Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rise of the Tomb Raider märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2016 21:10:47 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Archangel, jaa selle jutuga olen sinuga täiesti nõus thumbs_up.gif Selles mõttes avaldasin arvamust et kui ikka vaja muid arveid maksta siis ikka päris 60€ mänge ei jõua osta ... konsooli mängud on näiteks küll kallid minuarvates.. nende hindu vaadates mõtled et kes krt küll neid osta jõuab icon_biggrin.gif aga ok aitab ot see pole selle teema jutt.
Konsoolimänge saad täpselt samamoodi odavamalt osta onlinest nii nagu PC mänge. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.05.2016 00:45:01 vasta tsitaadiga

Tekib küsimus, et miks peaks üldse keegi sellise hinnaga midagi ostma kui netis on miljon kohta kust nii digitaalseid kui füüsilisi koopiaid tuntavalt odavamalt saab soetada.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.07.2016 12:28:29 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/rise-of-the-tomb-raider-gets-multi-gpu-directx-12-patch.html
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 15.08.2016 16:14:36 vasta tsitaadiga

jõudsin ka lõpuks korralikult mängimiseni. vääriline järg eelmisele tomb raiderile.
otseselt ei ole üksikult võttes mängu komponentidest vist ükski nii suurepärane aga kokkuvõttes on kõik lahendused head ja mäng tervikuna töötab ikka krdi hästi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2016 16:18:40 vasta tsitaadiga

ka lõpetasin hiljuti ....
kiidan kõvasti üle pika aja mõnus mäng mille viitsid läbi mängida:)
graafiline pool on ka mõnus.
kahju ,et selliseid mänge tuleb healjuhul 1 aastas kui sedagi:(
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2016 17:28:01 vasta tsitaadiga

Parem, kui 2013 aasta oma? Hetkel teengi eelmist läbi, et siis rottr ette võtta.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 16.08.2016 21:41:48 vasta tsitaadiga

üsna samas augus mäng, rohkem silutud siit-sealt.

edit:
üsna lõpus avastasin, et olin survivoriga mängima hakanud ja pelgasin bossfighte. poleks pidanud, üsna hästi lahendatud asjad olid, sai salamisi nottida enamikku suurte võitluste vastaseid. bossfighti selle tavalises mõttes nagu ei olnudki.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 17.08.2016 09:51:34 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif
nädal peale pira versiooni tulekut otsustasid mõned lõpuks ometi korralikult mängima hakata.

Eks ta suures osas läks samasse auku mis eelmine väljalase. Igasuguseid special mode ja träna, mida peale mängu või ala lõpetamist edasi teha , oli rohkem.
Negatiivse poole pealt . Mängul oleks hädasti vaja olnud nuppu mis ekraani väristamise maha võtaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 17.08.2016 10:13:15 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, see, et sa tead, et pira välja tuli, ütleb pigem su enda kohta midagi icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AM1986EST
HV vaatleja
AM1986EST

liitunud: 22.02.2016




sõnum 17.08.2016 10:22:49 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
SirAskAlot, see, et sa tead, et pira välja tuli, ütleb pigem su enda kohta midagi icon_biggrin.gif


Ja mida ta siis valesti ütles? Tükk aega oli teema surnud kui järsku peale "tähtsat sündmust" otsustasid siin osad tegelased ka mängu "ligi" võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2016 10:27:52 vasta tsitaadiga

Pole veel midagi võtnud. Ma ei teadnud isegi, et Denuvo oli lahti murtud Rottr-s.
Pealegi kuna reliisist on tükk aega möödas peaks ju orika võtme saama suht mõistliku raha eest juba v.a kui steamist täishinnaga ei osta.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 17.08.2016 10:47:17 vasta tsitaadiga

AM1986EST, no kuna mina hakkasin siia postitama, siis tundsin torget enda pihta.
steam küll ütleb, et esimesed achievementid olid unlocked 30 jaanuar, niiet pole nagu põhjust.

SirAskAlot kirjutas:
Igasuguseid special mode ja träna, mida peale mängu või ala lõpetamist edasi teha , oli rohkem.
nende pärast ei viitsi achievementgrindida ka. no tõesti ei viitsi mängu sisuliselt 3x läbi mängida, kui korra on 100% peale tehtud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 17.08.2016 13:47:00 vasta tsitaadiga

Polnud vaja isegi pira lehti vaadata. Uudised Rottr lahti muukimisest ilmusid ka paljudel mängulehtedel.

Tegelt suht savi kas keegi pirab. Arvestades tänapäeval valitsevat üldist arusaamist aususest on see tõenäoliselt üks süütumaid õigusvormide rikkumisi. (muidugi suurtel firmadel ja skandaali otsijatel on asjast oma arusaam) Varem oli piramine ka ainuke võimalus vaadata kas mängule on mõtet raha raisata. Samuti arvan , et piramine on parem kui sponsoreerida kahtlase väärtusega lehti mis müüvad mänge küll odavalt, aga kus sa kunagi ei tea kas mäng on ausal teel omandatud.


tsitaat:
nende pärast ei viitsi achievementgrindida ka. no tõesti ei viitsi mängu sisuliselt 3x läbi mängida, kui korra on 100% peale tehtud.


Lisa võimalused olid üllatavalt hästi tehtud. Parimad mis ma vist mängudes näinud olen. Ennast küll eriti ei huvitanud, aga kui midagi on korralikult tehtud, siis peab tegijatele au andma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.08.2016 16:34:20 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Pole veel midagi võtnud. Ma ei teadnud isegi, et Denuvo oli lahti murtud Rottr-s.
Pealegi kuna reliisist on tükk aega möödas peaks ju orika võtme saama suht mõistliku raha eest juba v.a kui steamist täishinnaga ei osta.


Sain mängu väljalaske päeval 20 euro-ga. Keegi siit foorumist müüs.
Mängisin läbi ja jäi seisma. Need lisad mind ei huvitanud ja nüüd võiks pira tõmmata, et saaks dlc-d ka läbi mängida icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 23.08.2016 17:31:44 vasta tsitaadiga

Sai ka siis 2 tunnikest mängitud, millest 80% oli cutcene ja cinematic QTE kaka. WAY to GO IDIOTES!
Ja need kohad kus sai midagi teha olid ka väiksed ruumid nähtamatute seintega.
Hea et see mäng nii halvasti müüs ehk õpivad midagi.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2016 18:35:48 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Sai ka siis 2 tunnikest mängitud, millest 80% oli cutcene ja cinematic QTE kaka. WAY to GO IDIOTES!
Ja need kohad kus sai midagi teha olid ka väiksed ruumid nähtamatute seintega.
Hea et see mäng nii halvasti müüs ehk õpivad midagi.

Äkki sa Pärdik oled liiga saamatu nende QTE jaoks? icon_razz.gif Minu arust oli see palju parem kui eelmine TR. Või sul lihtsalt sitt päev. Minul ei ole QTE vastu kunagi midagi. Head reaktsiooni testid. PS4 peal ma naudin küll neid kõiki QTE mänge. (Until Dawn, Order 1886, Beyond two souls jne jne)

Ja see 2h 80% cutscene jutt on mingi lambist võetud sul vist.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 23.08.2016 18:41:48 vasta tsitaadiga

hää tont raisk. nagu ma ütlesin et rasked oleksid. See piix ei tohiks üldse enam mängudes olla. Ja ma vihkan kui mäng on selle järgi üles ehitatud, et kogu mäp on ühte teed pidi kogu aeg. Puubub täielikult vajadus ise otsida kuhu minna nagu TR1-5 oli.
_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 23.08.2016 18:47:27 vasta tsitaadiga

ahvilõust, mängi rohkem kui sissejuhatust.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 23.08.2016 19:13:14 vasta tsitaadiga

toidame trolli

tomb raider 1-5 olid kah suht lineaarsed kui järele mõelda... ruumikust oli aga omajagu oli backtrackingut või siis mööda koridori jooksmist. Nuputamist oli rohkem ja platformerit aga action oli nagu oli. Nüüd on asi rohkem filmiliku action seikluse peale läinud. Rise of TR oli minuarust isegi asjalikum kui esimene reboot. Täitsa hea ja Quate'd ei käinud ka sedavõrd pinda nagu kohati esimeses beer_yum.gif

Rise of TR oli ka avaraid levelid kenasti sisse pandud nagu ka esimeses reboodis... väga palju ühes samas kohas ringijooksmist nagu eriti ei olnud, et oleks ära tüüdanud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 23.08.2016 20:45:00 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Sai ka siis 2 tunnikest mängitud, millest 80% oli cutcene ja cinematic QTE kaka. WAY to GO IDIOTES!
Ja need kohad kus sai midagi teha olid ka väiksed ruumid nähtamatute seintega.
Hea et see mäng nii halvasti müüs ehk õpivad midagi.
Kui ikka tutorialist edasi ei saa, siis pole viga mängus vaid mängijas...
Mängus on tegevust ja avatud piirkondi küll ja veel, QTE-sid ma ausalt öeldes eriti ei mäletagi, mängisin siis, kui mäng PC-le välja tuli ja sellest on jupp aega möödas, alguses vist olid mingid... ja isegi sinusugusele äpule on nuputamist mitmeks päevaks, tuleb ainult tutorialist edasi saada ja jõuda sinna kus päris mäng algab. Sinusugused nutuKAKAD tavaliselt jah, edasi ei jõua, enne saab mõistus otsa või kutsub emme arvuti juurest ära putru sööma... ja ongi huvi läinud. icon_biggrin.gif
Mis esimestesse Tomb Raideritesse puutub... need olid ju kõik konkreetsed koridorid, kuigi jah, tõsist pusimist ja nuputamist oll palju-palju rohkem kui uutes.
Jah vanad olid paremad, just oma süvenemist nõudva pusimise pärast, aga tänapäeval ei mängiks selliseid mänge enam keegi... peale vanade peerude, kes veel mäletavad, mis oli DOS ja voodoo... mina muide olen üks nendest ja mängin endagi jaoks üllatava regulaarsusega esimest, teist ja komandat Tomb Raiderit, ikka kaks/kolm sammu tagasi, jooks ja hüpe.... icon_biggrin.gif Nuputamist pole enam eriti vaja, kõik nõksud on juba pähe kulunud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2016 20:59:32 vasta tsitaadiga

vaatan, et hind langenud 22 vms peale. pole aega olnud mängida, aga millalgi peaks proovima icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.08.2016 12:41:09 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
Sai ka siis 2 tunnikest mängitud, millest 80% oli cutcene ja cinematic QTE kaka. WAY to GO IDIOTES!
Ja need kohad kus sai midagi teha olid ka väiksed ruumid nähtamatute seintega.
Hea et see mäng nii halvasti müüs ehk õpivad midagi.
Kui ikka tutorialist edasi ei saa, siis pole viga mängus vaid mängijas...
Mängus on tegevust ja avatud piirkondi küll ja veel, QTE-sid ma ausalt öeldes eriti ei mäletagi, mängisin siis, kui mäng PC-le välja tuli ja sellest on jupp aega möödas, alguses vist olid mingid... ja isegi sinusugusele äpule on nuputamist mitmeks päevaks, tuleb ainult tutorialist edasi saada ja jõuda sinna kus päris mäng algab. Sinusugused nutuKAKAD tavaliselt jah, edasi ei jõua, enne saab mõistus otsa või kutsub emme arvuti juurest ära putru sööma... ja ongi huvi läinud. icon_biggrin.gif
Mis esimestesse Tomb Raideritesse puutub... need olid ju kõik konkreetsed koridorid, kuigi jah, tõsist pusimist ja nuputamist oll palju-palju rohkem kui uutes.
Jah vanad olid paremad, just oma süvenemist nõudva pusimise pärast, aga tänapäeval ei mängiks selliseid mänge enam keegi... peale vanade peerude, kes veel mäletavad, mis oli DOS ja voodoo... mina muide olen üks nendest ja mängin endagi jaoks üllatava regulaarsusega esimest, teist ja komandat Tomb Raiderit, ikka kaks/kolm sammu tagasi, jooks ja hüpe.... icon_biggrin.gif Nuputamist pole enam eriti vaja, kõik nõksud on juba pähe kulunud.


Mina mängiks küll selliseid vanasid praegu ka. Kui sa analoogsete mängude marketit vaatad, siis taoliste asjade mängijaid on lademes. Mul on väga siiralt kahju et TR2 remake jäigi tulemata.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2016 12:41:59 vasta tsitaadiga

ei saa virinast aru siin... maailm on ju piisavalt avatud ja suur... ise ei viitsind neid alasi äragi teha ... tombid avastasin ära need olid huvitavad aga seal aarded ja muud side questid.
endale meeldis hullult see mäng ja eelmine osa oli ka täitsa hea.
just need vanemad tomb raiderid mis olid playstation 1 ja 2 peal polnud üldse minu maitse:D
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.09.2016 10:53:27 vasta tsitaadiga

Täitsa hea mulje jäi. Läbivuse % oli muidugi jama mul... puzzle teema oli päris hästi tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 02.09.2016 14:42:41 vasta tsitaadiga

Selline mulje jääb, et designeril on Tourette'i sündroom. Tra kui m6tleb, et käib kah tegelt. Tuleb out of nowhere mingi veider over the top äktsion bs oma triljon plahvatusega, millest see mutt napilt eluga pääseb. Üks näide, nagu see koht, kus ta selle tüübiga koopas jalutas. Seal oli surmvaikus ja äkitselt tulid mingid fakking suured tunneli kaevamis masinad. Nagu wtf sellist sitta kuuled ju vähemalt kilti kauguselt.
_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rise of the Tomb Raider mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.