Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2015 13:55:11 vasta tsitaadiga

... kusjuures erinevad tootjad ilmselt ongi teemaks, olen kohanud nii sileda pinnaga nuppe, kui kergelt kareda, X-ide puhul lausa lühema ja pikema käiguga klahve. Klaverite erineva layoutiga versioonid võivad olla erinevad, samuti valgustusega või ilma ja jälle on mingi kerge erinevus sees. Seega ma ei imesta üldse, kui seetõttu kogemused klaveriga samuti üsna erinevad on ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2015 14:14:57 vasta tsitaadiga

Võrdlesin T440s ja X240 korpuse ehitust. T450 ja T450s omale jääb alla juba kasvõi viimistluselt. Pealtnäha identsed, aga sõrmega üle külgede lastes on T450/T450s tunda, et alumise kaane ja käetoe servad on ebameeldivalt teravad. USB-pesade avad on uutel mudelitel suuremad. Ehk siis USB-jubinat pesasse lükates jääb pistik enamikel juhtudel pesa metallümbrise taha kinni. Nõme.
Ja kes see geenius oli, kes T450 USB-pesa laadijapesa kõrvale disainis. Mul on töö juures uue arvuti saanud kasutajad järjekindlalt T440s mudelitel üritanud laadijapesasse USB-seadmeid ühendada. Nüüd on see veel hullemaks tehtud icon_lol.gif
Disainifeilidest veel - korpus on hall, aga akud mustad icon_eek.gif
Akudest rääkides. Läksid kogemata T450 ja T450s akud vahetusse. Identsed 68-tüübi akud erineva tootmiskuupäeva ja seerianumbriga. Ma ei tea, kas suutsin ise midagi ära käkkida, aga T450s Windows 7 enda Power Manager ei tuvasta T450 akut. Lenovo Power Manager näeb akut ja toimib selle pealt, aga eemaldatavat akut laadima ei hakka. No activity. Vahetan tagasi ja kõik toimib. Jõudsin juba Windowsile reinstalli teha, aga muhvigi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2015 14:51:13 vasta tsitaadiga

... akuteema on juba vana nali, akud võivad olla isegi füüsiliselt identsed aga fw põhjal lihtsalt tarkvaraliselt sobimatuks tehtud ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2015 14:56:44 vasta tsitaadiga

Tõsiselt räägid? See on esimene kord, kui sellest kuulen. Saaks aru, kui tüübilt oleks erinevad... Samas pole eriti nende uute õhukestega pidanud veel jamama - liiga uued ja töötavad veel. Eks siis peab arvestama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2015 15:32:03 vasta tsitaadiga

Ma just tellisin w510 aku, eks siis kui tööle ei hakka, saadan tagasi......aga võiks ikka tööle hakata icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2015 15:52:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tõsiselt räägid? See on esimene kord, kui sellest kuulen. Saaks aru, kui tüübilt oleks erinevad... Samas pole eriti nende uute õhukestega pidanud veel jamama - liiga uued ja töötavad veel. Eks siis peab arvestama.

... omal ajal oli sama teema X220/230 akudega, 220 sööb mõlemat, 230 ainult enda oma, rääkimata muudest lisavidinatest nagu mobiilse internteti kaardid jne. ...

... samas:
https://www.reddit.com/r/thinkpad/comments/31rnsv/t450_and_x250_no_longer_have_whitelists/
... võib-olla vajab BIOS uuendamist ...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kauposss
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2005




sõnum 01.09.2015 15:46:11 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi on mõne kuu pärast oodata müüki Lenovo 17" läpparit, millel olemas ka trackpoint. Tegu siis Thinkpad P70.
Ülevaade:
http://www.techradar.com/reviews/pc-mac/laptops-portable-pcs/lenovo-thinkpad-p70-1301484/review/1

Kui hind algab umbes 2k€, siis võib masin minna ikka hullumeelselt kalliks, kui mudida sisse veel 1tb SSD, võtta 4k ekraan (kuigi selle mõttekusest läpaka puhul aru ei saa) jne
Igal juhul jään ootama, mida uus rüperaal endast kujutab. Loodab ka seda, et hind jääb Eestis mõistlikuse piiridesse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2015 23:41:27 vasta tsitaadiga

Power Managementi on w10-le x230?
edit:
sain tööle

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 03.09.2015 10:11:24 vasta tsitaadiga

Windows 10 ja thinkpsd t420 fringerprint ka hakkab tööle kuidagi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2015 12:21:53 vasta tsitaadiga

germo123 kirjutas:
Windows 10 ja thinkpsd t420 fringerprint ka hakkab tööle kuidagi?


X1 Carbon Touchi oma igatahes töötab... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2015 20:46:27 vasta tsitaadiga

Hei TP fännid! Värskendage mu teadmisi palun: Supervisor password teadmata aga sooviks seda maha võtta --see eeldab emaplaadi vahetust esinduses mida tehakse ainult ostudokumendi esitamisel? või on alternatiive ehk?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perepea
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2013




sõnum 08.09.2015 19:04:25 vasta tsitaadiga

GTC kirjutas:
Hei TP fännid! Värskendage mu teadmisi palun: Supervisor password teadmata aga sooviks seda maha võtta --see eeldab emaplaadi vahetust esinduses mida tehakse ainult ostudokumendi esitamisel? või on alternatiive ehk?


on ka alternatiiv olemas vaja jootekolbi ja teatud vidinat mille võid ise ehitada
vidina joonis http://sodoityourself.com/hacking-ibm-thinkpad-bios-password/
http://www.ja.axxs.net/t420.htm
http://www.allservice.ro/forum/viewtopic.php?p=3521#3521

siin kirjas mis moodi käib see maha võttmine

on ka variant uus EEPROM(ATMEL kivi) joota emaplaadile millel ei ole passworde peal ,kivi mark on vist 24rf08,kui ma ei eksi
see on igal mudelil eri kohtadel ja vist oli neid ebays müügil kunagi
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=24rf08&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xatmel+24rf08.TRS0&_nkw=atmel+24rf08&_sacat=0
keegi vist siin tegeles ka sellega minu mäletamist mõõda

nii et jõudu icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2015 07:03:17 vasta tsitaadiga

Lenovo x201i läpakal rääägib Power Manager: "Your battery can store 27% of its original ful capacity." Battery gauge reset on tehtud. Mure tekkis üsna üle öö, justkui Win10 installiga. Samas Win7 all on asi samasugune - vast tunnikese peab nö. tavakasutuses, enne pidas ikka 2-3h. Kas lihtsalt kokkusattumus ja aku väsis ära (ilmselt on tal ikkagi aastaid vanust) või annab veel midagi teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2015 08:11:43 vasta tsitaadiga

eks mõlemad korraga, win 10 ei jaga eriti matsu ja aku väsinud. Üldiselt need 18650 akud hakkavad suht järsku lõpus surema (kogemused e-suitsuga)
sul seda laadimistsüklit ei näita?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2015 08:59:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
eks mõlemad korraga, win 10 ei jaga eriti matsu ja aku väsinud. Üldiselt need 18650 akud hakkavad suht järsku lõpus surema (kogemused e-suitsuga)
sul seda laadimistsüklit ei näita?
Cycle count on 1205 - ju lihtsalt sai aku aeg otsa. Aastast 2010 siiski.

Kas võtan suvalise Ebay hiinlasest akumüüja või oskab keegi mõnda soovitada?

Veel jäi silma, et mu akul on kirjas 11,1V, Ebay's müüakse aga 10,8V koos väiksekirjaga, et on 11,1V ühilduv. Kas on selle punktiga ka kõik OK?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2015 09:26:46 vasta tsitaadiga

cycle count on suht suur jah. Ma nüüd täpselt ei teagi, kuidas neid liidetakse või arvutatakse kui neid korraga palju koos.
aga 1 aku drop on alates 300-400 korrast suht suur.
meil siin foorumis müüakse ka neid akusid müüjate poolt, ise paar tk ostnud. Pole hinda ebays vaadanud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2015 09:50:35 vasta tsitaadiga

Ei ole siiani viitsinud nende vuhvelakudega lotot mängida. Tutvusringkonnas on nende vuhvelakude ostmine ainsaks korraks jäänud. Pärast seda ostetakse ikkagi originaal. Enamus vuhvlitest on esimese aasta lõpuks poole oma mahutavusest kaotanud või siis maha surnud. Lisaks on paari aku puhul plastik nii õhuke ja pehme olnud, et külgedelt kinnitused ära paindunud/murdunud ning aku ei püsi enam küljes. Originaalakudega on probleeme näiteks ThinkPadi puhul olnud mäletamist mööda täpselt üks kord - uus aku ei suutnud end üle 98% laadida. IBM Eesti vahetas selle pikema jututa välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2015 10:46:58 vasta tsitaadiga

X61s vuhvelaku pidas mul päris hästi vastu, seetõttu on hiinakad vaatluse all. Seda enam, et läpakas ise pole ka just uusim, liiga palju pole mõtet sinna investeerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2015 11:51:05 vasta tsitaadiga

... minu kogemused on vuhvlitega suht-koht seinast-seina icon_rolleyes.gif on vuhvleid, mis kestavad juba ma ei tea mitmendat aastat ja on ka neid, mis on juba pärast mõnda kuud otsad andnud. Reeglina saab vaid originaalides kindel olla ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2015 13:11:20 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga - loterii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2015 13:17:32 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ühesõnaga - loterii.
Nagu iga hiina akuga. Fotokates on mul hiinakate praagiprotsent olnud seni madal - loomulikult leiab aga hinnavahe kaalub selle üles. Muidugi ei kasuta hiinakaid sellistes kohtades, kus ei saa failimist lubada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 16.09.2015 13:21:39 vasta tsitaadiga

Kunagi ostsin esimese hiina aku, sest originaali polnud hetkel saada. Ei olnudki nii hull. Nüüd olen päris palju hiinakaid ostnud, ei ole sama head kui originaalid, aga kui need on 3x odavamad ja peavad küll 2x vähem laadimistsükleid vastu, siis lõppkokkuvõttes jääb plussi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1Endel
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006




sõnum 20.09.2015 11:51:23 vasta tsitaadiga

Mis te, teadlikumad thinkpadi inimesed, E seeria thinkpadist arvate? Mõistan, et odavam ja "plastikulisem" versioon thinkpadist, kuid T ja W seeria hinnad pisut kõrged minu jaoks.
https://flex.ee/l/Lenovo/1060-Lenovo_ThinkPad_Edge_E550 - tasub sellise hinna eest vaadata E seeriat või oleks mõsitlikum juba miskit muud peale thinkpadi vaadata? Sellele 2 a garantiid lisaks, tuleb juba 99€ lisaks ka.

Võrdluseks toon selle - https://flex.ee/l/Lenovo/1490-Lenovo_ThinkPad_T450_4G .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2015 12:43:59 vasta tsitaadiga

Kas 140€ on ületamatu vahe? E ligi kilo raskem ka veel... Võta ikka T või X.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 20.09.2015 14:51:30 vasta tsitaadiga

2 aastat pikem garantii
2 tundi akuaega rohkem
3x usb3
ja koostekvaliteet.
Minu arust ei oleks see 140.-€ mahavisatud raha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.