Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Programmeerimine »  Programmeerimine Visual Basic 6.0s Enterprise Edition. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
konverteri
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2015




sõnum 22.03.2017 01:34:23 Programmeerimine Visual Basic 6.0s Enterprise Edition. vasta tsitaadiga

Tere, sooviksin teha mängu, kus ma saan loo käikku muuta valik nuppudega. Siin võiks tulla kahes variandis, üks variant oleks selline, kus tekst on juba programmi sisse kirjutatud ja teine variant, kus saab loo käigu ise teksti akendesse kirjutada ja valik võimalustega. Kas keegi palun saaks mulle siia panna paari näidist? Eks ma loo mõtlen ise välja aga väike loo näidis võiks ka olla.

Aitäh.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 22.03.2017 14:53:30 Re: Programmeerimine Visual Basic 6.0s Enterprise Edition. vasta tsitaadiga

konverteri kirjutas:
Kas keegi palun saaks mulle siia panna paari näidist? Eks ma loo mõtlen ise välja aga väike loo näidis võiks ka olla.
Teisisõnu - palun tehke kogu töö minu eest ära? icon_smile.gif Valmis asja tahad saada, siis vuta-vuta Töövahenduse foorumisse eurosid luhvtitama. Kui tahad ise siiski asja teha, siis hakka otsast pihta ja esita konkreetseid küsimusi teemade kohta, millega sa hätta jääd.

PS. Teema pealkiri võiks väljendada teema sisu. Praegu oled teinud teise teema järjest täpselt sama pealkirjaga, aga tegelikult kumbki ei vasta ju sisule vaid kirjeldab ainult kasutatavat tehnoloogiat. icon_smile.gif

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2017 20:42:49 vasta tsitaadiga

See teema ka, et kas on tingimata vaja raamat VB6-s lahendada? Igavesti ägedaid asju on võimalik veebis teha, interaktiivsete raamatute jaoks on näiteks selline tore asi - https://writer.inklestudios.com/
Näidis on olemas sissejuhatusena.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Programmeerimine »  Programmeerimine Visual Basic 6.0s Enterprise Edition.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.