Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Kuivõrd 4G suundantennid üldse tugevdavad signaali? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
remark
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2015




sõnum 06.11.2015 16:15:53 Kuivõrd 4G suundantennid üldse tugevdavad signaali? vasta tsitaadiga

Tervist!

Küsimus siis siuke, kas need välisantennid mis pidavat 2g/3g/4g signaali tugevdama töötavad? Mul siis siuke jama olukord. Elan linnas(eramaja) ja mingite põhjuste pärast ma lihtsalt ei saa kaabliga netti endale sisse vedada(elionist on võimalus tuleviku võrku sissevedada aga hind pidavat olema 3k - 30k eurot icon_biggrin.gif ). Nii et kõik kaabliga netti saamise võimalused puuduvad ja sellepärast kasutan hetkel surevat KÕU'd ja emt4g netipulka. Põhjuseks, miks kasutan neid kahte on siis see, et Kõuga ei saa eriti netis mängida, ping üle 100 ja ega vahepeal üldse ei saa midagi teha. Ainukeseks plussiks kõul, et pole mingit andmemahu limiiti, kuid emt pulgal on ja see minu kasutuses saab kiiresti täis.

Siin mõni aeg tagasi märkasin, et Elisa pakub 4g netipulka millel pole mahulimiiti ja kui ma mõlemast praegusest netist saaks lahti siis tuleks see pakett isegi odavam. Ainuke probleem on siis see, et isegi elades linnas ja isegi mitte nii väga kaugel Elisa mastist on Elisa 4g levi võimatu kätte saada(järgi proovitud siis Elisa pulgaga ja endal telefonis kah Elisa). Isegi 3G ei ole pidevalt sees ja vahepeal hüppab üle edge'i peale. icon_neutral.gif Mul tuli mõte, et äkki siis kui ma võtaks selle pulga ja ühendaks sinna selle väli antenni, teoorias see peaks nagu siis toimima ja ma saaks arvutis kasutada seda elisa 4g netti mureta aga see on teoorias, kuna endal pole eriti isu välja käia raha antenni eest, et lihtsalt hiljem teada saada, et see ei tugevda signaali piisavalt, mõtlesin siis siit küsida. Äkki keegi oskab midagi muud soovitada, või vähemalt siis öelda, kui palju need antennid tõepoolest aitavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 06.11.2015 16:35:26 Re: Kuivõrd 4G suundantennid üldse tugevdavad signaali? vasta tsitaadiga

remark kirjutas:
Tervist!

Küsimus siis siuke, kas need välisantennid mis pidavat 2g/3g/4g signaali tugevdama töötavad? Mul siis siuke jama olukord. Elan linnas(eramaja) ja mingite põhjuste pärast ma lihtsalt ei saa kaabliga netti endale sisse vedada(elionist on võimalus tuleviku võrku sissevedada aga hind pidavat olema 3k - 30k eurot icon_biggrin.gif ). Nii et kõik kaabliga netti saamise võimalused puuduvad ja sellepärast kasutan hetkel surevat KÕU'd ja emt4g netipulka. Põhjuseks, miks kasutan neid kahte on siis see, et Kõuga ei saa eriti netis mängida, ping üle 100 ja ega vahepeal üldse ei saa midagi teha. Ainukeseks plussiks kõul, et pole mingit andmemahu limiiti, kuid emt pulgal on ja see minu kasutuses saab kiiresti täis.

Siin mõni aeg tagasi märkasin, et Elisa pakub 4g netipulka millel pole mahulimiiti ja kui ma mõlemast praegusest netist saaks lahti siis tuleks see pakett isegi odavam. Ainuke probleem on siis see, et isegi elades linnas ja isegi mitte nii väga kaugel Elisa mastist on Elisa 4g levi võimatu kätte saada(järgi proovitud siis Elisa pulgaga ja endal telefonis kah Elisa). Isegi 3G ei ole pidevalt sees ja vahepeal hüppab üle edge'i peale. icon_neutral.gif Mul tuli mõte, et äkki siis kui ma võtaks selle pulga ja ühendaks sinna selle väli antenni, teoorias see peaks nagu siis toimima ja ma saaks arvutis kasutada seda elisa 4g netti mureta aga see on teoorias, kuna endal pole eriti isu välja käia raha antenni eest, et lihtsalt hiljem teada saada, et see ei tugevda signaali piisavalt, mõtlesin siis siit küsida. Äkki keegi oskab midagi muud soovitada, või vähemalt siis öelda, kui palju need antennid tõepoolest aitavad.


Mis linn?

Ma leian, et siinkohal oleks mõistlik võtta endale fiks kiirusega traadita püsiinternet, millel on latentsus(garanteeritud)

www.radionet.ee
www.kernel.ee
www.wavecom.ee
www.sonictest.ee
www.skylive.ee
http://stv.ee/est/eraklient/air/

https://www.elisa.ee/et/ariklient/internet/internet-kontoris/pysiinternet#tab03

Äri Internet Plus 10 , 70€ , kuid sestap piiramatu 10/10.

Või ootad järgmise aasta alguseni. Sel ajal on arvatavasti tulemas EMT 4G poolelt püsiinternet.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remark
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2015




sõnum 06.11.2015 16:51:58 vasta tsitaadiga

Aitäh soovituste eest, vaatan link-id üle. Elan Valgas.

Ma ei teadnud, et EMT plaanib järgmise aasta alguses 4g püsiinterneti. On teada, kuna see täpsemalt oleks siis, sest idee poolest saaks paar kuud oodata, kui muidugi see oleks seda väärt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 06.11.2015 17:08:05 vasta tsitaadiga

remark kirjutas:
Aitäh soovituste eest, vaatan link-id üle. Elan Valgas.

Ma ei teadnud, et EMT plaanib järgmise aasta alguses 4g püsiinterneti. On teada, kuna see täpsemalt oleks siis, sest idee poolest saaks paar kuud oodata, kui muidugi see oleks seda väärt.


Ei tea, esimene kvartal.

Võta esialgu :

http://www.kernel.ee/est/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=65

Valga Elioni mast on ühel pool ja teisel pool on Eesti Energia KÕU mast.

32€ eest saad netti, nii, mis kole.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remark
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2015




sõnum 06.11.2015 17:18:16 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
remark kirjutas:
Aitäh soovituste eest, vaatan link-id üle. Elan Valgas.

Ma ei teadnud, et EMT plaanib järgmise aasta alguses 4g püsiinterneti. On teada, kuna see täpsemalt oleks siis, sest idee poolest saaks paar kuud oodata, kui muidugi see oleks seda väärt.


Ei tea, esimene kvartal.

Võta esialgu :

http://www.kernel.ee/est/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=65

Valga Elioni mast on ühel pool ja teisel pool on Eesti Energia KÕU mast.

32€ eest saad netti, nii, mis kole.



Kui ma saan õigesti aru, siis see pole 4G nett ja Elion'i mast asub üldse teises linna otsas, nii et see vast ei oleks parim variant, kuna tuleb välja, et Kõu mast on lähedamal ja sealt saan suht jama ühenduse. See vast pole parim variant...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 06.11.2015 17:37:36 vasta tsitaadiga

remark kirjutas:
Pailaps kirjutas:
remark kirjutas:
Aitäh soovituste eest, vaatan link-id üle. Elan Valgas.

Ma ei teadnud, et EMT plaanib järgmise aasta alguses 4g püsiinterneti. On teada, kuna see täpsemalt oleks siis, sest idee poolest saaks paar kuud oodata, kui muidugi see oleks seda väärt.


Ei tea, esimene kvartal.

Võta esialgu :

http://www.kernel.ee/est/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=65

Valga Elioni mast on ühel pool ja teisel pool on Eesti Energia KÕU mast.

32€ eest saad netti, nii, mis kole.



Kui ma saan õigesti aru, siis see pole 4G nett ja Elion'i mast asub üldse teises linna otsas, nii et see vast ei oleks parim variant, kuna tuleb välja, et Kõu mast on lähedamal ja sealt saan suht jama ühenduse. See vast pole parim variant...


Vaata kaarti, seal on 2 masti. Üks ühes linna otsas, teine teises. Tehnikud tulevad paigaldavad. Milles küss. icon_smile.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remark
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2015




sõnum 06.11.2015 17:58:59 vasta tsitaadiga

Ma pigem selles mõttes, et see pole ju 4G nett ja tuleb samast jaamast, kus mu praegune Kõu, et siis arvatavasti tuleb sama kiire nett nagu praegu ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2015 19:45:01 vasta tsitaadiga

Et kõik, mis tuleb ühest suunast, on jama. Aga mis tuleb teisest suunast, ei ole jama. Õigus?

Või ongi kindel eesmärk 4G peale minna? Osta siis üks ilmatuma vinge antenn ja proovi järele. Paraku pole tugev signaal iseenesest veel mingi garantii, et 4G nett korralikult töötab. Aga ehk keegi on nõus antenni korraks laenama, kasvõi Elisa ise.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 06.11.2015 20:10:55 Re: Kuivõrd 4G suundantennid üldse tugevdavad signaali? vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:

Või ootad järgmise aasta alguseni. Sel ajal on arvatavasti tulemas EMT 4G poolelt püsiinternet.

Saan aru, et pole küll selle teema teema päris, aga kui juba jutuks tuli .... icon_lol.gif
Kas oskad tingimustele ka mingit valgust heita?
Kiiruse ja/või mahupiirang, kindlaksmääratud kiirusega toru, avatud portide võimalus, hinnapoliitika?
Kas see lahendus on mõeldud olemasolevate Wifi ja Wimaxi baasil lahenduste väljavahetamiseks?

Et teemas ka püsida, siis suundantennil on alati mõte, kui on stabiilse ühenduse soov.
See on õige, et tugevam signaal ei taga alati paremat ühendust. Aga suundantenn parandab pea alati signaali/müra suhet, mis vahel on signaalitugevuse absoluutväärtusest olulisem.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 06.11.2015 20:17:54 vasta tsitaadiga

Niivõrd kui mulle on räägitud, on mahupiirang küll, aga esialgu 1T (tera), mis hiljem võidakse panna 2T peale. Nii et tavakasutajale siis võrdub see praktiliselt mahupiirnaguta netiga. Hinnataset ma ei avalda, see pidada olema mõistlik, võrreldav mõne teise hetkel saadaoleva tootega. Aga enne kui see pole lanseeritud toode, ei ole mõtet detailidesse minna.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 06.11.2015 20:42:17 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Niivõrd kui mulle on räägitud, on mahupiirang küll, aga esialgu 1T (tera), mis hiljem võidakse panna 2T peale. Nii et tavakasutajale siis võrdub see praktiliselt mahupiirnaguta netiga. Hinnataset ma ei avalda, see pidada olema mõistlik, võrreldav mõne teise hetkel saadaoleva tootega. Aga enne kui see pole lanseeritud toode, ei ole mõtet detailidesse minna.


ot küll, aga selle peale ütleks, lõpuks ometi thumbs_up.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.11.2015 21:28:03 vasta tsitaadiga

täna ei ole see Telekomi 4G teema, kuna sellist pakkumist pole olemas.

remark, küsimusele aga lühike vastus, "sa saad seda, mille eest maksad".

Igal juhul antenn aitab tagada paremat levi, paremad kiirust ja paremat stabiilsust. Mugavuse mõttes oleks see kasulik paigaldada koos wifi ruuteriga mis ka mitmele seadmele võrku tekitab.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.11.2015 22:19:34 vasta tsitaadiga

Elisaga vaidlemisel, et nende nõrk ja kehv LTE800MHz-i, on Elisa enda probleem, läks igatahes vaja üsna võimast paraboolantenni. icon_cool.gif

Paraboolantenn on siis ainus antennitüüp mida ülitäpselt saatjale suunata saab, vajadusel isegi kümnete kilomeetrite kauguselt.
Nüüd siis pilt sellest endaehitatud paraboolantennist, teooria pole uus ning nett & Youtube on täis õpetusi kuidas kodus suuremat või väiksemat paraboolantenni ise ehitada. icon_cool.gif

Minu ajutine paraboolantenn on ehitatud siis metall-kausist, USB-modemist ja USB-HUB-ist ning sellest a meetrine kaabel läptoppi.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 06.11.2015 22:35:41 vasta tsitaadiga

Kavalam on kasutada viasati kasutatud peegleid,neid antakse vahel muidu lausa. tuleb lihtsalt elevatsioon tekitada maaga paralleelseks ja nalja jätkub kauemaks. Ka on põnev tulemus vanade vene mobiilsete raadiolokatsiooni otsefookus antennidega, need nimelt võimaldavad väga täpset justeerimist nii elevatsiooni kui asimuudi osas, aga tahavad saada head stabiilset alust millele kinnitada, tavalise satipeegli asjad ei sobi selleks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2015 23:07:26 vasta tsitaadiga

kahjuks ei ole see päris nii,et saad seda mille eest maksad. baasiks võtame infoneti, sest see tuleb otse kaablist ilma jebiitamata. linx ja ilmselt on mõni veel, mis sama suudavad. kui nüüd 10/10 on 15 raha ja see on ainult ühendus, sest muule raha ei kulu, siis nagu väga ei taha maksta elisa sama asja eest 70 eurot PLUSS seadmed!. Kerneli hind tuleks siis äkki 32+ euri kuid jällegi PLUSS seadmed. elionil on umbes sama hind, kuid jällegi PLUSS seadmed. nii et ei ole asi mustvalge. Selle õige neti saamine pole paljudes pakettides never-ever võimalik
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andrusny
Kreisi kasutaja
andrusny

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.11.2015 21:07:57 vasta tsitaadiga

Aitab ka mingi tavaline lisaantenn. Ise kasutan mingit igivana auto GSM antenni mis on kapi otsas (mida kõrgemal seda parem, vinge antenn laua all ei anna nii suurt efekti kui kehvem katusel) ja soovitan otsida antennipistikuga modem, et ei peaks modemit kaussi toppima. Oma autoantenniga saavutan kusagil 10-15% signaali kasvu 40% --> 50% 55% peale ja interneti kiirusele mõjub see tunduvalt.
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 09.11.2015 10:46:46 vasta tsitaadiga

ot:
Tahanteada, kui see kauss on parabool ja antenn selle fookuses, söön ma oma täiesti mitteparaboolse mütsi ära.
Parimal juhul võiks seda antenni klassifitseerida suundantenniks, kus kauss toimib kausi taha ja külgedele jäävate tugijaamade signaali varjava ekraanina, aga erinevalt paraboolantennist ja enamusest suundantennidest ei toimu seal kausi avausse suunatud signaalide koondamist antennile, st puudub kindla fookusega reflektor. Kui kausil mingisugune rõngakujuline ala ongi lainepikkust arvestades käsitletav paraboolina, siis vaevalt et põhjale kleebitud antenn selle fookusesse jääb.
Või olid nii kaval, et arvutasid kausi paraboolse osa fookuse välja? icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 09.11.2015 11:02:20 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
ot:
Tahanteada, kui see kauss on parabool ja antenn selle fookuses, söön ma oma täiesti mitteparaboolse mütsi ära.
Parimal juhul võiks seda antenni klassifitseerida suundantenniks, kus kauss toimib kausi taha ja külgedele jäävate tugijaamade signaali varjava ekraanina, aga erinevalt paraboolantennist ja enamusest suundantennidest ei toimu seal kausi avausse suunatud signaalide koondamist antennile, st puudub kindla fookusega reflektor. Kui kausil mingisugune rõngakujuline ala ongi lainepikkust arvestades käsitletav paraboolina, siis vaevalt et põhjale kleebitud antenn selle fookusesse jääb.
Või olid nii kaval, et arvutasid kausi paraboolse osa fookuse välja? icon_rolleyes.gif
ot:
ta võis ka katseliselt sobiva kauguse leida signaali tugevust jälgides icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2015 23:09:37 vasta tsitaadiga

või korralik suundantenni mis võtab km peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 05.04.2016 23:08:53 vasta tsitaadiga

Kaevaks selle vana teema üles - kas keegi on vahepeal targemaks saanud? Nimelt - tahaks proovida esialgu Elisa mobiilset internetti asukohas, kus maja katusekorrusel on netipulgaga nõrk Elisa 4G levi olemas, esimesel korrusel (kus toimub kogu elutegevus tegelikult) levib vaid 3,5G ja sedagi "hea ilma korral". Kuivõrd reaalne on see, et kui panen suundantenni sinna katuseharja lähedale majaküljele, et ma saan tugeva signaaliga, kiire ühenduse? Ja eriti huvitab mind see, et kas keegi teab arvata midagi sellest, milline antenn täpselt osta? Elisa ise müüb muidugi sellist:
https://pood.elisa.ee/webshop/private/device/A701-10-SMAM-LPDA (neil on teine, rohkem kui kaks korda kallim kah olemas, aga esindusest kinnitati minu kahtluseid, et neil kahel suurt vahet pole, v.a. see et kallimaga on lühem kaabel kaasas).
Aga vaatasin ka konkurendi kodulehele ja sealt leidsin sellise, teleriantennidele sarnase asja:
https://pood.elion.ee/productInfo/365/suundantenn-iskra-gprs-3g-4g/P56_SMA
Kas selle antenni ostmisel selle Elisa pakutava ees võib olla eeliseid Elisa ühendust kasutades? Küsin siit, sest vaevalt, et Elisa esinduses eriti hästi vaadatakse, kui ütlen, et ostan konkurendilt antenni, et nende ühendust kasutada icon_smile.gif Kindlasti kiidetakse enda oma. Aga tahaks maksimaalselt head tulemust saada.

Täiendavalt on mul segane natuke antenni ja modemi ühendamise küsimus. Nimelt kui osta see modem:
https://pood.elisa.ee/webshop/private/device/HUB315
siis - modemil on kaks SMA pesa... Samas, kas antennist (kummagi eeltoodud antenni kohta ei tea) tuleb kaks juhet??? Või kuidas sellega on?
MUUDAN: Sellele viimasele küsimusele sain otsides vastuse - vaja on kahte antenni... vist...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 06.04.2016 00:08:53 vasta tsitaadiga

Kui Elisa on nõrk, siis katseta teisi operaatoreid. Kõigil kolmel on oma tugevused.Kõnekaardid katsetamiseks abiks.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 06.04.2016 06:37:18 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:

MUUDAN: Sellele viimasele küsimusele sain otsides vastuse - vaja on kahte antenni... vist...

Ei ole tingimata. Kuigi jah, kahe antenniga (MIMO) saab ühenduse kindlasti stabiilsemaks.
Kui otsustad selle Iskra kasuks, siis saad ju algul ühe osta ja kui väheks jääb, ostad teise juurde.
Antenni ostuks on muid kohti ka. Nt.:
http://www.merge.ee/index.php?page=shop.browse&category_id=623&option=com_virtuemart&Itemid=53&lang=et
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.04.2016 07:35:54 vasta tsitaadiga

See muu koht on kallim kui siin:
https://pood.elion.ee/productInfo/466/paneelantenn-rantelon-nelli-0727/NELLI-0727-50SMA-7M

Kahe kaabliga antenn, kohe SMA otsaga, sobib ka sinu ruuterile.
See antenn andis parima tulemuse kui sai neid erinevaid kõrvuti testitud.

Võid selle oma ruuteriga ära katsetada ja kui midagi head ei tule, siis saad sama antenniga konkurentide peale kolida.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2016 18:54:45 vasta tsitaadiga

ise tellisin prooviks sellise antenni http://www.aliexpress.com/item/35dBi-4G-EXTERNAL-LTE-WIFI-SMA-Antenna-Amplifier-Booster-Connector-for-HUAWEI-B593-B890-B880-4G/32351374017.html varsti peaks kätte saama


On kellelgi kogemust sellisega?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 06.04.2016 19:27:24 vasta tsitaadiga

Kogemust ei ole, aga toote kirjeldus teeb ettevaatlikuks:
Spoiler Spoiler Spoiler

Seal karbis on tõenäoliselt kaks omni antenni. See pole suundantenn.
Ja võimendus on müstiliselt suur omni antenni kohta.
Sellest antennist võib abi olla, kui ruumis levi vilets aga õues normaalne (tänapäevased plekiga kaetud ja selektiivklaasist akendega tootmis- ja büroohooned). Sellega saad siis signaalipüüdva otsa õue viia. Kaugel asuva tugijaama ja tugevate häirete korral ei pruugi mingit tolku olla.
Aga proovi ära ja anna tulemused siia ka teada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Kuivõrd 4G suundantennid üldse tugevdavad signaali? mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.