Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: EVGA G2, P2, T2 valgete kaablite komplekt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 12:42:52 Ülevaade: EVGA G2, P2, T2 valgete kaablite komplekt vasta tsitaadiga

Kuna sai EVGA SuperNova 1200 P2 ostetud ja jätkan arvuti valge/musta teemaga, siis ostsin toiteplokile lisaks veel valgete kaablite komplekti. Ostu-eelsed nõudmised kaablitele
    * Valged ! [Täidetud] * Kõikide kaablite olemasolu. [Täidetud]
Ostu koht Tellisin koos toiteplokiga EVGA EU lehelt hinnaga 79.90€ 30.11.2015. Lingid Tootja :> http://eu.evga.com/Products/Product.aspx?pn=100-CW-1300-B9 Mis on karbis ?
    * 1x 10 pin + 18 pin 600mm isane emaplaadi kaabel * 2x 8 pin + 6+2 pin 750mm, 900mm isast ja 4x 8 pin + 6+2 pin 750mm isast graafika kaablit * 4x 6 pin 550mm, 650mm, 750mm isast SATA kaablit. * 1x 6 pin 550mm, 650mm, 750mm isane molexi kaabel ja 1x 6 pin 550mm, 650mm isane molex + emane flopi kaabel * 2x 8 pin 750mm isast kaablit (Kahe socketiga/Workstation emaplaatidele teine.)
Pildid (Pildile vajutades näeb suuremat varianti.)
Spoiler Spoiler Spoiler
Sidur, Pidur, Gaas Sidur - Pole Pidur - Pole Gaas - Kaablid on valged ! Gaas - Soodsam, kui Corsairi valgete kaablite komplekt. Neil mingil põhjusel on puudulik komplekt sama hinnaga, nagu see siin, kuid 24 pin kaabli pead eraldi ostma, mis maksab veel ~18€.


viimati muutis sirius4k 21.03.2016 12:14:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002




sõnum 23.12.2015 16:55:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pidur - Pole


Kas 80€ on tõesti normaalne hind ainult kaablite eest? See, et kuskil keegi sarnast toodet ~20% kallimalt müüb, ei tee seda veel heaks hinnaks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2015 17:06:37 vasta tsitaadiga

Tegemist ei ole millegi vajalikuga icon_biggrin.gif
Arvuti välimuse timmimine maksab suht kirvest hinda. Seega see iga ühe otsustada, kas ta on nõus välja käima raha selle eest, et arvuti näeks välja selline, nagu ta tahab.

Ja ma ei tea, et kuskilt odavamalt saaks.

---
Tegelikult ei ole normaalne, aga ostsin ikkagi ja ei kahetse icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 11.01.2016 22:23:57 vasta tsitaadiga

Siiski on pidur olemas.
Ja isegi sidur on olemas: tootja lihtsalt pakib ja pakib, antistaatilistesse kottidesse, sidumispaeladega, pommikindlasse karpi: peaasi et hinda õigustada.

http://www.ebay.com/itm/Single-Color-3MM-16MM-TIGHT-Braided-PET-Expandable-Sleeving-/321452137104?var=510348448099&hash=item4ad80a5a90:m:moVbQllSjJSpdqtrHikWA7Q
Või isegi nendest ära öelda ja lihtsalt komplekteerida ühesoonelisest valgest kaablist ideaalse lahenduse, soetades lihtsalt hunnik klemme ja vajalikud tööriistad.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku.
Ooteajad väiketööd nädala jooksul, päev+ tööd kuu jooksul.
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2016 11:58:47 vasta tsitaadiga

Ma ise küll ei hakka sleevima oma värisevate kätega icon_biggrin.gif Pärast on toitekas pekkis, või kõige vähem kaablid.
Kaablid peavad olema paketeeritud ju. Kui sa hoiad valgeid kaableid kuskil laos hunnikus, kus need ootaks ära saatmist, ei pruugi need kliendini jõudmise ajaks väga valged enam olla.

Keegi teine nägi vaeva sellega, mida ma ise teha ei oleks tahtnud + material. Ma ei ütle, et see hind õigustaks ennast ja ma ei hakka isegi soovitama seda kellelegi, kuna see ei ole siuke asi, mida ostetakse lampi.
Ostetakse ikka selle pärast, et on vastav toitekas ja masina esteetika on võrdlemisi kõrge prioriteediga ja sel juhul tegelane teab juba ise, kus kohast komplekt muretseda.

Mõni osavam tegelane, kellel huvi ja riistad olemas, mida mul pole, saab kindlasti palju soodsamalt soovitud tulemuse.

PS! Sa kirjeldasid siduri, mis pidur on ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 12.01.2016 22:42:02 vasta tsitaadiga

Ikka hind, hind on pidur. Reaalselt maksab kaup vähem kui 10% hinnast.
Reaalselt kui need oleks musta värvi, visatakse need kaablid lihtsalt prügikasti või pakutakse foorumis tasuta icon_biggrin.gif
Ma oleks proovinud spreivärviga alustuseks proovinud neid värvida, samas vaja rakist, nii et ka siin on paras jantimine.

Ja piisab ühest ainsast kilekotikesest, ei pea olema antistaatiline. Ime et pappkarbis veel mullikile polnud.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku.
Ooteajad väiketööd nädala jooksul, päev+ tööd kuu jooksul.
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2016 10:19:08 vasta tsitaadiga

Antistaatiline teema on tõesti mõttetu. Karbi vastu midagi ei ole. Kaubanduslik välimus on kõik ju tänapäeval icon_biggrin.gif

OK.. ma saan aru, et hind on ebanormaalne, reaalselt, kuid kuna see minu ülevaade, siis minule see pidur ei tundu(nud) icon_cool.gif. Eriti arvestades seda, et tõenäosus, kus ma oleks ise üritanud seda teha nii, et näeks välja professionaalne, ilma midagi untsu keeramata, ei ole teab mis kõrge.
Pole mingeid toitekaid ka vedelemas, milledega saaks lihtsalt kätt proovida.. ja siis peaks tööriistad hankima jne.. Sprei on soodsam lahendus, aga vähemalt kõlab, nagu see pärast kaabli peal väga hea välja ei näe.. pole proovinud samas ka icon_biggrin.gif

PS! Ma arvan, et toote reaalne hind on ikka pisut üle 10% sellest, mis see maksab icon_razz1.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 12.02.2016 01:56:51 vasta tsitaadiga

Tegemist on nišitootega ja selle eest makstaksegi kõvemat hinda - firestrike skoor sellest väga ei sõltu icon_biggrin.gif
(v.t. ka iPhone, iWatch)

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: EVGA G2, P2, T2 valgete kaablite komplekt
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.