Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2016 10:28:51 vasta tsitaadiga

See soo tuli juba varem kui arvata oskasin. No igatahes väljamakset poloniexi pole veel toimunud. Aga mündi hind on kukkunud kolmandiku..
Ainuke hea asi, et päris-eetri pealt tõmbas kaevureid natukene vähemaks. Muidugi hind tegi ka väikese volksu allapoole.
Nullsumma mäng see kaevanduse vahetamine kokkuvõttes. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2016 10:53:09 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
See soo tuli juba varem kui arvata oskasin. No igatahes väljamakset poloniexi pole veel toimunud. Aga mündi hind on kukkunud kolmandiku..
Ainuke hea asi, et päris-eetri pealt tõmbas kaevureid natukene vähemaks. Muidugi hind tegi ka väikese volksu allapoole.
Nullsumma mäng see kaevanduse vahetamine kokkuvõttes. icon_smile.gif


Sõltub jällegi, kas ja kui õigel ajal peale satud, märtsi lõpus sai Crevacoini kaevates ligi eur päevas 280x pealt rohkem. Sibcoin optimiseeritud kerneliga oli ka päris hea asi, kui väärtus tipus oli, phms topelt Ethereumi tootlikkus...


EDIT:

Vahetuskeskkondadel (ja vaaladel) peaks ju Hardforki eelsed varud alles olema. Julm dump ja 20 000 000 USD tasku kamba peale. MTGOX vol2 icon_lol.gif ?
Kaval skeem ju - põhjustad mündi hardforkimise, kuna varastad 50 000 000 USD eest münti ja peale hardforki saad veel heal juhul sama summa veel juurde...

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2016 13:02:03 vasta tsitaadiga

Mul on sealt kaks väljamakset tulnud nii et võib loota et tuleb veel. Oleks muidu forkimisest saadik seal kaevanud aga polnud kuskilt aadressi võtta, walletiga ei viitsi ju jebida, mingi udujutt oli et polo toetab asja aga münti listitud ei olnud. Kui diff juba naljakaks läks siis lasin seal ehku peale 100 Mh-ga mõne tunniga 20 münti aga laekumist polnud näha nii et jätsin sinnapaika. Tagantjärgi tuli välja et laekumine ikkagi toimus nii et oleks ja poleks siis oleks paraja nutsu kokku lükanud kui kauplemise avanedes kõik vedelaks oleks teinud.
Hommikul suurem dump üle käinud nii et hetkehinnaga on eth juba kasulikum. Võrdlemiseks lihtne meetod, eth/etc hind erineb 20x, dif 16x pluss pooli ebastabiilsus. 24h tagasi oli hind 15x, diff 120x ja kuna elektrit võtavad mõlemad siis kasum üle 10x erinev.

Aga muidu palju õnne kellel ether polos istus,
tsitaat:
All users who had an Ethereum balance at the moment of the fork now have a matching balance of ETC

Krakenis suudeti ikka ümber tõsta ja vana aadressi peale saab endiselt uut etherit kaevata. Kuigi see tundub suht chucknorris kes saadab litecoini bitcoini aadressile.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 25.07.2016 15:26:00 vasta tsitaadiga

ma panin korraliku ämbri, viskasin ka suure hooga ühte ethc pooli, hommikul vaatasin, et see pool on scam icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2016 12:06:57 vasta tsitaadiga

ETC hind august väljas ja paremgi veel ja kas on mõni scampool kust raha üle pole tulnud? Aega läks aga kohal on ja kui kiirelt teenistus välja võtta siis on praegu sobiv moment.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2016 12:25:08 vasta tsitaadiga

Mul oli ka kogunenud neid mõned. Aga üldiselt - 24h kasumlikkus polnud võrreldes ETHga siiski kordades. Pigem las tiksub stabiilselt ETHd edasi.

Samas nagu - hetke hinna ja hashi osas teeb classic tavaeetrile silmad ette küll kasumlikkuse osas ja tuntavalt. Panen kaevama classicut, siis 24h pärast on hind kuskil võpsikus ja ma sama tark nagu enne icon_smile.gif Murphy.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2016 12:44:41 vasta tsitaadiga

Vähemalt ei läinud täiega potist alla nagu hakkas juba mulje jääma icon_biggrin.gif

Ei suutnud vastu panna ja lükkasin kaevurid tagasi, kes ei tea siis claymores käib see paari klikiga, kui kõik samas lanis siis lausa kõigile rigidele korraga paari klikiga.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2016 12:54:39 vasta tsitaadiga

Üle watchdogi eks.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2016 16:21:07 vasta tsitaadiga

Watchdog valvab kokkujooksmise vastu ja restardib.
Remote manager ja epools.txt pooli vahetuseks. Liidab kõigi masinate hashi ka kokku ja samas näed igat kaarti eraldi.

Edit: kurss paneb sellise sajaga üles et tuleb vist orderid ajutiselt maha võtta icon_eek.gif Kes on see nostradamus kes ütleb kuhu see hind võib jõuda? Ja kas häkker on oma saagi juba maha müünud?

Edit: eth ja etc lähenevad üksteisele katastroofilise kiirusega: https://poloniex.com/exchange#eth_etc
Hinnavahe on veel ainult 5x dog.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2016 18:11:24 vasta tsitaadiga

Tegi jah korraliku hüppe, aga network hash tõuseb metsikult ja hind langeb taas. Panin korra masina sinna võrku, aga veits hilja selleks, las parem toimetab rahulikult eetri peal ja ei ole mingit tõmblemist icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 26.07.2016 20:51:34 vasta tsitaadiga

no ei tea jah enam kuhu poole masinatega joosta, loodetavasti etc enam vastu pükse eisaa icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2016 23:25:48 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt on ETCga selline lugu, et tuleb ette kaevandada ja hinnatõusu oodata.. muidu ronib poole päevaga hashrate nii järele, et kui alles siis kaevandama panna, pole väga pointi enam. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 27.07.2016 00:12:15 vasta tsitaadiga

expanse hunnik on mul juba soolas icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tannukas6
Aeg maha 1p
tannukas6

liitunud: 12.01.2011




sõnum 27.07.2016 01:47:28 vasta tsitaadiga

duubeldasin oma raha eile etcga. icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis tannukas6 27.07.2016 13:22:40, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2016 09:23:03 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Põhimõtteliselt on ETCga selline lugu, et tuleb ette kaevandada ja hinnatõusu oodata.. muidu ronib poole päevaga hashrate nii järele, et kui alles siis kaevandama panna, pole väga pointi enam. icon_smile.gif


Just, rikkaks saamise valem thumbs_up.gif peab ainult tõusu ette teadma. Veel lihtsam on odavalt osta ja kallilt müüa icon_biggrin.gif
Nii et äkki ongi praegu aeg ette kaevandada? Kas etc on nii palju kehvem et ta peakski ethist odavamaks jääma? Või peaks hoopis etheriks vahetama? You never know.
Ma jätsin pool alles, pool lükkasin .004 peal maha.

tannukas6, pista oma pildid spoilerisse.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2016 11:11:07 vasta tsitaadiga

[quote="elukaz"]
tsitaat:
All users who had an Ethereum balance at the moment of the fork now have a matching balance of ETC

Krakenis sama,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2016 15:14:00 vasta tsitaadiga

No kurja küll, panin lõunaajal jälle etsi tiksuma ja nüüd oli siis vaja hinnaga paugutama hakata, küll diff kohe järgi tuleb icon_evil.gif
Ärge siis teie sedakorda kaasa tulge icon_lol.gif

HunabKu, mu algne arusaamine oli et sulle jäi kätte kas üks või teine aga mitte ei trükita tühjast kohast midagi juurde. Aga et kogu ethi varud lihtsalt duubeldati see on küll absurd. See tähendab et premine ja kõik tuli etc-sse üle. Mis paneb imestama et mis seda hinda püsti hoiab kui kõigil free money käes on icon_rolleyes.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2016 16:08:12 vasta tsitaadiga

Ets tegi ethile tegelikult üsna hea teene. Suurenev kaevurite hulk jaguneb nüüd kahe mündi vahel kenasti ära. icon_smile.gif
Etsi hinda hoiab eeter ise üleval - teerajaja. Näitas ära, et ka 0.5 eurosest shitcoinist võib tulla 20 eurone münt. Paljud peavad seda edulugu ka etsiga võimalikuks nüüd. Minu arvamus asjast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tannukas6
Aeg maha 1p
tannukas6

liitunud: 12.01.2011




sõnum 29.07.2016 03:15:22 vasta tsitaadiga

elukaz
Exchanged teenivad raha volüümi pealt bitcoinides. Tehnilisest küljest eksisteerib 2 chaini samaaegselt ja jääb eksisteerima minu nähtaval tulevikul. Dao häkker võiks juba üksinda hash rate üleval hoida vaikselt dumpides(inb4 merged mining). Pärast igat vitaliku fuckupi mingi eth2, eth3, eth4 chaine küll polos näha ei tahaks.
https://soundcloud.com/theogoodman/classic
https://www.youtube.com/watch?v=UIEvaqJ6DWs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2016 18:49:17 vasta tsitaadiga

mul ka mõni ETH ja nüüd sama kogus ka ETC

ei teagi mis nüüd saama hakkab, kumba müüa, kumba osta icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2016 21:55:02 vasta tsitaadiga

Mul on samas hea meel et see porr juhtus. ETH diff langes ja samas ei tundu ETC kuhugi kaduvat, et saab häda pärast seda ka kaevata icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2016 21:57:49 vasta tsitaadiga

Pole aastaid kaevanud. Kas tasub veel? Elektri arved (tegelikult rohkem ülekandetasud) on suured. Eriti meil eestis. Mujal on kindlasti odavam. Venemaal on elekter kindlasti odavam kui meil.
Kas annab veel mingi farm tulu, või rohkem hobi korras ajakulu?
Ja kui mõne coini tõusule või langusele panustada, siis on ehk mõistlikum neid osta-müüa nagu börsil?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 21.08.2016 22:32:25 vasta tsitaadiga

kütteperiood on tulemas, tasuvus sellevõrra kõrgem ehk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2016 22:35:32 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Pole aastaid kaevanud. Kas tasub veel? Elektri arved (tegelikult rohkem ülekandetasud) on suured. Eriti meil eestis. Mujal on kindlasti odavam. Venemaal on elekter kindlasti odavam kui meil.
Kas annab veel mingi farm tulu, või rohkem hobi korras ajakulu?
Ja kui mõne coini tõusule või langusele panustada, siis on ehk mõistlikum neid osta-müüa nagu börsil?


Eestis on ikka üsna odav elekter. Mida lõunapoole, seda kallim. Belgias on ca 25 senti kwh, Itaalias 32 senti kwh.
Jah, on odavamaid kohti muidugi. Valgevene, Venetsueela, Hiina..
Aga Euroopas on Eesti hinnad igati okeid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2016 22:38:01 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
kütteperiood on tulemas, tasuvus sellevõrra kõrgem ehk.

Kindlasti. Aga ka venemaal on vaja maju kütta, ja elekter seal kindlasti odavam.
Ma ise arvan, et tulusam on vist coinide ost-müük kuskil börsil.
Aga kui hea videokaart, siis võib lihtsalt õnne proovida.
Kaevad mingit uut kahtlast coini ja loodad, et see münt teeb tähelendu.
Vahest ju isegi juhtub nii. No on ju juhtund.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.