Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 627, 628, 629 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 21.09.2016 02:29:40 vasta tsitaadiga

Mrx kirjutas:
Olen ka tigupostiga neil saata lasknud (1kg paki saatmiskuluks tuli siis ~15 naela). See, kas tigupostiga ka saadavad, sõltus vist ka saadetise väärtusest.


Nii ongi. Küsisin Royal Maili kohta, vastati nii:

tsitaat:
We do offer a budget untracked postal service however I;m afraid this service is only available for small low value parcels, the criteria for the parcel is that the value is £20 or less and weighs 2 kg or under with total dimensions of 90 cm or less.
This service does not provide any tracking or any compensation if the parcel was to be lost or damaged in transit.


Ehk pole ka trackingut. Seega DHL on järgmine odavaim alternatiiv. Nende kalkulaator annab 1 kg pakile u 25 naela + 20% VAT. Teiste kasutajate tagasiside põhjal on samasugune pakk tulnud 15 naela + VAT.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dx626
HV veteran

liitunud: 25.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2016 11:08:01 vasta tsitaadiga

Kellelgi õnnestunud firma Paypal kontolt raha LHV pangakontole kanda?

Kaks päeva proovinud ja ütleb: "Sorry, we're unable to process your request. Please try again later.".
Konto on "Confirmed", aga ei lase kanda.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 21.09.2016 16:11:44 vasta tsitaadiga

dx626 kirjutas:
Kellelgi õnnestunud firma Paypal kontolt raha LHV pangakontole kanda?

Kaks päeva proovinud ja ütleb: "Sorry, we're unable to process your request. Please try again later.".
Konto on "Confirmed", aga ei lase kanda.


Miks ma ei saa PayPal´i kontolt teha väljamakset LHV kontole?

Piirang kehtib ainult eraklientidele, kes kasutavad Paypali. Äriklientidel on võimalik seadistada oma konto, nii et väljamaksed toimuvad Eestis avatud kontole või ärikliendi pangakaardile, mille on väljastanud Mastercard.

Eraklientidel on võimalik maksed suunata MasterCardi poolt väljastatud pangakaardile.

https://www.lhv.ee/et/kkk/arveldused

Kasuta klienditoe telefoni ja saad abi või vastuse.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.09.2016 17:00:09 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Panin et otsin ainult europast, nagu näha väikesest x sõnaga europe kõrval
Mingist hetkest kuulub ameerika euroopasse icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Miks sul kõik hinnad dollarites on?
Ebay.co.uk:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005




sõnum 22.09.2016 12:47:24 vasta tsitaadiga

Eile oli vahepeal Paypalis mingi katkestus - maksta ei lasknud. Hiljem lasi nagu ära maksta, näitas summat naeltes ja eurodes, aga meili pole ostu kohta tulnud. Ebays ka nagu purchase historys pole. Kas peaks uuesti ostma või ootan veel?
Edit: vaatasin ostukorvi see on tühi, aga kui otsisin historyst eilset ostu, näitas ostukorvis- "1 ese", ei tahaks topelt ka osta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2016 12:55:43 vasta tsitaadiga

bingo, aga kas krediitkaardilt on raha maha läinud?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005




sõnum 22.09.2016 13:59:51 vasta tsitaadiga

Konto väljavõte ei näita midagi, ega viivisega vist ka ei tule enam. Ja see koht kus näen asja on ebay checkout, seega jäi ikka pooleli tehing.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2016 09:14:17 vasta tsitaadiga

keegi oskab seletada miks see keskmine ost teistest erineb? isegi tagasiside andmise link oli suure "nupu" all, nagu teistel tellimustel "contact seller" icon_confused.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


kauba sain kenasti kätte, oli see mis lubatud, müüja müüb sama asja edasi. ei saa nagu aru sest suurest tagastusnupust icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 24.09.2016 11:45:13 vasta tsitaadiga

Kui kiiresti laekub Paypali kontolt raha Swedi? Eile, reede õhtul, laekus raha Paypali kontole, aga praeguseks on Swedbankis vaikus
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2016 11:50:27 vasta tsitaadiga

Bullzeye kirjutas:
Kui kiiresti laekub Paypali kontolt raha Swedi? Eile, reede õhtul, laekus raha Paypali kontole, aga praeguseks on Swedbankis vaikus
Paari tööpäeva jooksul
_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 24.09.2016 14:40:29 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/Wireless-Bluetooth-Stereo-Headset-Earphone-Handsfree-FM-TF-MP3-Player-Self-timer-/121721408798?hash=item1c57294d1e:g:Um8AAOSwjVVVwAjX nendel klappidel seal punaselt kirjas, et "The radio signal is limited by regions" . Mida see siis täpsemalt tähendab? Et püüab kehvasti raadiot või mida sellest arvata?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2016 15:05:44 vasta tsitaadiga

Limiteeritud FM sagedusala ehk, nt 80-100MHz. Uuri müüjalt järele
_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 24.09.2016 21:36:59 vasta tsitaadiga

Võibolla veits OT...
Äkki oskab keegi soovitada mõnda väismaist raamatupoodi, kus müüakse normaalse hinna eest uuemapoolset kirjandust?
Amazonis olid vajalikud raamatud päris hea hinnaga olemas, kuid kahe raamatu saatmise eest küsitakse 20€.
Ebay's olid 2x kallimad kui amazonis.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2016 23:24:32 vasta tsitaadiga

proovi amazon.co.uk ehk saad parema hinna
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 24.09.2016 23:28:40 vasta tsitaadiga

Bookdepository on norm ja tasuta saatmine vist.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haifcrb
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2016




sõnum 25.09.2016 00:08:27 paypal ebay ja pangamaksud vasta tsitaadiga

kas keegi viitsiks natuke seletada seda paypali, ebay ja panga teemat? mis nipiga see maksmine käib? otse pangast kontole tahetakse ulme summasid, seebist saab vist virtuaal krediit kaardi ja selle paypaliga siduda, kas siis on raha liigutamine tasuta? ja kas selle virtuaal kaardiga saab ka mujale ilma paypali ja mega panga ülekandetasuta maksta?

ps: 626 lehekülge on mul lugemata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
felix kütt
HV vaatleja
felix kütt

liitunud: 01.03.2005




sõnum 25.09.2016 06:45:08 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
keegi oskab seletada miks see keskmine ost teistest erineb? isegi tagasiside andmise link oli suure "nupu" all, nagu teistel tellimustel "contact seller" icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Pane tähele et keskmisel on antud tracking nr. teistel ei ole...

_________________
apt-get moo
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 25.09.2016 08:26:00 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Panin et otsin ainult europast, nagu näha väikesest x sõnaga europe kõrval
Mingist hetkest kuulub ameerika euroopasse icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

See piirkonna valiku majandus on neil ammu katki. US Only tuleb Euroopa.
Või otsi ebay.co.uk-st
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 25.09.2016 10:57:45 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Bookdepository on norm ja tasuta saatmine vist.

+1
Pidevalt allahindlusi/sooduskoode thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 25.09.2016 13:23:45 Re: paypal ebay ja pangamaksud vasta tsitaadiga

haifcrb kirjutas:
kas keegi viitsiks natuke seletada seda paypali, ebay ja panga teemat? mis nipiga see maksmine käib? otse pangast kontole tahetakse ulme summasid, seebist saab vist virtuaal krediit kaardi ja selle paypaliga siduda, kas siis on raha liigutamine tasuta? ja kas selle virtuaal kaardiga saab ka mujale ilma paypali ja mega panga ülekandetasuta maksta?

ps: 626 lehekülge on mul lugemata


Paypal puhul pole raha liigutamine kunagi tasuta. Keegi alati maksab selle eest.

Tavaliselt pangakontolt ebay kontole ei võeta mingeid ülme summasid. Kandsin prooviks 3 eurot ja ei mingit tasu.

Krediitkaardilt paypal kontole on tasu, kui teed ülekande "sõbrale" või "sugulasele", kui maksad kauba eest , on kõik tasud müüja kaelas.

SEB virtuaal kaardi eelistest pole aru saanud. Ka tavalise K.K. puhul saad seal pangas kõiki limiite ise muuta.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 25.09.2016 13:42:24 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Bookdepository on norm ja tasuta saatmine vist.


beastbeats kirjutas:
jaank kirjutas:
Bookdepository on norm ja tasuta saatmine vist.

+1
Pidevalt allahindlusi/sooduskoode thumbs_up.gif


Tellisin ära, tegin vähe tüssamist kah. icon_razz.gif
UK aadressiga lähenedes tuli 18€ alla.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2016 14:49:09 Re: paypal ebay ja pangamaksud vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:

SEB virtuaal kaardi eelistest pole aru saanud. Ka tavalise K.K. puhul saad seal pangas kõiki limiite ise muuta.


Paypal puhul pole jah SEB virtuaalkaardil muud eelist kui see, et selle saavad teha ka need, kellele päris krediitkaarti ei anta.
Aga kui mingi mees ja koer OÜ tüüpi firma krediitkaardi andmeid küsib, siis on virtuaalkaart mõnevõrra turvalisem
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2016 09:17:53 vasta tsitaadiga

Minu lugu on saanud sellise järje, et saatsin PayPalile kirja kus palusin reaalsel inimesel selgitada miks Paypal ei näe minu trackingut. Vastust sellele ei tulnudki. Ma helistasin PayPali ja lasin minu neile saadetud tracking nr ette lugeda. Nr oli õige. Palusin avada DPD rahvusvaheline leht ja kasutada trackingut. Öeldi, et jah nad näevad, et minu pakk on kohale toimetatud (seda siis suuliselt) ning minu Case avati uuesti ülevaatamiseks. Kõne lõpp. Kaks päeva hiljem sain sama sisulise kirja Paypalilt
tsitaat:
"Tracking Number: 05605110080216, Shipping Company: DPD, Unfortunately, we can't grant your claim appeal because we were unable to track your shipment."
PayPali süsteemis oli näha, et minu Case oli taas suletud. Protsesteerisin sellele taas kirjalikult vastu, panin kaasa DPD arve ja pdf väljavõtte DPD trackingust ja nõudsin isikuga suhtlemist kes sellise otsuse tegi. Failid paluti saata läbi Paypali süsteemi kuna meilidele kaasa pandud faile nad ei aksepteeri. Esimese juhend oli vigane kuidas faile saata teine toimis. Siis tuli teade, et minu pakk toimetati kohale teisele aadressile ja kuna pole õigele aadressile toimetatud siis ikka raha tagasi ei saa. Võtsin ühendust DPD-ga kes saatsis kinnituse, et pakk läks õigele isikule ja õigele aadressile. Seal on peal nii maja nr kui gps koordinaadid. 21. september tuli teade, et nad saatsin müüjale sõnumi, et raha tuleb mulle tagasi kanda. Siiani raha pole.
Reaalselt ma olen väga pettunud ja nõutu kuidas eBay ja PayPal ostjaid ei kaitse. 90 päeva jookusl, mis ma kauba tagastamist ja raha tagasi nõudnud olen ei ole olnud ühegi osapoole poolt mingit märki, et nad sooviksid asja reaalselt ära lahendada ja et ostja saaks oma raha tagasi. Mina väidan, et reaalses elus ei eksisteeri ebay money back guarantiid ega Paypal Buyer Protectionit. Eeldatavasti annan asja koos kõige kirjeldusega üle all viidatud ECC-le ja teen põhjaliku rahvusvahelise blogiülevaate kogu juhtunust koos kõigi sõnumitega mis läbi eBay või Paypali saanud olen. Minul on null usaldust nende kahe süsteemi vastu.

arm2004 kirjutas:
tcumen kirjutas:
arm2004 kirjutas:
....peaksid näiteks tarbijakaitsesse pöörduma, siis on midagi näidata.

Kas PayPal-i vastu tarbijakaitsest on mingit abi üldse?

meie Tarbijakaitsest on ilmselt nii palju abi, et suunavad õigesse kohta. http://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale/e-kaubandus-0
kas siis http://ecc.ee/ või http://ec.europa.eu/odr .
kuna PP vast tahab EL-is tegutseda, siis eks nad natuke ikka kardavad ka ja pigem ei lase asjal nii kaugele areneda, et paarisajaeurose vaidluse pärast ECC-ga maid jagama hakkavad icon_razz1.gif

_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 27.09.2016 12:05:58 Re: paypal ebay ja pangamaksud vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Tupsu kirjutas:

SEB virtuaal kaardi eelistest pole aru saanud. Ka tavalise K.K. puhul saad seal pangas kõiki limiite ise muuta.


Paypal puhul pole jah SEB virtuaalkaardil muud eelist kui see, et selle saavad teha ka need, kellele päris krediitkaarti ei anta.
Aga kui mingi mees ja koer OÜ tüüpi firma krediitkaardi andmeid küsib, siis on virtuaalkaart mõnevõrra turvalisem



LHV pank ja Selveri Partner pangakaart oli nende jaoks, kellele päris K.K. ei anta või nad ei taha.
Sellega sai krediidikonto tasuta kaasa . Ühel kaardil topelt numbrid ja K.K omad trükitud väiksemalt ja mustaga. Paypal igatahes kaarti tunnistas.

Nüüd nad väljastavad mingeid viipekaarte ja topelt kontoga kaarte enam välja ei anna, seega ei teagi, mis pärast kaardi lõppu saama hakkab.
Minul oli ta rohkem see pärast, et selle kaardiga tasumisel saab Selverist 2 punkti ühe asemel.

Selveri kassapidaja saab küll oma ostudelt 5 punkti ühelt kulutatud eurolt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2016 16:58:23 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
Reaalselt ma olen väga pettunud ja nõutu kuidas eBay ja PayPal ostjaid ei kaitse. 90 päeva jookusl, mis ma kauba tagastamist ja raha tagasi nõudnud olen ei ole olnud ühegi osapoole poolt mingit märki, et nad sooviksid asja reaalselt ära lahendada ja et ostja saaks oma raha tagasi. Mina väidan, et reaalses elus ei eksisteeri ebay money back guarantiid ega Paypal Buyer Protectionit. Eeldatavasti annan asja koos kõige kirjeldusega üle all viidatud ECC-le ja teen põhjaliku rahvusvahelise blogiülevaate kogu juhtunust koos kõigi sõnumitega mis läbi eBay või Paypali saanud olen. Minul on null usaldust nende kahe süsteemi vastu.


Aga pane korra ennast ebay või paypal rolli. Tõenäoliselt on ottegoni suguseid tegelasi mujalgi ja eks nad peavad ennast ja müüjaid selle eest ka kaitsma, et huiarid süsteemi kuritarvitama ei hakkaks. Sinu juhtumi puhul sai kõige suuremaks komistuskiviks vist viga trackinguga ehk DPD-st ei jõudnud automaatselt õige info nendeni.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 627, 628, 629 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.