Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1611, 1612, 1613 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2017 12:38:44 vasta tsitaadiga

http://www.lg.com/uk/support/product-help/CT00008334-1437128590776-others
tundub, et kui see on ühendatud samasse auku, siis arris ei söö sealt end läbi. Ehk siis tuleb tõesti otse ühendada, sest ressist tulevad ju kõik samasse hdmi pessa
Vb annab seda kuidagi tarkvaraliselt lahendada, ei oska öelda

Samas see ei ole eriti suur probleem, sest normaalsetel ressidel on hdmi arc olemas ja ei pea üle optilise heli taga ajama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 24.02.2017 12:40:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 24.02.2017 12:58:23 vasta tsitaadiga

Arris ei edasta UHD d, aga kui muu tehnika edastab ja arris on ka seal järel, ehk siis ressi otsas ja ressist hdmi tv-sse, on kogu moos.

Jah, enamikele see ei ole probleem muidugi. Aga kui see Telia on nö teine vaatamiskoht kust jagatakse just aeg-ajalt seda telia pilti mujale ja kõik kablad on seinte sees, siis on probleem.
Ja hakkiva uduse pildi jaoks lisabokse juurde küll ostma ei hakka otse telerisse ühendamiseks. See oleks täismõttetus ja halva asja jätkuv propageerimine.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 24.02.2017 14:05:21 vasta tsitaadiga

Ilmselt on see mingi konkreetsete seadmete sobimatus. Mul on Motorola ressi taga, see otsaga telekas ja saab DC levelit muuta küll, mõtleb pärast seadistuse muutmist nii 5 sekki ja töötab.
Najah, ress on muidugi 4:4:4 värviruumi toega ka, et nagu võikski töötada.


viimati muutis Maldur 24.02.2017 15:17:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 24.02.2017 15:07:10 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Mul on Motorola ressi taga


See on ilmselt põhjus, miks sul töötab... vahetasin moto ca aasta tagasi arrise vastu ja ostsin selle veel välja ka. Vb vaatan kasutatud moto kuskilt prooviks.
Minu muul tehnikal pole probleemi kõike läbi lasta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2017 20:06:07 vasta tsitaadiga

Maldur, uus või vana nuti?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 24.02.2017 20:22:10 vasta tsitaadiga

Vana. Uue puldiga, millel "Back" nuppu pole vajutatud icon_wink.gif .
Siis võib arvatavasti lihtsalt tarkvara error olla, mis on parandatav....aga noh seda ei tea ennem kui keegi motorola vabatahtlikult uue nutiga proovib......sellist inimest siit vast ei leia icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.02.2017 21:04:33 vasta tsitaadiga

Ei ole väga süübinud mis asi see UHD deep color on ja kas see on mingi standard mida peaks toetama kõik HDMId omavad seadmed ja mis standardist alates.
Igal juhul pistsin Arrise oma LG 2015 aasta UF7727 esimesse HDMI porti ja sain pildi kuid mitte heli kui antud funktsioon oli aktiviseeritud. Seega ei saagi aru kuidas mingi pildifunktsioon eemaldab seadme heli.
arusaadav on tekst mida teler kuvab antud funktsiooni sisse lülitamisel:


Kui tekib võimalus, katsetan ära ka ühe Arrisega millel uus test tarkvara peal ning VIP1903 ning VIP1003 digiboksiga millel uus menüü kasutusel, kas on erinevusi.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2017 21:29:25 vasta tsitaadiga

indrekp, ok ok, aga mingi tarvaraline kamm on siis ikkagi.
No pilt, no heli, pilt no heli jne
Lase üle vaadata thumbs_up.gif

Ja sa tõsiselt vahetad telekaid iga aasta?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.02.2017 21:40:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrekp, ok ok, aga mingi tarvaraline kamm on siis ikkagi.
No pilt, no heli, pilt no heli jne
Lase üle vaadata thumbs_up.gif

Ja sa tõsiselt vahetad telekaid iga aasta?


Ma pigem tahaks teada mis funktsioon see on ja kas see ka kasutajal reaalselt mõne seadmega ka kasutegurit omab.
Miks teleritootja nii tungivalt selles menüüs hoiatab, et see funktsioon võib mitte toimida, on see mingi LG leiutis millest teised tootjad midagi ei tea.
99% puudutab selle probleemi lahendamine siis digiboksi tootjat ja tema tarkvara kuna tegemist on lihtsalt HDMI ülekande standardiga mis on kontrollitud digiboksi enda tarkvaras mitte Telia vahevaras aga kui see on piisavalt oluline funktsioon, siis pole selle lahendamine ilmselt probleem, aega võib siiski võtta.

PS. Telereid iga aasta ei vaheta, eelmine teler oli elutoas Samsa 55ES8000 aastast 2012 mille asendasin eelmise aasta lõpus LG 55UF7787 teleriga. Lapse toas oli Samsa 32F6400 aastast 2013 mille asendasin LG 40UF7727 Polnud küll otsest vajadust aga väike üleminek 4K telerile millel veel tehti TeliaTV äpp.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2017 21:53:19 vasta tsitaadiga

funktsiooni kirjeldust saad kodulehel lugeda. Teistel tootjatel kindlasti sama asi olemas teise nimega.
See selleks.
Lihtsalt kui motorola vanaga töötab, sul arrisega häält pole ja kolmandal midagi pole, siis see on pigem tarkvaraline probleem
Ses suhtes kui on normaalne telekas, siis kama3, arc olemas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 24.02.2017 21:56:42 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:


Ma pigem tahaks teada mis funktsioon see on ja kas see ka kasutajal reaalselt mõne seadmega ka kasutegurit omab.


See omab tähtsust neile, kes kasutavad UHD blu ray mängijat või muud UHD seadet, mis toetab bt2020 standardit, mis võimaldab üle miljardi värvi näidata uutel teleritel. Vana standard võimaldas 16,7 miljonit värvi.
See on standard, mitte üksiku tootja väljamõeldis.
Sobimatus osade vanade seadmetega on ilmselt paratamatu. Loogiline oleks pildi puudumine.
Miks see heli ära kaotab, on muidugi iseküsimus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 24.02.2017 21:59:00 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ma pigem tahaks teada mis funktsioon see on ja kas see ka kasutajal reaalselt mõne seadmega ka kasutegurit omab.
10+ bit värvid. Omab kasutegurit, kui silmad peas ja vaadata oskad. Sisu peab muidugi vastav olema - UHD BluRay vms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.02.2017 22:22:49 vasta tsitaadiga

Arusaadav, see pole esimene kord kus hdmi tehnika omavahel ei ühildu. Arc jms teemad on endalegi tuttavad.
Uus asi on uhd ja ressiiverid ning mitmed seadmed mis antud funktsiooni reaalselt vajavad, pole ise veel sellise upgradeni jõudnud, ma lihtsalt ei näe ennast 4K bluray kasutajana ja veel vähem hakkan meediat plaatidelt tarbima.
Probleem on arusaadav kuid pole veel kindel kui laiaulatuslik see on ehk selle taga peab olema ilmselt reaalne nõudlus, et mõni seadmetootja programmeerijate raha kulutama hakkaks. Ma pigem panustan sellele, et Arris kirjutab ise enne mõne teise suurema klientuuriga riigi jaoks fiksi ja siis tuleb see ka meie boksidesse. Info ilmselt on juba armjan laual aga dubleerin seda oma testinfoga ning sealt saab see ilmselt edastatud seadme tootjale.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2017 22:34:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ma lihtsalt ei näe ennast 4K bluray kasutajana ja veel vähem hakkan meediat plaatidelt tarbima.

No ei pea plaatidelt siis tarbima, mul pole näiteks ühtegi auku kodus kuhu selline asi pista.
Point oli teises kohas ju.
Lisaks probleem ei saa tõesti eriti levinud olla, kuna 4K pole just kaua turul olnud.

Aga ehk Armjan loeb ja vaatab asja üle
tsitaat:

Info ilmselt on juba armjan laual

kahtlen

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.02.2017 09:32:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

ma lihtsalt ei näe ennast 4K bluray kasutajana ja veel vähem hakkan meediat plaatidelt tarbima.

No ei pea plaatidelt siis tarbima, mul pole näiteks ühtegi auku kodus kuhu selline asi pista.
Point oli teises kohas ju.
Lisaks probleem ei saa tõesti eriti levinud olla, kuna 4K pole just kaua turul olnud.
kahtlen

Jah, point oli selles, et selle funktsiooni kasutamise vajadus on vaid siis kui sul on meediamängijad nagu 4K bluray mis siis seda pilti kõige paremini kuvab.
Üldiselt pole see vaidluskoht sest kui viga on Arrises ja kunagi tulebki kogu kodune tehnika 4K ressiiverite jms seadmetega täita siis selleks ajaks vana Arris peab selle kompotiga ühilduma.

Kui nüüd küsija emotsionaalset postitust uuesti lugeda, siis pakuksin lahendust juba praegusel kompotil:

kureke kirjutas:
No nii, Telia on ikka s..t küll.
Juurdlen juba mitu kuud, miks arrise digiboks ei näita mu uhd tehnikast pilti ja heli. Heli pole kunagi olnud, aga pilt on vahest norm ja vahest roheline.
Täna mõtlesin lõpuks välja: see neetud boks ei toeta UHD Deep Colorit läbi hdmi. Ehk siis kui teleril on aktiveeritud hdmi pesal deep color, siis digiboks enam ei tööta. See aga välistab läbi ressiiveri selle krdi telia ühendamise. Digiboks tuleb eraldi otse tv taha ühendada ja veenduda, et poleks aktiveeritud ülalnimetatud DC funktsiooni.
Nii et kes veel selle probleemi otsa koperdab tulevikus, siis ehk on abiks.
Ja seda, kuidas Telia pilt jõnksub pidevalt, jättes kaadreid vahele, ei tasu ilmselt hakata mainimagi. Ja probleem pole neti kiiruses.


Minu teleritel on HDMI sisendid järgmised:
HDMI1 on DVI ja 4K deep colour toega, lisaks sellesse siis vastava mängija.
HDMI2 on ARC toega ja sinna paneks ressiiveri mille kaudu toimib ARC nii HDMI mängijate kui teleri rakenduste korral.
HDMI3 lisaks siis Arrise

Kui seadmeid rohkem siis võib need jaotada ka 4K ressiveri sisendite külge kuid võib kasutada ka mõnda teist loogilist lahendust, nii et Arris toimiks korrektselt.

Kui pilt pidevalt jõnksub siis tuleks ilmselt abi küsida riketest või spetsialistilt.
Taaskord imestan kuidas saab teenust tarbida mitu kuud nii, et häält pole, pilt on vahel erinevates värvides ja jõnksutab pidevalt. :S

Armjan on teemas vähemalt aktiivne lugeja kui mitte kirjutaja seega ma usun, et info on juba käes. Samas teen eelpool lubatud katsed erinevate boksidega ära.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 25.02.2017 10:14:23 vasta tsitaadiga

Mul on järgmiselt, nii nagu indrekp-gi soovitab
Vu+ solo 4K HDMI1
Marantz ressiicer HDMI2
Arris HDMI3
Kusjuures HDMI deep color on mul HDMI1-l sees, HDMI2 ja 3 väljas, seega Arrisega ülalkirjeldatud probleeme pole

Edit. Kui HDMI3 deep colori sisse lülitasin, kadus heli, pilt jäi alles
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 25.02.2017 10:24:58 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:


Minu teleritel on HDMI sisendid järgmised:
HDMI1 on DVI ja 4K deep colour toega, lisaks sellesse siis vastava mängija.
HDMI2 on ARC toega ja sinna paneks ressiiveri mille kaudu toimib ARC nii HDMI mängijate kui teleri rakenduste korral.
HDMI3 lisaks siis Arrise

Kui seadmeid rohkem siis võib need jaotada ka 4K ressiveri sisendite külge kuid võib kasutada ka mõnda teist loogilist lahendust, nii et Arris toimiks korrektselt.

Kui pilt pidevalt jõnksub siis tuleks ilmselt abi küsida riketest või spetsialistilt.
Taaskord imestan kuidas saab teenust tarbida mitu kuud nii, et häält pole, pilt on vahel erinevates värvides ja jõnksutab pidevalt. :S

Armjan on teemas vähemalt aktiivne lugeja kui mitte kirjutaja seega ma usun, et info on juba käes. Samas teen eelpool lubatud katsed erinevate boksidega ära.


Minu teleril on kõik hdmi-d vastavalt vajadusele Deep Colori funktsiooni sisse- või väljalülitusega. Kuid selles pole asi.
Kui kõik kaablid on seinte sees, sh teleri kaablid, siis telerisse läheb üks hdmi ja ülejäänud otsad, sh hdmi-d on kõik ressiiveri juurde toodud.
Ma ei öelnud, et tarbin sellist pilti vaid ütlesin, et arris on teise vaatamiskohana kasutusel ning sealt jagatakse vajadusel pilti mujale, sh ka sinna põhilisse tv-sse, kus probleem ilmneb. Ma ei vaata Teliat seal kui ei saa, pettunud on minu naine, kes kordussaateid ka mujal tahtis vaadata. Aga kui naine pole õnnelik, siis pole ka mees icon_wink.gif
Kuna Teliat ja seal järelvaadatavaid saateid vaatab just mu naine, kes seda kaadrite vahelejätmist ei näegi, siis ma pole sellepärast ka pingestanud. Ise ma Teliat paraku vaadata ei saa, lihtsalt lliiga ruuduline ja madala kvaliteediga on see kõik - pole mõtet oma närve rikkuda. Mitte et teistel kohalikel midagi oluliselt paremat pakkuda oleks...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.02.2017 11:20:17 vasta tsitaadiga

kureke, Ok, arusaadav, kui kaabeldus selline. Vähemalt siis püüab seda deeb colour sisendi seadistuse teemat lahendada kui telepilt tuleb vähemalt sisse nii nagu peab. Kvaliteedi osas ei oska seisukohta võtta, see tundub olevat personaalne teema,võib-olla tõesti on kasutajad 4K HDR ja Deep Colouriga ennast ära harjutanud ning lihtne SD ja HD põletab silmi.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 25.02.2017 12:02:23 vasta tsitaadiga

Ma ei soovigi siin mingit kvaliteedi teemat tõstatada, kui rahvas on rahul ja vaatab, siis teenitakse ka kasumit ja probleemi pole. Üksikud virisejad karavani liikumist ei muuda.
UHD Blu Ray seadmed on praegu Eestis ühe käe sõrmedel üles loetavad, seepärast pole probleemid ka veel ilmnenud. Aga kui levima hakkavad, tasub valmis olla probleemideks vanade seadmete ühilduvusega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 25.02.2017 16:58:08 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Levira HD3 toodab 1080p59.94 pilti veebistriimi jaoks. Üks pilt on läbi konverteri 1080i50 ja teine reaalne 1080p59.94. Samsung DM55D ekraanid, kõik signaalitöötlused välja lülitatud.
Näide elust enesest. Liikuva pildi puhul muidugi sellist vahet ei tee.

edit: video on 4x aeglustatud, värelus oli muidugi nähtav ja silmale häiriv.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 25.02.2017 17:07:39 vasta tsitaadiga

Ainuke variant kuidas ma seda deep colorit probleemina näen ongi see variant et kõik jookseb läbi AVR'i ja seal taga on ka mõni seade mis reaalselt seda kasutab ja Arrist pole võimalik otse teleri taha ühendada. Sõltuvalt võimust võiks sealgi olla variant deep color arrise HDMI August välja lülitada. Mul oleks ilmselt sama probleem, aga arrise vigane HDMI-CEC välistab arrise kasutamise AVR'i taga nagunii, seega pole probleemi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 25.02.2017 17:41:34 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Levira HD3 toodab 1080p59.94 pilti veebistriimi jaoks. Üks pilt on läbi konverteri 1080i50 ja teine reaalne 1080p59.94. Samsung DM55D ekraanid, kõik signaalitöötlused välja lülitatud.
Näide elust enesest. Liikuva pildi puhul muidugi sellist vahet ei tee.

edit: video on 4x aeglustatud, värelus oli muidugi nähtav ja silmale häiriv.


Väga hea video, tänud et meieni tõid thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sykrot
HV kasutaja
sykrot

liitunud: 14.08.2007




sõnum 28.02.2017 17:17:13 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on sama mure olnud:
Telia tv käib (suvalisel kanalil) ja kui arvutis/tahvlis või telefonis laen mingit mahukamat veebisaiti alla(või vaatan youtubest videot), siis hakkab Telia TV hakkima. Kas ta ei peaks prioriteedina võtma TV ja ülejäänud kiiruse siis jaotama interneti kasutusele?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 28.02.2017 17:36:56 vasta tsitaadiga

Mõistlik oleks välja tuua ruuteri mark ja ühendus. Siis vbl keegi oskab aidata.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sykrot
HV kasutaja
sykrot

liitunud: 14.08.2007




sõnum 28.02.2017 19:39:10 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mõistlik oleks välja tuua ruuteri mark ja ühendus. Siis vbl keegi oskab aidata.

Jäi tõesti märkimata.
Ruuteriks: THOMSON TG784 ja ühendus 12/1
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1611, 1612, 1613 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.