Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Win 7 ei käivitu. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
aeliita
HV kasutaja


liitunud: 17.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2016 12:18:56 Win 7 ei käivitu. vasta tsitaadiga

Juhtusin ostma tarvitatud arvuti. Panen käima, pilt tuleb ette ja pakub kahte variant. Normaalne käivitamine ja recovery. Proovisin kõik läbi ja nüüd taandub kõik recovery ERROR 1 peale. ja lõpp. Vahepeal käis meister, nikerdas ja sai korraks asja käima. Aga järgmisel käivitamisel kordus sama. Müüja firma on Tallinnas, installiplaati ei ole. Kuidas talitada?
Lõppeesmärk oleks minna WIN 10-le (on vist mõistlik?) Kuskil oli juttu sellest, et puudega inimestele ja nii on jäetud üks võimalus ja seda saab kasutada.

Tuhnisin netis ja teen sedasi: Põletan omale windowsi installiplaadi. Torkan selle kasti sisse. Loodan, et vaimimisi on buutiv asi plaadimasin. Läheb asi käima, panen kasti pealt mahakirjutatud koodi sisse. Ja valin windowsi install parandamise. Kas teen õigesti? Tavaloogika veab sel puhul tavaliselt alt, vaja spetsi arvamist. Müüjafirmalt teadagi tuge ei mingusugust.

_________________
Paljud usuvat Jumalat, aga vähe on neid, keda usub Jumal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2016 12:32:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja valin windowsi install parandamise.

miks see valik? kui on niigi tühi masin, siis alati kindlam uus ja puhas install teha (installi käigus ketas/kettad formattida, et vanast Win-ist kuskile märki ei jääks).

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 05.08.2016 12:47:04 vasta tsitaadiga

Ei, kõigepealt saad Windows 7 toimima ja teed uuenduse viimase pealt. Läheb Su emaplaat Microsofti andmebaasi kirja. Pärast võid juba installiplaadilt juba puhast tööd teha.

Esmalt seega https://download.microsoft.com/download/0/4/7/047889D0-578C-4A44-A38F-7F30A6CB3809/current-version/Windows10Upgrade24074.exe

Selle uuendaja sain lehelt https://www.microsoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade

Võid seda ka teha enne, et pilt ette tuleks.

http://www.sevenforums.com/tutorials/681-startup-repair.html

Kui ikka jõud üle ei käi, siis oleks mõistlik spetsialisti juurde. Mul NV aega küll. Kasti peab Annelinna organiseerima.

Müüjalt küsiks ainult niipalju a ) Windows 7 installivõtit b ) mida teha, kui kõvaketas transpordi puhul viga sai? Ehk, kes korvab kahjud?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 05.08.2016 12:57:36 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

Ja valin windowsi install parandamise.

miks see valik? kui on niigi tühi masin, siis alati kindlam uus ja puhas install teha (installi käigus ketas/kettad formattida, et vanast Win-ist kuskile märki ei jääks).


No tegelt puhas install windows 7 tänapäeval võib väga komplikatsioonidega olla kui arvuti on liiga uus. Mul just oli probleem sellega, et saada Samsung NVME driverit tööle.
Krt installi ajal laadisin küll driveri aga miskipärast install lasi laadida ainult 32 bitist driverit aga windows ise vajas 64 bitist ehk peale installi arvuti ei suutnud üles bootida, pidin käsitsi
kopeerima 64bitise driver c:\windows\system32\drivers alla. Aga sellega jamad ei lõppend nimelt miskipärast pärast iga shutdowni windows vist taastas vana driveri kuna ma pidin seda
uuesti ja uuesti tegema kuni sain windowsis NVME driveri installitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeliita
HV kasutaja


liitunud: 17.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2016 10:08:44 Mure jätkub vasta tsitaadiga

Jama selles ongi, et Win 7-t toimima saada. Käima pannes annab ainult recovery valikud. Lõpetab sahmerdamise recovery 1 erroriga. Ma ei mõista kuidagi talitada. Ei tea kuhu vajutada. BIOS-i mänge ei jaga üldse. Installiplaat ja müüjapoolne tugi puuduvad täielikult. Ainult arvuti peal on kleeps win 7 koodiga. Ja op süsteem on OEM või midagi niisugust. Mis see tähendab, pole aimugi.
_________________
Paljud usuvat Jumalat, aga vähe on neid, keda usub Jumal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 06.08.2016 10:14:20 vasta tsitaadiga

BIOSis mässama ei peagi. Tuleb tekitada Rufusega Windows install On-The-Go. Seejärel sfc /scannow.

Mulle aina enam tundub, et peaksid kasti mõne asjatundja kätte usaldama.

Kui Windows 7 kood peal, siis on kõik hästi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.


viimati muutis Pailaps 06.08.2016 10:14:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karukas
HV veteran
karukas

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2016 10:14:23 vasta tsitaadiga

Plaat on ikka bootiv? Milline riistvara(emaplaat, protsessor, mälud)? HDD on kindlasti töökorras ja kastis sees juhtmeühendused korras?
_________________
Torgin vanarauda erinevate asjadega ja suviti sõidan jalgrattaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2016 10:17:18 vasta tsitaadiga

Nagu mina aru sain, siis plaati tal veel üldse polegi, see on alles plaanis tekitada.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=653235
 
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2016 10:34:29 vasta tsitaadiga

eeldusel, et riistvaraliselt kõik korras, SIIS PUHAS WIN 7 INSTALL! selle koodiga mis kastil.

Pailaps tundub aina enam ennast ja oma teenuseid müüva inimesena...

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 06.08.2016 10:45:27 vasta tsitaadiga

arm2004, kas ma ennast pakkusin viimases postituses ?

Kodanik on juba kaks päeva mässanud oma kastiga. Oma aega väärtustava inimesena annaks ma seadme spetsialisti kätte.

Puhas Windows 7 install USB pulga pealt on ainuõige lahendus hetkel, kui ei ole andmeid, mida pealt vaja päästa.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2016 10:52:43 vasta tsitaadiga

ma võin teha.
kui niigi puhas kast / masin on, võib puhta teha küll.. aga jutust käis läbi " kasutatud", kas kell ja kuupäev olid õiged kui masina esimest korda juhtmesse panid? kui ei olnud, vaata üle sata / ahci. osad plaadid on vaikimisi kas üks või teine, installil on muudetud sobivaks aga kui patakas tühjaks saab, tulevad default seaded tagasi ja tulemus on üsna sarnane: buudid aga ei õnnestu, pakub recoveryt aga seda teha ei saa kuna kettaga ei suuda suhelda. kui väärtuste muutmine aitab, tuleb ka patarei vahetada. patarei saad kas prismast või eedeni fotopointist. tartu parima patareide valikuga kohad.. tested, proven.

arm2004, pailaps teab mida räägib. klaaskuuli pealt pakutud lahendused ei tööta 99% juhtudest 1:1 le, sest antud juhul võib viga olla ka transa käigus ära põrutatud kõvakettaga. spetsialistile reaalselt nikerdamise eest oleks viisakas tema aja eest väike tasu anda.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2016 11:00:27 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
arm2004, kas ma ennast pakkusin viimases postituses ?

Kodanik on juba kaks päeva mässanud oma kastiga. Oma aega väärtustava inimesena annaks ma seadme spetsialisti kätte.

Puhas Windows 7 install USB pulga pealt on ainuõige lahendus hetkel, kui ei ole andmeid, mida pealt vaja päästa.

eusa_wall.gif ja mida ma oma esimeses postis ütlesin, selles mille sa valeks tituleerisid?

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2016 11:03:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lõppeesmärk oleks minna WIN 10-le (on vist mõistlik?) Kuskil oli juttu sellest, et puudega inimestele ja nii on jäetud üks võimalus ja seda saab kasutada.

tasuta üleminek lõppes ära. kuidas sa MS ile oma puuet tõendad, on teadmata.
ma antud hetkel teen omale uut masinat. läheb w7 peale ning kümmet sinna ei tule.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Online

sõnum 07.08.2016 03:50:10 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:

tasuta üleminek lõppes ära.

Ametlikult küll, kuid media creation tooliga tehtud meedialt installides töötab upgrade endiselt. Pole vaja kuskil mingit puuet tõendada - upgrade töötab täpselt nagu enne 29.07
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crashromeo
HV Guru
crashromeo

liitunud: 04.09.2011




sõnum 07.08.2016 04:11:09 vasta tsitaadiga

kui küsida tohib kus kohast/kelle käest masin soetatud?
_________________
Valguslahendused eramajadele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeliita
HV kasutaja


liitunud: 17.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2016 07:48:58 M & T Shop vasta tsitaadiga

www.MTS.ee M&T Shop.

Technical specifications:
Processor: Intel® Core ™ i5-2400 processor (up to 3.40 GHz with Intel Turbo Boost Technology 2.0, 6 MB Intel® Smart Cache)
Memory: 8GB DDR3, max. expandable to 32 GB, 4 slots
Graphics: Intel® HD
HDD: 256 GB SSD
Optical Drive: DVD burner
Card Reader: No
Ports: 10 USB 2.0, 1x serial, 1x D-Sub, 1x DisplayPort, 1x RJ-45 LAN, 1x audio output, 3x PCI, 1x PCI Express x1, 1x PCI Express x16, 3x 3.5 "bay internal, 3x 5.25" bay front
SATA connectors: without details
Sound: Onboard
Ethernet LAN: 10/100 Mbits
Wireless LAN: without
Bluetooth: No
Input Devices: no keyboard, no mouse
Operating System:. Microsoft® Windows® 7 Professional (64-bit) including free upgrade to Windows 10 - all information can be found here
Software: LibreOffice - The powerful office suite
Weight: 11.2 kg

_________________
Paljud usuvat Jumalat, aga vähe on neid, keda usub Jumal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2016 16:12:01 vasta tsitaadiga

Ma võin seda masinat vaadata aga õhtul.

masin on mul nüüd näpus. teen puhta meediaga värske installi. eset smart security on teinud mingi backupisüsteemi sinna aga see on katki.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeliita
HV kasutaja


liitunud: 17.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2016 08:05:28 Originaalne viis kasti parandamiseks vasta tsitaadiga

Lugu lõppes sellega, et minu silmad nägid imet. laurx läks kastiga uksest välja ja tuli natukese aja pärast kast seljas jälle uksest sisse. Ja kast funkab nagu kulda. Pilt ees ja 7 sahiseb. Käisin oma vana katkise läppariga ka uksest sisse ja välja, aga midagi ei juhtunud. Mõtlesin öö läbi, milles asi ja sain aru, et laurx on proff ja mina ei ole. Suur tänu laurxile ja kõigile vendadele, kes arvamist avaldasid ja abi pakkusid minu ja kasti poolt!. Ja portaalile. Müüjafirma peaks silmad peast häbenema.
_________________
Paljud usuvat Jumalat, aga vähe on neid, keda usub Jumal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2016 08:09:21 vasta tsitaadiga

Vajadusel uurib seda läpakat kah.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeliita
HV kasutaja


liitunud: 17.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2016 08:22:20 Piltlik kujund vasta tsitaadiga

See, laurx, oli piltlik kujund, et maailmale kirjeldada profi ja profaani vahekorda. Läppar funkab küll. Kui ma nüüd uue kasti valguses oma riistvarastruktuuri välja mõtlen ja midagi kohendamist tahab, küll ma siis kellan.
_________________
Paljud usuvat Jumalat, aga vähe on neid, keda usub Jumal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Win 7 ei käivitu.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.