Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 21.03.2016 10:41:27 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
G2rry kirjutas:
Leidsin, backspace. Ajuvaba. Aga muidu mängust esmamulje on hea. Kes tahab lisab origini. M52TUB28

Edit: noh esimene tagasilöök. Pean siis selle Amyga ajasõitu tegema 350hp pluss autoga ja samal ajal sõidavad netis teised vennad ka seda rada aga tagurpidi, boonuseks mendid ka kannul. Veits nagu keeruliseks kiskus see asi võita aga tehtud sain.


Kas offline ei anna panna? Xone-il vähemasti sai, sellisteks puhkudeks panin mina alati offline, muidu jäidki sõitma.


Ma nii kogenud mängija veel pole, et sellist võimalust teaks icon_smile.gif

Sellegi poolest mäng on fun. Funim kui ma arvasin, sest igast ülevaadete põhjal jäi pigem mulje, et tegu jälle mingi saastaga. Minu arust tore ajaviide.

Eks seal on asju mis võiks paremad olla. Politseid on täielikud sussid, drifti tandemeid sõites arvuti juhitud sõitjad liiguvad kaootiliselt, kord venivad sajaga siis lendavad nagu 500 km/h ei tea kust otse seina ja mulle ka pihta jne. Ise aga mängin seda rohkem selle pärast, et tuunida ja nfsu2 aegu meenutada. beer_yum.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.03.2016 01:44:39 vasta tsitaadiga



suht ruttu see aeg kogunenud thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 22.03.2016 02:49:24 vasta tsitaadiga

libe, mis seal mängus niipalju teha olnud on selle ajaga? icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.03.2016 07:04:31 vasta tsitaadiga

sõita
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2016 14:41:02 vasta tsitaadiga

Esimese 7h juures ei oska küll mitte ühtegi halba külge välja tuua.
Jookseb nagu kulda, pilt on ilus, juhitavuse ära timmid, on väga hea.
Ühesõnaga väga korralik mäng, lisaboonusena Volvo ja Diablo thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.03.2016 21:24:30 vasta tsitaadiga

üks ladnamaid need for speede minu jaoks
jätkub viitsimist asi 100% lõpuni teha

ainus häiriv asi on see, et xbox puldiga PC'l vähemalt ei tundu analogue steering toimivat. Kui liiga kaua kangi kõrvale hoida, siis pöörab kuni maksimumini välja ja tagasipööramine on uimane, seda siis hoolimata sellest, kui palju kangi kallutada
rooliga paistab vähemalt videote järgi juhitavus korras olevat
Spoiler Spoiler Spoiler


võimalik, et mul puldiga midagi nihu

aga üldiselt
masinad on max tuuninguga ja juhitavusega erinevad
nt kui enamus grip sõitudest tegin gtr'iga, siis nüüd proovisin porsche gt3, mis on aeglasem, kuid juhitavuselt lihtsam
driftimasinad on ka erinevad ja too mustang, mida enamusajast kasutasin oli parem, kui praegune rullnoka kolmene, kuigi mõlemad max tuuninguga ja sarnases seades

rubber band oli vist eelkõige konsoolil, siis kui algselt välja tuli - praegusel hetkel tuleb rubberband ehk esile pigem siis, kui jubedalt crashi paned, siis teised ootavad järgi.
kui aga juhid, siis kukil ei pressi ja mõnedki hard taseme sõidud võtsin ikka ülipika eduga

ainult eddies challenged on sellised, kus nt 3 ringi vaja sõita, siis kohe kiireid ringe tehes tõstab AI tempo lakke ja pead ennast liiga palju parandama, et jääbki igaveseks teiseks, kuid alguses rahulikumalt võttes ning seejärel lõpus paugutades, on lihtne parim aeg võtta

41h ja story missioonid tehtud, rühmapilt + nipet näpet, eddies challenge veel tegemata suuremas osas, siis jääb üle veel individuaalsete masinatega võistlemine ning level 75 teenimine.
klõige keerulisemaks ehk muutub achievementi saavutamine, kus tuleb ken blocki masinaga 350k driftisumma saavutada - masin ei ole mulle eriti meeltmööda

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2016 21:40:16 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

ainus häiriv asi on see, et xbox puldiga PC'l vähemalt ei tundu analogue steering toimivat. Kui liiga kaua kangi kõrvale hoida, siis pöörab kuni maksimumini välja ja tagasipööramine on uimane, seda siis hoolimata sellest, kui palju kangi kallutada

võimalik, et mul puldiga midagi nihu

Võimalik, et sul puldiga kõik ok. See ujumise efekt tuligi mul sellest, et tagasi pöörab liiga aeglasti. Kui kang on vasakul põhjas ja vaja kiiresti paremale keerata asetades kangi paremale põhja siis ta alles hakkab vasakult vaikselt tulema. Ja siis tekib selline lag-i tunne, et liigutasin ju krt kangi aga miks see raisk ei pööra. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 22.03.2016 21:46:16 vasta tsitaadiga

Jagan ka arvamust, et üle aastate NFS mida viitsin mängida, lausa ootan et saaks koju pelama icon_biggrin.gif Selline tiineka tunne tuleb peale icon_lol.gif

Ise proovisin Logitech Rumblepad 2 puldiga mängida aga kahjuks ei toimi ühestki asendist. Klavikas ka kõige hullem pole õnneks.

Autode heasse seadesse saamine on keerukas. Küll driftib liialt, küll lohiseb otse. Hetkel lasen enamus sõidud BRZ-iga läbi, osad driftisõidud teen Volvoga, see on päris hea driftikas. Sai ka Supra ostetud, et see nö gripi autoks teha aga ei saa esiosa lohisemisest kuidagi lahti icon_sad.gif Sõber kes xbox one peal mänginud seda teadis öelda et rulla bemm, ehk e30 M3 on täielik pettumus, eriti drifikana. Ise pole veel proovinud aga eks aeg näitab.

Igastahes hetkel seisud sellised ja ilmselgelt tegemist on veel palju seal mängus. Ootan uuendust kah, drag race jne teemad tulemas, saab huvitav olema.

Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.03.2016 21:57:01 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:

ainus häiriv asi on see, et xbox puldiga PC'l vähemalt ei tundu analogue steering toimivat. Kui liiga kaua kangi kõrvale hoida, siis pöörab kuni maksimumini välja ja tagasipööramine on uimane, seda siis hoolimata sellest, kui palju kangi kallutada

võimalik, et mul puldiga midagi nihu

Võimalik, et sul puldiga kõik ok. See ujumise efekt tuligi mul sellest, et tagasi pöörab liiga aeglasti. Kui kang on vasakul põhjas ja vaja kiiresti paremale keerata asetades kangi paremale põhja siis ta alles hakkab vasakult vaikselt tulema. Ja siis tekib selline lag-i tunne, et liigutasin ju krt kangi aga miks see raisk ei pööra. icon_razz.gif
seda efekti on võimalik seadistada ja pea olematuks peita, kuid kui kitsas kohas masin aristi tõmbab, siis esmane reaktsioon on täiega rool vastu ja talda, kuid siis esmalt tõmbab ratta ringi ning pidamise hetkeks on rool risti vastupidi ning täpselt teistpidi seinas - õnneks rubber banding annab sellised vead andeks icon_lol.gif

kõige viimane sõit, 104 checkpointi ja 10minkuni 90nda checkpointini võib lõbusalt omas tempos ja suht lohakalt võistelda ja sõita, kuid siis on vaja juba hakata võitma ja enam ei tohi vigu teha

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2016 06:34:33 vasta tsitaadiga

lisage siveneesti seltsis segasem:)

noo vahepeal auto üle vapsee kontroll puudub.
mäng tahab paneb ise driftima ja siis raske välja tulla...
siis vahepeal jälle ei lähe üldse driftima jne.. koguaeg nagu üritab ennustada kas tahad driftida või tahad lihtsalt kurvi võtta.
faking räigelt häirib nagu mingi idiootne assist oleks sees.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 23.03.2016 14:20:26 vasta tsitaadiga

Õhus ikka küsimus, et kas mäng on väärt seda 40€? On seal selle raha eest piisavalt sisu? Olen kahevahel: kas osta või mitte- Vanad Undergroundid, most wanted, Pro Street ja Carbon meeldisid väga. Rivals, the run jms ei meeldinud eriti üldse.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 23.03.2016 15:49:13 vasta tsitaadiga

simo5555, 20-25- max. Rohkem küll mitte. Kui arkaad sõidu vastu midagi pole, siis kõlbab vahelduseks väga hästi. Nii põhjaliku tuuningut ei ole, nagu Undergroundides. Story peale ka väga ära looda. Mina ostsin 20- eest ja ei kahetse.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2016 18:46:28 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Õhus ikka küsimus, et kas mäng on väärt seda 40€? On seal selle raha eest piisavalt sisu? Olen kahevahel: kas osta või mitte- Vanad Undergroundid, most wanted, Pro Street ja Carbon meeldisid väga. Rivals, the run jms ei meeldinud eriti üldse.


ma võin anda sulle oma origini kui tahad proovida:D
ise eile veits yolosin ringi nothing special.
pead masinat ise näppima juhitavus on alguses harjumatu.
ise surusin drifti põhja seadestes aga see pole eriti hea variant:D
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.03.2016 19:07:39 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
simo5555 kirjutas:
Õhus ikka küsimus, et kas mäng on väärt seda 40€? On seal selle raha eest piisavalt sisu? Olen kahevahel: kas osta või mitte- Vanad Undergroundid, most wanted, Pro Street ja Carbon meeldisid väga. Rivals, the run jms ei meeldinud eriti üldse.


ma võin anda sulle oma origini kui tahad proovida:D
ise eile veits yolosin ringi nothing special.
pead masinat ise näppima juhitavus on alguses harjumatu.
ise surusin drifti põhja seadestes aga see pole eriti hea variant:D
nagu ennist ütlesin, siis mehhiko originist ostes saab 44€ deluxe versiooni ja kui ei meeldi, siis saab refundida
48h jooksul
origin great game guarantee


endal drift masin max drifti peal ja käsipidurit absull ei kasuta, kiirelt pidur peale + gaas lahti, rool risti ja pidur lahti gaas põhja ning seejärel hoian gaasi vastavalt tundele - puldiga sõites siis
ford mustang oli nendes seadetes väga hea, vana rullikas ei taha eriti hästi driftima minna, justkui raskem masin vms oleks parem

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 23.03.2016 22:51:11 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
simo5555 kirjutas:
Õhus ikka küsimus, et kas mäng on väärt seda 40€? On seal selle raha eest piisavalt sisu? Olen kahevahel: kas osta või mitte- Vanad Undergroundid, most wanted, Pro Street ja Carbon meeldisid väga. Rivals, the run jms ei meeldinud eriti üldse.


ma võin anda sulle oma origini kui tahad proovida:D
ise eile veits yolosin ringi nothing special.
pead masinat ise näppima juhitavus on alguses harjumatu.
ise surusin drifti põhja seadestes aga see pole eriti hea variant:D


Suur tänu pakkumast! Kui sa mulle laupäeva õhtupoolikul tunnikese lubaksid proovida, siis täitsa vaataks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2016 23:44:54 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
siven kirjutas:
simo5555 kirjutas:
Õhus ikka küsimus, et kas mäng on väärt seda 40€? On seal selle raha eest piisavalt sisu? Olen kahevahel: kas osta või mitte- Vanad Undergroundid, most wanted, Pro Street ja Carbon meeldisid väga. Rivals, the run jms ei meeldinud eriti üldse.


ma võin anda sulle oma origini kui tahad proovida:D
ise eile veits yolosin ringi nothing special.
pead masinat ise näppima juhitavus on alguses harjumatu.
ise surusin drifti põhja seadestes aga see pole eriti hea variant:D


Suur tänu pakkumast! Kui sa mulle laupäeva õhtupoolikul tunnikese lubaksid proovida, siis täitsa vaataks icon_biggrin.gif

Origin Access-ist saad 10h-d pelada 3,99€ eest. Selle ajaga jõuab story vast läbi teha. icon_razz.gif Ja peale seda 10h-d kui tahad osta siis saad 10% ALE-t Originist.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 25.03.2016 13:14:31 vasta tsitaadiga

Mäng on pigem hea, kuid juhitavust on raske meeldivaks sättida.
Logitech Momo Force Feedbackiga oli kõige mõnusam mängida. Miinuseks siis tugev driftist välja tuleku "rattalukk" et kui tahad tagasi autot sirgeks saada või autot teisele poole drifti visata, siis rooli keeramisega seda niisama ei tee. Peab vigurdama, neid mängu poolt ettenähtud alustamistrikke, mis on Grid AS / Crew pealt tulles harjumatu.

Xbone puldiga on aga asi nii, et auto drifti manöövrit on väga raske alustada või vastupidi:
kui Drift Stability Control on Off, siis drifti saab alustada nii, et sa teed vana head “Scandinavian flick” manöövrit ning auto viskub automaatselt peaegu, et risti. Selle miinus minu jaoks seisneb selles, et analoog stick käib mu puldil auto sirgena hoidmiseks tihti servast serva, mis tähendab, et pool aega näen, kuidas olen tahtmata ise auto drifti visanud.
kui Braking Drift Assist on On, saab väidetavalt drifti alustada pidurivajutusega nagu hilisemates need for speedides ikka, tundub, et see on asi, mida peaks ON peale keerama, sest teised drifti minemise võimalused on liiga keerukad.
Kolmas võimalus on minna väga suure kiirusega kurvi ning siis jõuga end drifti ajada, kuid see on praktiliselt võimatu, sest autodel on liigselt hea pidavus ning kontakt teega, peaaegu alati lõpetab sellises olukorras seinas.
Neljas võimalus on kasutada käsipidurit, mis minu arvates tõmbab auto kiirust liigselt maha ning nuppu peab liiga kaua alla hoidma.
Üritan Toyota Supraga hakata sõitma, mida on balance seades võimatu drifti ajada. Toybaru BRZ oli selle koha pealt hulka etem auto.
Konstantne öö ja vaheklipid teevad selle mängu huvitavamaks vahepealsetest NFS'idest.
Jah, ka minu arust on vaheklippide näitlemine naljakas, kuid mängu target audience ( nagu ka FnF filmidel ) on 10-12 aastased lapsed. Nende jaoks on see ju äge.
Olen suutnud kõik FnFid ära vaadata, nende vaheklippide näitlemine hullem ei ole icon_smile.gif
Ja üleüldse, vaheklip eksisteerib > vaheklippi ei ole.
TLDR: Mäng muidu hea, juhitavus aga harjumatu. Drifti alustamist aitab: Drift Stability Control OFF puhul töötab “Scandinavian flick”, Braking Drift Assist ON puhul töötab piduri vajutus.


ot:

Muud teemast läbi käinud OT jutud: Forza horizon on tõepoolest hulka parem simcade kui shift 1/2, mis kahjuks ei olnud head mängud.
Kui jutt oli Forza motorsportist, on see shift 1/2 kõrval puhas sim.
Viimane tõeliselt äge NFS(ka suursuguse redditkommuuni arvamuse järgi) oli Most Wanted 2005 (mitte segi ajada 2012 aasta versiooniga, mida tasuta antakse).
Origin kasutaja on: Nawero


Edit1:
See juhitavus on täielikult saast ikka. Kasutajate LibeHV ja Neimlessraisk drift skoorid ning sprint ajad on kättesaamatud.
Kõige rohkem närvi ajab see, et drift eventis vägista seda pulti palju tahad, vajuta pidurit, tõmba kässarit, viska skandinavian flikki, auto ei lähe drifti, tee mis tahad, nühid ainult seina ja kuradi tänavaposte.
Sprint evendis aga natukene tahad autot korrigeerida, juba action cam peal ja auto driftib. Täielikult FAKING debiilne süsteem. Tahad driftida, ei saa, ei taha driftida, auto ainult driftibki.

Tundub, et mängus on okei kui kaotad, mäng läheb ikka edasi, võib ka sellega leppida, kuid nats nõme on see, et auto ei tee absoluutselt seda, mida sa tal puldiga palud teha.
Raskelt ajab närvi see, et sõidustiil on "OUTLAW" iga sõit ma teen mingi +4-5k outlaw punkte ja muid tuleb 1-2k eest. See juhitavus on nii saast, et ainus bonus, mida ma näen, on destruction bonus.

Iseenesest tahtsin tulla kiitma graafikat, muusikat ja action cam'i, et selle mängu puhul kõik sobib. Komplekt on hea, kuid huvitavus seal taga, täielik katastroof. Selleks, et selles mängus hakkama saada, peab kogu oma senised automängude "teadmised" ringi õppima. Isegi selles õnnetus most wanted 2012 käkis on asi loogilisem, siin mängus tundub, et on mingid "trigger punktid" kus tuleks oma skandinavian flick või kässar või pidur alla vajutada, kui sa seda seal ei tee, siis auto ei lähegi drifti. Sul on auto üle täpselt niipalju kontrolli, et kui sa keerad, sa sõidad seina. Mingi poolik assistide teema on, et kui mina üritan midagi teha autoga, teen ma hullemaks kuna ma ju võitlen mängu assistidele vastu.
TLDR2: Graafika, muusika, vaheklipid, presentatsioon, kliima, sisu, linna igavus ja realistslikkus, kogu kompot on taaskord 2005 MW tasemel, kuid juhitavus on katastroof. Mängus on kõik väga nauditav, välja arvatud autoga sõitmine. Rohkem kui origin access 10h trialit ta väärt pole kahjuks.

_________________
Winter is coming...


viimati muutis NeroEST 25.03.2016 13:24:45, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2016 13:22:22 vasta tsitaadiga

täpselt seda sama ma ka ennem kirjutasin ,et auto teeb ise mida tahab... mängin ka siis xbox puldiga.
vahepeal auto reaalselt ise keerab:D eriti ränk on peale drifti normaalselt edasi sõita kuna mäng arvab ,et sa tahad edasi driftida icon_biggrin.gif
samamoodi on ülikerge teha mingeid mega pikke drifte kuna ta ise hoiab normaalset nurka... oleks selles mängus vaid grid 1 drfitimis juhitavaus...
kurvi lähed on tunne nagu lotot mängiks ei tea kas driftib seekord või mitte:P
enamus sõidud jah vähemalt alguses võid isegi ´kolmandaks jääda ja ikka passed. seni olen ainult 1 sõitud näinud kus oli vajalik 1 koht:P

ja kes veel otsustab kas osta või mitte. siis max 25 euri... ärge jumala eest ostke 40 euri eest 60 pole mõtet rääkidagi.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.03.2016 15:29:56 vasta tsitaadiga

NeroEST, tahad lihtsalt driftida? võta omale vana ford mustang
ma läksin selle peale tagasi icon_biggrin.gif

endal on drift seade põhjas ja kasutan seda piduriga drifti alustamist
ka grip sõitudes kasutan samal moel nõelasilmadest läbimist


Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 25.03.2016 15:52:33 vasta tsitaadiga

See on see sõit mille skoori ma sul just üle sõitsin, puhtalt kiusu pärast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.03.2016 15:58:00 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
See on see sõit mille skoori ma sul just üle sõitsin, puhtalt kiusu pärast icon_biggrin.gif
ma pole nii osav ega ole ka viitsimist ja tahtmist kõiki sõite esimeseks teha
tõmbasin lihtsalt pela käima ja salvestasin klipi, näitamaks oma seadeid ja kuidas masin libiseb

AR'e teen vaid siis, kui daily challenge nõuab

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 25.03.2016 20:00:59 vasta tsitaadiga

Kasutaja libe drift seadete ning selle tüübi video abiga saab drifti ka toyota supraga normaalseks.
https://www.youtube.com/watch?v=xGvnqnhYjnM&feature=youtu.be

Kas Grip sõitudel kasutate teist autot või käitegi garaažis koguaeg seadeid näppimas?
Tuimalt grip slider paremale kannatab samuti isegi mängida. Järsemad kurvid tuleb kässariga läbida, kuid see on okei.
Mida rohkem sõita, seda rohkem harjub selle kahtlase juhitavusega ära. Võimalikult vähe on vaja pulti näppida, eriti kui auto drifti animatisoonis on.
See ongi selline fingers crossed mäng, et kas juhib mind õigesse kohta või mitte, ise ei saa seda mõjutada, et miskit paremini välja tuleks.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.03.2016 20:11:32 vasta tsitaadiga

mul on teine masin grip sõitudeks ja see on õige pisut drifti poole seadistatud


ainsad sõidud, mis ikka jubedalt kettasse on ajanud, on need best lap time trialid eddie's challenges seerias icon_lol.gif icon_mad.gif
peab ikka jubedalt joppama, et AI paremat aega ei sõidaks

viimane 15s sõit pidi ka keeruline olema, kuid selle tegin esimese katsega ära ja pika edumaaga - ju siis joppas

nüüd vaja veel 24 erineva auto vastu spontaanne võistlus teha, hooniganiga mental unblock achievement ja siis level 70 saada icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 26.03.2016 11:38:19 vasta tsitaadiga

Minu varasemad kommentaarid on suhteliselt emotsiooni pealt kirjutatud esmamuljed, mistõttu on võibolla mõnel lugejal huvitav lugeda mõttekäiku, mis selle esimese 10h jooksul tekib.
Mul on pisut üle 2 tunni jäänud seda trial kontot ning ma praegu juba arvaks, et juhitavus on lihtsalt kõige raskem juhitavus, mis automängudes eales tehtud. rFactor, GTR2, live for speed on all assists off palju lihtsamad kui see need for speed.
Ma kindlasti jagan 10h järel mingisuguse kokkuvõtva muljetemulli ning arvan, et jätkaksin mängimist kui mängu kuidagi alla 30€ kätte saab. Üle 25€ ma ei soovita mängu eest välja käia.
Seal on algusmenüüs mingi "crew" lahter ka, kas tähendab, et saame siin kaasfoorumlastega oma meeskonna teha?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 26.03.2016 12:55:04 vasta tsitaadiga

Oi bljaa, ma nii kettas. Mida edasi seda hullemaks läheb. 900hp Toyota Supra ei saa Magnuse vanale Porschele lihtsalt järgi. 800hp BRZ sama moodi. Auto lohiseb nagu laev või driftib nagu segane, 50km/h kurve võttes püsib teel, muidu drift või sein valikus. Igast eri seadeid proovinud ja sõida kuidas tahad, lihtsalt ei lähe järgi auto, kui isegi jõuad järgi siis hakkab lampi pilduma pill, sest arvab et võiks driftida sirge peal ja oled seinas. icon_sad.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.