Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Resident Evil 6 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2017 12:12:26 vasta tsitaadiga

To: eelmisele

Ei tee nalja. Vana RE fännina julgen tunnistada, et RE: Revelation 2 oli üle pika aja üks okeimad RE seerias, mis täiesti vääris mängimist. Igaljuhul oli 5&6ndast parem, mis ei väärinud mängimist, eriti 6.
Enda isiklik arvamus või mis ei meeldinud ja kas oled üldse mänginud seda?

7nda kohta võiks eraldi teema.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.01.2017 12:15:13 vasta tsitaadiga

Ja mängisin läbi ka dlc osa. Tehniline tase on nagu vanal ps2 mängul. Ja stoorist ei hakka parem rääkimagi. Tegelt m6ttetu vaielda see seeria nii perses enivei. Ja see seitse ei näe ka palju lubav välja. VRis oleks tahtnud isegi proovida, et näha kuida need jumpscared m6juvad. Aga PSVR only fakk off. See PSVR on veelgi sitema pildiga kui Vive. thumbs_down.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009




sõnum 27.01.2017 13:12:46 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Samuti on mäng võrreldes varasemate resident evilitega venitatud suht pikaks - vanad RE'd olid läbitehtavad 1,5h ja vähem ajaga ja just see oli see uba miks muidu nii igakord ühesugust mängu oli lahe uuesti mängida.

tsitaat:
Speedrunners are blazing through it in a fraction of the time. Runners like Stirliing and DraQu have pushed the game down under two hours.

http://kotaku.com/players-are-already-fearlessly-speedrunning-resident-ev-1791672053

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 27.01.2017 14:09:02 vasta tsitaadiga

RE7 on ikka viimase peal mäng 10/10 minu jaoks kui vana re fänn.4-6 osa minu jaoks polnud enam see,hea küll 4s osa oli veel norm aga peale seda läks praktliselt mingiks läbuks nagu mängiks mingit jaapani call of dutyt zombidega.Väike kokkuvõte siis minu poolt.See on nimelt see hea vana re,kõik on selles mängus olemas,suur mõis ja lisahooned kus tuleb edasi tagasi käia,et uksi avada,et võtmeid leida jne,puzled,see sama safe room ,aga trükimasina asemel on nüüd mingi magnetoola koos muusikaga,ka kast kust saad oma kogutud moona panna ja võtta ja palju muudki.Mängitavus ise on kõik paigas nagu peabki üks korralik õudukas olema,jumpscarid ka omal kohal.Lihtsalt on lisatud P.T,outlasti zanri mõne koha peal juurde,aga kokkuvõttes ikka see hea vana resident.VR-ga ka proovitud,aga see on jah väga karm head närvid peavad olema,sest vägagi reaalne näeb kõik välja mängides,seda peab lihtsalt ise kogema,mingi aeg teen ka sellega läbi,enne veel madhouse tasemega.Mängu pikkus korralikult kõike uurides ja otsides tuleb üle 10ne tunni kindlasti kui kõike kogeda,mitte kiirelt läbi joosta,pooli asju nägemata korjamatta,madhouse tasemega kindlasti venib mäng pikaks,sest kõik moon siis arvel ja nii lihtne enam pole.Kokkuvõttes hea survivar horror ületüki ja kindlasti viimase aja parim horror mida kogenud olen.Ja vist selle 20 aastaga mis mänginud olen horror mängija austaja nagu ma olen,panen selle oma top 5 hulka kindlasti
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005




sõnum 27.01.2017 15:03:53 vasta tsitaadiga

Muidu jah olen nõus ,et oli hea mäng , aga minu arvates tundus lõpp väga rushitud olevat.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.01.2017 20:45:52 vasta tsitaadiga

Selles mõttes ma olen kasutaja 486, nõus et Resident Evil kui selline peaks ikkagi oma juurte juurde jääma,mitte hakkama mingit uut zanrit või teab mida aretama. Mõnele võib see muidugi meeldida ja arvab et, ohh äge uus värske algus seeriale ja selline peabki olema.Minu meelest rikub see ainult selle seeria võlu ära... oleks võinud ikka sisse jääda raccoon city ja umbrella-ga seonduv teema ...Teinud siis kasvõi uusversioonid code veronica ja outbreak mängudele .pole saanud neid mänge näiteks kunagi mängida .või siis teinud mingi teema weskeriga vms.. Mulle näiteks weskeri tegelaskuju väga meeldis sealt 5-ndast osas või siis selle Nemesis tegelaskuju ka mängu tuua .... filmidest meeldis mulle näiteks kõige rohkem just 2 osa,kus just see Nemesis koll sees oli... oleks ja oleks ja oleks tädil rattad all icon_biggrin.gif aga mul lihtsalt sellised mõtted vahest ja see seeria mulle alati meeldinud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004




sõnum 27.01.2017 20:48:36 vasta tsitaadiga

4 osaga kadus kogu võlu sellest seeriast 1-4 ja code veronica X olid parimad
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 20.02.2017 13:50:13 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
See n.ö Resident Evil 7 nüüdseks siis juba väljas,aga vaatasin nüüd mõned gameplay videoid youtubest siis pean kahjuks pettumusega ütlema, et ei ole ikka see resident evil. pime ja õudne ehk muidugi aga ma ei saa aru mismoodi see on see seotud mingite maamatsidega kuskil külas ja kus on umbrella corp ?

Kui mängu mängid, siis saad teada. icon_smile.gif 7 on ikka väga algsete osade moodi. Eriti kui veel nii võtta, et parimad REd on Alone in the Darki kloonid.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 20.02.2017 15:43:06 vasta tsitaadiga

Järgmine CoD võiks tulla first person view jalgpalli mäng. See sõja teema hakkab ära tüütama.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.02.2017 17:41:37 vasta tsitaadiga

labidas, icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2017 19:52:27 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Järgmine CoD võiks tulla first person view jalgpalli mäng. See sõja teema hakkab ära tüütama.
Võiks jahh, siis oleks vähemalt kõvasti algsete osade moodi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 20.02.2017 20:14:07 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Gap kirjutas:
See n.ö Resident Evil 7 nüüdseks siis juba väljas,aga vaatasin nüüd mõned gameplay videoid youtubest siis pean kahjuks pettumusega ütlema, et ei ole ikka see resident evil. pime ja õudne ehk muidugi aga ma ei saa aru mismoodi see on see seotud mingite maamatsidega kuskil külas ja kus on umbrella corp ?

Kui mängu mängid, siis saad teada. icon_smile.gif 7 on ikka väga algsete osade moodi. Eriti kui veel nii võtta, et parimad REd on Alone in the Darki kloonid.
Täitsa nõus, nostalgilist äratundmist jagub kuhjaga, hea mäng ja vist esimene first person RE, mida saab täiega nautida. Capcomi risk tasus ennast ära, seitsmes on küll teistmoodi, aga siiski pesuehtne Resident Evil. Üks asi paneb mind imestama, RE 7 pole siin foorumis oma teemat saanud ja asub RE 6 teemas... kuigi RE 6 polnud üldse RE, aga seitsmes on... Tavaliselt on moded kibekiired reageerima igale teemast mööda postitusele, siin aga... täielik vaikus. Millest see tuleb?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 20.02.2017 21:27:20 vasta tsitaadiga

Vabandab oma kommantaari pärast. Mulle jäi mulje, et RE7 toimub RE1-6 maailmast täiesti eraldi.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.02.2017 21:50:25 vasta tsitaadiga

Vondur, kui võib küsida,kus seda nostalgilist äratundmist siis esines nii väga ? Selles mõttes et ma olen ka seda kõige esimest Resident Evil-it mänginud, seda HD remaster versiooni siis ... siin teemas peaks ka sellest juttu olema... siin teemas kõikidest residentidest vist räägitud icon_biggrin.gif
et jah ma ei tea kui palju see hd remaster versioon esineb sellest esimesest versioonist,see mis tuli gamecubele ja esimesele playstationile aga arvan et midagi sarnast ikka.See HD Remaster versioon sai ka ühe korra läbi mängitud ja ütlen et päris raske oli ja meeldis väga .ehk kunagi mängin veel,aga niipalju kui nüüd hiljuti selle Re7 väljalaske ajal sai vaadatud neid gameplay videosi ja meie HD Tanel ka mängis seda natuke siis,mina seal küll mingit nostalgiat ei leidnud ja Resident Evil teema ja õhustikuga on seal väga vähe seda n.ö temaatikat icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif

ja Alone in the dark kloon küll resident ei ole .pigem ehk ikka vastupidi kui vaadata kumb mäng enne välja tuli .


ei tea jah see modede kibekiire reageerimise kohta ei oska midagi öelda.. pigem arvan kuna huvi on nii vähene selle seeria kohta .siis arvan et kas on mõtet iga uue seeria jaoks kohe uut teemat teha ? See Mängufoorum on üldse väga vaikseks jäänud ja keegi ei viitsi midagi huvitavat enam kirjutada thumbs_down.gif Kui vaadata muude nt välismaiste foorumite mängude teemasi kas siis neogaf või guru3D näiteks ,siis seal on ikka vähe pikemad teemad ja palju huvitavat lugeda. Seda ei saa võrrelda ka tegelt,eestiga ,kuna eesti ju väike ka võrreldes mõne muu suurriigiga.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 20.02.2017 22:28:46 vasta tsitaadiga

Gap, see remastered versioon on esimesest päris tugevalt erinev, hea aga erinev, kadunud on just see oluline, see esimese atmosfäär. Videote järgi mängu üle otsustada, no ma ei tea, see on väga pinnapealne lähenemine.
Kui sa pole mänginud läbi esimest teist ja kolmandat Resident Evilit, siis sa ei saagi aru, et seitsmes on oma loomult väga sarnane... palju detaile, mis tekitavad äratundmisrõõmu, mõistatuste ülesehitus, gameplay, üldatmosfäär, kogu see fiiling on väga sarnane esimese kolme RE-ga, pisidetailideni välja. Võid mind uskuda, sest olen neid esimesi RE-sid mänginud läbi päris palju kordi ja alguses oli minulgi selle seitsmenda suhtes tõsiseid kahtlusi, eriti veel RE 6 taustal, mis oli tõesti saast, kuid mängima hakates tuli tihti pähe mõte, et ohoo, väga tuttav maailm, väga tuttavad lähenemised, RE 7 on minu jaoks esimesele kolmele kõige lähemalseisev RE mäng, noh, Code Veronica kah, teatud mööndustega, aga 4, 5 ja 6 olid eksitused... neli veel kõlbas kuidagi, aga edasi läks jamaks. Viienda mängisin läbi, polnud halb, aga Resident Evilits polnud seal haisugi, kuues jäi pooleli, kadus igasugune huvi. Seitse tõi mind Resident Evili maailma tagasi. Nii on minu jaoks, need kes ootasid ainult eelrenderdatud taustasid ja puujalgadel liikuvat third personit "nagu vanasti" ja kes on esimesi resident evileid ainult videotest näinud, neile jah seitsmes ilmselt ei tähenda midagi.


viimati muutis Vondur 20.02.2017 22:30:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.02.2017 22:29:10 vasta tsitaadiga

noo selge.... kui see remaster on erinev siis ma ei ole jah esimesi reisdente mänginud ,ainult kunagi ammu sai sõbraga mängitud ja läbigi tehtud selle playstation one peal see resident evil 3 nemesis alapealkirjaga oli vist ja see oli küll väga äge ... RE7 -st rääkides siis ma proovisin seda demo mis detsembrikuus steami tasuta tuli ja ütlen ausalt jah et mingit resident evil fllinigut see minus eriti ei tekitanud... võib-olla olen jah neid remaster versioone ja ogast resident evil 4,5 ja 6-tesi mänginud ,aga jah ju siis see tõesti ei ole minu jaoks. võib.olla mul on jah pinnapealne lähenemine aga ma ei saa osta põrsast kotis. ma pole nii rikas et 30-40 euri eest osta mäng mis mind ei huvita ja mida ma kunagi ei mängi. Lihtsalt Resident Evil seeria alati meeldinud aga see 7 seda tunnet minus ei tekita kahjuks icon_neutral.gif ja Revelationsi seeria meeldis ka mulle.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 20.02.2017 22:52:26 vasta tsitaadiga

Vaatasin just Metacritcu skoori, 85, nii et peale minu on veel neid, kellele see mäng istub ja julgen väita, et need 85 punkti on suuremas osas antud Sarja fännide poolt, kes ilmselt tundsid, et see on ikka tõesti ehtne RE. Üldiselt on siin foorumis kujunenud mingi imelik suhtumine seitsmendasse, keegi suurimatest mahategijatest nagu mänginud polegi, ainult videosid vaadanud, esimesi osasid pole samurti mänginud... Üldiselt aga on mäng peale läinud paljudele ja Metacriticu 85 punkti, mitte et tõestaks fakti, aga vihje on täiesti olemas, et see mäng meeldib resident evili fännidele... eelkõige. Nii et siinsed väited, et mäng on jama ja huvi pole, see on mingi eelarvamuslik suhtumine nende poolt, kes ei teagi mida mängult oodata ja kes polegi seda mängu mänginud. Mina soovitan seda kõigile kellele sellise žanri mängud meeldivad, nii neile, kes on RE maailmas nagu omas kodus ja ka neile, kelle jaoks on see maailm (veel) võõras.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2017 23:18:51 vasta tsitaadiga

Vondur, olen samuti mänginud kõiki esimesi RE'si ja mitte hiljem tagantjärgi vaid nö. suht kohe peale seda kui välja tulnud. Omanud ja mängind kõiki läbi kümneid kordi kindlasti - nii igat nurka nuuskides kui hiljem ka speedrun'e tehes ja mina ei leia kuskilt otsast, et selles seitsmendas oleks hästi palju sellist, et mängid ja laksad vasta pead, et "ossaraisk see ju ju täitsa nigu algsed resident evilid". Pigem kui sealt see RE nimetus ära võtta ja lasta keskmisel mängjal mängida ütleks 99% inimestest, et tegu kas järgmise osaga penumbrast, evil withinist, outlastist vms. Täpselt sama asja mainitakse ka enamustes ülevaadetes kus esmase asjana kirjeldatakse, et uus RE mängib nüüd stiililt nagu need mängud.
Ja see on ka arusaadav.

Vaatame asja:

Algsetes RE'des tuiasid ringi zombid - siin neid pole.
Algsetes RE'des oli igast erinevaid muteerunud vastaseid - koerad, hunterid, ussid, varesed, ämblikud jne. - siin pmst paar erinevat vastast.
Algsetes RE'des olid igast ägedad bossud - siinsed bossud on needsamad hillbillyd.
Algsetes RE'des käib mõõdukas madin kogu mängu - siin mängid pool mängu läbi enne kui suvalisi tolkameid kõmmutada saad.
Algsetes RE'des pole mingit vahepeal popiks saand "kole surematu koll tuleb, mine peitu" - siin on.
Algsetes RE'des olid lahedad erinevad kohad a'la raamatukogu, töötuba, pööning, aed, koopad, erinevad laborid, kelder, suur bassein jne. - siin roomad 90% mänguajast mööda sama maja ühesugust kusekollast mädand põrandaalust ja tube siis kerge roostes laevatripp ja natuke koobast.
Algsetes RE'des olid igast coolid relvad, kapid special relvad niitsid vastaseid laksust - siin on ägedaim relv boonusrelv weskeri colt ja wait for it - ketassaag - muidugi pole sest eriti lugu, sest suvalisi vastaseid sada aastat pole ja ega hiljem neid hallituskolle polegi eriti põnev lasta.
Algsetes RE'des olid replay väärtust kuna sai mängida teise tegelasega ja siis olid asjad teises kohas, RE 2'es mõlema tegelasega game A ja B + boonusmängud jne. - siin on replay väärtus pmst olematu - eriti piinavad cutscened ja kohustuslikud osad millepuhul teist korda tead, et asi ju tegelt mõttetu.

Seega no ei näe seda kaalukaussi kuidas see asjandus on kohutavalt rohkem RE kui igast need muud hirmumängud.


Lisaks julgen vastu väita, et see kõrge skoor on antud mingit naglade poolt kes ei jõua ära oodata millal pewdiepie teeb ülinaljaka vidiu kuidas tal ikka väga hirmus on seda mängu mängida ja needsamad naglad ei kõlkund veel vanamehe kottideski ajal kui sarja fännid esimesi osasi mängisid.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 21.02.2017 00:12:22 vasta tsitaadiga

Auron, seitsmenda osa farm ja esimese osa villa on kaks absoluutselt erinevat kontseptsiooni täiesti erineva tausta ja erinevate teemadega ja oodata seitsmendast täpselt sama mööda treppe komberdamist kui esimeses... kas see oleks ikka 2017 aastal välja tulnud mängus normaalne? Ning mis see Nemesis kolmandas osas sinu arust siis oli? Samuti surematu koll kelle eest tuli pidevalt joosta, sest tappa sai teda alles mängu lõpu poole, suurema osa mängust käis ta sul järgi nagu uni ja kui ta su kätte sai, oli kiire lõpp ja punane kiri "you died". Kui sa isegi seda ei mäleta, siis edasi pole mõtet, sa ilmselt oled kõik unustanud. Sina ootasid täpselt üks ühele sarnasust vanade mängudega, rögisevad ja uimased zombid, täpselt samad relvad jne see oli hea paarkümmend aastat tagasi, täna aga ei oleks see olnud enam fun, mis relvade valikusse puutub, siis ega ikka ei olnud suurt valikut, püstol, revolver, automaat, shotgun ja granaadiheitja erineva ammoga... ja vibu teises ja kolmandas osas, kõik, rohkem vanades polnud midagi. Selles osas lööb seitsmes isegi vanad osad üle, sa võid endale kokku väänata ja KOKKU LEIDA igasuguseid relvi, aga ega sa ei otsinud neid vist eriti. Minu jaoks on seitsemes mõnusalt värske ja uudne osa Resident Evili sarjas... Milleks sa mulle punktihaaval üldse tõestama hakkad, et ma tundsin valesti ja tegelikult polnud seitsmandas midagi, mis vanades osades, no ma ei saa aru, milleks, kusjuures sa ei mäleta sinu kannul käinud surematut tegelast, kes oli kolmanda osa tunnuseks ja sisaldus isegi selle osa nimes. Minule seitsmes meeldis, leidsin mina ja ka paljud teised, et seitsmes hingab samas rütrmis kui kolm esimest osa. Sina ei leidnud ja hakkad ka mulle seda peale suruma. Mis mõttega? On selge, et minu jaoks on tähtis mängu vanade mängudega sarnane õhkkond, sinule piuhpauh action ja vinged torud. Me saame sellest sarjast, eriti algupärastest osadest erinevalt aru, nii et pole mingit mõtet vaielda, minule seitsmes meeldis, leidsin väga palju sarnast esimese kolme osaga, sina ei leidnud... sest zombisid polnud ja peategelasel polnud miniseelikut? icon_razz1.gif . Ja mis ma veel tahtsin öelda, tuleta meelde, kui palju sa vanades osades TEGELIKULT ringi paugutasid ja kui palju niisama ringi kõndisid ja mõistatusi lahendasid... täpselt, ringituiamist oli kordades rohkem kui sa mäletad, sulle on jäänud meelde ainult zombid ja paugutamine, atmosfäär libises sinust ilmselgelt mööda.

viimati muutis Vondur 21.02.2017 00:16:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2017 00:15:22 vasta tsitaadiga

Mulle meeldis küll Magnumiga Nemesist tappa icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 21.02.2017 00:19:58 vasta tsitaadiga

taaniellin kirjutas:
Mulle meeldis küll Magnumiga Nemesist tappa icon_rolleyes.gif

Ja umbes poole tunni pärast oli ta sul jälle kannul ja ekraanile ilmusid taas valikud, hakka vastu, või jookse minema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2017 00:22:49 vasta tsitaadiga

Vondur, vanasti oli vähemalt põnev kui see jõldak sul ees või selja tagant ründas, Aaga see kõigest minu arvamus.
Proovisin ka 7 tiba ja ei olnud ta nii halb midagi, täitsa talutav

_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2017 00:43:49 vasta tsitaadiga

Vondur, mis sa lällad, jahh kolmandas oli nemesis kes ajas sind taga ja seal oli ka põhjus hea kuna nemesis oligi umbrella aretatud kontrollitav nö. mutant assassin + project nemesisel on suur osa RE lore's ja ta ei olnud kuidagi kontekstist väljas tegelane. Tappa teda ei otseselt ei saanud - küll sai aga talle igal kohtumisel piisavat dämmi teha, et ta kokku kukuks ja hard peal sai igakord temakäest selle eest nänni - viimase asjana droppis infinite ammo kit'i. Oluliseks asjaks aga olid relvade modimise komponendid mis olid olemas ka RE'2'es. RE 3'es sai ise ka ammot teha ja piisavalt teatud tüüpi ammot tehes sai hakata tegema paremat ammot - nüanss mida paljudki ei teadnud.

Jahh ma ilmselgelt ootasin mõneti sarnast asja algsetele RE'dele, sest nagu öeldakse "if it aint broke don't fix it" ja ausalt öeldes teatud legendaarsetelt frantsiisidelt ootakski nö. omas mahlas asja, lihtsalt uue stooriga, parendatud graafikaga ja lisatud nüansidega aga mitte hoopis teistsuguse mängu kopeerimist ja siis legendaarse frantsiisi sildi sinna pealekleepimist lootes raha lüpsta. Justnimelt rögisevad zombid ja erinevad mutatsioonid, sest kogu RE teema selleümber keerlebki - kui vaja hoopis teistsugust mängu teha siis tehku seda muu nimeall - aga see ju ei müüks niihästi. Jutt mingisugusest "värkest higamisest" ongi just taoline jama nagu ülevalpool mainiti, et call of duty võiks tulla värske hingamisena jalgpallina - kaua see ühesugune tulistamine siis on.

Mina kirjutasin sulle nimekirja väga konkreetsetest asjadest mis selles mängus on ja millel on RE'ga vägavähe sarnasust ja igast nende muude hirmumängudega vägapalju sarnasust. Sina kordad küll mantrat, et see on väga nagu algsed RE'd aga samas pädevat nimekirja koostada ei suuda.

EDIT: sa relvi mäletad teisest ja kolmandast osast ikka eriti kehvasti - ei mäleta mine throwerit (mu lemmikrelv), ei mäleta gatling gun'i, ei mäleta SMG'd, ei mäleta raketiheitjat, ei mäleta leegiheitjat, ei mäleta, et püstoleid ja shotgune oli erinevaid ja mitmetele asjadele sai upgrade mis muutsid relvade omadusi kõvasti.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 21.02.2017 01:04:15 vasta tsitaadiga

Auron, mis nimekirja sa minult nõuad? Ma juba ütlesin, minu jaoks on kogu mängu üldine fiiling väga sarnane esimeste osadega, kolakohvrite ja pideva klaustrofoobiatundega alustades ja mõistatustega lõpetades, mida sa veel minult kuulda tahad?
Kui ma mängin mänge, siis mitte selleks, et nimekirja teha vaid nautida. Ja kordan veelkord, sinust on mööda läinud kogu RE sarja atmösfäär ja seega ei näe sa seda ka seitsmendas osas. Kui sa hakkad nimekirjade põhjal 20 aastase vahega tehtud mänge võrdlema, siis ausalt, otsi endale mingi muu tegevus, kirjuta tänaval kõigi autode numbrid üles ja siis võrdle neid kõrvaltänava autode numbritega... sa avastad samuti, et "kurat, polegi mingit sarnasust, seega, jama värk". icon_razz1.gif
Edit

Granaadiheitja, miiniheitja, leegiheitja, jah, neid ma ei mäletanud, sest ma ei kasutanud neid kunagi ja nad vedelesid mul lihtsalt kolakohvris, peale granaadiheitja, seda ma kasutasin eriti rasketes kohtades, peale selle veel magnum ja shotgun, ülejäänud pahn oli vaid liigne ammo ja liigsed hõivatud slotid inventorys. Ma ju räägin, me läheneme nendele mängudele täiesti erinevalt ja minu jaoks on tähtsam mängu sisu, mitte see, kui palju seal sombisid või torusid on. Minul näiteks võtab siiani kananaha ihule, kui ma esimestes osades nendesse kohvriruumidesse lähen ja see pinev kuid samas rahulik muusika mängib... vot selliseid asju otsin ma mängudest, sina oled triggerhappy ja lased zombisid sajast erinevast relvast. Sinu jaoks pole seitsmes tõesti mitte midagi, minu jaoks aga on... ilma nimekirjade ja ilma punktihaaval võrdlemiseta. Vaevalt sa nüüdki aru said, aga ma üritasin..


viimati muutis Vondur 21.02.2017 01:06:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.02.2017 01:04:52 vasta tsitaadiga

noo ma ei tea .. see on sisi umbes sama teema et call of duty läks kosmosesse ja ohh väga hea uus stiil ja värskendus seeriale,kaua sa ikka siin maapeal seda teist või tänapäevast maailmasõda teed ,aga nüüd tuleb hoopis välja et see ei müü nii hästi kui arvati või oodati icon_smile.gif Ühesõnaga siin läheb mu arvamus kokku ikkagi Auroniga ,sest niipalju kui mina seda demo hiljuti proovisin ,mis oli kuidagi väga niru ja lühike ja niipalju kui olen mänginud residentide mänge ei ole ikkagi see.on võetud malli mingite teiste mängude seeriate pealt lootes et tuleb uusi fänne juurde. kui samas nad võivad kaotada vanad selle seeria austajad. Vanades residentides sai ikka igasugu relvasi kõvemateks uuendada jne... Samas kui palju erineb siis see vana resident evil 1 sellest praegusest remasteri versioonist ? stoori jääb ikka ju samaks ? kopter kukub alla,satuvad mingissse mansionisse kus on zombid ja muud elukad ? nad ju uuendasid ainult graafikat ?
http://store.steampowered.com/app/304240/
Teadupärast on alati residentide seerias olnud zombid kes on n.ö viirusesse nakatunud, mitte mingisugused maakad icon_biggrin.gif see on alati selle seeriaga kaasas käinud,pole ju mõtet teha stast saia. aga eks see ole see teema et mõni tunneb seda vana residendi fiilingut mõni jälle mitte.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Resident Evil 6 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.