Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1528, 1529, 1530 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 29.07.2016 12:24:32 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
indrekp kirjutas:
Sõin sõnu, WebOS 3.0is jääb rakendus tulemata, ei süüdista teisi aga ütleme nii, et LG arvas, et pole vaja.
Ei süüdista teisi aga süüdistad LG-d? Vaevalt LG nüüd Teliale ütles, et ärge tehke rakendust.


Süüdistada polegi kedagi. Asi on nii nagu on. LG otsustas, globaalselt, et IPTV (rtsp) tüüpi rakendustega nad ei tegele edaspidi vaid lähevad üldises suunas liikuvate teholoogiatega edasi - HLS. Kui siin süüdlasi otsida, on see igale oma vaba valik.

vaevalt, ehk, ega tüüpi arvamused on justnimelt arvamused, mida ei saa võtta kui tõde, kuna arvatakse subjektiivsetel teadmistel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 29.07.2016 17:05:29 vasta tsitaadiga

Armjan: Aga Telia'l ei ole siis tehniliselt võimalik seda HLS tehnoloogiat kasutada või lihtsalt pole majanduslikku pointi kuna enamus on eraldi karbi ja puldiga rahul? Lihtsalt huvitaks kas lähiajal on lootust mõnele uuemale telerile või Android TV'le äppi näha või mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.07.2016 18:45:54 vasta tsitaadiga

JazZ, esialgu äppe uutele teleritele näha pole.
Telia puhul ole ilmselt asi tegemises, TV tootjad on palju suuremad ettevõtted ja nende turg on maailm mitte väike eesti.
tv tootja arvab, et sellise väikse asjaga tegelemine teda rikkaks ei tee ja üldse on nende jaks suur vaev tuge pakkuda.

nagu ühes F1 ülekandes Massale või kellelegi raadiost öeldi "box box box"
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2016 21:28:43 vasta tsitaadiga

Olen seda mõtet juba siin korduvalt avaldanud et IPTV tuleks standardiseerida. Just sellisel moel, et kui teleril on olemas vastav IPTV logo, siis peaks kõigi IPTV teenusepakkujate teenus toimima. Vähemalt elementaartasandil. Praegu on endiselt täielik anarhia, mis ei lõpe mitte kunagi kui standardiseerimise vallas midagi ette ei võeta.
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004




sõnum 29.07.2016 21:31:30 vasta tsitaadiga

WebOS 2.0 tugi ei aita kuidagi. Teleriks LG B6 OLED.
*Ja minu jaoks on arusaamatu, miks WebOS 2.0 teleri kasutamiseks peaks ma veel soetama Thompsoni asemel jälle mingi uue ruuteri, mis ei toeta AC wifit aga mille eest nööritakse 110 eur...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2016 02:38:12 vasta tsitaadiga

-parun-,

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.07.2016 11:18:42 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
WebOS 2.0 tugi ei aita kuidagi. Teleriks LG B6 OLED.
*Ja minu jaoks on arusaamatu, miks WebOS 2.0 teleri kasutamiseks peaks ma veel soetama Thompsoni asemel jälle mingi uue ruuteri, mis ei toeta AC wifit aga mille eest nööritakse 110 eur...


Sa ei pea midagi tegema kui sa ei taha.
Miks sa peaksid ostma uue auto kui saad vanaga ka sõita.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2016 11:19:23 vasta tsitaadiga

No AC laadijatega ju olukord mõnevõrra paranes icon_smile.gif Ja kui standardid olemas on, küll neid pikapeale ka järgima hakatakse. Teisalt, kui see digiboks ainult tikutopsi suurune ja tasuta on, siis poleks enam väga vahet. Aga teleri puldiga ma tahaksin seda ikkagi juhtida icon_razz.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 30.07.2016 12:52:51 vasta tsitaadiga

Mul ei ole ka otseselt digiboksi vastu midagi. Mõnes mõttes on see isegi parem, saab saate pausile panna ja sisendi ära vahetada (et mitte seisvat pilti ekraanile jätta). Aga eraldi pulti ma ühe sisendi jaoks kasutama ei hakka ja see menüü katkumine häirib ka.

Seoses puldiga, Samsung lisas Telia Eesti oma Universal Remote Setup valikusse ja H seeria teleritel saab selle ka valida, isegi tagasi nupp toimib. Aga vot seal kus seda reaalselt vaja oleks, J seeria peal kus äppi pole, seda valida ei saa. Täiesti uskumatu millis praaki tehakse koguaeg ja kedagi ei huvita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004




sõnum 30.07.2016 15:46:55 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Silwer kirjutas:
WebOS 2.0 tugi ei aita kuidagi. Teleriks LG B6 OLED.
*Ja minu jaoks on arusaamatu, miks WebOS 2.0 teleri kasutamiseks peaks ma veel soetama Thompsoni asemel jälle mingi uue ruuteri, mis ei toeta AC wifit aga mille eest nööritakse 110 eur...


Sa ei pea midagi tegema kui sa ei taha.
Miks sa peaksid ostma uue auto kui saad vanaga ka sõita.


Mis mõttes ei pea? Telia tehniline tugi ei suutnud aidata et TG784 taga LG WebOS 2,0 teleri äpp tööle saaks...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2016 15:53:42 vasta tsitaadiga

Eks selliste "äriliste otsuste" korral on tehniline tugi jah võimetu, kuidas sa ikka tööandjale vastu töötad.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.07.2016 16:22:33 vasta tsitaadiga

juhin tähelepanu, et telia iptv teenus ei ole ott teenus. see vajab vastavalt rakendusele või seadmele vastavat ühendust. kindlasti on loetud vastavat infot nii teenuse kui seadmete juurest, foorumis on sellest samuti räägitud. mida see helldesk tegema peaks?

vana arvuti ei kannata ka võibolla uusimaid mänge või windows 10t, kelle poole sa siis pöördud, ikka ostad uue arvuti.
kui ei taha win10 või uusi mänge, siis ei ole vaja osta.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 31.07.2016 11:36:03 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
juhin tähelepanu, et telia iptv teenus ei ole ott teenus. see vajab vastavalt rakendusele või seadmele vastavat ühendust. kindlasti on loetud vastavat infot nii teenuse kui seadmete juurest, foorumis on sellest samuti räägitud. mida see helldesk tegema peaks?

vana arvuti ei kannata ka võibolla uusimaid mänge või windows 10t, kelle poole sa siis pöördud, ikka ostad uue arvuti.
kui ei taha win10 või uusi mänge, siis ei ole vaja osta.

Mingi variant pidi ju olema ott? Arrist pidi ju saama iga ühenduse otsas kasutada? Miks siis äppi ei võiks saada ott versioonis kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 31.07.2016 12:29:16 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
indrekp kirjutas:
juhin tähelepanu, et telia iptv teenus ei ole ott teenus. see vajab vastavalt rakendusele või seadmele vastavat ühendust. kindlasti on loetud vastavat infot nii teenuse kui seadmete juurest, foorumis on sellest samuti räägitud. mida see helldesk tegema peaks?

vana arvuti ei kannata ka võibolla uusimaid mänge või windows 10t, kelle poole sa siis pöördud, ikka ostad uue arvuti.
kui ei taha win10 või uusi mänge, siis ei ole vaja osta.

Mingi variant pidi ju olema ott? Arrist pidi ju saama iga ühenduse otsas kasutada? Miks siis äppi ei võiks saada ott versioonis kasutada?


Sest siis leidub N+1 karakterit, kes helldeskile selga sõidavad toeküsimustega.

Mul on olnud tegelinskeid oma Hiina nuhvlite ja mini-PC-dega, kes jooksutavad rooditud Androidi ja imestavad, miks järelvaatamine, subtiitrid vms korralikult ei toimi. Ma loodan, et see vastas Su küsimusele.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004




sõnum 01.08.2016 18:27:43 vasta tsitaadiga

LG B6 magic remote suudab juhtida ka teiste tootjate digibokse jmt. Aga pult pole nupp-nupu haaval õpetatav. Tuleb teha valik suure hulga erinevate tootjate vahel. Mul Motorola VIP1003 digiboks. Kuid ükski Motorola, Arrise ega Amino setting ei tundu aga sobivat. Elionil mingi oma puldi signaali kood? Millise tootja signaale tasuks veel katsetada?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2016 19:20:00 vasta tsitaadiga

Silwer, vaikselt vihjasid meile talupoegadele et võtsid Oled B6 ligi?
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2016 19:23:14 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
LG B6 magic remote suudab juhtida ka teiste tootjate digibokse jmt. Aga pult pole nupp-nupu haaval õpetatav. Tuleb teha valik suure hulga erinevate tootjate vahel. Mul Motorola VIP1003 digiboks. Kuid ükski Motorola, Arrise ega Amino setting ei tundu aga sobivat. Elionil mingi oma puldi signaali kood? Millise tootja signaale tasuks veel katsetada?
Kunagi mul õnnestus Philipsi universaalpuldiga Motorola VIP osaliselt toimima saada. Kuna ma ei märkinud üles millist koodi ma selleks kasutasin, siis ei osanud pärast puldi resettimist seda enam uuesti tööle saada icon_sad.gif Igal juhul oleks parem kui asi toimiks HDMI-CEC kaudu aga praegu vist keegi enam ei usu et see kunagi teoks saab...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004




sõnum 01.08.2016 19:37:05 vasta tsitaadiga

No kui kellelgi on ideid, mis firma koode proovida, oleks vägagi kena teada. Mul Logitech Harmony One ka olemas aga sellel pole ju seda nn. hiire funktsiooni...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 01.08.2016 20:44:01 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
LG B6 magic remote suudab juhtida ka teiste tootjate digibokse jmt. Aga pult pole nupp-nupu haaval õpetatav. Tuleb teha valik suure hulga erinevate tootjate vahel. Mul Motorola VIP1003 digiboks. Kuid ükski Motorola, Arrise ega Amino setting ei tundu aga sobivat. Elionil mingi oma puldi signaali kood? Millise tootja signaale tasuks veel katsetada?

Mul juhtis magic remote pärast karbist välja võtmist vaikimisi Vu+ 4K boksi, aga kui ekraanile tuli teade, et kas tahan puldi mõne boksiga siduda, tegin selle läbi ja pärast enam Vu+ga hakkama ei saa, tagasi ka ei oska panna. Arrisega pole katsetanud, aga eks ma proovin
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004




sõnum 01.08.2016 20:50:10 vasta tsitaadiga

Mul ka tegelikult vanemate juures üks Arrise boks vedelemas, kui sellega oleks suurem tõenäosus (kui Motorolaga), et saaks LG puldi tööle, võiks ju katsetada ka...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 01.08.2016 21:09:07 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
Mul ka tegelikult vanemate juures üks Arrise boks vedelemas, kui sellega oleks suurem tõenäosus (kui Motorolaga), et saaks LG puldi tööle, võiks ju katsetada ka...

Katsetasin seadistamise ajal valikust erinevaid kaugjuhtimispuldi tüüpe, sobis 15. Kanalivahetuse sain sellega toimima, menüü samuti. Back nuppu vajutades saan vastuseks, et sellel nupul puudub funktsioon, menüüst saan välja puldi keskmise nupu (rulliku) topeltklõpsuga
Samamoodi sain toimima ka Motorolaga
Edit: topeltklõpsu pole siiski vaja, reageerib lihtsalt aeglaselt
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004




sõnum 01.08.2016 21:15:26 vasta tsitaadiga

Oot. LG teler ikka? Mis boks? Millise firma 15. seadistus?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 01.08.2016 21:17:52 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
Oot. LG teler ikka? Mis boks? Millise firma 15. seadistus?

LG jah UH7707, katsetasin nii Arrise kui Motorolaga, Motorola firma 15
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004




sõnum 02.08.2016 00:23:32 vasta tsitaadiga

Motorola boksi tööle ei saanud LG puldiga. Arrise boks hakkas ideaalselt LG puldiga tööle üle Simplinki. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2016 08:21:38 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
Motorola boksi tööle ei saanud LG puldiga. Arrise boks hakkas ideaalselt LG puldiga tööle üle Simplinki. thumbs_up.gif

Ohoo.. räägi imet. Kus kohast sa seda seadistamist alustasid? LG menüüst või kust (liiga vara hommik et kohe ise aru saada).

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1528, 1529, 1530 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.