Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry: Primal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 10:25:09 vasta tsitaadiga

Nujah tegelikult on võetud FC3 ja FC4 jahtimise element ja tehtud selle ümber kogu mäng kaotades ära kõik ümbritseva stoori jne. Ma ei välista, et on inimesi kellele see element eelmistes mängudes kõige rohkem meeldiski ja neile FCP kindlasti istub. Enamus inimestele on see paraku paras grindfest mis muutub väga igavaks väga kiiresti.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.03.2016 10:37:15 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ubisofti mängude bingo release'i nädalal "ülevaadete" põhjal:

Ubicrap
Tornide otsa ronimine
Ubicrap
10 FPSi TitanX SLI's
Ubicrap
Ainult filler-kvestid
Ubicrap

Jne. icon_rolleyes.gif


Nagu rusikas silmaauku. Huvitaval kombel inimesed mängivad, naudivad ja nii mõnigi kutsub seda senise generatsiooni üheks parimaks väljalaskeks. Aga eks HV eksperdid ja resident-vingujad teavad paremini kui inimesed, kellel mäng actually olemas. Never change, gusy.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusjev
HV vaatleja
kusjev

liitunud: 22.10.2014




sõnum 10.03.2016 10:42:51 vasta tsitaadiga

angel, mine ela end delfis välja. Mina ei kuku lahmima ennem, kui pole ise järgi proovinud.
Miks ei ole Doom ja CS võrreldavad. Loll jutt. Selliseid shootereid on terve turg täis. Kui lähtuda sellest, et Primal on eelnevate seeriatega sarnane ja tüütu, mispärast siis masstapmised nii lahedad on ja iga väiksem muudatus (Doomi seeriad) nii lahedad? btw, eks nad kõik ole laste mängud
Ausalt öeldes, mind ei huvitagi su vastus. Ei taha vaidlema hakata. Lihtsalt suht kopa viskab ette, kui mögisetakse, usutakse striimereid nagu pühasid lehmasid 101%, ja ilmselt ka sellepärast, et postitustest Guruks saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 11:34:01 vasta tsitaadiga

Ubisofti viimaste aastate open-world mängud on kõik ühe vitsaga löödud. Ei ole vahet, mis skin sellel mängul on, kas Assassin's Creed, Far Cry või Watch Dogs. Ma ei pea uut Far Cry'd ise mängima aru saamaks, et tegemist ei ole mitte millegi uuega (kuidas see jänese ja kakahunniku anekdoot oligi) - see sama vana Ubisofti valem (peab ikka päris loll või pime fanboy olema, et seda mitte näha). IGAVAD on need mängud. Üldjuhul on neil mängu/story algidee päris hea, samuti tegevuskeskkond ning õhustik, aga siis kogu see eelnev nullitakse kõige muuga ära ning lisaks visatakse sinna otsa nüri gameplay. Oleks nagu aeg midagi uut teha ja edasi areneda. Kui oled ühes või kahes mängus selle nö Ubi-valemi läbi teinud, siis ei ole tahtmist kolmandat korda jälle otsast alustada... no ei ole. Tuli ju Watch Dogs väga suure kära ja haibiga, aga täna ei mäleta seda mängu enam keegi (endalgi võttis selle poolsunniviisiline läbi mängimine aasta, et äkki läheb lõpu poole paremaks; DLC seisab senini tühja). Ubisofti maine on praegu põhjusega selline nagu see on.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.03.2016 11:40:31 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
Ma ei pea uut Far Cry'd ise mängima aru saamaks, et tegemist ei ole mitte millegi uuega (kuidas see jänese ja kakahunniku anekdoot oligi) - see sama vana Ubisofti valem (peab ikka päris loll või pime fanboy olema, et seda mitte näha)


Ega jah. Täiesti teistsugust gameplayd, täiesti teistsugust mehhaanikat ja osaliselt lausa survival horrorit endas sisaldav Primal on täpselt sama nagu kõik muud Far Cry'd. Kurb on lugeda lihtsalt, millised arvamusliidrid meil HVsse tekkinud on. Ubisofti oli popp ja noortepärane ja nii vihase-tõnulik vihata aastal 2014. Nüüdseks on aga number jõudnud arvuni 2016.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 11:46:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:


Ega jah. Täiesti teistsugust gameplayd, täiesti teistsugust mehhaanikat ja osaliselt lausa survival horrorit endas sisaldav Primal on täpselt sama nagu kõik muud Far Cry'd. Kurb on lugeda lihtsalt, millised arvamusliidrid meil HVsse tekkinud on. Ubisofti oli popp ja noortepärane ja nii vihase-tõnulik vihata aastal 2014. Nüüdseks on aga number jõudnud arvuni 2016.


Look who's talking! icon_lol.gif

Äkki tooksid välja need "täiesti teistsugused mehaanikad" ja "survival horrori" aspektid, härra mittearvamusliider.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.03.2016 12:03:37 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:

Äkki tooksid välja need "täiesti teistsugused mehaanikad" ja "survival horrori" aspektid, härra mittearvamusliider.


1) Loomad, kes su reaalselt maha löövad paari sekundiga(karu, põder, mõõkhambuline tiiger) ning grupirünnaku alla jäädes (hundid, dhonid) oled öösiti SOA.
2) Vajadus alati korjata üles oma viskerelvad, sest teps mitte igal pool pole korjatavaid ressursse millest uusi teha. Selle tõttu on reaalselt ranged relvad mõnes olukorras otsa saanud.
3) Igaõhtune valik - kas jääda laagrisse või minna öösel jahile. Öösel välja minnes on otsa saamise võimalus ikka päris suur aga selle eest ka potentsiaalsed võidud suured.
4) Ei, sa ei roni mitte ühtegi torni otsa. Sinu enda view range + peti view range avab kaardi ning suured lõkked on fast travel locationid.
5) Oma küla ehitamine on väga fun ja külas chillides näed tohutus koguses tegevust. Külaelanikud on animeeritud, elavad oma elu ja tegutsevad ning neid nälgides näeb täpselt kui palju on Ubisoft asjasse effortit sisse pannud.

Aga eks alati saab karjuda katuselt, et "UBICRAP, lol!"
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 12:32:38 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:


1) Loomad, kes su reaalselt maha löövad paari sekundiga(karu, põder, mõõkhambuline tiiger) ning grupirünnaku alla jäädes (hundid, dhonid) oled öösiti SOA.
2) Vajadus alati korjata üles oma viskerelvad, sest teps mitte igal pool pole korjatavaid ressursse millest uusi teha. Selle tõttu on reaalselt ranged relvad mõnes olukorras otsa saanud.
3) Igaõhtune valik - kas jääda laagrisse või minna öösel jahile. Öösel välja minnes on otsa saamise võimalus ikka päris suur aga selle eest ka potentsiaalsed võidud suured.
4) Ei, sa ei roni mitte ühtegi torni otsa. Sinu enda view range + peti view range avab kaardi ning suured lõkked on fast travel locationid.
5) Oma küla ehitamine on väga fun ja külas chillides näed tohutus koguses tegevust. Külaelanikud on animeeritud, elavad oma elu ja tegutsevad ning neid nälgides näeb täpselt kui palju on Ubisoft asjasse effortit sisse pannud.

Aga eks alati saab karjuda katuselt, et "UBICRAP, lol!"


1] kas see pole mitte juba Far Cry kolmest alates nii (välja arvatud öö osa)?
2] kuidas see erineb tüüpilisest kuulide korjamisest või näiteks vibunoolte (viskenugade vms) ülesse korjamisest (teatud relvadele on moona saadavus väga piiratud)?
3] see on uus (aga seda poleks vist varasemates mängudes ka väga saanud rakendada, kuna olustik vähe teine)
4] radio tower on radio tower - ei ole vahet, kas ronid vaenlastega piiratud kirikutorni/raadioantenni otsa, majakatusele telefoniga häkkima või paned hea nähtavusega kohas lõkke põlema, mis avab ümbruskaudse ala
5] esimese asjana tuli seda lugedes Ubi mängudest Assasin's Creed 3 silme ette (ja seda ma ka mainisin, et õhkkond on alati Ubi mängudes hea olnud), kus sai oma alasid "putitada"

Ehk siis ainult kolmas punkt on midagi natuke värskemat (kui vaadata ainult Ubi mänge), aga see mind küll seda mängu ostma ei pane. Ei ole edasiminekut.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.03.2016 12:37:06 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:

Ehk siis ainult kolmas punkt on midagi natuke värskemat (kui vaadata ainult Ubi mänge), aga see mind küll seda mängu ostma ei pane. Ei ole edasiminekut.


AFAIK pole ei mina ega keegi teine öelnud, et sa peaks selle ostma. Kui huvi puudub või erilist emotsiooni ei tekita, siis jäta vahele ja kõik, no harm done.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 10.03.2016 12:48:20 vasta tsitaadiga

Ma ei ole kunagi vingumist toetanud, aga siinkohal nõustun Angeliga. 30-40 euri välja käia, et see omal nahal ära testida, ei aitäh. Ma siiralt lootsin et peale neljandat osa, mis tõesti oli täielikult kolmas uue skiniga, tullakse millegi uuega välja, aga kahjuks ei. Aga et mitte pladisema jäädagi, siis ma toon ühe hea näite ka openworld fps-ist: STALKER.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 12:48:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
parasitego kirjutas:

Äkki tooksid välja need "täiesti teistsugused mehaanikad" ja "survival horrori" aspektid, härra mittearvamusliider.


1) Loomad, kes su reaalselt maha löövad paari sekundiga(karu, põder, mõõkhambuline tiiger) ning grupirünnaku alla jäädes (hundid, dhonid) oled öösiti SOA.
2) Vajadus alati korjata üles oma viskerelvad, sest teps mitte igal pool pole korjatavaid ressursse millest uusi teha. Selle tõttu on reaalselt ranged relvad mõnes olukorras otsa saanud.
3) Igaõhtune valik - kas jääda laagrisse või minna öösel jahile. Öösel välja minnes on otsa saamise võimalus ikka päris suur aga selle eest ka potentsiaalsed võidud suured.
4) Ei, sa ei roni mitte ühtegi torni otsa. Sinu enda view range + peti view range avab kaardi ning suured lõkked on fast travel locationid.
5) Oma küla ehitamine on väga fun ja külas chillides näed tohutus koguses tegevust. Külaelanikud on animeeritud, elavad oma elu ja tegutsevad ning neid nälgides näeb täpselt kui palju on Ubisoft asjasse effortit sisse pannud.

Aga eks alati saab karjuda katuselt, et "UBICRAP, lol!"

1) See kõik oli ka eelnevates mängudes selle vahega, et sai veidi armorit peale panna ja ennast üles leveldada, et kauem vastu pidada. Pole uus asi.
2) See oli sama eelnevates FC mängudes kui kasutada craftitud nooli. Pole uus asi.
3) See valik oli öö-päeva tsükliga ka eelmistes. Öösel juba puhtalt kehva nähtavuse pärast on otlikum rääkimata öösel jahtimisest FC mängus. Pole uus asi.
4) camp=lõke. Sama mehhaanika nagu eelmistes, et killid campis kõik ära ja siis on see sinu oma ja saad sinna fasttravel teha. Pole uus asi.
5) Väga fun? sorry aga mingit sügavust selles küla ehitamises küll pole. Saad muuta puuhalgude kogust lõkkes? jep sounds like fun to me...NOT.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.03.2016 12:53:58 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

1) See kõik oli ka eelnevates mängudes selle vahega, et sai veidi armorit peale panna ja ennast üles leveldada, et kauem vastu pidada. Pole uus asi.
2) See oli sama eelnevates FC mängudes kui kasutada craftitud nooli. Pole uus asi.
3) See valik oli öö-päeva tsükliga ka eelmistes. Öösel juba puhtalt kehva nähtavuse pärast on otlikum rääkimata öösel jahtimisest FC mängus. Pole uus asi.
4) camp=lõke. Sama mehhaanika nagu eelmistes, et killid campis kõik ära ja siis on see sinu oma ja saad sinna fasttravel teha. Pole uus asi.
5) Väga fun? sorry aga mingit sügavust selles küla ehitamises küll pole. Saad muuta puuhalgude kogust lõkkes? jep sounds like fun to me...NOT.


Me saime aru, et sulle ei meeldi. Fine. Milleks on sul vaja siin teemas halamas käima nonstop selle üle?

Hinna üle vingumine on muidugi hilarious. Nii kui keerati piramine PCl konkreetselt kinni, on kohe teemaks "proovimise" kõrge hind icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 10.03.2016 13:06:27 vasta tsitaadiga

Mulle tundub et härra Scart mitte ei hinda mängu väärtust äärmiselt kõrgeks, vaid tahab lihtsalt ''mingi'' seltskonna vastu oponeerida või vastanduda. Kui hinna kommentaar käis minu pihta, siis tasub küll eelarvamused endale hoida, ma ei ole ca 5a. ühtegi piramängu tarbinud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 13:59:00 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Me saime aru, et sulle ei meeldi. Fine. Milleks on sul vaja siin teemas halamas käima nonstop selle üle?

Ma ei hala. Ma tõin konkreetsed vastused sinu punktidele välja. Halamine oleks siis, kui ma oleks kirjutanud, et mul on õigus ja see mäng suxx balls icon_lol.gif
devilman kirjutas:
vaid tahab lihtsalt ''mingi'' seltskonna vastu oponeerida või vastanduda.

ot:
Mul on jäänud sama mulje. Vastanduda ennast enamuse arvamusele ja siis teha nad maha näidates ennast targemana ja enamust lolli massina kes ei oska väärt toodet hinnata. Filmiteemas käib kuust kuuse sama trall ja ma olen sellest ammu väsinud. Oleks siis veel, et scart oleks nagu tahanteada keda enamus nüüdseks juba lihtsalt ignoreerivad, aga scarti postitused on üles ehitatud just selleks, et tekitada vaidlust (kus tema oma eksimusi kunagi ei tunnista btw) ja see põhjustab tsitaate ja arutelu mis kokkuvõttes ristustab teemat, seega tema postide ignoreerimise listi panek samuti ei aita.

Seda väidet kinnitab ka see, et kuigi HV on tema jutu järgi pidevalt alla käinud tagurlik matslik kommuun kus kõike piratakse ja keegi ei oska väärt tooteid hinnata - siis miks tuleb ta pidevalt tagasi postitama jälle midagi vaenu õhutavat? Eks ikka selle tõttu, et näidata ennast targemana kui loll mass (mida ta oma idoliseeritud välismaa foorumites teha ei saaks, kuna seal palju suurem hulk kasutajaid) aga siin on lihtsam silma paista ja teisi trollida. Muidugi ükski troll ei tunnistaks kunagi midagi sellist ja aiman juba scarti vastust kas vaikusena või siis stiilis "liiga hea fantaasia sul tomorrow".
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.03.2016 14:32:09 vasta tsitaadiga

Tegelikult mulle lihtsalt see mäng meeldib (erinevalt osadest kolm ja neli, mis minu arvates olid kõige ehtsamad Ubisofti tooted selle negatiivses mõttes) ning sellest threadist läbi kumav grupiviisiline confirmation bias on lihtsalt tüütu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.03.2016 15:10:24 vasta tsitaadiga

Asi on lihtne: igaüks oma kuuri kiidab.
See, kes on oma raskeid/kergeid töötunde mängu alla matnud, kiidabki mängu. Võibolla on see "stockholmi ostjate" sündroom või inimene, kes reaalselt mängu mängib, tõepoolest naudib seda. Mõlemad olukorrad on okeid. Kuskil pole keelatud inimesel oma subjektiivset arvamust avaldada. Redditi ja youtube arvamusliidrid teevad ju täpselt seda sama. Primal ei huvita ja jätan vahele. Näitena saan öelda, et ükskõik kui ebareaalne ja halb saab uus nfs olema, olen senise nähtu põhjal kindel, et jään sellega rahule(eriti kui seda 10h 4€ mängida lastakse).

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 10.03.2016 16:22:22 vasta tsitaadiga

devilman kirjutas:
Mulle tundub et härra Scart mitte ei hinda mängu väärtust äärmiselt kõrgeks, vaid tahab lihtsalt ''mingi'' seltskonna vastu oponeerida või vastanduda. Kui hinna kommentaar käis minu pihta, siis tasub küll eelarvamused endale hoida, ma ei ole ca 5a. ühtegi piramängu tarbinud.


Ole mureta Scart'il on iga pela kuld ja raha väärt. (BO3,Division,Star Wars,Primal). Neid pelasi veel kus ta ainukesena kirjutab foorumis, et vot see on game of the year.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.03.2016 17:06:17 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:

Ole mureta Scart'il on iga pela kuld ja raha väärt. (BO3,Division,Star Wars,Primal). Neid pelasi veel kus ta ainukesena kirjutab foorumis, et vot see on game of the year.


Ega pole midagi teha, kui teatud kontingendile mängud lihtsalt liiga keerukad või ületamatult arusaamatud on. Neile on Clash of Clans õnneks olemas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 10.03.2016 17:16:50 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Vihmausss kirjutas:

Ole mureta Scart'il on iga pela kuld ja raha väärt. (BO3,Division,Star Wars,Primal). Neid pelasi veel kus ta ainukesena kirjutab foorumis, et vot see on game of the year.


Ega pole midagi teha, kui teatud kontingendile mängud lihtsalt liiga keerukad või ületamatult arusaamatud on. Neile on Clash of Clans õnneks olemas.


Loetletud mängud nõuavad tõesti Einsteini IQ'd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.03.2016 17:39:57 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:

Loetletud mängud nõuavad tõesti Einsteini IQ'd icon_biggrin.gif


You said it, not me.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 11.03.2016 09:59:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tegelikult mulle lihtsalt see mäng meeldib (erinevalt osadest kolm ja neli, mis minu arvates olid kõige ehtsamad Ubisofti tooted selle negatiivses mõttes) ning sellest threadist läbi kumav grupiviisiline confirmation bias on lihtsalt tüütu.


Oot oot. Saan nüüd aru, et 3 ja 4 ei meeldinud sulle? Nüüd ma sinust küll päris aru ei saa. 4ndast saan aru aga kolmas osa mille story ja karakterid olid väga head. Eriti Vaas, kes on minu silmis üks parimaid paha karaktereid oma olemuse poolest. Samuti Primaly core gameplay ja olustik põhineb nende põhjal. Sa teed maha seeria kõige tugevama mängu, millele lisandus üks parimaid DLC nimega Blood Dragon.

Eks vingumisel ja arutamisel on vahe. Mina küll pooldan rahuliku arutelu ja kuulda teiste nägemust mängust. Ei tasu lahmida ja peale käia oma arvamustega. Äkki ikka mõelda, et teise osepoole jutus on tõetera sees.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 11.03.2016 10:59:03 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
aivo80 kirjutas:

Loetletud mängud nõuavad tõesti Einsteini IQ'd icon_biggrin.gif


You said it, not me.


gives.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2016 17:13:38 vasta tsitaadiga

saihtam kirjutas:
Scart kirjutas:
Tegelikult mulle lihtsalt see mäng meeldib (erinevalt osadest kolm ja neli, mis minu arvates olid kõige ehtsamad Ubisofti tooted selle negatiivses mõttes) ning sellest threadist läbi kumav grupiviisiline confirmation bias on lihtsalt tüütu.


Oot oot. Saan nüüd aru, et 3 ja 4 ei meeldinud sulle? Nüüd ma sinust küll päris aru ei saa. 4ndast saan aru aga kolmas osa mille story ja karakterid olid väga head. Eriti Vaas, kes on minu silmis üks parimaid paha karaktereid oma olemuse poolest. Samuti Primaly core gameplay ja olustik põhineb nende põhjal. Sa teed maha seeria kõige tugevama mängu, millele lisandus üks parimaid DLC nimega Blood Dragon.

Eks vingumisel ja arutamisel on vahe. Mina küll pooldan rahuliku arutelu ja kuulda teiste nägemust mängust. Ei tasu lahmida ja peale käia oma arvamustega. Äkki ikka mõelda, et teise osepoole jutus on tõetera sees.
Spoiler Spoiler Spoiler


Vastuseks saad nüüd vaikuse nagu ikka sellisel puhul kui annad vastulöögi mille lõppu võib panna MOTT! icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.03.2016 17:25:10 vasta tsitaadiga

saihtam kirjutas:

Oot oot. Saan nüüd aru, et 3 ja 4 ei meeldinud sulle? Nüüd ma sinust küll päris aru ei saa. 4ndast saan aru aga kolmas osa mille story ja karakterid olid väga head. Eriti Vaas, kes on minu silmis üks parimaid paha karaktereid oma olemuse poolest. Samuti Primaly core gameplay ja olustik põhineb nende põhjal. Sa teed maha seeria kõige tugevama mängu, millele lisandus üks parimaid DLC nimega Blood Dragon.


Blood Dragon oli ka midagi muud kui FC 3 ja 4, ainuüksi Michael Biehn tegi üksinda mängu ära, sest noh - ma olen 80ndate laps. Ning jah, mulle ei meeldinud ei kolm ega neli. Over-engineered ja "Ubisofted" mängud, mis koosnesid 99,9% ulatuses ühest ja samast valemist. Pealoo missioonid olid vahvad, aga see lõputu filler ja content padding olid hulluks ajavad.

Dj-E - ma saan aru, et sa elad HVs aga mõned meist seda ei tee. Katsu meeles pidada.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014




sõnum 11.03.2016 18:11:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
saihtam kirjutas:

Oot oot. Saan nüüd aru, et 3 ja 4 ei meeldinud sulle? Nüüd ma sinust küll päris aru ei saa. 4ndast saan aru aga kolmas osa mille story ja karakterid olid väga head. Eriti Vaas, kes on minu silmis üks parimaid paha karaktereid oma olemuse poolest. Samuti Primaly core gameplay ja olustik põhineb nende põhjal. Sa teed maha seeria kõige tugevama mängu, millele lisandus üks parimaid DLC nimega Blood Dragon.


Blood Dragon oli ka midagi muud kui FC 3 ja 4, ainuüksi Michael Biehn tegi üksinda mängu ära, sest noh - ma olen 80ndate laps. Ning jah, mulle ei meeldinud ei kolm ega neli. Over-engineered ja "Ubisofted" mängud, mis koosnesid 99,9% ulatuses ühest ja samast valemist. Pealoo missioonid olid vahvad, aga see lõputu filler ja content padding olid hulluks ajavad.

Dj-E - ma saan aru, et sa elad HVs aga mõned meist seda ei tee. Katsu meeles pidada.


Mu meelest ajad sa nonsenssi. Aga okei.Tähele pannud, et igas teemas mingi ütlemine sinuga icon_biggrin.gif Mis teema sellega on
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry: Primal mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.