pakkida ja siis saata välismaale ja kuu oodata jne jne.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2017 14:02:49 vasta tsitaadiga

Minu PS4 Pro tõmbab ikka aegajalt korraliku lennuki käima. Mängisin just Uncharted 4 läbi ja hetkel Mafia III käsil.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.03.2017 14:49:36 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
Minu PS4 Pro tõmbab ikka aegajalt korraliku lennuki käima. Mängisin just Uncharted 4 läbi ja hetkel Mafia III käsil.


No siis pole hullu, järelikult see norm. Ma uncharted 4 pole veel saanud proovida, aga mafia3 ka praegu käsil. Paneb lihtsalt mõtlema, et kui tavaline ps4 oli veel valjem, siis toas vist suht raske olla juba icon_biggrin.gif Mafias, see "lennuk" suht pidevalt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2017 14:51:23 vasta tsitaadiga

mängin vanal PS4al Final Fantasy XVd, konsoolil sellega koguaeg täis pööretel vendikad
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2017 16:55:46 vasta tsitaadiga

tere väike küsimus selle psn store mängude jagamisega.
vanasti sai kõvasti ps3 peal tehtud enam ei mäleta.
ütleme nii ,et minu PSN konto on mis hakkab mänge ostma.
seega ma pean enda kontoga logima sõbra pleisis sisse ja panema primary ja sellega asi piirdub? kas ma saan enda konto panna ikka endale ka primary?
lisaks küsiks kuidas töötab psn+ tasuta mängud kas tema saab ka neid mängida?
pilve salvestada ilmselt ei saa kui jagada +kontot sõbraga?
kas see on legaalne? netis googeldades leidsin ,et osad on bänni saand sellise tegevuse eest.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2017 04:16:23 vasta tsitaadiga

Mul on selline küsimus, et ostsin poisile Minecraftile 5 skinni pakki aga mängus on need ikka locked. Uurisin netist ja sain teada, et see probleem on päris paljudel ja lahendust polegi. Millise suppordi kaudu oleks mõttekas asju ajada, et refundi saada? Mul on USA konto ja kui proovisin USA Live Chati suppordiga ühendust saada siis see andis teada, et olen vales regioonis ja ei ühendanud chatiga ära.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 02.04.2017 10:57:31 vasta tsitaadiga

Dj-E, arvatavasti läheb see sul "koolirahaks" aga võid proovida: support@ee.playstation.com
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 02.04.2017 12:19:36 vasta tsitaadiga

ei pruugi olla konsool vigane, see oleneb täiesti mängudest, mõni mees pole lihtsalt sellise mängu otsa sattunud et häält teeks. kui sul muidugi kõigi mängudega üürgab isegi kui konsooli paigutus ei ole umbses kohas, siis peaks muretsema.

Dave20 kirjutas:
Vici kirjutas:
mul on ka pro ja suht vaikne võrrelda vana ps4ga,aga plaadisahinat on vahepeal kuulda eriti algus kui mängu käima paneb,loomulikult plaadi pealt mängides,digitaalsed mängivad siis on vaikus


Siis mul vigane järelikult see pro. icon_sad.gif Kui kellelgi tallinas pro, siis astuks läbi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2017 12:24:44 vasta tsitaadiga

Dj-E, mul oli kunagi täpselt sama jama, et oma lollusest ostsin poisi Minecraftile US konto alt DLC (mäng ise EU oma) ja ilmselgelt see tööle ei läinud. Kodulehe kaudu sai live chatis mingi noormehega räägitud ja tehti refund, kuid hoiatati, et järgmisel korral nii hästi ei lähe ja loeti sõnad peale, et ostes ise rohkem süveneks asjadesse. Unustasin jah kontot vahetada kui ostu tegin icon_biggrin.gif
_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2017 14:03:20 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Dj-E, mul oli kunagi täpselt sama jama, et oma lollusest ostsin poisi Minecraftile US konto alt DLC (mäng ise EU oma) ja ilmselgelt see tööle ei läinud. Kodulehe kaudu sai live chatis mingi noormehega räägitud ja tehti refund, kuid hoiatati, et järgmisel korral nii hästi ei lähe ja loeti sõnad peale, et ostes ise rohkem süveneks asjadesse. Unustasin jah kontot vahetada kui ostu tegin icon_biggrin.gif

Ma saan aru, et siis tuleb käituda nii, et teha omale näiteks EU konto ja sellega osta need skinid. Ning pärast login PS4 oma US kontoga sisse ja saan neid skine kasutada?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 02.04.2017 16:45:13 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Tom-D kirjutas:
Dj-E, mul oli kunagi täpselt sama jama, et oma lollusest ostsin poisi Minecraftile US konto alt DLC (mäng ise EU oma) ja ilmselgelt see tööle ei läinud. Kodulehe kaudu sai live chatis mingi noormehega räägitud ja tehti refund, kuid hoiatati, et järgmisel korral nii hästi ei lähe ja loeti sõnad peale, et ostes ise rohkem süveneks asjadesse. Unustasin jah kontot vahetada kui ostu tegin icon_biggrin.gif

Ma saan aru, et siis tuleb käituda nii, et teha omale näiteks EU konto ja sellega osta need skinid. Ning pärast login PS4 oma US kontoga sisse ja saan neid skine kasutada?
Pigem ikka nii, ostad oma skinne ja DLC pakke vastavalt oma konto asukohale. EU konto all töötavad EU skinnid ja DLC-d ja US all siis US jne. Konto ja DLC peavad samad olema, kuigi vahest harva on ka erandeid ette sattunud, aga see pigem erad.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2017 18:12:35 vasta tsitaadiga

Karmalaks kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Tom-D kirjutas:
Dj-E, mul oli kunagi täpselt sama jama, et oma lollusest ostsin poisi Minecraftile US konto alt DLC (mäng ise EU oma) ja ilmselgelt see tööle ei läinud. Kodulehe kaudu sai live chatis mingi noormehega räägitud ja tehti refund, kuid hoiatati, et järgmisel korral nii hästi ei lähe ja loeti sõnad peale, et ostes ise rohkem süveneks asjadesse. Unustasin jah kontot vahetada kui ostu tegin icon_biggrin.gif

Ma saan aru, et siis tuleb käituda nii, et teha omale näiteks EU konto ja sellega osta need skinid. Ning pärast login PS4 oma US kontoga sisse ja saan neid skine kasutada?
Pigem ikka nii, ostad oma skinne ja DLC pakke vastavalt oma konto asukohale. EU konto all töötavad EU skinnid ja DLC-d ja US all siis US jne. Konto ja DLC peavad samad olema, kuigi vahest harva on ka erandeid ette sattunud, aga see pigem erad.
Nüüd läheb asi segaseks. PS4 mängud on kõik vist regioonivabad? Seega ei tohiks ju vahet olla kas see Minecraft on füüsilisel kujul ostetud eestist või USA-st? PS4-s on mul USA konto ja need skin packid ostsin USA PSN-ist. Teoreetiliselt peaks ju siis kõik töötama. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.04.2017 18:16:01 vasta tsitaadiga

Dj-E, mängud ei ole regioonivabad. Konsool on.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 257, 258, 259  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.