Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia 4G võrgus saavutati sideoperaatorite võrdluses kõrgeimad keskmised alla- ja üleslaadimise kiirused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 26.02.2017 12:39:16 vasta tsitaadiga

Võib ju selliseid ka postitada.
Telia, Lelle, Raplamaa, mast teiselpool kortermaja, pühapäev, kasutajaid piisavalt, vaid 800Mhz antud kohas.
Kiirus:
http://www.speedtest.net/my-result/i/1991542491

Ma küll olen kindel, et kui kasutada selle telefoni asemel ruuterit ja väliantenni masti suunas on number hoopis teine kuid ma olen kindel, et halvima tulemuse saamiseks tuleb minna keldrisse laupäeva õhtul.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2017 20:45:34 vasta tsitaadiga

Davai, annetage 3 keskklassi telefoni, makske kütus kinni ja need juustud kohad üle mandrieesti kokku koguda + miski väike tunnitasu ja võin sittade kiiruste pressika valmis teha icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.02.2017 12:23:22 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Võib ju selliseid ka postitada.
Telia, Lelle, Raplamaa, mast teiselpool kortermaja, pühapäev, kasutajaid piisavalt, vaid 800Mhz antud kohas.
Kiirus:
http://www.speedtest.net/my-result/i/1991542491

Ma küll olen kindel, et kui kasutada selle telefoni asemel ruuterit ja väliantenni masti suunas on number hoopis teine kuid ma olen kindel, et halvima tulemuse saamiseks tuleb minna keldrisse laupäeva õhtul.

Aga võid ju oma tuttavatele kinkida ka lisaantennid mis käivad otse telefonide külge. icon_cool.gif
Sa ei kujuta ettegi kui massiliselt, praegusel ajal, neid lisaantenne vorbitakse, kaasa arvatult ka iPhonedele. beer_yum.gif

Ning kui ise ehitad ja hästi nuputad, siis saab selle lisaantenni ka kenasti telefoni enda sisse ära peita.
--------------------
Huawei kirjutas - vist ekstra Sinu peale mõeldes karmi loo, et kui ostad endale isesõitva Auto, siis selle autoga sõitmise tarbeks peab sul olema terves Eestimaal nii Latentsus 1ms ning kiirus 10Gbit/s. icon_smile.gif

Ehk siis Mobiilse Interneti Püsiühendus pole enam üksikute Lust ja Lillepidu vaid see on juba Ühiskonna ning Rahvaste ning Riikide nõua ja eluoluline vajadus - kui tahetakse, et sõidavad nii isejuhitavad - kaugjuhitavad autod, traktorid, harvesterid, rongid, tulevikus ka Hyperloop jne, jne.

Vaata pilti - kui oled julge ning valdad tehnilist inglise keelt - ei mingit kaablit, kõik värk peab toimuma "õhus":
Ja seejärel terve lugu ise - prindid välja, raamid ära icon_smile.gif ning paned seina peale ning kingid samuti oma Ülemustele, et ka need teaks milline Mobiilse interneti püsiühenduse Revolutsioon maailmas parajasti möllab. icon_biggrin.gif


5G Vision: 100 Billion connections, 1 ms Latency, and 10 Gbps Throughput
http://www.huawei.com/minisite/5g/en/defining-5g.html
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.02.2017 13:11:54 vasta tsitaadiga

tahanteada, said vist valesti aru, kiiruse ja leviga tegelikult probleeme pole, lihtsalt speedtest on väiksem kui õues või väliantenni ja ruuteriga.
Teemas oli arutusel lihtsalt küsimus kas keegi saaks teha testi kõige kehvemate numbritega ning just seal kus klient asub, sinu teooria rikuks selle testi ju ära kui aifõuni ja väliantenniga ringi käiksin.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.02.2017 14:55:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tere

TJA on kõigi kolme mobiilsideoperaatori klient. Eeldatavasti on Teie küsimus saanud ajendi kahtlusest, et TJA SIM kaartidele võib olla rakendatud prioriteet.
Oleme omaltpoolt teinud pisteliselt katseid ja võrdluseid ning ei ole märganud erinevusi sama operaatori erinevate SIM kaartide vahel. Näiteks oleme teinud
kiiruseteste sama operaatori sama tugijaama küljes korraga kahe SIM kaardiga ja täheldanud, et kiiruski jaguneb nende vahel võrdselt.

Lugupidamisega

Henry Sarapuu
Tehnilise Järelevalve Amet

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.02.2017 20:29:39 vasta tsitaadiga

Tanel, ma arvan, et keskmine TJA töötaja on targem kui HV foorumi kommentaator. Seega oli see küsimus ilmselt mitte kõige paremini vahendatud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2017 21:29:27 vasta tsitaadiga

Huvitav kisa siin.

Kuna kõigil teenusepakkujatel oli 3e päevane prooviperiood, võtsin kõigilt pulga ja kaardi.
Mul on kuskil kiirused teises arvutis kiirused kirja pandud, aga allalaadimise kiirused 4g võrgus olid Telia, Tele2, Elisa'l vastavalt umbes 130 , 8 , 4 mbit/s

Ei imesta, kui Telial on kõige suuremad kiirused, kuna nende paketid on kõige kallimad. Daaaa... suurem hind= vähem kliente = vähem koomas.
Mina oleks nõus Teliale x2 hinda maksma, kui nad sellega garanteerivad poole vähem kliente.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.02.2017 21:56:01 vasta tsitaadiga

ThedEviL, Ma usun, et leiad ka teenusepakkujate klientide kogused netist ülesse. Suurem kiirus võib olla ka sellest, et rohkem kliente, mõistlik hind ning rohkem võrgu arengusse investeeritud raha.

Hea on ju võrrelda sellega, et säästukas paneb poodi müüki saia 10 sendi eest, heal juhul saab selle eest saiale jahu ja vee aga muude asjadega läheb kitsaks.
Kui me nüüd mõtleme mobiilteenuste müügile ja sooduspakkumistele siis järeldame ühtteist. Samas ega Telia puhas poiss pole, on temagi lõpuks säästuhindu teinud, et kliendibaas säiliks, enamasti küll seeniorklientidele ja nende kõnepakettidele.
Lisaks on ju kogu kvaliteet kinni ka kliendi asukohas, leiab küllaga kohti kus kliendile on lähemalt mõni teine tugijaam ja klient ise keset metsa, nii ongi valik sellest lähtuv.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.03.2017 12:54:18 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
Huvitav kisa siin.

Kuna kõigil teenusepakkujatel oli 3e päevane prooviperiood, võtsin kõigilt pulga ja kaardi.
Mul on kuskil kiirused teises arvutis kiirused kirja pandud, aga allalaadimise kiirused 4g võrgus olid Telia, Tele2, Elisa'l vastavalt umbes 130 , 8 , 4 mbit/s

Ei imesta, kui Telial on kõige suuremad kiirused, kuna nende paketid on kõige kallimad. Daaaa... suurem hind= vähem kliente = vähem koomas.
Mina oleks nõus Teliale x2 hinda maksma, kui nad sellega garanteerivad poole vähem kliente.

Ja nüüd sõidad ikka kõvasti võssa icon_cool.gif kuna praegusel ajal ehitatakse ikkagi juba Pre-5G (LTE-Advanced / 4,5G) võrku, mitte ei ehitata enam mitte mingit LTE võrku. Ning kiiruse-prioriteedi saab ainult Pre-5G tehnika, varasem LTE tehnika aga mitte.

Nii, et nutulaulu asemel näita üles teadlikkust ning käi ajaga kaasas.
Pre-5G on Ühiskonna ning Riikide ja rahvaste väga oluline vajadus kuna see toob endaga kaasa nii Letentsuse 1ms kui ka kiiruse 1Gbit/s. Õigemini - kui tahad saada üliväikest latentsust siis vajad ülimalt suurt netikiirust. icon_cool.gif

Ning kui tahad elada edasi oma LTE interneti-telefoniga, siis pead sellele telefonile külge panema väga võimsa lisaantenni, muidu saad ainult "kiiruste riismeid kasutada".

Vaata pilti - kui julged icon_smile.gif - LTE telefon: ilma lisaantennita, siis lisaantenniga, õhtune - kõige rohkem koormatud kellaaeg.
PS: Kui tahad teada miks see nii on, siis Tallinnas on olemas TTÜ, õpid seal Raadiotehnikat-Antennitehnikat 4-5 aastat ning ongi värk kenasti selge:
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2017 18:37:48 vasta tsitaadiga

tahanteada, täna hommikul x kohas Rakvere linnas, ilma antennita
Vaata pilti kui julged

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.03.2017 18:51:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tahanteada, täna hommikul x kohas Rakvere linnas, ilma antennita
Vaata pilti kui julged

Spoiler Spoiler Spoiler


Ka maakolkas kus koduinternet 4G koomatab on pre5G ilma tegemas, antud juhil vist 1800 ja 800 mastis
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2017 19:58:20 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tahanteada, täna hommikul x kohas Rakvere linnas, ilma antennita
Vaata pilti kui julged

Spoiler Spoiler Spoiler


Ka maakolkas kus koduinternet 4G koomatab on pre5G ilma tegemas, antud juhil vist 1800 ja 800 mastis

No ma polnud keset linna, viimati nägin vist 200 seal.....kuna tegin moblale tehase seadete taastamise, siis pilti pole hetkel jagada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia 4G võrgus saavutati sideoperaatorite võrdluses kõrgeimad keskmised alla- ja üleslaadimise kiirused mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.