Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Reegleid rikkunud kasutajale neutraalse või negatiivse kommentaari andmise õigus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.08.2015 18:52:31 vasta tsitaadiga

Nagu Tanel, ütes, tegemist ei ole osta.ee taolise keskkonnaga kus probleemide korral oled juriidilises mõttes vastutav.

Siin foorumis on küll sätestatud reeglid ja kohtunik on Tanel, halvim mis juhtuda saab, pole kasutaja hiljem foorumisse teretulnud.

Mõnes mõttes võiks reegleid ühtlustada ja kergendada ning seda siis ostja poolelt ka müüja poolele.
Ehk ükski kuulutus ei saa sundida ostma või müüma. Olen ise sellega täiesti ootamatult teemades kokku puutunud ja tundub ebaloogiline, et müügikuulutus tähendab raudselt seda, et pean oma eseme müüma ise mainitud alghinnaga. Ei ole arvestatud sellega, et müüja võib ümber mõelda. Ese võib enne müüki rikneda, puruneda, esemele võib tekkida tuttav ostja kes kohe raha käest kätte annab jms. Põhimõtteliselt oled viimastes tegevustes foorumi silmis kurjategija ja reeglite rikkuja.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.08.2015 19:03:02 vasta tsitaadiga

indrekp, thumbs_up.gif
Selle täiendusega, et PS pakkumised ja äritsemine keelatud.
Kõik pakkumised (v.a ostuteemad) peavad käima avalikult teemasse.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.08.2015 20:19:08 vasta tsitaadiga

äri on üldjoontes protsess, mille käigus asjad vahetavad omanikku vastavalt asja valdaja hinnangule, asja saada soovija hinnangule ning vastastikkusele motivatsioonile hinnanguid vahetada. kui motivatsioon on, läheb äri lõpuni, kui motivatsioon puudub, ei pruugi äri lõpuni minna. me ei saa hakata motivatsiooni tõstma mingite pealesurutud nüanssidega. kui pole motivatsiooni müüa või osta, ei saa seda sunniga tekitada.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2015 21:27:08 vasta tsitaadiga

Ma ei saa hetkel päris hästi pihta, millise teoreetilise pasaajamiseni te siin jõudnud olete, aga mina eeldan, et sõna maksab midagi. Kui lubad müüa või osta, siis müü või osta. Ära luba, kui sa seda teha ei soovi. Enamik meist sooviks vast, et ka meid endid nii koheldaks? Kui meil, indrekp, on mingi diil juba kokku lepitud ja sa siis viimasel hetkel teatad, et sul tekkis tuttav ostja ja käigu ma kuradile, siis ma märgin selle su profiili neutraalsega ka ära. Nii enda kui teiste jaoks. Ma tõesti ei viitsiks selliste "ärimeestega" edaspidi tegemist teha. Samas ei tähenda see ei seda, et sa oleks kurjategija või isegi otseselt reeglite rikkuja, kuna see ongi ju neutraalne kommentaar. Eks sa ise kaalu, millises osakaalus sa oma profiili alla kommentaare saada soovid. Kui sa ise ka aru oled saanud, et sa oled kedagi alt vedanud, siis ei olegi sa ju 100% positiivseid väärt?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 09.04.2002




sõnum 05.08.2015 00:24:36 vasta tsitaadiga

See ongi ju naljakas, et müüja vastutab reeglitega ja ostja tegevuse suhtes polegi siis vastutust, Tanel muidugi ajab ümmargust juttu ja täiesti väljaspool teemat.
Mis osta.ee arutelu siin käib, jutt on, et ostja peaks olema samaväärsete kohustustega nagu müüja. See ei eelda ju mingit sisulist muutust peale reeglite, mingit rahalist vastutust ju ei teki kellelegi.
Kuidas te küll suudate peeglisse vaadata?
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.08.2015 00:26:45 vasta tsitaadiga

Kuidas peaks osapoole vastutama panema sinu arust? icon_question.gif
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.08.2015 00:28:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui lubad müüa või osta, siis müü või osta. Ära luba, kui sa seda teha ei soovi.

probleem on selles, kui nihverdatakse ja müüakse sama asja mujal

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2015 00:56:36 vasta tsitaadiga

hmm, ma vist olen seda siin kuskil kunagi varem juba öelnud, aga kui keegi soovib mingit hirmus kindlat garantiid - olgu siis oma ostule, müügile või millele iganes siis on ju kõik võimalused selleks täiesti olemas VÄLJASPOOL kõne all olevat keskkonda!!! härra sootont teeb omale netipoe "sootont punkt jeejee" ning kehtestab seal täpselt sellised reeglid nagu ise soovib. või teeb lausa omale päris oma koju päris oma füüsilise poe ning kirjutab ukse peale oma supervägevad reeglid üles. kui astud siia sisse ja teed nägu, et soovid midagi osta siis enne sa siit ei lahku kui oled ära ostnud! karistus mitte-ostmise eest 5 aastat vangistust sootondi keldris.

ma olen ise netis asjade ostu kui ka müügiga tegelenud 15 aasta kanti ja ütleme nii, et alati on inimestel olnud selline huvitav omadus mille nimi on omadus ümber mõelda. eriti naissoost isikutel. see võib tähendada asjatut ajakulu minule kui müüjale või minule kui ostjale, aga noh tough shit - elu ongi üks suur ajaraiskamine. kui foorumis äritsemine pole sinu teema siis ära äritse foorumis, tee oma ajaga midagi muud.

kokkuvõttes, the way I see it...keegi ei vastuta siin eriti mitte millegi eest. keerad müüjana ärilise käki, saad negatiivse. kõva vastuses küll. aga üritada panna ostjat millegi eest vastutama on umbes sama absurdne kui see, et supermarketis keelata ära kauba riiulile tagasipanek - "lubasid ju ära osta" icon_lol.gif kui keegi müüja siin arvab, et tal on diil tehtud ja raha käes enne kui tal reaalselt raha käes on, siis on see 100% tolle müüja OMA lollus ja otsene mõistliku mõtlemise puudujääk. muidugi teatud isikute puhul see lihtsalt ongi known fact ja polegi midagi teha

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.08.2015 06:51:10 vasta tsitaadiga

rex, tstiteerima ei hakka.
Sul on täiesti õigus, ostumüügitehing on sõlmitud siis kui mõlemad osapooled ütlevad "OK teeme kaupa", mitte siis kui mina panen kuulutuse välja ja sina pakud alghinna. Kui mina müüjana ütlen, et see diil ei sobi, siis ei sobi, samuti võib ostja öelda, et ma loobun ja siin on mingi negatiivne kommentaar kasutajale kohatu.
Selle "OK teeme kaupa" puhul on tehing sõlmitud ja siis ei ole tõesti ilus mingist loobumisest rääkida, juhul kui ei ole mõistlikult selgitatud miks tehing katki jääb.

Näiteks on mul diile ära jäänud ka sellepärast, et peale ostumüügitehingu sõlmimist ei jõua kokkuleppele kes saadab kauba ennem või kes kannab raha ennem. Seda just sellepärast, et üks meist oli värske kasutaja ilma kommentaarideta ning usaldust pole veel tekkinud.
Kuna foorum ei suuda tagada ka tehnigu 100% lõpliku toimumist, siis pole mõtet ka kasutajate omavahelist teemas tehtavat ostumüügitehingut mingite X nõudmistega üle külvata.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.08.2015 06:54:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuna foorum ei suuda tagada ka tehnigu 100% lõpliku toimumist, siis pole mõtet ka kasutajate omavahelist teemas tehtavat ostumüügitehingut mingite X nõudmistega üle külvata.

täpselt nii. Ja seepärast ongi reeglid sellised nagu nad praegu on, kõik on kinni kasutajate endi peas, kas nad on härrasmehed või mitte.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2015 09:43:22 vasta tsitaadiga

... eks siin käibki pidev kummi venitamine kõikvõimalikes suundades icon_rolleyes.gif kõik osapooled soovivad enda seisukohalt paremat positsiooni ja see on täiesti arusaadav ja mõistetav. Paraku ei eksisteeri sellisel turul univeraalset konsensust, alati leiab keegi, et tema klaas on pooltühi. Ärifoorumi reeglid ei ole kuskilt teisest keskkonnast copy-paste üle võetud vaid kõigi nende taga on reaalne taust ja põhjus. Reeglite peamine eesmärk ei ole kellegi represseerimine vaid ärikeskkonna suuremas plaanis tasakaalus hoidmine ja see võib tõepoolest teinekord tähendada ka mõne osapoole suuremaid õigusi teise suhtes. Sinna pole midagi parata, sest sellised tingimused on tekkinud kasutajate endi tegevuse ja ka soovide tõttu ...

... arvan, et ostja suurem vabadus otsustada, kas osta või mitte osta on õigustatud ja seda just müüja huvides. Panna ostja fakti ette, et ta kindlasti peab ostma, võib kõhklev ostja alluda rohkem kaalutletud otsusele ja ei teegi pakkumist, kuigi ostusov on tegelikult olemas. Teinekord tekitavad väga subjektiivsed asjaolud ostusoovi n. nähes, et sama asja soovivad ka teised, kuid kui pakkumisi pole, siis ei teki ka seda momenti. Loomulikult tähendab see teatud ebamugavust müüja jaoks, kui ostja alt ära hüppab, kuid seejuures võiks pigem mõelda, kumb on ikkagi müüja jaoks suurem probleem - kas mõni üksik alt ära hüppaja või olematu tähelepanu müügikuulutusele? Seega, pelgalt tehtud pakkumisest loobumise puhul, ma ei näe põhjust neutraalse hinnangu andmiseks. Teine asi, kui tehing on juba kokku lepitud ja siis loobutakse mingil ilmselgelt ebaadekvaatsel põhjusel ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 09.04.2002




sõnum 05.08.2015 15:27:55 vasta tsitaadiga

Ok, selle loogika järgi teeme siis müüja vastutuse siis ka olematuks, ka kas müüb või ei müü, oma asi ja mitte karistatav.
Mingi loogika järgi ei tee te selgeks, et müüja kokkuleppides ja mitte müües on suurem rikkuja, kui ostja kokkuleppides ja mitte ostes.
Kergendav asjaolu oleks mingi ettekäände toomine, ent siin viimasel ajal ostjad lihtsalt vaikivad, keegi ei sunni ju ostjaid lubadusi jagama, kui siis nende endi rumalus.
Fakt, et siin sellist asja neutraalselt arutada ei saa on omaette tase, kohalikel marionettidel hea võimalus paguneid teenida.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.08.2015 15:37:43 vasta tsitaadiga

Härra soodent, mida me siin omast arust siis teeme, kui mitte ei arutle sel teemal icon_question.gif
Iseasi on see, et eraõiguslikus foorumis ei saagi olla demokraatiat, igaühe soovide järgi ei saa reegleid sättida.
Püüame arvestada võrdselt nii müüjate kui ostjate huvidega.

tsitaat:

kohalikel marionettidel hea võimalus paguneid teenida.

teie suhtlemistoon jätab soovida, kannatlikkusel on ka teatud piirid.
Või soovidki sa siit keskkonnast lahkumist? Saab ka viisakamalt suheldud.
Hoiatan, kui veelkord näitad üles lugupidamatust, sulgen su kasutaja.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 09.04.2002




sõnum 06.08.2015 19:55:55 vasta tsitaadiga

Vot vot ma kirjutan marionettidest kes tahavad paguneid teenida ja olen siis seetõttu väljavisatav ja su sõbrad siinsamas kirjutavad täielikku solvavat põhku esimesena ja seda sa kunagi ei näe.
Ära räägi demokraatiast, kui sa pole ise demokraat. Järgmisena saan bänni, et teen kirjavigu??
Unustasid jälle ka argumenteerida selle teema enda, ostjatega seonduva.
Keegi ei suuda ostjate teemat arendada, käib minu naeruvääristamine, taset pole.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.08.2015 21:25:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ära räägi demokraatiast, kui sa pole ise demokraat.

sellest ma räägingi, et eraõiguslikus foorumis ei saagi demokraatiat olla.
tsitaat:

Unustasid jälle ka argumenteerida selle teema enda, ostjatega seonduva.

mulle üldiselt ei meeldi korrata end, aga minu vastuse leiad: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8721750#8721750

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2015 21:35:39 vasta tsitaadiga

Saan ma õigesti aru, et keegi soovis osta proset. Soodent tegi oma pakkumised kuid diiliks ei läinud? Ja ostja kordagi ka ei maininud, et teeme nüüd diili ära?

Siin on minuarust väga lihtne piir - kui teed pakkumise ja ostja ütleb, et talle see sobib ja teeme diili - kuid hiljem hüppab alt ära - siis on selgelt vähemalt negatiivset väärt. Kui nüüd aga ostja pole kordagi kinnitanud, et pakkumine sobis siis milles üldse probleem on? icon_rolleyes.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 16.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2015 23:09:59 vasta tsitaadiga

Funktsionaalne lugemisoskus on elus väga tähtis. Nagu soodenti jutust aru võib saada siis ostja kinnitas talle oma ostusoovi.

Samuti ostjate pool on mõnikord väga ülbe tõepoolest. Lähedase inimese teemadesse on surutud lausa kõvasti alla AH pakkumisi koos kommentaaridega stiilis "su saast ei ole rohkem väärt, rohkem ei maksa keegi". Olen seda näinud ka teiste teemades. Hallo, see on müügiteema rikkumine, tihtipeale teise inimese raha kulutamine kuna paljudel on siiski mitmeid teemasid tehtud seega ei saa ainult tasuta teemadega hakkama. Sellise müügiteema rikkumise eest või siis sarnaselt ebameeldiva teguviisi eest negatiivse ladumine on igati õigustatud, kui vastaspoolele on sinuga asjaajamine negatiivne kogemus siis tal peaks olema õigus seda väljendada kuid ka kohustus teavitada teisi mis täpselt sinu tegutsemises teda täpselt niivõrd häiris.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2015 23:31:19 vasta tsitaadiga

Reeglid, reeglid.
Tanel kirjutas:
Tuleb vahet teha - tegemist pole osta.ee laadse oksjonikeskkonnaga, vaid pigem teadetetahvliga, kus on omad reeglid, kuid pole selget müügi/ostukohustust. Vähemalt mitte rahaliselt sanktsioneeritud kohustust, a'la inkassod jne.

Mu meelest siin foorumis on ikka palju parem midagi osta või müüa, kui näiteks soov.ee-s
osta.ee on juba hoopis teine portaal.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 260
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2015 11:33:38 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Vot vot ma kirjutan marionettidest kes tahavad paguneid teenida ja olen siis seetõttu väljavisatav ja su sõbrad siinsamas kirjutavad täielikku solvavat põhku esimesena ja seda sa kunagi ei näe.
Ära räägi demokraatiast, kui sa pole ise demokraat. Järgmisena saan bänni, et teen kirjavigu??
Unustasid jälle ka argumenteerida selle teema enda, ostjatega seonduva.
Keegi ei suuda ostjate teemat arendada, käib minu naeruvääristamine, taset pole.


Esmalt, ükski teine keskkond ei alustaks sinuga niivõrd ebaviisaka suhtumise juures üldse diskussioonigi. Oled aastate jooksul korduvalt ja korduvalt väga inetult solvanud HV kasutajaid, moderaatoreid, omanikku ja nõuad endiselt vastutulekut? Iga teine keskkond oleks su juba ammu bänninud, ma siiralt ei saa aru, miks Tanel sind veel tolereerib.

Teiseks, tuletaks veelkord meelde, et HV ei olegi ärikeskkond päris selle klassikalises mõttes nagu seda on n. osta.ee. HV ärifoorumid on mõeldud peamiselt HV foorumi kasutajatele nende isikluku kolaga kauplemiseks, mitte ärikatele mugavaks ärikeskkonnaks. Ajapikku on HV kasutajaskond aga nii palju kasvanud, et see on muutnud ärifoorumid väga atrkatiivseks ärikatele. Paraku pole aga ärieetika kõigi jaoks ühtmoodi arusaadav ja nii irooniline, kui see ka pole, ongi just ärikad suuresti ise süüdi reeglite kujunemises sellisteks nagu nad praegu on. Võrdne kauplemine ja vabadused lihtsalt ei toimi, müüja on reeglina kauba ja turu iseloomu tõttu alati suurema riski allikas ja ärika puhul tõenäoliselt ka tugevam osapool. Seetõttu ongi müüjate suhtes kehtestatud karmim kord.

Kolmandaks, ostja õigused on igal pool suuremad, kui müüjal, siinkohal pole HV ärifoorumid mingi erand. Poes võib ostja ümber mõelda ja kauba tagasi riiulile panna, veebipoes lausa 14 päeva jooksul pärast ostu tagastada. Ma ei näe mingit põhjust, miks peaks HV seda balanssi kuidagi rikkuma? Liiatigi, vastutasuks nende piirangute eest on müüjatele pakkuda suur õigesse sihtgruppi kuuluv kasujaskond, kelle seast leiab korralikule ja mõistliku hinnaga kaubale alati ostja. Juhul, kui müüja seda hinnata ei oska või ajab taga mingit oma erapoolikut huvi, siis see on ainult müüja probleem, mitte keskkonna. Kausutajaskond on HV ressurss ja selle suunamine ja eelistuste seadmine on täiel määral HV õigus!

Piisavalt argumenteeritud?

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2015 12:40:40 vasta tsitaadiga

MONGO kirjutas:
Funktsionaalne lugemisoskus on elus väga tähtis. Nagu soodenti jutust aru võib saada siis ostja kinnitas talle oma ostusoovi.
Vot ei suuda mina seda kusagilt välja lugeda.

Tsiteerin:
tsitaat:
Ühele kasutajale panin negatiivse ka hiljuti, sest "ostis" protsessorit ja poolteist kuud ma pakkusin 3 erinevat tema ostuhinnaga ja mul oli ainukesena sobiv hind ja ei suvatsenud isegi teadet saata.
Ebaausate müüjate nõiajahi käigus on ebaausad ostjad hakanud vohama.


Ostja ju isegi ei vastanud. Kuidas siis ostusoovi kinniamine käis? icon_confused.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 07.08.2015 13:10:43 vasta tsitaadiga

Ma saan ka aru, et ta lihtsalt pakkus ja ostja ei vastanud. See on nagu see teema, kus keegi saatis kellelegi PS asja kohta mida ta müüb ja osta soovija ei vastanud ja lajatas osta soovijale negatiivse, kuna ei teatanud kolme päeva jooksul, kas tahab või ei taha...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 07.08.2015 13:13:30 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Jumal jumal... ta soovis üht protsessorit ja ma pakkusin, siis oli vaikus ja soovis odavamat ja ma pakkusin, siis soovis veel odavamat ja ma pakkusin ja siis oli kõik.
Iga kord kirjutas hinna millega on nõus ostma ja ma viimase pakkumise tegin 8€ ja tema ostakohe oli 10€.

Ostuteemades ei saa ju olla OK hinda? Kui ma tahan 1000 eest autot osta siis see ei tähenda, et ma pean kellegi vana sierra nüüd tonniga ära ostma, sest tema pakkus ja mul oli tonnine hinnapiir ostuteemas.
icon_eek.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 09.04.2002




sõnum 05.09.2015 01:16:28 vasta tsitaadiga

Ma kirjutasin siin korduvalt kuidas asi oli selle konkreetse ostjaga ja te ei tahagi midagi teada nagu see on siin alati olnud, tahtlik mitteteadmine ja provotseerimine.
INIMENE KIRJUTAS, ET OSTAB KOHE!! OK FIKSEERITUD HINNAGA PROSE JA SEDA 3 ERINEVA PROSE PUHUL JA MA PAKKUSIN SELLE OK HINNA KÕIGILE 3. PROSEDELE JA ISEGI ALLA SELLE JA 40 PÄEVA JOOKSUL ISEGI EI VASTANUD TA MULLE.
Keegi teine ei teinud pakkumisi ok hinnaga ja müüja ei kommenteerinud. See on sama, kui inimene kirjutab teemas, et müüb 3 proset ok hinnaga ja siis pakkujale ei vasta 40 päeva, mida siin keerulist on.
Foorum on väikses formaadis eesti tegelikkus mis täis väiklust, rumalust, pugemist jms omadusi. See "ostja" pani mulle negatiivse vastu kuigi ise oli tropp ja siis kõiksugu targad siin loevad minu negatiivseid, reeglite järgi tuleks need kõik kustutada.

Ostuteemades ei saa olla ok hinda.... appi lihtsameelsust kes keelab sul seda kirjutamast, nagu tegi see müüja minuga, te olete lasteaiast kõik või? Kui andetu võib olla???
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Reegleid rikkunud kasutajale neutraalse või negatiivse kommentaari andmise õigus mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.