Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  MSI ja selle tehasegarantii märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2014 21:20:37 MSI ja selle tehasegarantii vasta tsitaadiga

Alustuseks tuleb tänada kasutajat F1ght3r kellel antud teema jaoks üks sobilik tükk ilma arveta rauda üle oli. Temalt saadud emaplaadi h81m-p33 plaadiga kogu teema alguse sai.
Algatuseks tuleb oma tükk nende juures tootena registreerida. Registreeritud tootele saab hiljem teha küsimuse (question) kuhu siis tuleb oma probleem ühemõtteliselt kirja panna. Minu käes oleva plaadi PCI-E siin olevat katki, seega sai sellest siis kirjutatud. Sai toetatud toodete hulgast valides ka kirjeldatud, milliste alternatiivsete asjadega seda plaati veel katsetatud on, aga edutult.
Läks kaks kolm päeva mööda kui mu küsimus suleti ning saadeti selle sisuga mulle meilile vastus, et "taname teid ühendust võtmast, tavaoludes tuleb oma plaadi küsimustes pöörduda sinna, kust plaat on ostetud aga saatku ma arve (invoice) ja vaadatakse edasi.
otsisin ma neile arvet paar päeva ning koos arvest moblaga toas tehtud pildiga saatsin ka kirja juurde, et "tavaoludes oleks ma ka poodi läinud aga poodi enam pole.. " Vastati, et saatku ma oma kontaktandmed ja oma kuludega plaat hollandisse kogumispunkti.. kohe saadan neile oma andmed, ilmselt saan sealt RMA numbri ning nädala lõpus läheb vana plaat hollandi kogumispunkti poole teele.

so far, so good.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 11.12.2014 11:18:36 vasta tsitaadiga

Lõpuks hakkan asjast aimu saama, kuidas RMA üldse tomib ja mis selleks vaja on thumbs_up.gif

laurx kindlasti läheb sulle ka positiivne kirja beer_yum.gif

-- edit:

ei saagi sulle positiivset panna, kuid siiski , suured tänud selle vaeva eest ja loodetavasti saavad siit teemast nii mõnedki inimesed abi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 11.12.2014 11:30:13 vasta tsitaadiga

aga kust arve tuli siis, ise joonistasid wä icon_lol.gif
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2014 12:15:47 vasta tsitaadiga

icon_wink.gif
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2014 13:55:22 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
aga kust arve tuli siis, ise joonistasid wä icon_lol.gif
Siis teedki ise arve. Kui mõni vana arve alles siis mingi PDFescapega muudad vajalikud asjad ära ja voila. Ega keegi huvi otseselt tunne, tõenäoliselt defektsed jupid lähevad suurde hunti ja arve ilma vaatamata kaustikusse - aga vaja on.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2014 21:51:27 vasta tsitaadiga

tuli MSI st kiri:
MSI RMA Process Notification

Your warranty products has been processed by MSI Rma department and dispatched back to you.
Please contact MSI Rma Department if you have not receipt the repaired warranty product within 7days.


ehk siis on mu saadetud jurakas kätte saadud ning midagi mulle tagasi saadetud. thumbs_up.gif

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 29.12.2014 22:09:14 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2014 22:11:08 vasta tsitaadiga

Ehk siis ca 1 kuuga tuleb arvestada?
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2014 22:13:32 vasta tsitaadiga

ilmselt. siiani kõige kiiremad kettavahetused on tehtud 2 nädalaga ja segate poolt läbi hollandi. las asi jõuab minuni kah. ilmsetl pühad natuke mõjutavad protsesside kulgu.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2014 08:57:21 vasta tsitaadiga

Toimetan just Corsairi rma'ga tundub et enamus liigutusi on täpselt samad, regad ära ennast nende keskkonnas teed uue ticketi ja valid siis millist teenindust tahad.

vastus selle kohta kui ütlesin et arvet on raske leida ( kuna tegelikult ostsin foorumi kaudu jahutuse)

We'd need a copy of the receipt or invoice to validate and approve the RMA. If it was purchased from a store's website I'd suggest checking for a copy in your email or on their website. If it was purchased in a physical store the store may have a copy.

Otherwise, if you've purchased other Corsair items in the past 2 years, I'd suggest uploading receipts for those and responding back and I'll see what we can do. Also please attach a pic of the lot code or serial number.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mank1
HV kasutaja
mank1

liitunud: 18.06.2003




sõnum 04.01.2015 19:39:52 vasta tsitaadiga

Gigabyte puhul mõned aastad tagasi oli ka 2-4 nädalat see RMA protsess kui ma veel ühe ettevõtte garantiiosakonnas töötasin.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2015 19:44:04 vasta tsitaadiga

Väga hea. MSI kohta olin ennegi kuulnud, et saama. ArseRocki kohta oskab keegi midagi öelda? Mul on üks defektiga asjandus, aga ainuke vastus, mida ametlik support väljastab, et "ainult läbi kohaliku retaileri"
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2015 18:38:39 vasta tsitaadiga

indumen, mul peaks corsairi teema ka siin olema.
kui kuller homme ei helista, saadan kirja, et 7 päeva jooksul pole mulle asja tagasi toodud.

kuller tõi täna ära uue emaplaadi. thumbs_up.gif

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 15.01.2015 09:43:15 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2016 18:08:36 vasta tsitaadiga

Oli tarvis MSI tehasegarantiid tarvitada kohalikku päritolu GTX 770-ga. Põhimõtteliselt läks nii nagu laurx-il esimeses postituses kirjeldatud aga ostuarvega oli mul kehvasti. Ainukese ostu tõestava dokumendina oli mul käest tehtud poolik pilt arvutikomplekti järelmaksulepingust, mille osa see GTX 770 oli. Kuna kaotada polnud midagi, siis sisestasin selle kaarti registreerimisel pildina https://register.msi.com/home/login lehel ja üllatuslikult keegi ei kobisenud. Peale kauba Hollandisse kohalejõudmist toimus garantiiprotsess nii 5 tööpäeva ja peale seda 3 tööpäevaga oli uus kaart kulleriga uksetaga. Kuna GTX 770 4GB enam tootmises pole, sain asemele paistab et tutika GTX 970 GAMING 4G ja olen väga rahul icon_smile.gif

Esimesena soovitan tungivalt anda MSI esindajale RMA registreerimisel (meilivahetuses) enda tarneaadressiks võimalusel aadress, kus keegi enamus ajast kohal on kuna hiljem seda aadressi enam muuta ei saa. Pakendi peal ei MSI saatekirjal ega kulleri sedelil polnud kirjas telefoninumbrit, mille järgi oleks saanud tarne ebaõnnestumisel minuga ühendust võtta. Telefoninumbri ma neile andsin otse loomulikult.

Teiseks võite küsida MSI esindajalt kulleri tracking numbri, et paki saabumisel silma peal hoida. Mulle anti DHL-i tracking number ja märgiti, et pakk pole veel DHL-i süsteemis, siis esialgu ei muretsenud miks DHL-i päring numbrit ei tunnista. Lõpuks tõi paki kohale DPD ning vaid tänu oma õnnele sain selle kätte kuna olin kodus.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 183
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2016 14:03:20 vasta tsitaadiga

kusti85, Asrockiga on keerulisem, kui otse võtavad, siis pead saatmise (mõlemat pidi) tasuma. Uurisin kunagi, ütlesid et emaplaadi saatmiseks 25.- üks ots, plaat ise oli 50€ - loobusin sellest diilist.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  MSI ja selle tehasegarantii
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.