Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 356, 357, 358  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 06.02.2017 20:08:58 vasta tsitaadiga

Ma vist tellin 1a.ee-st reedel kui soodukas alles .


Saab ehk 6600K kerge OC ka peale panna, hetkel peal selline :
https://www.arctic.ac/eu_en/freezer-xtreme-rev-2.html

_________________
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2017 05:50:01 vasta tsitaadiga

Wusses, päris muhe soodukas jahh -40%. Selle rahaeest tasub puhtalt juba proovimist - kui ei istu saad sama nutsu eest lahti.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 18:35:13 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Mis arvate sellest muidu? https://mayhems.co.uk/cleaning/mayhems-blitz-cleaning-system
Pole veel uurinud kas Eesti tellida saab aga ei näe nagu põhjust miks ei saaks icon_biggrin.gif
Mõtlen, et kas veeplokid saab ka selle jama sisse toppida? samas need nicklist ja seal kirjas, et vaid copper? huhuu..


Ostsid siis lõpuks oma pastel mayhem coolanti ära ? See mayhemi pink pastel või green pastel näevad nii colorful välja, et peab vist endale ka võtma icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 15.02.2017 19:06:01 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, millal su über vesi kohale jõuab? Tahaks neid alla 60c temperatuure näha loadi all. Oleks juba kasu vesijahutusest. icon_smile.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 19:11:18 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 15.02.2017 19:35:18 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari.


560 radikas lihtsalt cpu jaoks tundub üsna über minu arust. icon_smile.gif Mis reservuaar tuleb?

Ma läksin kergema vastupanu teed ja võtsin alphacool cape corp reservuaari. Alguses kõige väiksema ja siis võtsin 25-se.

Minu eelnev probleem mayhems x1 coolantiga oli lihtsalt selles, et kuna ühendasin reservuaaris def inlet-i nii nagu ette nähtud aga siis tekib suht metsik möll reservuaaris ja mayhemsile selline asi ei istu ja tekkis väga palju väikeseid õhumulle. Muutsin inlet-i ära, siis rahunes maha ja töötab nii nagu peab.
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 19:49:58 vasta tsitaadiga

Alguses jah ainult cpu loop, kuna gtx 1070 jaoks ei plaani waterploki osta, äkki tuleb mõni huvitavam kaart välja.
Reservuaariks monsooni MMRS thumbs_up.gif
Võibolla võtan ka lihtsalt mõne mayhem die oma dest vee jaoks, kui loopi läheb pea 2 liitrit siis on see pastel suht kirves mingi 30€ per drain.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 15.02.2017 19:56:00 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, miks just see reservuaar või mis valiku kriteeriumid olid?
nii suure radika puhul vist muutub cpu plokk olulisemaks?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 23:02:06 vasta tsitaadiga

Ei olnudki miskeid olulisi kriteeriumeid MMRS näeb lihtsalt huvitav välja ja saab täpselt sellise kokku panna nagu ise tahad, enamus teisi näevad P5 kasti küljes kuidagi nirud välja, kui on selline suur kast siis võiks res ka suur olla, samas ma alguses tahtsin reservuaari sama pika võta kui radikas ( 60cm ) aga piirdusin ikka 40cm variandiga ( seda siis pumbast fillportini )

Kui GPU saab lisatud jookseb asi vist ikka gpu-cpu-rad-res mingit olulist vahet tempides niikuinii tulla ei tohiks, radikas sai alphacooli oma valitud kuna sellel piisavalt porte ( saab lisada temp sensoreid jms drainpordid jms ) ja hind oli ka soodne vs HWL SR2 ja HWL Nemesis GTX mis küll mõlemad marginaalselt paremini jahutavad, aga 75€ 1c eest juurde maksta ei näinud pointi. Räägitakse küll, et õhukesed radikad nagu HWL nemesis GTS on madalal pööretel ventide jaoks paremad, aga testides oli monsta ikkagi parem ka siis kui fanid 700rpm peal töötasid, lisaks on HWL nemesis GTS jms õhukeste radikate probleemiks vaid 2 porti, alphacooli 7 vastu + alphacoolil iga kruvi all kaitse kui vale pikkusega kruvi kasutad siis ei lõhu radikat ära. Hind on ka suht sama nemesis GTS 560 vs Alphacool monsta 560, ruumipuudust pole seega miks mitte. Peale GPU lisamist peaks tempid täitsa viisakad olema, ma vähemalt loodan.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2017 01:09:02 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Mis arvate sellest muidu? https://mayhems.co.uk/cleaning/mayhems-blitz-cleaning-system
Pole veel uurinud kas Eesti tellida saab aga ei näe nagu põhjust miks ei saaks icon_biggrin.gif
Mõtlen, et kas veeplokid saab ka selle jama sisse toppida? samas need nicklist ja seal kirjas, et vaid copper? huhuu..


Ostsid siis lõpuks oma pastel mayhem coolanti ära ? See mayhemi pink pastel või green pastel näevad nii colorful välja, et peab vist endale ka võtma icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Ostsin valge ära jah, ammu kapis juba.. kogu muu vesijahutuse kupatusega.. aga sõber, kes aitas korpuse joonised digitaalselt valmis teha, et tootmisse lasta venitab sellega nii, et jube........ hakka või kedagi muud otsima, kes kõike nullist üles ehitaks taas ja maksaks lihtsalt 500€ vms thumbs_down.gif
Peab ikka mingi 3D mudelite programmi ära õppima ning leidma firma kust saaks välja joonistatud detaile välja lasta lõigata tehases.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2017 14:03:05 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari.


Overclockers UKst saab Monsooni asju.. ma muidugi ei oska öelda, kuidas hinnavahe tuleb. Mäletan, et USAst juppe tellides läks alati koomiliseks, kui oli vaja tolliagentuurile seletada, mis asjad need täpselt ikka on ja millise kategooria alla deklareerida icon_razz1.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 16.02.2017 14:04:38 vasta tsitaadiga

exile kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari.


Overclockers UKst saab Monsooni asju.. ma muidugi ei oska öelda, kuidas hinnavahe tuleb. Mäletan, et USAst juppe tellides läks alati koomiliseks, kui oli vaja tolliagentuurile seletada, mis asjad need täpselt ikka on ja millise kategooria alla deklareerida icon_razz1.gif


Ma omale vist tellisin hiinast ühe 15 eurise ja rahu majas, muidu tegelt tahaks klaasist reservuaari, need on päris ilusad, aga kallid ka icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2017 14:19:38 vasta tsitaadiga

exile kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari.


Overclockers UKst saab Monsooni asju.. ma muidugi ei oska öelda, kuidas hinnavahe tuleb. Mäletan, et USAst juppe tellides läks alati koomiliseks, kui oli vaja tolliagentuurile seletada, mis asjad need täpselt ikka on ja millise kategooria alla deklareerida icon_razz1.gif


Overclockers. Co. Uk tahtsingi algselt tellida aga nad eestisse ei saada saaks küll soome ja sealt siia aga shipping on ikka mingi 50 eur ja neil nii kehv stock normaalseid värve pole. Seega otsustasin usa kasuks. Küll nats kallim aga saab ilusa ressi ja aint 20% peab maksma kui alla 150 euri koos transaga.


viimati muutis pots4t4j4 23.07.2017 18:40:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2017 14:31:14 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
muidu tegelt tahaks klaasist reservuaari, need on päris ilusad, aga kallid ka icon_wink.gif thumbs_up.gif


Jep.. kõik klaasist on ilus. Katsetasin borosilicate glass'iga pipingut ja täitsa kena jääb. Kahjuks hetkel tundub olevat kerge defitsiit 90-kraadi tubingu ja 90-kraadi fittingute osas...

Spoiler Spoiler Spoiler


pots4t4j4 kirjutas:
Overclockers. Co. Uk tahtsingi algselt tellida aga nad eestisse ei saada


Huvitav tõesti, ei lase enam shipping type'i valida... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2017 14:32:24 vasta tsitaadiga

Reservuaar ongi waste of money ja ei annajahutusele midagi juurde lihtsalt ilus ja mugavam majandada.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 16.02.2017 14:50:37 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Reservuaar ongi waste of money ja ei annajahutusele midagi juurde lihtsalt ilus ja mugavam majandada.

Kogu hard tubing ettevõtmine ei anna midagi performancile juurde, aga ilus on vaadata tõesti icon_biggrin.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2017 17:54:50 vasta tsitaadiga

ma pean pikemat aega plaani mõne AIO retsimiseks. mõttes on mingi 240mm radikas asjale külge pookida, aga reservi asemel sobiks vabalt ka kolmikust üks kõrgem voolik teha? st. täitmisava on kõrgemal ülejäänud muust torustikust, radikast ja pumbast.
_________________
3D-printimine mahus kuni 330x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2017 18:32:04 vasta tsitaadiga

Waste of time üritus
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 18.02.2017 18:36:48 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
ma pean pikemat aega plaani mõne AIO retsimiseks. mõttes on mingi 240mm radikas asjale külge pookida, aga reservi asemel sobiks vabalt ka kolmikust üks kõrgem voolik teha? st. täitmisava on kõrgemal ülejäänud muust torustikust, radikast ja pumbast.

On ikka tehtav, JPModified youtubes lammutab ja täidab AIO'si koguaeg, äkki leiad mõnest ta videost midagi kasulikku thumbs_up.gif
Edit: Näiteks see video https://www.youtube.com/watch?v=l7JHphq4U3I
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2017 19:16:41 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Waste of time üritus

mitte eriti. ma ei saa oma profiilimasinas suuri torne kasutada ja alumiiniumradikas on suhteliselt plönn. jahuti puuteplaat saab lihvi ka, kunagi 2500k sai proovitud ja väga aitas, H80i oli ikka väga kõver icon_biggrin.gif

_________________
3D-printimine mahus kuni 330x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 19.02.2017 22:22:18 vasta tsitaadiga

Neil aio süsteemidel on ju need voolikud suht peened ja selle tõttu ka ühendused radikatel suht peened, kas voolu piirama ei hakka?
_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 24.02.2017 22:34:58 vasta tsitaadiga

Ma võtsin prooviks teiseks vesijahutuseks Magicool DCP450 pumba, Magicool 240 slim radika ja EK supremacy MX veeploki. Pump on kindlasti kõige vaiksem, mida olen omanud ja üldse sai väga hea kombo oma raha eest. thumbs_up.gif
Eriti soovitaksin cpu plokki mis on põmst sama hea nagu tema vanem vend, lihtsalt kõvasti odavam. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004




sõnum 28.02.2017 19:07:17 vasta tsitaadiga

Kas võtsid ära selle Deepcool Maelstorm 240T 50€ga? Kuidas pumba/ventide heli?

Wusses kirjutas:
Ma vist tellin 1a.ee-st reedel kui soodukas alles .


Saab ehk 6600K kerge OC ka peale panna, hetkel peal selline :
https://www.arctic.ac/eu_en/freezer-xtreme-rev-2.html
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2017 19:10:59 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis häda neid odavaid plönne on osta? 50 eurine õhkjahutus on iga kell parem kui mingi clc (vahe pole mis hinnaga saastad on nad kõik)
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 02.03.2017 13:11:26 vasta tsitaadiga

Define nano S, ilusti mahub ju icon_lol.gif Kas muidu keegi teab kus kohast saaks corrosion inhibitori (anticorrosionit) mida lisada dest. veele. Ei tahaks esialgu valmis coolanti kasutada.
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 356, 357, 358  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.