Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2016 22:18:33 vasta tsitaadiga

Häiris sama asi ja kasutasin Nova launcherit, kuniks pärast mingit tehaseseadete taastamist ei viitsinud seda paigaldada ja jäin stockki kasutama. Harjub ära ja mõneti isegi hea, et teiste programmide avamiseks pole vaja üht lisaliigutust programmide menüü avamiseks teha, vaid lihtsalt swaibi paremale.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.12.2016 17:24:03 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
interes kirjutas:
geekbuying koos shippinguga 185euri
honorbuy koos shippinguga 188euri
ali koos käibega 150euri

Arvutitargas kohapeal olemas 185euri

Ei näe põhjust milleks tellida välismaa eu laost kui Eestis saab sama hinnaga. Jõulu ajal võib selle alist tellituga minna päris kaua.


Sai ka arvutitargast sõbrale võetud üks redmi 3s. 800mhz sagedus ilusasti olemas, nagu international versioonile kohane. thumbs_up.gif


Kuidas selle redmi 3s kaamera kvaliteet on?

ja kurja küll, oleks tal FHD ekraan, siis ostaks kohe, nii et ei mõtleks ka. icon_neutral.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 04.12.2016 17:35:41 vasta tsitaadiga

namstoop, noh.. kaamera nagu kaamera ikka. Tegin praegu sulle testiks, aga kasutasin flashi. Arvatavasti päevavalguse käes oleks see ilusam..
http://i.imgur.com/e8CHCdf.jpg
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.12.2016 14:23:26 vasta tsitaadiga

Athunik, EXIF on kuhugi kadunud. Palju ISO oli sellel pildid? Ega ma ei arvagi, et mingit überkvaliteeti oodata on selle raha eest, aga enam-vähem OK asja tahaks ikka. Et ei oleks kolm+ aastat vana Nexus 5 pildist vähemalt kehvem.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 05.12.2016 14:53:11 vasta tsitaadiga

namstoop, ei tea mida see EXIF tähendab. Pole aimu ka palju ISO oli, selliseid asju MIUI enda kaamera app näidata väga ei taha.
Minu arust normaalne kvaliteet selle raha eest, detailsust on pildil küllaga. Pole küll päris peegelkaamera, aga sellise raha eest on kaamerat küllaga. Ma oman veel Xiaomi Redmi 1S ja ütleks, et Xiaomi Redmi 3S Prime kaamera on sellest ikka kordades parem..
Pilt mis kunagi tegin oma vana Redmiga http://i.imgur.com/eHbXUFB.jpg
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.12.2016 15:10:33 vasta tsitaadiga

Athunik, ma ikka usun, et EXIF salvestatakse. Teised telefonid küll teevad. EXIF on pildile külge salvestatud pildiinfo - pildistamiseaded, aeg, geotag jne.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 06.12.2016 21:26:01 vasta tsitaadiga

namstoop, oh..
No kui seda properties alt vaadata, siis nii palju ma sain pildilt kätte. Eks iga päevaga õpib midagi juurde.. icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


// Sain täna enda Redmi 3S Prime'ile kätte korraliku korpuse. Tegu on selle "flip" korpusega, sisse saab panna 3 kaarti ja natukene sularaha.
https://www.aliexpress.com/item/Redmi-3-Prime-card-holder-cover-case-for-Xiaomi-Redmi-3-Pro-Pu-leather-phone-case/32663844640.html
Pilti ei hakanud klõpsima sellest, aga seni tundub vägagi korralik build quality, võrreldes nendega mis mul varem on olnud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 10.12.2016 13:41:18 vasta tsitaadiga

Mis oleks praegu kõige mõistlikum asendustelefon näiteks Xiaomi Redmi 3s asemele? Naisel varastati too telefon ära ja talle sobis see muidu küll. Oluliselt kallimat pole tarvis, tegeleb ainult facebookinduse, meilidega, aku võiks olla mõistlik ja fotokvaliteet keskmisest parem.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 10.12.2016 16:23:38 vasta tsitaadiga

Törts suurema (jah, saame rääkida kuni 100 usd kallimalt) raha eest saab päris ilusa ja hea asja
http://www.elephonestore.com/elephone-s7-helio-x20-mt6797-mobile.html

Ootan oma 3S saabumist, tollimaks sai tasutud ja deklaratsioon veel mulle laekumata. Võtsin ta hiina blackfriday ehk 11.11 ligi, väga norm hind (umb 150 eur peaks kokku olema koos korpusega, 3gb / 32 mudel)

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BUBA
HV kasutaja
BUBA

liitunud: 28.07.2006




sõnum 10.12.2016 17:54:40 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Törts suurema (jah, saame rääkida kuni 100 usd kallimalt) raha eest saab päris ilusa ja hea asja
http://www.elephonestore.com/elephone-s7-helio-x20-mt6797-mobile.html

Ootan oma 3S saabumist, tollimaks sai tasutud ja deklaratsioon veel mulle laekumata. Võtsin ta hiina blackfriday ehk 11.11 ligi, väga norm hind (umb 150 eur peaks kokku olema koos korpusega, 3gb / 32 mudel)


Sama siin, täna tuli sõnum ka, et pakk juba omnivas, polnud aega järgi minna. Tegin deklaratsiooni koos kaantega. Ei viitsinud seal oodata ja lisa pilte saata, et telefon tegelt odavam.
Umbes 2 euri oleks vast kokku hoidnud icon_biggrin.gif. 156.- euri koos deklaratsiooniga, hetkel tuleks kallim muidugi.

http://prntscr.com/dhpf2i
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 10.12.2016 18:22:48 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
Mis oleks praegu kõige mõistlikum asendustelefon näiteks Xiaomi Redmi 3s asemele? Naisel varastati too telefon ära ja talle sobis see muidu küll. Oluliselt kallimat pole tarvis, tegeleb ainult facebookinduse, meilidega, aku võiks olla mõistlik ja fotokvaliteet keskmisest parem.


Ise küsin, ise vastan - http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_569345.html Ehk siis Xiaomi Redmi 4A?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2016 18:34:06 vasta tsitaadiga

Sellel ikkagi 800MHz 4G sagedus puudu, millest palju juttu olnud.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 10.12.2016 18:42:05 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Sellel ikkagi 800MHz 4G sagedus puudu, millest palju juttu olnud.


Ma kasutasin ise vahepeal naise Redmi 3-e ja mul on enamvähem samad internetiharjumused, facebooki chat, meil, aegajalt natuke veebilehekülgedel kolamist ja gps. 800MHz 4g on vajalik pigem vist suuremate kiiruste jaoks, streamimine jne?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 10.12.2016 18:56:28 vasta tsitaadiga

Fisher, ma ei tea kui suur vahe on Redmi 1S ja Redmi 4A sagedustel, aga ise omasin ühte hiina Redmi 1S. Ütleks nii, et levi oli sellel küll vägagi vastik kohati ning küllap osade sageduste puudumise pärast? Kui see suur Pokemon GO teema tuli, siis oli plaanis mõne sõbraga mängida, aga jubedad ühenduse probleemid tulid kohe. Ei saa mainimata jätta seda, et kui andmeside sees oli, siis akut läks ikka päris kiiresti - mida ma pole varem teiste moblade juures küll tähele pannud.
Võta näpust, kas oli lihtsalt selle vana juustu probleem või ongi nende mobladega nõnda. Ühtegi sellist probleemi ma pole kohanud enda Redmi 3S Prime'il ja levi on vapustav, kogu aeg 4G sees ning saab kuulatud Spotifyst muusikat. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2016 21:00:08 vasta tsitaadiga

See 800MHz LTE sagedus on siin veidi üles haibitud. Ei tasu selle puudumist nii väga karta. Ostsin ka telefoni ja arvasin, et 4G 800MHz on puudu ja kasutasin mitmeid kuid tavalise 3G kiirusega. Seejärel internetipaketi vahetamisel selgus, et oligi ainult 3G internetipakett ja telefon siiski võimaldab ka 4G võrku kasutada. Nüüd on mõned nädalad olnud 4G kiirused, aga tavakasutajana (FB, messengerid, brausimine, navigeerimine) küll pole märganud, et midagi oleks muutunud.

Seega julgen väita, et kui kasutaja ei tea kas tal on 800MHz LTE sagedust vaja, siis ilmselt ei ole ja võib rahus osta omale soodsama telefoni, mis võimaldab ka ainult 3G kiiruseid. Sellel, kes iga päev midagi pidevalt streamib ja elabki telefonis, on muidugi 4G kiirusest rohkem kasu.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2016 21:11:40 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
See 800MHz LTE sagedus on siin veidi üles haibitud. Ei tasu selle puudumist nii väga karta. Ostsin ka telefoni ja arvasin, et 4G 800MHz on puudu ja kasutasin mitmeid kuid tavalise 3G kiirusega. Seejärel internetipaketi vahetamisel selgus, et oligi ainult 3G internetipakett ja telefon siiski võimaldab ka 4G võrku kasutada. Nüüd on mõned nädalad olnud 4G kiirused, aga tavakasutajana (FB, messengerid, brausimine, navigeerimine) küll pole märganud, et midagi oleks muutunud.

Seega julgen väita, et kui kasutaja ei tea kas tal on 800MHz LTE sagedust vaja, siis ilmselt ei ole ja võib rahus osta omale soodsama telefoni, mis võimaldab ka ainult 3G kiiruseid. Sellel, kes iga päev midagi pidevalt streamib ja elabki telefonis, on muidugi 4G kiirusest rohkem kasu.

Ei tasu nüüd kasutajaid üldistada, saan aru, et Tallinn on mingi maailmanaba sinu arvates, aga sorry....see ei ole. Mujal on 800mhz ikka igal pool. Suuremates linnades on suuremad sageduses kaetud, aga nats eemal, siis automaagiliselt 800mhz

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001




sõnum 11.12.2016 13:11:47 vasta tsitaadiga

800MHz puudumine andis minul tugevalt tunda siseruumides, kus mul endal kodus näiteks sisuliselt levi ei olnud ega ka mujal paksude kiviseintega majades. Telefoniks oli OPO, nüüd oneplus 3 ja levi on ideaalne. Võite selle ka diili võrgu süüks ajada kui tahate, aga tegelikkuses on süüdi ikka sageduse puudumine. Eriti andis tunda ka linnast väljas olles. Enam ei vaataks ühegi ilma selle sageduseta telefoni poole ega ka soovitaks kellelegi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 11.12.2016 14:50:00 vasta tsitaadiga

VR53, niikaua, kui seda pole, ei tea, millest ilma oled jäänud. Mul on maal tänu 800hmz sagedusele kiirem nett, kui linnas kaabli otsas.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.12.2016 15:29:18 vasta tsitaadiga

Endale ei ostaks tel. millel puuduks 800MHz aga oma vanematele vabalt. Vaadates nende andmemahu kogust kuus (0,2-0,4MB/kuus) siis ma ei näe, et peaks 800Mhz taga ajama. Pealegi olgu see 800MHz levi kui tahes hea siis helistamine käib ikkagi läbi 2G/3G võrgu, mille sagedused peaksid ikka üle eesti saadaval olema. Testid maal näitavad, et piiratud 4G pulga kiirus on sama kiire kui piiramatu 3G mobiise paketki korral. Ehk siis 5/1 aga ajab asja väga hästi ära. Keegi ei nurise.
Mitte, et ma väga laidaks siis endale isiklikult Xiaomi 3s ei meeldi. Elementaarset eesti keeldki pole peal. Samas Xiaomi Redmi 4 pro hoopis teine tera. Aku peab siga kaua vastu, nagu vanad nokia ajad oleks tagasi.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2016 15:38:06 vasta tsitaadiga

Ulefone Metal + ...
TWRP Custom Recovery + DarkSense kernel + root + xPosed + GravityBox + Amplify + No WakeLock + Smooth System Progress Bars + YouTube AdAway + YouTube Background Playback + kindlasti midagi veel.

Hea tunne, kui telefon 100% sinu käsutuses on. thumbs_up.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2016 20:50:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ei tasu nüüd kasutajaid üldistada, saan aru, et Tallinn on mingi maailmanaba sinu arvates, aga sorry....see ei ole. Mujal on 800mhz ikka igal pool. Suuremates linnades on suuremad sageduses kaetud, aga nats eemal, siis automaagiliselt 800mhz

Mis vahet on kas ma olen Tallinnas või kuskil maal? Kui sideteenuse pakett oli ainult 3G, siis tähendas see, et ükskõik kus ma ka poleks, oli interneti kiiruseks 3G, ka linnas (kuigi telefon toetas ka 4G, kuid seda ma ei teadnud tol hetkel!).

R.K kirjutas:
800MHz puudumine andis minul tugevalt tunda siseruumides, kus mul endal kodus näiteks sisuliselt levi ei olnud ega ka mujal paksude kiviseintega majades. Telefoniks oli OPO, nüüd oneplus 3 ja levi on ideaalne. Võite selle ka diili võrgu süüks ajada kui tahate, aga tegelikkuses on süüdi ikka sageduse puudumine. Eriti andis tunda ka linnast väljas olles. Enam ei vaataks ühegi ilma selle sageduseta telefoni poole ega ka soovitaks kellelegi.

Ma usun, et sinu telefonil siiski oli 3G kiirusel sagedus 850/900MHz olemas. Aga ei olnud 4G kiirusel sagedust 800MHz. Seega oleks pidanud 3G levi ka paksude seinte vahel täiesti toimiv. Kui tõesti puudus ka 3G kiirusel 900MHz (väga üksikud telefonid, näiteks mingid USA turule mõeldud), siis on tegu kasutu telefoniga. 800MHz 4G oleks sel juhul ainult kiirust juurde andnud, aga mitte levi parandanud.

ranel kirjutas:
VR53, niikaua, kui seda pole, ei tea, millest ilma oled jäänud. Mul on maal tänu 800hmz sagedusele kiirem nett, kui linnas kaabli otsas.

Eee, palun loe minu eelmist teadet uuesti. Kirjutasingi, et kasutasin mitu kuud 3G kiirusel netti. Seejärel juhuslikult vahetasin paketti ja sain piiramatu kiirusega 4G interneti ja avastasin, et telefonil on täielik 4G LTE tugi. Nüüd olen mitu nädalat 4G kiirustel kasutanud, aga minu jutu point on see, et aru küll ei saa nagu midagi oleks paremaks läinud. Seega ei saa ju väita, et olen millestki ilma jäänud, kui mul on hetkel täielik 4G LTE tugi ja kiirus, aga varem ei olnud. Kasutan umbes 2GB andmemahtu kuus läbi mobiiltelefoni.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 12.12.2016 00:01:28 vasta tsitaadiga

VR53, mine Kloogarannale ja testi oma teooria ära. Ootaks siis ka tulemusi,kas 4G on oluline. Tallinn pole Eesti, leidub ka muid kohti. Tartu linnas saab ka täiesti edukalt 3G-ga hakkama.

Kui aga linnast välja liikuda, siis saad tunda, kui hea 800mhz ikka on.

Teine variant on, sõida üks Tallinn-Tartu ots ja jäta muusika telefonist striimima.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 12.12.2016 10:05:33 vasta tsitaadiga

link

Sellel versioonil 800 MHz täiesti olemas. Tellisin ära, varsti peaks kohale jõudma (loodetavasti). Eks siis näeb kui hea või halb see on.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 12.12.2016 13:46:43 vasta tsitaadiga

Murdock, ma tellisin sama müüja poolt Redmi 3S Prime'i.
Las müüja paneb pakile väärtuseks $20 või midagi. Mul pani mingi $25 ja vist sellepärast jäi ka tollile rohkem silma, pidin igatahes tollideklaratsiooni ära tegema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 12.12.2016 15:20:19 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Murdock, ma tellisin sama müüja poolt Redmi 3S Prime'i.
Las müüja paneb pakile väärtuseks $20 või midagi. Mul pani mingi $25 ja vist sellepärast jäi ka tollile rohkem silma, pidin igatahes tollideklaratsiooni ära tegema.

Ei tasu arvata, et tollis päris eilased tööl on... Ja kammoon piipol, kui on raha telefon osta peaks olema ka see +20% et oma maksud ausalt ära maksta.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.