Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Huawei M2 - probleemid wifi-netiühendusega, mis katkeb märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 06.11.2016 08:24:57 Huawei M2 - probleemid wifi-netiühendusega, mis katkeb vasta tsitaadiga

Tahvel Huaweipad M2 on olnud tublisti kasutuses pea pool aastat. Hiljuti ühel päeval hakkasid veidrad katkestused wifi ühendusega. Esimesena märkasin seda, et kui teha skype kõnesid, siis umbes 3-5 minuti järel kaob minu kõnekaaslasel minu hääl. Kõne ei katke, kuid teisel pool mind ei kuule, on vaikus. Samal ajal mina teda kuulen. Kõne kinni, uus kõne ja kõik kordub samal moel - 5 minutiga jääb minu jutt teisele poolele tummaks. Kui lülitan sisse andmeside, siis on kõik korras. Netis ringi tuustides tihti ühendus katkeb ja tuleb teade ''connection lost''.
Välistatud on iseseisvalt mitmeid variante. Ühenduseks on kodune Telia, mille küljes on wifiga nii läpakas kui ka telefon. Mõlemad töötavad ilusti. Tahvlile pole installitud mingeid imelikke programme ega muud sellist. Täna tegin igaks juhuks ka algse tehaseseadistuse, kuid kuna ka sellega antud probleem püsis, siis pöördusin siia nõu otsima.
Kõik viitab minu meelest tahvli enda mingile probleemile. Kas see võib olla midagi sellist, millega võiks tehnik garantii korras tegeleda?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Huawei M2 - probleemid wifi-netiühendusega, mis katkeb
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.