Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  kui suur on sinu muusikakogu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

kui suur on sinu muusikakogu
0-500
18%
 18%  [ 42 ]
500-1000
4%
 4%  [ 10 ]
1000-2000
9%
 9%  [ 22 ]
2000-3000
8%
 8%  [ 20 ]
3000-4000
7%
 7%  [ 16 ]
4000-5000
4%
 4%  [ 10 ]
5000-6000
4%
 4%  [ 11 ]
6000-7000
3%
 3%  [ 8 ]
7000-8000
3%
 3%  [ 7 ]
8000-9000
2%
 2%  [ 6 ]
9000-10000
0%
 0%  [ 2 ]
10000+
30%
 30%  [ 69 ]
hääli kokku : 223

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2010 23:37:23 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
arm2004 kirjutas:
see on juba jah suht ulme. mul 9673 lugu hetkel ja võrdlemisi keeruline navigeerida (kõik failid korralikult Tag&Rename'ga üle käidud jne). poole milli seast midagi leida? icon_confused.gif

Mis seal keerulist? Mul 18061 lugu ja Ctrl+F omab. icon_razz.gif
Kõik ühes suures listis ka, esitajate nimede järgi tähestikuliselt järjestatud.
Ainus probleem et ei tule alati kohe meelde mis bändid/esitajad kõik olemas on ~150st mis olemas.

no mul 3985 artisti ja just see viimane punkt ongi kõige keerulisem, ei pea enam nagu arvet mida on ja mida mitte icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 05.11.2010 22:13:23 vasta tsitaadiga

inimesed kellel ikka miski +10 000 lugu on ikka ehtsad saasta sööjad. kõik piix mis kätte saadakse ka alla neelatakse icon_smile.gif ma heal juhul 500 saan kätte
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 05.11.2010 22:34:29 vasta tsitaadiga

Muusikakogu ei eelda kohe ka loodu tarbimist. Endalgi jookseb Soulseek ja kaheksandikku materjalist ise ei kuula.

Isiklikult naudin samuti 500 loo ringis... kõik FLAC'is ja see teeb circa 10+GB
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2010 22:38:04 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
inimesed kellel ikka miski +10 000 lugu on ikka ehtsad saasta sööjad. kõik piix mis kätte saadakse ka alla neelatakse icon_smile.gif ma heal juhul 500 saan kätte

Ega nii on jah.Midagi nähakse siis kohe alla ja sinna tema ununeb icon_smile.gif
MarioA. kirjutas:
Muusikakogu ei eelda kohe ka loodu tarbimist.

Aga milleks siis üldse mingi kogu kui seda ei tarbita/kuulata?.Hea vaadata suuri numbreid või? icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 05.11.2010 23:25:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Endalgi jookseb Soulseek ja kaheksandikku materjalist ise ei kuula.

Leian vajadust kunsti vaba olla. Tagan enda terabaitidega inimestele võimaluse hüvedeks, mida tarbin omakorda teistelt osapooltelt. Käsi peseb kätt, kollektiivne koostöö. Osaliselt on selle 21. sajandi eluväärtuse mulle õpetanud pikkaaegsed kogemused privaattrackeritega. Või kui kasutada klišeelist ütlust, siis "sharing is caring".
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2010 20:22:56 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Aga milleks siis üldse mingi kogu kui seda ei tarbita/kuulata?.Hea vaadata suuri numbreid või? icon_smile.gif


mul hetkel ~14k lugu kettal, klassikast black metalini. lihtsalt sellejaoks et kui erineva muusikamaitsega sõbrad/tuttavad külas käivad, on igaühejaoks midagi : P
ja kui vaba ruumi on piisavalt, siis miks mitte koguda.

_________________
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2010 20:29:26 vasta tsitaadiga

hardi_k kirjutas:
tomorrow kirjutas:

Aga milleks siis üldse mingi kogu kui seda ei tarbita/kuulata?.Hea vaadata suuri numbreid või? icon_smile.gif


mul hetkel ~14k lugu kettal, klassikast black metalini. lihtsalt sellejaoks et kui erineva muusikamaitsega sõbrad/tuttavad külas käivad, on igaühejaoks midagi : P
ja kui vaba ruumi on piisavalt, siis miks mitte koguda.

Alusta oma baariga ja paku jooke kah siis juba külalistele icon_smile.gif thumbs_up.gif

Et pmst kui vaba ruumi on siis võiks nagu koguda suvalist kraami?.Olen politseikroonikas näinud neid "kogujaid" kes igast kraami on kogunud koju ja siis kaamera sisse pistetakse on jube vaatepilt icon_lol.gif
Isiklikult eelistan mitte koguda midagi kuna ma saan.Pigem kui vajadus tekib thumbs_up.gif

Aga eks igaühele oma.Peace thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2010 22:50:34 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
inimesed kellel ikka miski +10 000 lugu on ikka ehtsad saasta sööjad. kõik piix mis kätte saadakse ka alla neelatakse icon_smile.gif ma heal juhul 500 saan kätte


Nii lolli statementi pole ikka ammu kuulnud...
See kui sinu muusikamaitse sedavõrd piiratud on, et viitsid neid mõndasada lugu üha uuesti ja uuesti kuulata, on pigem sinu enda traagika.

Ja see, kui muusikakogu suur on, ei tähenda automaatselt et ta organiseerimatu ja väheülevaatlik peaks olema.

Enda muusikakogus on hetkel 13570 lugu (1045 tundi, üle 200GB - enamus FLACina) ja ma tean peast vägagi täpselt millise esitaja millised albumid mul olemas on ja suudan soovitud loo ka paari sekundiga üles leida.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tengelbach
HV vaatleja
tengelbach

liitunud: 22.03.2010




sõnum 06.12.2010 22:41:32 vasta tsitaadiga

Lisaks juurde, et kõik muusika, mis kogus on, ei pea tingimata muusikana meeldima. Nagu kollektsioneerimisega ikka -- kunagi sai õllepurke kogutud, kuigi õlut juua veel ei tohtinud... Näiteks võid koguda lihtsalt kogumise huvist jazz plaate ja kogus võib olla ka selliseid esitajaid või muidu hea artisti kehvasid lugusid, mida muidu kuulata ei taha, aga lihtsalt soovid, et need olemas oleks icon_smile.gif Mul on mingi kaustatäis sellised lugusid ka, mis on lihtsalt nii kohutavad/naljakad, et aeg-ajalt tahaks kellegagi koos nende üle naerda.
_________________
Raamatud -- www.kentraju.com
Kõik grillimisest -- www.tuleroog.ee
Dokumendihaldus -- www.folderit.com/et
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 10.03.2011 19:31:55 vasta tsitaadiga

juhe kirjutas:
Hetkel täpselt 482342 lugu. Samas on neid ka 12 aastat kogutud.

Hakkasin huvi pärast veidi kalkuleerima... Oletades loo pikkuseks 4 minutit, tuleb sellise hulga laulude kogupikkuseks 3,7 aastat katkematut kuulamist. Või kui võtame natuke realistlikumalt, ütleme 8 tundi puhta ajana kuulamist iga päev (aga tõesti siis seda ka iga jumala päev ning ilma ühtegi lugu kordamata), siis saame 11 aastat... Jah, nii et põhimõtteliselt, kui seda kraami on seni 12 aastat kogutud, siis jõuabki isegi ühe korra läbi kuulata küll! Üks kord läbikuulamine on aga minu arvates hädavajalik, et üles leida ja elimineerida näiteks võimalikud defektsed asjad, samuti lugude muusikaliselt täpsemalt katalogiseerimiseks-hindamiseks. Muidugi kui niisama koguda ainult tõmbamise või plaatide kojutassimise vaevaga, siis põhimõttelisi piire eriti pole.

Suuremad plaadipoed pakuvad vist mingi 5 miljonit lugu ehk kümme korda rohkem. See oleks juba paras elutöö ühele inimesele kuulata. Kokku arvatakse olevat maailmas aegade jooksul produtseeritud veel kümme korda enam ehk ca 50 miljonit lugu, kuid selle kohta varieeruvad arvamused vahemikus 10 miljonit kuni 120 miljonit ja ega täpsemalt ei saagi teada, kuna suur hulk on dubleerivaid ja veidi erinevalt töödeldud väljaandeid, mida on raske rehkendada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2017 20:36:16 vasta tsitaadiga

ca ~40000+ mp3`me
ca ~50 avi/mkv'd vms. video faili.
ca ~2000+ CD'd
ca ~150+ vinüüli
Mingeid DVD'sid, jms on samuti mõned.

MiniDiscidest olen tänaseks loobunud.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estviik007
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2014




sõnum 11.01.2017 17:51:45 vasta tsitaadiga

CA 4500 albumit (pean uuesti üle lugema-vaatama, täpse arvu unustasin ära), ei ole eraldi katalogiseerinud, et laulude täpset arvu teada.
4500´st on kindlasti väihem kui arvestada maha, et päris palju albumeid on mitu tükki (erinevad väljalasked).
Enamus ripitud enda CD-kogust ja ostetud netist, nüüdseks on CD-d ja vinüülid pakitud ning ootavad remondi lõppu, et jälle uhkelt riiulitesse tagasi minna icon_smile.gif
Mõned rariteetsemad albumid mida CD´na ei ole välja lastud olen ka kettale lasknud vinüülilt.
90% Flac´s ja Wav´s, millest 10% on Hi-Res, Hi-Res osakaal kasvab iga kuuga.
Ca 50 Blu-ray´d ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  kui suur on sinu muusikakogu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.