Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad mängu?
Pole otsustanud.
17%
 17%  [ 38 ]
Juba ostetud.
20%
 20%  [ 43 ]
Ootan hinna langemist.
20%
 20%  [ 43 ]
Ei osta.
35%
 35%  [ 75 ]
Olen piraat!
6%
 6%  [ 14 ]
hääli kokku : 213

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 20.04.2016 18:48:37 vasta tsitaadiga

Mis ma mehed rääkisin teile moned nadalad tagasi, et see pela on puhas saast nagu iga Ubisoft'i pela aga ei kõik vaidlesid vastu icon_rolleyes.gif . Eiparandata midagi ega pole cheat protectionit ja iga patciga tuleb paar bugi juurde.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2016 18:50:55 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Mis ma mehed rääkisin teile moned nadalad tagasi, et see pela on puhas saast nagu iga Ubisoft'i pela aga ei kõik vaidlesid vastu icon_rolleyes.gif . Eiparandata midagi ega pole cheat protectionit ja iga patciga tuleb paar bugi juurde.


jap faking kahju... lootsin ,et seekord tõesti saavad hakkama .
redditis kirjutati suuri tänukirjasi massivile ja massiv isegi vastas seal ja rääkis kaasa.
aga nagu ikka muhvigi ilmselt enam teha ei saa kuna mäng ehitati algusest peale valesti ja loodeti ausate playerite peale:D
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.04.2016 19:48:18 vasta tsitaadiga

Ma ise vist mängisin viimati neljapäeval 18 minutit. Lihtsalt on hetkel kiire aeg tööga ja pole aega mängida.
Ma vist üks või kaks korda olen sattunud mõne cheater otsa selles mängus.
Aga mul juba oli kogemus The Crew mänguga, kuidas seal olid cheaterid ja kedagi ei kottinud ja siiani pole midagi Ubish!t teinud.
Aasta oli mäng väljas ja siis tehti lihtsalt uuendus ja küsiti veel plekki juurde, nagu nad oleks selle mingil moel ära teeninud.
Support on ka neil selline BS et pigem oma aega kokku hoida, siis mitte teha piletit.
Mõttetu saast oli see. Kirjutasin kirja ja sain vastuse 30 päeva hiljem vene keeles. Siis sõimasin neil näo täis et ma kirjutasin neile Inglise keeles ja miks nemad
mulle sedasi vastavad. Läks jälle 30 päeva mööda ja öeldi et tee verify files. Siis läks 2 nädalat mööda ja küsiti mingi dxiag vms file-e.
Aga mitte kunagi ei vastanud nad mulle mis nad on teinud et asi oleks lahendatud ja mulje jäi nagu mina oleksin süüdi.
Teema oli selles, et mul mängus numpad nooled ei funganud nagu pidid ja chatis oleks nagu kinni kiilunud kui server oli laaginud.
Viga ei saanud minus olla, kuna viga esines minu vana klaveril milleks oli Microsoft natural ergo ja siis mu järgmine mingi esport knukker klaver ja siis ka minu praeguse mehaanilise klaveriga.
Peale mingit aega algas küsimustik neil uuesti ja siis saatsin nad pikalt. Mis krt support see on kui sa abi ei saa ja kui foorumisse lähed küsima, siis seal samamoodi.
Saadetakse sind supporti ja kõik. Kui mölisema hakkad, siis saab bänni foorumist 30 päeva põhjusega TOXIC icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008




sõnum 20.04.2016 21:54:40 vasta tsitaadiga

No täielik saast öelda mängu kohta on kindel liialdus.
Idee väga hea ja saab häda pärast mängitud ka kes tahab!
Kindlasti olen nõus sellega, et oleks saanud palju paremini.
Seal DZ igas servus võiks olla mingi nelja liikmeline (Politsei) grupp kes jahib neid kuradi vendasid kes teisi tappavad. Neil siis oleks mingi eelis teiste mängijate ees vms.. Või siis saaks panna endale mingi passive mode peale.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 25.04.2016 21:26:27 vasta tsitaadiga

Oh jah icon_biggrin.gif kurb.. lihtsalt kurb kui PERSE The Division keeratud on.
Selline tunne nagu mingid kuue aastased on mängu üles ehitanud.. või võetud progema inimesed, kes paar tundi mingit C++ raamatut lugenud on.
Balanseerida ei oska, vigu igalpool, häkkereid rohkem kui mitte häkkereid.. banne ei panda.. vahest harva 3 päeva ban selle eest, et kuu aega exploitisid ja omale ulme varustuse ja raha kokku korjasid. Inimesed, kes olid TÄIELIKULT välja lukustatud mängust pea kuuks ajaks backpacki pärast said haleda 150-500 pheonix krediiti, mille farmid tunniga icon_biggrin.gif
Nüüd veel päevavalgele tulnud vead nagu LEGIT surematus ja lõpmatuseni kuule ilma laadimiseta.. NING kirss koogi peal... BAAS VEAD koodimises.. kuda krt sellised asjad üldse nii suure mängu juures kahe silma vahele jääda said? Maksti vähe ja palgati algajad tegema? Nüüd rahvas avastas, et PROTECTION FROM ELITES, anne mida paljud hiigel raha eest oma varustusele rerollisid... on hoopis vastupidise effektiga xD keegi oli + asemel - koodi toppinud? Oh jah.
Võrratult hea ja suur mäng aga nii perse keeratud, et peale põhiloo läbitegemise pole mõtet asja torkida.. häkkereid täis ja vigu on nii palju... Massive muidugi vaikib thumbs_up.gif ja patch notesedes kui midagi fixivad siis tegelikult keeravad veel rohkem perse mängu icon_biggrin.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.04.2016 15:17:30 vasta tsitaadiga

Ma pole veel ühtegi häckerit näinud selles mängus.
Mõni kord olen surma saanud sedasi, et asi on kaheldav, kuid kui mängus on seda palju exploit võimalusi ja no balance, siis on raske vahet teha kas cheater mingi aimbot/wallhack lisa programmiga
või lihtsalt mingi tegelane kellel on palju DPS-I ja see lasebki ühe kuuliga sind maha.

Edit:

Tundub et see nädal on cheaterid ja muud tegelased banni saama hakanud.
Mingi striimer aitas kaasa 9 inimese bännimisega 14 päeva ja nüüd nagu teine elu mängus ja just seal DZ-s.

Eile õhtul tegin oma daily-d ära ja siis läksin oma divtech jooksu tuurile, kust sain neid oma 20 kasti lahti teha.
DZ oli tühjus ja mingi enamvähem DZ tsoon 4-s sain nimelise bossi maha võetud ja sellelt sain 214GS striker kindad.



Edit:
Ja tundub et suurem patch on varsti tulemas kuna daily hard ja challenge mode on kinni keeratud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008




sõnum 30.04.2016 18:37:20 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Võib veel asja saada !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.05.2016 00:04:00 vasta tsitaadiga

Tegin oms statsi nii enamvähem suvalise online converteriga muutus pildi kvaliteet ikka julmalt.
Minu PS-il puudus see funktsioon.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fallout
HV kasutaja
Fallout

liitunud: 14.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2016 22:28:22 vasta tsitaadiga

Oleks vaja inimesi kellega DZ ringi hulkuda icon_biggrin.gif
IG: Tonis69

_________________
Trying is the first step towards failure!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 08:27:31 vasta tsitaadiga

http://hardocp.com/news/2016/05/03/division_player_base_collapsing63/

beer_yum.gif icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 04.05.2016 08:38:51 vasta tsitaadiga

Pole midagi imestada, devvid on saamatud idioodid.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.05.2016 11:05:21 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
http://hardocp.com/news/2016/05/03/division_player_base_collapsing63/

beer_yum.gif icon_lol.gif


Non-Steami mängu numbrid langevad nagu iga online-mängu puhul tänapäeval. Other news at 11. See idiootne katse elu eest Divisioni kohta sitta toota on üsna kurb, mehed.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 04.05.2016 11:58:57 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
angel kirjutas:
http://hardocp.com/news/2016/05/03/division_player_base_collapsing63/

beer_yum.gif icon_lol.gif


Non-Steami mängu numbrid langevad nagu iga online-mängu puhul tänapäeval. Other news at 11. See idiootne katse elu eest Divisioni kohta sitta toota on üsna kurb, mehed.

Lol, sa fat-slobist hälvik jälle platsis oma kõigist vastupidise seisukohaga (mängust) vaatamata sellele, et pea kõik ja kaasa arvatud ka tulihingelised fännid on aru saanud milline sitakäkk see on. Ikka eriline kihk alati võidelda siin, internetis, kõigile populaarseks kujunenud arvamustega. Mida sa sellega kompenseerida üritad? Oma olematut armetut elu?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.05.2016 12:08:26 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:

Lol, sa fat-slobist hälvik jälle platsis oma kõigist vastupidise seisukohaga (mängust) vaatamata sellele, et pea kõik ja kaasa arvatud ka tulihingelised fännid on aru saanud milline sitakäkk see on. Ikka eriline kihk alati võidelda siin, internetis, kõigile populaarseks kujunenud arvamustega. Mida sa sellega kompenseerida üritad? Oma olematut armetut elu?


Ega sa juhtumisi psühholoogilist abi ei vaja? Postituse stiil jätab mulje, et viimane aeg on abi hankida enne kui on hilja.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 04.05.2016 12:12:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
W!ngs kirjutas:

Lol, sa fat-slobist hälvik jälle platsis oma kõigist vastupidise seisukohaga (mängust) vaatamata sellele, et pea kõik ja kaasa arvatud ka tulihingelised fännid on aru saanud milline sitakäkk see on. Ikka eriline kihk alati võidelda siin, internetis, kõigile populaarseks kujunenud arvamustega. Mida sa sellega kompenseerida üritad? Oma olematut armetut elu?


Ega sa juhtumisi psühholoogilist abi ei vaja? Postituse stiil jätab mulje, et viimane aeg on abi hankida enne kui on hilja.

Otse vastupidi, sina vajad abi ja ma olen enam kui kindel, et enamus HV'st on sama meelt.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 04.05.2016 12:16:22 vasta tsitaadiga

Minge tehke trenni mitte ärge mölisege siin!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 12:20:57 vasta tsitaadiga

need kes ütlevad ,et mäng on okei pole ilmselt normaalset mängu kunagi mängind.
cheatereid /glitchereid on rohkem kui ausaid mängijaid. ainuke võimalus hetkel seda mängida ongi enda DPS ja rate of fire suurendada ,et competive püsida:D
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 04.05.2016 13:26:45 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
need kes ütlevad ,et mäng on okei pole ilmselt normaalset mängu kunagi mängind.
cheatereid /glitchereid on rohkem kui ausaid mängijaid. ainuke võimalus hetkel seda mängida ongi enda DPS ja rate of fire suurendada ,et competive püsida:D


Konsooli peal pole tsiitereid/klitsereid kohanud, aga no tegevust ei ole küll selles mängus. Dailyd korduvad ülepäeviti või ei vahetu üldse. Looti on vähe. Isegi Destinyt sai pikemalt mängitud, kui seda käkki.
Ehk suudetakse järgmise aasta jooksul see mäng ka mängitavaks teha.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.05.2016 14:26:21 vasta tsitaadiga

Probleem ongi just neis cheaterites ja glitchijatest.
Seda falcon lost incursion-it tehtakse juba 20 minutiga läbi challenge mode-is.
Kuskil oli kellelgi video üleval sellest ubikoti foorumis, kus tegelastel oli enamus 240 gear score asjad.
Need järelikult olid seda kõvasti algul glitchinud ja siis kui see ära parandatud sai, siis juba nagu kõik teised.

Viimase uuendusega lubati uut looti ja high end looti iga drop bossidelt DZ-is, kuid sealt saab enamus ajast ainult 163 või äärmisel juhul 182 ja veel äärmisel juhul 191 ja 214 rohelisi.
Väljaspool DZ on ainult 4 challenge mode varianti ja ülejäänud on ainult hardiga ja ei anna nad isegi phoenix krediiti juhul kui daily pole.
Need vähesed botid mis seal ringi tatsavad on ka isegi püstoliga maha võtta igav.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 04.05.2016 15:03:48 vasta tsitaadiga

Mis sa sonid need kell incursioni tulles oli 4x 30 tegelast said ka glitchimata setid kokku.

Eile droppis challenge incursionist first wave m1a 204 balanced ja brutaliga aint 400h võttis aega lol.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.05.2016 15:10:25 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Kuskil oli kellelgi video üleval sellest ubikoti foorumis, kus tegelastel oli enamus 240 gear score asjad.


Esimesed kaks ban wave'i on juba väljas ja Massive tegeleb, et ära korjata ka glitcherid. Ma ei näe mitte mingit mõtet vinguda, kui on selge, et Massive on saanud oma veast aru ja tegeleb aktiivselt sellega, et parandada mis võimalik.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 15:23:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lopes39 kirjutas:

Kuskil oli kellelgi video üleval sellest ubikoti foorumis, kus tegelastel oli enamus 240 gear score asjad.


Esimesed kaks ban wave'i on juba väljas ja Massive tegeleb, et ära korjata ka glitcherid. Ma ei näe mitte mingit mõtet vinguda, kui on selge, et Massive on saanud oma veast aru ja tegeleb aktiivselt sellega, et parandada mis võimalik.


nad on hiljaks jäänd juba nende rong on läinud.
ja prandustega on nii 1 asi korda 2 katki:D
põhjus miks hiljuti daily missione polnud oli ,et massive arvas ,et aprillis 31 päeva:D
https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/4hnktj/the_reason_for_no_dailies_april_31st/
keegi vello muudab seal käsitsi igapäev koodirida ,et dailyd töötaks .
aga kahjuks too tegelane arvas ,et aprillis on 31 päeva ja sellest ka puuduolevad questid.
... tänapäeva maailmas on see müstika ,et selline asi tehakse käsitsi evry day:D
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.05.2016 16:06:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lopes39 kirjutas:

Kuskil oli kellelgi video üleval sellest ubikoti foorumis, kus tegelastel oli enamus 240 gear score asjad.


Esimesed kaks ban wave'i on juba väljas ja Massive tegeleb, et ära korjata ka glitcherid. Ma ei näe mitte mingit mõtet vinguda, kui on selge, et Massive on saanud oma veast aru ja tegeleb aktiivselt sellega, et parandada mis võimalik.


Vinguda tuleb juba sellepärast, et see glitchimine ja selle lubamine on algusest peale mängu sisse kooditud. FFS, mis põhjusel peaks tänasel päeval jätma kliendipoolele info üle arvestuse pidamise?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 04.05.2016 17:20:18 vasta tsitaadiga

softis, väidetavalt oli algselt tegemist console only release-ga ja seal pidi selline lähenemine tavaline olema, kuna konsoolil mängu failidele ligipääsu pole. Korralik fuck-up muidugi aga sellegipoolest on tegemist üsna hea mänguga imo. Loodetavasti ajajooksul patchitakse kõik suuremad jamad korda.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2016 10:06:08 vasta tsitaadiga

megagames.com/news/titanfall-programmer-full-netcode-rewrite-needed-stop-division-hacks


icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.