Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Linux & UNIX »  Linux Mint 17 installimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 10.08.2015 19:34:19 vasta tsitaadiga

Alustan nüüd teie kommentaaridele vastamist.

Ma ei väidagi, et tahan Linux Mint 17 samamoodi kasutada kui Windowst, olen isegi mõnda faili lugemis ja kirjutamis õigust muutnud terminalis, seega väga võõras see tegevus ei ole. Selletõttu meeldibki aegajalt kasutada Linuxit, et saab käsureaga asju teha, aga siiski üldjuhul on veidi ideede puudus selles suhtes. Veidi mõttetu tundub iga faili kustutamiseks või kopeerimiseks minna terminali seda tegema ning koguaeg pole vaja midagi alla ka laadida.

Kuid siiski leian, et terminalis installimine peaks ikka olema alternatiiv - vähemalt disributioonides Ubuntu ja Mint kuna need ilmselt kõige enam tavakasutajatele mõeldud, nt. Arch olgu terve op.süst seadistamine terminalis minu poolest.

Kasutaja Skorzeny kommentaaris kommenteeriks, et kirjutasin, et olen üldiselt rahunenud ja arusaanud, et linuxis on keeruline asju laadida ning enne kui midagi küsida linuxi kohta hakata siin, siis parem otsida enne ise googlist kuna tundub linuxi kasutajad on tunduvalt närvilisemad kui windowsi kasutajad.

GRUBi failidega pole mul hetkel aega tegeleda, alles kolmapäeva õhtul on aega, seega peate veidi ootama minu tagasisidega, kas mul õnnestud Windows Recovery Environment nime muutmine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 10.08.2015 21:26:50 vasta tsitaadiga

Graafiline tarkvarahaldur on ju olemas - kasuta kui tahad. Või pole sa seda veel üles leidnud?

Et ma sulle terminalis tarkvara paigaldamise käskusid annan, tähendab lihtsalt seda, et neid on mul kõige lihtsam anda ja sinul kõige lihtsam siit copy-paste teha. Sama kehtib igasuguste Linuxi kohta antavate juhendite kohta veebis - terminalikäsud on universaalsed, ei vaja pilte ega hiirega navigeerimise juhendeid Windowsi stiilis: Start -> Control Panel -> Administrative tools -> Computer Management -> Services and applications -> Services. Ma eelistan ka Windowsis millegi tegemise juhendamisel sellise lohiseva navigeerimismaratoni asemel anda: services.msc
Pealegi selle hiirega navigeerimise juhendamise puhul pean ma sinult juba eelnevalt välja uurima, millise Windowsi versiooniga on tegemist, sest Windows 8 puhul on see juhend juba vigane. Linuxis, kus erinevaid desktopisüsteeme on terve posu, on lugu kordades segasem, kui tahad neis igaühe jaoks graafilises keskkonnas navigeerimise juhendid anda paari selge kopeeritava terminalikäsu asemel.

Kas said aru, miks juhendid on enamasti terminalikäskude jadana antud, mitte Windowsi stiilis, kus iga liigutuse kohta tuleb anda screenshot või mitme rea pikkune navigeerimisjuhend?
Kui sa juhendamist ei vaja, siis kasuta aga rõõmsalt ise graafilist tarkvarahaldurit - just seda mis sulle meeldib. Kogu selle valitava graafilise virrvarri taga töötab varjatult aga alati seesama apt.
Näiteks repositooriumis pakutava tarkvaraga tutvumiseks ongi graafiline tarkvarahaldur parem - seal on tarkvara kategooriatesse jaotatud, on lihtsam navigeerida, kui sa ei tea täpselt, mida sul tarvis on või lihtsalt tahad uuirda, et mida üldse pakutakse. Samuti on halduri kaudu kiirem ja mugavam vahetada repositooriumi mirrorit - näiteks vaikimisi Eesti jaoks valitava estpak serveri asemel midagi Soomest või Rootsist (sealt saab oma kraami sageli kiiremini kätte).
Terminalis peaks mirrori vahetamiseks kõigepealt Ubuntu veebist uurima välja võimalikud mirrorite aadressid ja siis /etc/apt/sources.list failis find&replace abil kõigil leitud ridadel asendama estpak aadressid soovitavatega. See on üks koht, kus ma alati graafilist haldurit eelistan.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 10.08.2015 21:47:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 10.08.2015 21:39:36 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Graafiline tarkvarahaldur on ju olemas - kasuta kui tahad. Või pole sa seda veel üles leidnud?

Et ma sulle terminalis tarkvara paigaldamise käskusid annan, tähendab lihtsalt seda, et neid on mul kõige lihtsam anda ja sinul kõige lihtsam siit copy-paste teha. Sama kehtib igasuguste Linuxi kohta antavate juhendite kohta veebis - terminalikäsud on universaalsed, ei vaja pilte ega hiirega navigeerimise juhendeid Windowsi stiilis: Start -> Control Panel -> Administrative tools -> Computer Management -> Services and applications -> Services. Ma eelistan ka Windowsis millegi tegemise juhendamisel sellise lohiseva navigeerimismaratoni asemel anda: services.msc

Selge siis, üritan esialgu ikka enda oskuste ja google abil hakkama saada GRUBis Windowsi nime muutmisega, kuigi ei kujuta ette, millisest süsteemi kaustast selle õige faili leian. Läksin üks leht tagasi nägin, et andsid isegi faili asukoha, mõne päeva pärast uurin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2015 21:45:31 vasta tsitaadiga

Dogbert andis ju täpse juhendi mis ja kus. Aga saad graafilist liidest kasutades ka Wini ümber nimetada.
sudo apt-get install grub-customizer
või otsid Software Management'i alt grub customizer
Peale paigaldamist peaks "System Tool'si" alla see tekkima (seda vist siis olenemata töölaua keskkonnast).
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 10.08.2015 21:52:32 vasta tsitaadiga

Ma ju andsin ka faili asukoha: /boot/grub/grub.cfg

Kui tahad ilma juhendit järgmata ja terminali avamata graafilises keskkonnas pusida, siis ei muutu sellest faili asukoht. Edu pusimisel, tõsiselt. beer_yum.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 10.08.2015 22:57:10 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Ma ju andsin ka faili asukoha: /boot/grub/grub.cfg

Kui tahad ilma juhendit järgmata ja terminali avamata graafilises keskkonnas pusida, siis ei muutu sellest faili asukoht. Edu pusimisel, tõsiselt. beer_yum.gif

Mul võttis Dogberti õpetuse järgi windowsi nime muutmine grubis umbes minuti. Käsk copypastega terminali, muutsin ainult nano geditiks. seejärel otsisin ctrl+F abil õige koha ja muutsn ära ning viimane rida jälle terminali. Midagi keerulist siin pole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2015 01:48:39 vasta tsitaadiga

brixxx kirjutas:


Kasutaja Skorzeny kommentaaris kommenteeriks, et kirjutasin, et olen üldiselt rahunenud ja arusaanud, et linuxis on keeruline asju laadida ning enne kui midagi küsida linuxi kohta hakata siin, siis parem otsida enne ise googlist kuna tundub linuxi kasutajad on tunduvalt närvilisemad kui windowsi kasutajad.

Kasutaja Skorzeny ei saa mitte aru, kuidas on lihtsam asi keerulisem, icon_razz.gif
Elik, installid endale y-ppa-manager'i ja lisad selle abil vajalikud ppa-repod ja edasi võid toimetada graafilist liidest kasutades.
Kuidas see saab olla keerulisem kui windoozas iga proget omaette mööda netti taga otsida ja alla laadida ...
Seleta siuke asi kasutaja Skorzeny'le ära.
Kasutaja Skorzeny ei saa aru.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2015 02:19:38 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
......Kas said aru.....

Ega tegelikult ei saanud, aga ma kirjutan üldsõnalise vastuse kust mu teadmatus maailma asjadest [k.a. selle küsimuse kohta, mida ma ise just äsja küsisin] väga hästi välja ei tohiks paista ja siis kirjutan kuidas asi hapuks läks ja jään jälle abi ootama. Vahepeal kirjutan märkuseid, mis erinevaid IT-valdkonnaga seotud inimesi facepalmima panevad (eriti meenutades seda, et 2 a. tagasi tuli välja, et olen omandanud ühes Eesti eliit(ehk siis tasulises) kõrgkoolis tarkvaraarendaja vms paberi.) ja sis jätkan samas vaimus. VB tuleb kuu või paar vahet ja sii teen uue teema uue probleemiga, kas küsin, kumb parem on, kas android, Wphone või iOs, kuna plaanin uut osta, või ei saa veebi/softi kirjutamise/kaustadele õiguste andmisega hakkama, või siis et mis on ikagi parem, PC või sülearvuti...või et kuidas töö juures ikka muusikat saaks kuulata ilma mp3-ta kuna mp3 on nii 20 sajand hoolimata sellest, et see oelks sisuliselt ainukene lahendus, mida ma kasutada oskan.......või siis midagi kolmandat. Ja ikkagist ei ole troll. Kuna noh.. issanda loomaaaed....
EDIT: see oli 2 või rohkemgi aastat tagasi kui priks linuxi maailma sukeldus... ja ometigi ei ole ta isegi niikaugele jõudnud, et saaks aru software repo eelistest suvaliste installerite tagaajamise ees. Rääkimata failihierarhiast unixus.... oeh.. nojah, nagu ma ütlesin, issanda loomaaaed, las sõit jätkub.

(No offence brixxx, ma olen sinu poolt, ma oleks nii rõõmus kui ükskord see kiir su peale paistma hakkaks)

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 11.08.2015 09:35:57 vasta tsitaadiga

brixxx kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Graafiline tarkvarahaldur on ju olemas - kasuta kui tahad. Või pole sa seda veel üles leidnud?

Et ma sulle terminalis tarkvara paigaldamise käskusid annan, tähendab lihtsalt seda, et neid on mul kõige lihtsam anda ja sinul kõige lihtsam siit copy-paste teha. Sama kehtib igasuguste Linuxi kohta antavate juhendite kohta veebis - terminalikäsud on universaalsed, ei vaja pilte ega hiirega navigeerimise juhendeid Windowsi stiilis: Start -> Control Panel -> Administrative tools -> Computer Management -> Services and applications -> Services. Ma eelistan ka Windowsis millegi tegemise juhendamisel sellise lohiseva navigeerimismaratoni asemel anda: services.msc

Selge siis, üritan esialgu ikka enda oskuste ja google abil hakkama saada GRUBis Windowsi nime muutmisega, kuigi ei kujuta ette, millisest süsteemi kaustast selle õige faili leian. Läksin üks leht tagasi nägin, et andsid isegi faili asukoha, mõne päeva pärast uurin.

Kui te tähele ei pannud, siis kirjutasin viimases lauses, et leidsin selle teema esimeselt lehelt juhendi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tänud kasutaja kusti85 ironiseerimast, teie meelest peaks kõike netist ise otsima ning omaette nokitsema, et elavast arutelust pole keegi huvitatud, kas siis mingi probleemi lahendamisest või siis mingi tehnika üle arutamist. Vabandust, et mul on suhtlemise vajadus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.08.2015 10:20:26 vasta tsitaadiga

Vabandust, ei pannud tähele jah. Mul on kogu teema ka ühe lehe peal, ei jõudnud lause mõte vist kohale. Mul pikad juhtmed ja hiline süüde ka. icon_lol.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 12.08.2015 08:19:02 vasta tsitaadiga

Ma sooviks veel ühe täpsustuse teha, mis on tähelepanuta jäänud.
brixxx kirjutas:
Linux Mint 17 Software Management jääb väheseks minule kuna nt. kõige elementaarsema programmi installimiseks Google Chrome pean netist juhendit otsima, Softwate Managemendis vaid Chromium.
Pole mõtet seda bränditud Chromet taga ajadagi. Chromium on õige asi.
http://www.howtogeek.com/202825/what%E2%80%99s-the-difference-between-chromium-and-chrome/
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 12.08.2015 09:22:19 vasta tsitaadiga

Riivo kirjutas:
Ma sooviks veel ühe täpsustuse teha, mis on tähelepanuta jäänud.
brixxx kirjutas:
Linux Mint 17 Software Management jääb väheseks minule kuna nt. kõige elementaarsema programmi installimiseks Google Chrome pean netist juhendit otsima, Softwate Managemendis vaid Chromium.
Pole mõtet seda bränditud Chromet taga ajadagi. Chromium on õige asi.
http://www.howtogeek.com/202825/what%E2%80%99s-the-difference-between-chromium-and-chrome/


Viimati lasid binaarist Chrome installi käima, paigaldas übtlasi ka repo. Lihtne ju. Google enda lehel olemas ja puha.
Mida sa nii väga otsid, aru ma ei saa. icon_question.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 12.08.2015 12:44:46 vasta tsitaadiga

Mina olen 2 korda Linux Mint-le google chrome installinud ja kasutanud seda juhendit - link.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 12.08.2015 15:31:54 vasta tsitaadiga

https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html

Klikid "Laadige alla Chrome teisele platvormile"
Topeltklõps allalaetud failil, paketihaldur (gdebi?) teostab paigalduse. Kõik.

Lihtne.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 12.08.2015 19:05:32 vasta tsitaadiga

Alati on võimalik kasutada keerulisemat teed icon_smile.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 12.08.2015 21:07:35 vasta tsitaadiga

Täna muutsin GRUBis enda Windows Recovery Environmendi nime Windows 10 Homeks ning tõesti väga keeruline ei olnud. Tegin kasutaja Dogberdi juhendi järgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2015 18:08:09 vasta tsitaadiga

Teadmata tegevuse tagajärgel ei avane software sources ja software manager. Synaptic package manager töötab.

Terminali kirjutades:

"sudo synaptic "

tuleb vastuseks

Fontconfig error: "/home/kasutajanimi/.config/fontconfig/fonts.conf", line 52: invalid attribute 'name'

(synaptic:5129): Gtk-CRITICAL **: gtk_widget_hide: assertion 'GTK_IS_WIDGET (widget)' failed


Ja avaneb package manager.


Milline oleks ravi?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 03.09.2015 22:08:55 vasta tsitaadiga

fonts.conf viga saab parandada kas käsitsi veateates nimetatud faili kallale minnes (aga kui tegemist pole konfimisvea vaid faili riknemisega, siis tulemus ei ole kindel).
või
Üldiselt mõne desktopi konfifaili puudumisel genereeritakse uus, millel on vaikimisi sisu. Nii et teiseks võimaluseks oleks vigane fail nimetada ümber - näiteks fonts.conf.katki ja korra süsteemist välja ja sisse logida.

Võimalik, et software manager ei käivitugi selle vigase faili tõttu, aga kindel ei ole. Kui see saab parandatud, siis näeb mis edasi saab.

Ühtlasi võiksid nimetada, millise "maitsega" Minti sa kasutad, st millise desktopiga.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2015 20:10:15 vasta tsitaadiga

Vabandust, miskipärast jäi see nimetamata. Cinnamon 64bit. Õhtul proovin.

EDIT: (synaptic:8463): Gtk-CRITICAL **: gtk_widget_hide: assertion 'GTK_IS_WIDGET (widget)' failed viga jääb endiselt kui confi kohta vigu ei pillu.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 06.09.2015 20:18:06 vasta tsitaadiga

Proovi korra, kas apt on ikka töövõimeline ja kui pole, annab ehk mingit aimu vea kohta rohkem. Proovime tarkvara uuendamist:

sudo apt-get update
sudo apt-get upgrade

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2015 19:11:44 vasta tsitaadiga

Eip, täiesti puhtad, midagi uuendada pole ja kõik ilus, vigu pole.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 08.09.2015 00:32:37 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks apt cache tühjaks:

sudo apt-get clean

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2015 21:30:46 vasta tsitaadiga

Seegi tehtud, vahet pole.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 08.09.2015 21:47:25 vasta tsitaadiga

Pakun veel välja võimaluse katsetada, kas viga on kasutajaprofiilis või sügavamal süsteemis - loo prooviks uus kasutajaprofiil admin õigustega, logi sinna sisse ja vaata, kas seal esineb sama viga.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2015 22:08:44 vasta tsitaadiga

Dogbert, uue adminniprofiiliga kõik töötab!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Linux & UNIX »  Linux Mint 17 installimine mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.