Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  BSoD installides 64-bit Windows'it märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 27.11.2016 14:56:27 BSoD installides 64-bit Windows'it vasta tsitaadiga

Üritan uut windowsi peale installida. Pärast seda, kui windows on tuvastatud USB pulga pealt, siis loadimise käigus kuskil 5-10 sekundi vältel viskab errori ette kirjaga 'page fault in nonpaged area'. Olen erinevaid lahendusi googeldades proovinud, kuid seni pole probleemist jagu saanud. Momendil laseb 32bit windows'it installida, 64bit mitte, kuid eelnevalt polnud 64-bit windowsiga probleeme.

Asus X556UQ
i5 6200u
4gb ram
128ssd, 500hdd
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2016 15:49:01 vasta tsitaadiga

Kui 32 bitist laseb installida ja 64-bitisega viskab errorit, siis on kaks väga tõenäost varianti:
1) windowsi installikas on vigane
2) ram-i probleemid

Ma eeldan, et 64-bitise installikas töötab korralikult. Mida seoses ram-ga oled proovinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2016 15:54:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

'page fault in nonpaged area'

enamasti mälu viga. memtest abiks. installika sees vist on ka mingi sellelaadne asi.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 27.11.2016 16:55:58 vasta tsitaadiga

Väga mitmeid erinevaid windowsi installikaid proovitud, erinevaid USB-pulki ja kõik on lauaarvuti peal samal ajal töötanud. Memtest86 ja mingid muud testid, mida ei oska praegu nimetada läbisid ilma erroriteta. Ja kui RAM oleks vigane, siis kas ma ei peaks saama BSoD ka tavakasutuses?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2016 17:16:10 vasta tsitaadiga

peaksid ja vigaste mäludega ilmselt hakkad saama kah. klokki vms pole peale keeranud sellele kastile? lase klokk alla, installi ja pärast pane klokk tagasi.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 27.11.2016 17:22:48 vasta tsitaadiga

Siin sarnane probleem - http://www.tenforums.com/bsod-crashes-debugging/65528-cant-install-windows-10-64-bit-memory_management.html
teema lõpus
tsitaat:
I made a flash with Rufus and i choose gpt partition scheme for uefi, after that i succed to instal windows 8.1 or 10, it works both
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 27.11.2016 18:13:01 vasta tsitaadiga

Bsodi siiski saada ei tohiks, lihtsalt installi ajal teatab, et edasi ei saa.
Kaua Memtesti tegid? Paned käima ja lähed tuttu, hommikul vaatad.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2016 20:30:01 vasta tsitaadiga

sinist ei saa aga ketast, kuhu installida ta ei leia.. "page vault in nonpaged area" on mälu või sellesse kirjutamise / lugemise teema pigem. 64 bit adresseerib erinevalt. mul on olnud säästurauaga nt. niiviisi, et installin ühe klotsiga aga pärast panen teise klotsi, millega seda viga sian, juurde ja töötab veatult ning kiire memtest ka viga ei anna.. võib olla nt juhul kui mälud on erinevate kiiruste ja timingutega.. st on mälu, mis ei tööta hästi muudel kiirustel kui see, mis peale kirjutatud aga kuna mälu pannakse nõrgima järgi tööle, annab bios sellele kivile mingid talle mittesobivad väärtused. b) paned kividele käsitsi midagi.. viimane on rohkem katsetamise värk.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 27.11.2016 22:01:00 vasta tsitaadiga

Nojah, aga mul on tegu sülearvutiga ja nagu ma aru sain, siis see 4gb mälu on mul tinutatud emaplaadi külge, seega poleks olnud väga katsetamisruumi ühte või teist sloti/RAMi proovides.

Aga suured tänud Levelxer sellele lingile!! beer_yum.gif beer_yum.gif Ma ei saa aru kuidas ma ise tolle teema otsa seal foorumis ei sattunud googeldades. Tõepoolest selline väike asi aitas + pidin installi ajal ketta cmd's convertima GPT'd toetavaks vms. Huvitav on see, et kasutasin proovimise mõttes ka windowsi enda programmi, et bootable usb windows luua. Eeldaks, et siis automaatselt kasutab ka taolist partition scheme'i jm., mida 64-bit windows nõuab, sest mingeid valikuid microsoft oma programmis küll ei anna võrreldes rufusega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  BSoD installides 64-bit Windows'it
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.