Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 140, 141, 142  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.03.2016 11:34:01 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Vondur, ka sa peale lällamise oskad reaalseid rakendusi ka näiteks tuua, mida pc mängurist konsoolimänguri ekvivalent peale mängude ja filmide tarbimise sellega kasutaks? see et pc on parem graafika ja kiiirem fps ei päde antud juhul mitte kuidagi.

su jutt hetkel on nagu keskmisel konservatiivil või liberaalil... "see on paha sest see on paha, kuna minu jutt on õige"
Ooota... sina ju väidad et kõik on ühtemoodi paha! icon_biggrin.gif Sul on ikka kõik totaalselt sassis, ise lällad ja siis hakkad virisema kui keegi sinu lällamist analüüsima hakkab... icon_biggrin.gif
Nisiis, PS ja PC on oma VR valikute ja võimekuse poolest täiesti erinevad maailmad!
Kordan veel kolmandat korda? Okei.
PS ja PC on oma VR valikute ja võimekuse poolest täiesti erinevad maailmad!
Nüüd olen sulle juba kolm korda seda selgitanud, tee järeldused ise ja kui sa ikka veel aru ei saanud, siis sorry, see on juba sinu probleem.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2016 11:35:25 vasta tsitaadiga

renx09, seda pidi, et ma hetkel ei tea, et see on konsoolidel olemas. Aga vb on.
Ei tea kas drooni app ka tuleb? Saad lennata ja ringi vaadata... hmm.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 16.03.2016 11:37:19 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
Vondur, ka sa peale lällamise oskad reaalseid rakendusi ka näiteks tuua, mida pc mängurist konsoolimänguri ekvivalent peale mängude ja filmide tarbimise sellega kasutaks? see et pc on parem graafika ja kiiirem fps ei päde antud juhul mitte kuidagi.

su jutt hetkel on nagu keskmisel konservatiivil või liberaalil... "see on paha sest see on paha, kuna minu jutt on õige"
Ooota... sina ju väidad et kõik on ühtemoodi paha! icon_biggrin.gif Sul on ikka kõik totaalselt sassis, ise lällad ja siis hakkad virisema kui keegi sinu lällamist analüüsima hakkab... icon_biggrin.gif
Nisiis, PS ja PC on oma VR valikute ja võimekuse poolest täiesti erinevad maailmad!
Kordan veel kolmandat korda? Okei.
PS ja PC on oma VR valikute ja võimekuse poolest täiesti erinevad maailmad!
Nüüd olen sulle juba kolm korda seda selgitanud, tee järeldused ise ja kui sa ikka veel aru ei saanud, siis sorry, see on juba sinu probleem.


Kule lällar, su käest küsiti, et mida teeb selle VR setiga keskmine kasutaja. Või kohe peale OR ostmist saab sinust ja scartist miski ulme 3d disainer?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.03.2016 11:45:35 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Rifti ja PC-ga on võimalik üht-teist asjalikku teha,
näiteks
Vondur kirjutas:
PS ja PC on oma VR valikute ja võimekuse poolest täiesti erinevad maailmad!
sest
Vondur kirjutas:


Vondur kirjutas:
aga mida sa PSVR-i, Move, PS kaamera ja pleisteiššöni endaga pihta hakkad? Paned riiulile ja vahid kogu seda kupatust kui väga igav hakkab? Või palvetad selle koluhunniku poole?
= "konsooli vr on rämps, sest konsooli vr on rämps sest mina arvan nii ja teised on lollid kes ei mõtle samamoodi nagu mina."

ma arvan, et sul ei ole oma seisukohale pädevat argumenti ja lällad niisama lällamise pärast.


viimati muutis NATAS999 16.03.2016 11:46:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.03.2016 11:46:29 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib, kuidas üks seltskond on konkreetselt vaimupime ja ei saa aru, mis võimalusi pakub VR icon_neutral.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.03.2016 11:46:29 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
renx09, seda pidi, et ma hetkel ei tea, et see on konsoolidel olemas. Aga vb on.
Ei tea kas drooni app ka tuleb? Saad lennata ja ringi vaadata... hmm.
No naed... Sina oskad ise võimalusi näha, mõni mees aga nõuab siin kandikul lahendusi, oma kujutlusvõimet ta kasutada ei suuda või ei viitsi... Nii ongi, VR on tulevikuteema, kõik uus saab alguse PC peal. Konsoolid löntsivad alati paar aastat maas. Nii et PC ja VR on hetkel tandem millel VR tehnoloogiat ja rakendusi suuremate masside jaoks arendada... VR konsoolidel... lähima viie aasta jooksul ainult mängud ja filmid, väga väike valik ja seda kah võib-olla.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.03.2016 11:48:43 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Mulle meeldib, kuidas üks seltskond on konkreetselt vaimupime ja ei saa aru, mis võimalusi pakub VR icon_neutral.gif
mulle meeldib, kuidas kirglikult räägitakse piiritutest võimalustest ja erinevatest maailmadest ilma ühtki näidet toomata.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 16.03.2016 11:52:32 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Aeron kirjutas:
renx09, seda pidi, et ma hetkel ei tea, et see on konsoolidel olemas. Aga vb on.
Ei tea kas drooni app ka tuleb? Saad lennata ja ringi vaadata... hmm.
No naed... Sina oskad ise võimalusi näha, mõni mees aga nõuab siin kandikul lahendusi, oma kujutlusvõimet ta kasutada ei suuda või ei viitsi... Nii ongi, VR on tulevikuteema, kõik uus saab alguse PC peal. Konsoolid löntsivad alati paar aastat maas. Nii et PC ja VR on hetkel tandem millel VR tehnoloogiat ja rakendusi suuremate masside jaoks arendada... VR konsoolidel... lähima viie aasta jooksul ainult mängud ja filmid, väga väike valik ja seda kah võib-olla.

Sult küsiti konkreetsed küsimused! Vastu tuleb järjekindlalt mingi seosetu jutt. Äkki peaks Vondurile lõuapooliku staatust kaaluma?
P.S On päris kindel, et (aju)kirurgias ei hakata ühtegi laiatarbe VRi kasutama.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.03.2016 12:01:52 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Scart kirjutas:
Mulle meeldib, kuidas üks seltskond on konkreetselt vaimupime ja ei saa aru, mis võimalusi pakub VR icon_neutral.gif
mulle meeldib, kuidas kirglikult räägitakse piiritutest võimalustest ja erinevatest maailmadest ilma ühtki näidet toomata.


Äkki lähed külastad korra VRi teemat näiteks Videokaardifoorumis? Sa oled konkreetselt sama abitu äpu kui mu õe ühe-aastane laps. Virtuaalturism is the next big thing, kahju et sellest aru ei saa.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.03.2016 12:10:53 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Vondur kirjutas:
Aeron kirjutas:
renx09, seda pidi, et ma hetkel ei tea, et see on konsoolidel olemas. Aga vb on.
Ei tea kas drooni app ka tuleb? Saad lennata ja ringi vaadata... hmm.
No naed... Sina oskad ise võimalusi näha, mõni mees aga nõuab siin kandikul lahendusi, oma kujutlusvõimet ta kasutada ei suuda või ei viitsi... Nii ongi, VR on tulevikuteema, kõik uus saab alguse PC peal. Konsoolid löntsivad alati paar aastat maas. Nii et PC ja VR on hetkel tandem millel VR tehnoloogiat ja rakendusi suuremate masside jaoks arendada... VR konsoolidel... lähima viie aasta jooksul ainult mängud ja filmid, väga väike valik ja seda kah võib-olla.

Sult küsiti konkreetsed küsimused! Vastu tuleb järjekindlalt mingi seosetu jutt. Äkki peaks Vondurile lõuapooliku staatust kaaluma?
P.S On päris kindel, et (aju)kirurgias ei hakata ühtegi laiatarbe VRi kasutama.
Veel üks natase kloon... Seleta lahti, miks ei suuda see "keegi" ise uurida, milleks on VR tehnoloogia võimeline juba täna? Miks ma pean nämmutama talle seda, mida ta ise peaks suutma leida? Mina väidan, et järgmised 5 aastat on VR konsoolide peal sama "meh" asi mis "ülivinge" SHARE nupp PS puldil... PC on aga platvorm, mis annab VR tehnoloogiale võimaluse areneda sinna, kuhu veel keegi isegi mõelda ei oska. Miks minu väide just konsoolipoistes sellist paanikat tekitab, mine võta kinni... icon_biggrin.gif NATASele andsin võimaluse aru saada ja ise edasi mõelda, ma tean, see on lootusetu ettevõtmine, aga proovida ju võinb.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.03.2016 12:15:22 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
Scart kirjutas:
Mulle meeldib, kuidas üks seltskond on konkreetselt vaimupime ja ei saa aru, mis võimalusi pakub VR icon_neutral.gif
mulle meeldib, kuidas kirglikult räägitakse piiritutest võimalustest ja erinevatest maailmadest ilma ühtki näidet toomata.


Äkki lähed külastad korra VRi teemat näiteks Videokaardifoorumis? Sa oled konkreetselt sama abitu äpu kui mu õe ühe-aastane laps. Virtuaalturism is the next big thing, kahju et sellest aru ei saa.
kas sa pead silma oculus rift ja teised virtual reality headsetid teema? ainsad rakendused mis seal välja pakutud, on rehabilitatsioon, stressi leevendus ja 3d disainimine. ma ei näe, kuidas need keskmise mänguri ja kodukasutaja jaoks relevantsed rakendused on. üks on meditsiin ja teine sisutootmine, mis olenemata pildi kuvamissüsteemist eeldavad nii või teisiti pc'd ja spetsiifilist tarkvara.

Vondur, kui sa midagi nii kindlat väidad, siis olgu ka toodud reaalsed näited tõestamaks, miks on nii nagu sina arvad ja mitte teisiti. tühipaljas "otsi ise, nett on täis, sa oled loll" on pigem scarti paradoks.

mängurina ma ei näe konsooli ja pc vr muud vahet, kui graafika, resolutsiooni ja fps erinevus sõltuvalt pc'st, mis on juba ilma vr'tagi.


viimati muutis NATAS999 16.03.2016 12:24:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.03.2016 12:21:25 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
Ma lihtsalt pean veel korra naerma - virtuaalturism icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Kes see kuradi moron hakkab seda kasutama? icon_biggrin.gif Sama hästi võib pilte või reisisaateid vahtida
Sa vastasid just ise oma küsimusele... just nimelt, virtuaalsed pildid, virtuaalsed reisisaated... nüüd mõtle ise edasi... icon_biggrin.gif Ilmselgelt ei tea ei sina ega natas, mis asi see VR tegelikult on ja kuidas teda süüakse... icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 16.03.2016 12:23:00 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
aivo80 kirjutas:
Ma lihtsalt pean veel korra naerma - virtuaalturism icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Kes see kuradi moron hakkab seda kasutama? icon_biggrin.gif Sama hästi võib pilte või reisisaateid vahtida
Sa vastasid just ise oma küsimusele... just nimelt, virtuaalsed pildid, virtuaalsed reisisaated... nüüd mõtle ise edasi... icon_biggrin.gif Ilmselgelt ei tea ei sina ega natas, mis asi see VR tegelikult on ja kuidas teda süüakse... icon_sad.gif


See mõte iseenesest on juba idiootsus. Mis kuradi elamuse ma nendest piltidest ja videotest saan? Muidugi scarti sugused, kes pole eluadeski ema keldrist välja saanud, ehk tõesti naudivad seda. Normaalne inimene läheb ja käib ise need kohad läbi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2016 12:25:54 vasta tsitaadiga

aivo80, ära nõme nüüd ka ole. Enamik USA elanikke pole oma elu jooksul kodu osariigist välja saanud. VR aitab näha maailma natuke tõetruumalt, kui teleka ekraanilt.
Enamikul inimestel pole ka vahendeid, et igal pool ära käia, kindlasti isegi tahaks paari kohta vaadata, kuhu vb minna ei huvitagi nii väga...
Teine asi on kiirus, kõrgus ja sügavus, mille nautimiseks on vaja vahendeid, julgust jne, mida paljudel ei ole, aga mida VR saab paremini kogeda.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 16.03.2016 12:26:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.03.2016 12:26:39 vasta tsitaadiga

virtuaal turism ja 3D pildid ei eelda just kuigi võimast rauda tänapäeva mõistes. tehniliselt saab sellega suurepäraselt hakkama ka keskmine nutitelefoni google cardboardi combo, rääkimata konsoolidest. iseasi muidugi kas ja kui palju selliseid asju tootma hakatakse.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.03.2016 12:51:36 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
Scart kirjutas:
aivo80 kirjutas:
See mõte iseenesest on juba idiootsus. Mis kuradi elamuse ma nendest piltidest ja videotest saan? Muidugi scarti sugused, kes pole eluadeski ema keldrist välja saanud, ehk tõesti naudivad seda. Normaalne inimene läheb ja käib ise need kohad läbi.


The stupid, it hurts. Sa oled tõesti nii vaimupime, et ei näe asja potentsiaali?


Jah scart, ma olen piisavalt vaimupime, et eelistan ise reaalselt need kohad läbi käia, mis mind huvitavad. Samas sina võid teha virtuaaltuuri Vonduri aanusesse.
Huvitav, miks nendel konsoolipoistel alati see aanus nii oluline koht on? icon_biggrin.gif Aga loll oled sa küll... tõesti, ma ei tee nalja, ainult täielik idioot suudab sellist möga genereerida... Võib- olla ei lasta hoopis sind keldrist välja teiste tagumikke lähemalt uurima? Miks sa muidu nii ärevil ja närviline oled... icon_biggrin.gif Konsool ongi vist sinu ainuke aken maailma... See seletaks ka sinu piiratust...
P.S.
Huvitav, kus on nüüd see "moraalijünger" sukelduja? Kui konsoolionajast saatusekaaslane lauslollusi kirjutab, siis on sukeduja vait... : icon_biggrin.gif


viimati muutis Vondur 16.03.2016 12:54:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 16.03.2016 12:52:46 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Sony teatas lõpuks oma PSVRi hinna ja detailid. 400 euri toote eest, millele ostad juurde Move'i ja kaamera ning konsooli. Lol.


See käib teistpidi.
PS VR'i ostavad need kellel on juba PS4. Move ei ole kohustuslik, saab ka DS4'ga hakkama mis on kõigil PS4 omanikel juba olemas.

Ehk siis, 40m+ potentsiaalset ostjat juba launchil.

RIP Oculus
RIP HTC Vive
RIP Samsung VR
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 16.03.2016 13:24:10 vasta tsitaadiga

iDemon, 1080p kahe silma jaoks.
oculuse/vive 970/390 ja üles nõue ei ole tühja koha pealt, 90+fps (kusjuures garanteeritud fps on vr puhul oluline) vajab päris korralikult ressurssi.
ps4 gpu on hetkel hädas saavutamaks 30 fps 1080p resol.

jah, kindlasti tuleb huvitavat contenti aga nende lahenduste vahel on tohutu klassivahe.
hinna osas - head trackingu jaoks on eraldi kaamerat vaja.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005




sõnum 16.03.2016 13:39:59 vasta tsitaadiga

ei taha teie idüllilist vaidlust segada, kuid aivo80 sa ei vaata kaugemale kui enda huvid - tahaks näha kuidas sa käid ära sellistes kohas nagu Mariaani süvik - see võiks olla vägagi ilemline vaade läbi 3d - ja siin kohal ei oma mitte mingit tähtsust kas see 3d on ühilduv PC, konsool, telefon või lausa televiisoriga. misiganes programmi portimine üheld asjalt teisele ei ole raketiteadus.

Mariaani süvik oli ainult 1 näide võimatust kohast, kuhu sa saad minna läbi virtuaal reaalsuse, nüüd kasutage oma kujutlus võimet ja te näete millist potentsiaali see tegelikult omab. ok, sina ei ole huvitatud Mariaani süvikus ringi seiklemisest, kuid 1miljard inimist on, kuid neil ei ole 1 miljonit dollarit võtta et sinna minna, kuid 10 dollarit leiavad, et see tuur teha virtuaalselt. sama võib öelda kosmose kohta. natuke laiemat silmaringi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.03.2016 13:49:22 vasta tsitaadiga

ece3n kirjutas:
ei taha teie idüllilist vaidlust segada, kuid aivo80 sa ei vaata kaugemale kui enda huvid - tahaks näha kuidas sa käid ära sellistes kohas nagu Mariaani süvik - see võiks olla vägagi ilemline vaade läbi 3d - ja siin kohal ei oma mitte mingit tähtsust kas see 3d on ühilduv PC, konsool, telefon või lausa televiisoriga. misiganes programmi portimine üheld asjalt teisele ei ole raketiteadus.

Mariaani süvik oli ainult 1 näide võimatust kohast, kuhu sa saad minna läbi virtuaal reaalsuse, nüüd kasutage oma kujutlus võimet ja te näete millist potentsiaali see tegelikult omab. ok, sina ei ole huvitatud Mariaani süvikus ringi seiklemisest, kuid 1miljard inimist on, kuid neil ei ole 1 miljonit dollarit võtta et sinna minna, kuid 10 dollarit leiavad, et see tuur teha virtuaalselt. sama võib öelda kosmose kohta. natuke laiemat silmaringi.


Mõttetu üritus. Kui härra ei saa aru, mida pakuks tõeliste ultraHD piltide pealt kokku ehitatud 3D maailmas ringi kõndimine ja kättesaamatute asukohtade sellisel viisil külastamine (me räägime detailsusest, mis oleks põhimõtteliselt võrdeline su enda silmapaari koha peal olekuga) siis pole lihtsalt midagi teha. Then again, ma ei saa ka aru miks härra meelest keegi siit keldris elab, but that's just me I guess.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.03.2016 13:51:23 vasta tsitaadiga

ece3n, ring ringiks, siin oli juttu just sellest, et pc peal on mänguritele niipalju rohkem võimalusi ja teine maailm, kui psvr, too sügavik, nagu isegi juba mainisid saab teha ka konsoolidel, arvutitel ja telefonidel.

mis mind pigem segab, on see, et üks vr tootja väga üritab oma platformi luua a'la origin, kui tahad uut mass effekti tee origin, tahad uut witcherit, tee gog, tahad uut tomb raiderit, tee uplay, tahad gta6, tee social club, tahad mingit kosmosesimu, tee oculuse konto... lõpuks on sul arvutis kontosi/kliente rohkem, kui mänge kokku.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 16.03.2016 14:06:52 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Vondur kirjutas:
Aeron kirjutas:
renx09, seda pidi, et ma hetkel ei tea, et see on konsoolidel olemas. Aga vb on.
Ei tea kas drooni app ka tuleb? Saad lennata ja ringi vaadata... hmm.
No naed... Sina oskad ise võimalusi näha, mõni mees aga nõuab siin kandikul lahendusi, oma kujutlusvõimet ta kasutada ei suuda või ei viitsi... Nii ongi, VR on tulevikuteema, kõik uus saab alguse PC peal. Konsoolid löntsivad alati paar aastat maas. Nii et PC ja VR on hetkel tandem millel VR tehnoloogiat ja rakendusi suuremate masside jaoks arendada... VR konsoolidel... lähima viie aasta jooksul ainult mängud ja filmid, väga väike valik ja seda kah võib-olla.

Sult küsiti konkreetsed küsimused! Vastu tuleb järjekindlalt mingi seosetu jutt. Äkki peaks Vondurile lõuapooliku staatust kaaluma?
P.S On päris kindel, et (aju)kirurgias ei hakata ühtegi laiatarbe VRi kasutama.
Veel üks natase kloon... Seleta lahti, miks ei suuda see "keegi" ise uurida, milleks on VR tehnoloogia võimeline juba täna? Miks ma pean nämmutama talle seda, mida ta ise peaks suutma leida? Mina väidan, et järgmised 5 aastat on VR konsoolide peal sama "meh" asi mis "ülivinge" SHARE nupp PS puldil... PC on aga platvorm, mis annab VR tehnoloogiale võimaluse areneda sinna, kuhu veel keegi isegi mõelda ei oska. Miks minu väide just konsoolipoistes sellist paanikat tekitab, mine võta kinni... icon_biggrin.gif NATASele andsin võimaluse aru saada ja ise edasi mõelda, ma tean, see on lootusetu ettevõtmine, aga proovida ju võinb.

See, et PC-l on VR rakendusi jalaga segada on sinu väide. Järelikult on sinul tõendamise kohustus. Järjekindel mage ülbamine, et otsi ise, on lapsik. Interneti aegade algusest tulev kogemus ütleb, et see, kes teisi ise vastuseid otsima saadab, ei suuda neid tegelikult ise leida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.03.2016 14:21:21 vasta tsitaadiga

Eks ma joon kohvi, nutuvõru ümber suu, Soho Squarel edasi ja ohkan raskelt. Ikkagi selline diagnoos.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.03.2016 15:03:03 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
renx09, seda pidi, et ma hetkel ei tea, et see on konsoolidel olemas. Aga vb on.
Ei tea kas drooni app ka tuleb? Saad lennata ja ringi vaadata... hmm.


Lugesin kuskilt et juba miskid võistlused vist käivad troonidega ja VR kasutades.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 16.03.2016 15:13:33 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Aeron kirjutas:
renx09, seda pidi, et ma hetkel ei tea, et see on konsoolidel olemas. Aga vb on.
Ei tea kas drooni app ka tuleb? Saad lennata ja ringi vaadata... hmm.


Lugesin kuskilt et juba miskid võistlused vist käivad troonidega ja VR kasutades.

Nemad kasutavad otse video streamimist prillidele, PC-d ei kasutata üldse.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 140, 141, 142  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.