Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Forza Motorsport 6 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2015 20:58:00 vasta tsitaadiga

Demo siis 1.sept!

Full Car (450+) and Track list (26):
http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fm6_gone_gold

E:autosid siis kokku tervelt 473 !! 10 Yeari -sealjuures ei arvestanud, kuna need lihtsalt spets värvitud/stickeriga autod.

Alloleval pildil näidatud, millistel öö või vihm esindatud on..nagu varem öeldud, ei ole see võimalik kõigil radadel.
Spoiler Spoiler Spoiler


_____


Nii muljetan demot umbes peale 10-15 minutit proovimist. Wow lihtsalt wow, ei oleks uskunud, et pean endiselt Horizon 2-te kordades paremaks mänguks.

Kohe hakkavad silma AA probleemid..sakid siin ja sakid seal ehk mitte nii hullud kui 5-s aga endiselt kergesti märgatavad.

Graafika tundub olevat kehvem kui 5-s (valgustus jne)..veel raske öelda, kuna 5-te mänginud nüüdseks suht ammu ja pole ka kõrvale võtta hetkel.

Taga taust lausa karjub, me ei ole kolmõõtmelised, me oleme kõik 2D-s!

Abid maas, kurvi minnes gaasi andmata taga ots kisub kergelt ette, kummid suitsevad, kuigi gaasi ei anna....WTF nagu !!

Pakuti mingeid Mode +6% Grip. Ridge Raceris saan veel aru aga Forzas ei oleks uskunud.

Demo uuesti alustades ei saa pikka introt ära panna ega autot / rada valida, kõik on automaatne nagu ala Career.

Mingi naine räägib tagataustal koguaeg menüüdes, ära ei saa panna..jää juba vait ja lase edasi minna! Lihtsalt masendav.
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 01.09.2015 20:59:49 vasta tsitaadiga

Kõik väga mõnna mõnna icon_cool.gif
Ise rebin ultimate versiooni ilmselt ligi

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2015 22:55:40 vasta tsitaadiga

Lisan juurde peale ca 1h mängimist.
Pole kahtlustki, et on tahetud luua võimalikku Simu lähedast kogemust..vana Forza juhitavus hakkab ajalikku jääma (3-4) ja kontoll auto üle järjest väheneb. Kui varem sai eesmärgiks nö võetud "Wider Audience" ja Simu fännid pidid võib-olla rohkem pettuma, siis ütleks siin on asi vastupidine. Mina, kui Horizon 2 fanaatik (lvl 675), pean pettuma, kuna mäng nõuab võrreldes varasemaga rohkem tööd, et auto teepeal hoida. Mitte, et ma sellega hakkama ei saaks aga lihtsalt eelistan vähem nõudlikku varianti. Horizon 2 on sellessuhtes ikka tunduvalt leebem. Graafiline pool kannatab 6-s rohkem, kuna 60fps röövib võimaluse kasutada korralikku AA-d, mis on minu silmis jälle suurem miinus kui rock solid 30fps +4 või 8xAA.
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 02.09.2015 15:10:01 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Lisan juurde peale ca 1h mängimist.
Pole kahtlustki, et on tahetud luua võimalikku Simu lähedast kogemust..vana Forza juhitavus hakkab ajalikku jääma (3-4) ja kontoll auto üle järjest väheneb. Kui varem sai eesmärgiks nö võetud "Wider Audience" ja Simu fännid pidid võib-olla rohkem pettuma, siis ütleks siin on asi vastupidine. Mina, kui Horizon 2 fanaatik (lvl 675), pean pettuma, kuna mäng nõuab võrreldes varasemaga rohkem tööd, et auto teepeal hoida. Mitte, et ma sellega hakkama ei saaks aga lihtsalt eelistan vähem nõudlikku varianti. Horizon 2 on sellessuhtes ikka tunduvalt leebem. Graafiline pool kannatab 6-s rohkem, kuna 60fps röövib võimaluse kasutada korralikku AA-d, mis on minu silmis jälle suurem miinus kui rock solid 30fps +4 või 8xAA.


Endal on kasutaja virx-i kogemusest just vastupidiselt erinev mulje. Kuid see on ka selge, kui võrrelde meie tausta ja eelistusi. Kui valdavalt olen see aasta mänginud Project CARS'i, mis on auto käsitlemise poolest kindlasti keerulisem kui Forza Motorsport seeriad. Siis FM6 demo tundus sõidukogemuse poolest peaaegu, et äravahetamiseni sarnane FM5'ga. Tõsi autod olid vast natuke elavamad kui FM5's, kuid seda võrdlemisi vähe. Kuid ennekõike ajas närvi see ebanormaalselt tundlik vasak trigger pidurdamisel. Vajutan umbes 1/3 või 1/2 võrra alla ja siis juba hakkavad rattad blokkeeruma. FM5's oli sama probleem, kuid puldi sätete näppimisega sai asja paremaks. Kuid mitte väga heaks. Ning Fm5's polnud pidurdamise ajal kunagi nii mugav,et tõesti oleks julenud tõsiselt piiri peale lükata ja viimasel hetkel pidurdada, et võita siin-seal kümnendik või sajandik sekundist. Hetkel tundub FM6 demo põhjal väga sarnane kogemus. Ei ole kõige reaalsem ega ka mugavam lahendus minu meelest.
Vihmas sõit oli väga tore ja päris hästi lahendatud. Aga üldiselt oli pärast 1-2h demo mängimist mulje, et see on see mäng, mis Forza Motorsport 5 pidi olema. Pole küll otseselt võrrelnud FM5'ga kohe pärast demo mängimist. (FM5'te pole mänginud tegelikult mitu, mitu kuud). Aga üldine mulje on väga sarnane.

Lisaks - väga ei meeldi need 'Mods'id. Ei leia, et oleks vaja mingeid kaarte osta, et saada rohkem pidavust või võimsust. Milleks siis upgrade'id on?

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 11.09.2015 21:23:05 vasta tsitaadiga

Pean tunnistama, et nii redditist kui ka siit loetu põhjal võib öelda, et endiselt pole tegemist mänguga, mille nimel tasuks xbox1 soetada.
Tean, et horizon2 on piisav põhjus, kuid ootasin, et saaksin 50% põhjust veel. Vaid horizon2 pärast ei kavatse endale xbox ühte osta ja väidetavalt ei anna forza 5 selleks põhjust ammugi.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2015 21:54:47 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Pean tunnistama, et nii redditist kui ka siit loetu põhjal võib öelda, et endiselt pole tegemist mänguga, mille nimel tasuks xbox1 soetada.
Tean, et horizon2 on piisav põhjus, kuid ootasin, et saaksin 50% põhjust veel. Vaid horizon2 pärast ei kavatse endale xbox ühte osta ja väidetavalt ei anna forza 5 selleks põhjust ammugi.

Ainult ühe mängu pärast ei ostatagi üldjuhul konsooli. Mille nimel? selleks mänguks ei oleks ka ükski teine automäng olenemata platvormist. Forza teeb seda juba kõige paremini, tabades võimalikult paljusid kategooriaid ühes mängus võimalikult kõrges kvaliteedis.
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 12.09.2015 11:11:24 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
NeroEST kirjutas:
Pean tunnistama, et nii redditist kui ka siit loetu põhjal võib öelda, et endiselt pole tegemist mänguga, mille nimel tasuks xbox1 soetada.
Tean, et horizon2 on piisav põhjus, kuid ootasin, et saaksin 50% põhjust veel. Vaid horizon2 pärast ei kavatse endale xbox ühte osta ja väidetavalt ei anna forza 5 selleks põhjust ammugi.

Ainult ühe mängu pärast ei ostatagi üldjuhul konsooli. Mille nimel? selleks mänguks ei oleks ka ükski teine automäng olenemata platvormist. Forza teeb seda juba kõige paremini, tabades võimalikult paljusid kategooriaid ühes mängus võimalikult kõrges kvaliteedis.


Igatahes. Ma unustasin mainida, et Forza Horizon 1 on mu lemmikmäng. Halo Reach ajal sai xbox360 ostetud ning mõne aja jooksula forza 3/4 ning horizon 1.
Suur lootus oli, et ProjectCars tuleb vähemalt võrdväärne, kuid kahjuks ei jäta see nii terviklikku muljet kui forza/horizon. Isiklikult ei suuda ProjectCars career modet niimoodi nautida kui Forza4s, kus pidi raha teenima, et uusi autosid saada jne.
Võimalik, et mõni siit kasutajatest on nõus peale isu täis mängimist oma konsooli välja rentima. Peaks mõtlema miskise normaalse hinna, kuid ma oleksin väga huvitatud konsooli rentimisest mõneks kuuks, seniks kuni Horizon 2st ja forza 6st isu täis mängib.

_________________
Winter is coming...


viimati muutis NeroEST 12.09.2015 18:16:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 12.09.2015 16:59:59 vasta tsitaadiga

project cars on jah kuidagi poolik võrreldes forzade ja grand turismodega
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mall0c
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2005




sõnum 15.09.2015 07:50:46 vasta tsitaadiga

Ma olen nüüd paar päeva Forza 6-te õhtuti tiksunud ja imrpovement on korralik. Forza 5 füüsika miinused (vahepeal ebamääraselt libisevad autod ja praktiliselt võimatu driftida) on kenasti ära kaotatud. Vihmas sõitmine on megahea, lompide füüsika on tõetruu ja teeb asja märksa raskemaks. Õnneks isegi kui sõidad "racing line" abiga, siis see sind lompidest mööda ei juhi ja ausaltöeldes hetkel pole veel Nürburgringil ühtegi ringi vihmas ilma spinnita teha suutnud icon_biggrin.gif

Autode valik on üle prahi nagu alati Forzades ja ilmselt DLC-dega tuleb veel üht-teist põnevat juurde.

Lisatud on kõvasti võistlusmasinaid, millest ma isiklikult Forza 5-s puudust tundsin. Imelik oli A'la Z4 rinkamasinaga ühel rajal mingi lihtsalt tuunitud Ferrari vastu nühkida. Lisaks on nüüd autod lisaks performance-le ka tüübilt klassidesse jaotatud, ehk siis eraldi loetelu rivalsi all (sõidad näiteks BMW 3.0CSL-iga siis saad oma rajaaegu võrrelda nendega, kes sama ajastu sama klassi masinatega sõitnud on, Ford Capri jne)

Drivatarid on ikka kahtlase väärtusega asjad, carreeri ausaltöeldes väga ei viitsigi nühkida. Küll aga on lahedad Showcase eventit, kus ka klassikalisi mootorispordi ajaloohetki läbi elada saab.

Mul Project Cars ja Assetto Corsa ka olemas, pCars on minu arvates suht lamp (autode valik on lihtsalt nii kehv juba) ja Assetto Corsa on ainult nauditav rooli ja raceseatiga, xBox one controlleriga ma seda üle poole tunni mängida pole viitsinud, üleüldiselt jätab vahepeal sellise pooliku mulje. AC küll ka klass "karmim" simu...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 20.09.2015 23:19:07 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ka siis Forza 6te oma 4-5 tunnikest nühkinud. Siiamaani tundub asi tunduvalt parem kui F5. Autod käituvad paremini käes ja vihk annab palju juurde.

Samas see on esimene mäng milles katestan korrlaikumalt rooli - pole rooliga sõitmine kunai väga istunud, kuid F6-s on see fantastiline. Hetkel kasutuses Logitechi G920 + Playseat Sensation Pro.

Mina mänguga väga rahul.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 21.09.2015 10:23:13 vasta tsitaadiga

Proovitud FM6'te nüüd umbes 8-9 tundi nv. jooksul. Peab ausalt tunnistama, et mäng on palju parem kui demo lubas eeldada. Pärast demo mängimist ei olnud väga kindel kui palju see edasiminek ikkagi nüüd FM5'st on, va. vihm, ööine sõit, uued autod ja rajad. Kuid autode käsitlemine on ikkagi üksjagu muutunud. Siiani on minu jaoks vasak trigger puldiga pidurdamisel natuke liiga tundlik, ja pea igalringil lähevad korraks rattad blokki. Seda parimat positsiooni, kus on vahetult blokki minemise äärel on natuke raskem leida. Mängides deadzone'idega puldi sätetes olen saanud asja natuke paremaks. Eks näis, ehk muutub asi lõpuks paremaks kui ära harjun.
Tehisintellekt on natuke tasakaalust väljas. Kuna sõidud on nii lühikesed siis päriselt tugeva taseme vastu on raske sõita puhtalt. Kui 3 Laguna Seca ringiga pead 12lt 1ks saama, pole just palju aega antud. Aga see on Forzas olnud juba ammu, ei miskit uut. Küll aga tundub alati 1-2 märgatavalt kiiremat sõitjat vastaste seast. Muidugi on see reaalne, et mõned autod aj sõitjad on valikust paremad kui teised. Kuid see, et on täiesti 3-4 sekundit kiiremad kui ülejäänud sõitjad on v-o. natuke liiga suur vahe. Kui suudab esimese ringiga end suuremast seltskonnast läbi pressida on top 2 (kui mitte top 3) juba päris kaugel. Teiseks on ka see, et natuke on "rubber band AI'd" tunda. Nimelt on viimasel ringil varem mainitud jube kiired vastased päris tihti äkitselt silmnähtavalt aeglasemad. Ja iga teine kurv möödub neil kas vigade või korralikult aeglasema tempoga. Kuid üldiselt on Drivatar'id paremad kui FM5's. Pole siiani leidnud põhjust seda agressiivsist maha võtta. Esk esimesed kurvid (eriti veel Spa'l ja Nürburgi GP'l) ole ikka natuke enam kui segadust tekitavad. Kuid pole siiani kohanud automängu Xbox'il, mis suudaks sellised asjad viisakalt lahendada.

Kui mänguga natuke rohkem ära harjutud saab ka mitmikmängu proovitud

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2015 16:37:34 vasta tsitaadiga

Sain enda Ten Year Anniversary Edition just soetatud....juba 2.2gb update icon_smile.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2015 18:23:05 vasta tsitaadiga

Mõned päevad nüüd mängitud.

Ma ei pea ennast eriti osavaks autosimude vallas, aga kuidagi oluliselt raskem on sõita võrreldes ntks forza 4-ga (5 jäi vahele). Olen ühte õnnetut sõitu teinud umbes 20 korda ja ikka pole suutnud esimesena lõpetada. Neljas sai kenasti tractionid, absid jne maas opponent meediumi peal sõite järjest sõidetud ja võidetud. Antud juhul on ainuke variant kiiresti kuidagi ennast etteotsa rapsida, vastasel korral jääd tahapoole nende ülejäänud 20 sõitjaga rabelema ja esimene paneb lihtsalt nii eest ära, et kinni püüdaon võimatu.Aega ju ka ainult 5-6 minuti jagu.

Mõtlesin, et ok äkki on vastane liiga karm minu jaoks (oli 25% above average). Ok panen average peale. Sai nagu veits parem, aga ikkagi jube suurt pingutust nõuab ja vastane lihtsalt vaikselt vajub eest ära tee mis tahad. Mõtlesin ok keeran siis tcs/stm peale ja lülitan abs sisse, äkki pärsib see kiirust. Läks veel hullemaks. Näppisin autot ka igatepidi, et mõista kuidas sama perf.indexi puhul ikka nii vingelt eest ära tõmmatakse. Kas tõesti tuleb hakata new racer skilli vastasega sõitma? icon_redface.gif

Lisaks 24 matsi korraga stardis muudab selle stardi tihti ikka täiesti jaburaks romuralliks. Eriti kitsamatel radadel thumbs_down.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2015 19:52:01 vasta tsitaadiga

Anti, Täiesti nõus su väitega...ja kui veel mõni sõber palub proovida siis ta careeri küll edasi ei suuda teha icon_neutral.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2015 10:02:13 vasta tsitaadiga

Eks osa tuleb kirjutada ka uue puldi arvele, sest otsatriggerid on võrreldes 360 puldiga veits harjumatud sujuvaks vajutamiseks + mitmed rajad on uued. Aga anyway nende drivataridega igaljuhul mingi keiss on, sest üksinda radu läbi sõites on ajad okeid ja sõit kulgeb ladusalt.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 26.10.2015 10:55:21 vasta tsitaadiga

Drivatarid on jah kuidagi balansist väljas. Alati on 1-3 sõitjat kes paarutavad väga palju kiiremini eest ära.
Füüsika poolest tunduvad mulle paljud autod mulle liial ülejuhitavad. Nagu tagu rehvidel poleks üldse pidamist. Isegi ka võidusõiduautodel, millel peaks olema väga hea tasakaal ja pidamine. Kokkuvõttes on sõiduelamuse poolest mulle pCARS natuke meelepärasem. Kuna on paras arv sõpru, kes mängivad Forzat, siis seda olen viimaste nädalate jooksul mänginud vaid netis. Kui mängin üksinda sõidan Project CARS'i - lihtsalt istub paremini.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2015 11:40:28 vasta tsitaadiga

Rehvide libisemise saab vist kirjutada varasemast reaalsema kuum rehv/külm rehv teema arvele. Sest kui kurvis trehvab ikka tagaratas korralikult ringi käima ja rehvi indikaator on punane on auto üle jube lihtne kontrolli kaotada.

Ja seda ka jah, et alati on paar sõitjat, kes on sul kas täiesti sabas või ees ja siis ülejäänud punt kes on pikalt pikalt maas. Kindlasti ei tulene see autode eripärast, ses liider on kord üks, kord teine auto ja sama auto kajastub ka lõpuridades.

Ja no ntks Rio de Janeiro rajal 24 rallimeest korraga neid esimesi kitsaid ringristmikke võtmas tähendab reeglina seda, et tulebki korralikult järjekorda võtta, sest möödasõidud ilma romurallita pole reaalsed, mis omakord tähendab, et need esimesed paar kolm autot saavad korraliku hoo sisse, mis omakorda tähendab, et nende üürikese 6-8minuti jooksul on neid sisuliselt võimatu kätte saada.

Ehk siis ma tegin enda jaoks selgeks, et kui ma tahan mängumõnu säilitada ilma vägisi robustseid meetodeid kasutamata ja närviliselt rapsimata tuleb drivatari difficuly ikka väga madalale keerata.

Aga üldmulje mängust on hea. Graafika on vahva, autode detailsus kiiduväärt, rajad ilusad. Miks seda AA-d ei saa külge pookida... seda ei tea. Mingitel juhtudel paistavad kerged sakid ikka välja teatud kumerustel. Aga no kuna viimati sai FM4 mängitud siis minu silmale on upgrade viis pluss. Sõidud vihmas ja öösel on midagi värskendavat. Vihmasõit lisab põnevust oma lompide näol + reaalne visuaal vihmasest ilmast on thumbs_up.gif pimedasõit on fun. Kui väikse kõksuga kipud tuled ära kaotama pole enam midagi teha, sest lihtsalt totaalselt kottpime on. Kahju, et tulesid ei saa vahetada (kaugtuled, lähituled) + paljudel autodel on reaalselt kurvituled, mis parandaks nähtavust pimedas 150km/h kurvi võtma minnes.


edit: ja üks asi veel. Laadimisajad on hirmus pikad. Pluss kui vaja sõitu restartida, siis protsess järgmine: vajutad restart. Kuvab kuidas auto veereb boksialas, siis saad panna menüüst "start race" siis kuvab jälle korraks kuidas auto stardijoonele veereb ja alles siis hakkab countdown. Õudne venitamine ikka. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 26.10.2015 18:44:08 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Rehvide libisemise saab vist kirjutada varasemast reaalsema kuum rehv/külm rehv teema arvele. Sest kui kurvis trehvab ikka tagaratas korralikult ringi käima ja rehvi indikaator on punane on auto üle jube lihtne kontrolli kaotada.

Jah rehvi temperatuurid on nüüd koguaeg HUD'is olemas. Ja isegi sõidu alguses on rehvid jahedad. Kuid õige temperatuuri tõstmiseks on vaja vaid 2-3 kurvi mitte nt. ühte soojendus ringi nagu võiks/peaks. Ja endal see ülejuhitavus ja haarduvuse kadumine pole kuidagi seotud temperatuuridega. Sõidan juba mitu ringi rahulikult ja täiesti õigel kiirusel kurvi sisenedes lendab taguots käest ära. Veider. Ei ole kuidagi seda tunnetust, mida varem on FM seerias olnud, et sa oskad ennetada, millal masina pidavus kaob.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2015 23:20:48 vasta tsitaadiga

Anti, osta 256GB (240-250GB ei sobi) SSD .. neid saab juba ca 80 euga kätte. Adapter juurde ca 10 euri. Laadimisajad vähenevad oluliselt, ise kasutan juba mõnda aega ja ilma ei kujuta enam ettegi, mitukümmend sekundit tõmbab ooteaega alla. Eriti märgatav oli FH2 F&F demoga, see vahe oli naeruväärne..1min20sek vähenes 30 seki peale. Kui Tartus kellelgi FM6 laenata, võin ka sinna võrdluse teha, jõudsin ise juba mängu maha müüa, kuna FH2 meeldib oluliselt rohkem, nii Open Worldi kui juhitavuse tõttu..

Mis kõige huvitavam, see toimib ka FH2 Onlines nii, et samal ajal kui teised ootavad mängu laadimist, saan mina juba ringi sõita ja reaalselt XP-d teha ehk väikse edumaa icon_biggrin.gif. FM6 puhul seda oodata pole mõtet..seal oli start koos.
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2015 09:24:02 vasta tsitaadiga

Ei hakka esialgu garantiilist masinat lammutama. Kannatab ära.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2015 14:00:57 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Ei hakka esialgu garantiilist masinat lammutama. Kannatab ära.

Ketas läheb küljepeale USB 3.0 auku.
http://www.ship2block20.com/wp-content/uploads/2015/08/INTHEBOX-590x326.png
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2015 14:18:20 vasta tsitaadiga

ahjaa, õigus. A ikka kuradi nadi on osta viimase malli konsool ja siis mingite juhtmetega hakata kettaid külge pookima ja upgradema icon_redface.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2015 15:06:28 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
ahjaa, õigus. A ikka kuradi nadi on osta viimase malli konsool ja siis mingite juhtmetega hakata kettaid külge pookima ja upgradema icon_redface.gif


Juhuslikult leidsin sellise asja, vb võtan isegi ligi icon_rolleyes.gif, kuigi mind see lisa juhe nii väga ei häirigi, arvestades kui palju see laadimisaegu kärpida aitab.
http://shop.controllermax.com/Collective-Minds-Xbox-One-Media-Hub.html
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2015 21:23:05 vasta tsitaadiga

kirjeldan teile olukorda.

Start. Kõik on tore, suudan ennast ringi kolmandal veerandil esimeseks pusida ja kogu punt sõidab koos ja nagu võluväel jäävad äkki KÕIK lihtsalt lambist maha. Sõidan uhkes üksinduses. Äkki hakkab üks RR Wraith (neid on sõidus 3tk) lihtsalt maha jäänud pundist mulle ebanormaalselt kiiresti järele jõudma ja on ühel hetkel tagumikus kinni. Suudan paari kurviga jälle maha raputada ja väikse edumaa saada ja jälle nagu tühja koha pealt võtab mulle järele (umbes nagu lihtsalt hoiab gaasi tagasi ja sõidab aeglaselt ehk minuga sama kiiresti ehk siis ikkagi kiiresti) ja lihtsalt uhab külma kõhuga sirge peal mööda nagu sittuvast kassist ja mina enam teda kätte ei saa sest kasvatab koguaeg edumaad. Kõik ülejäänud 23 rallimeest on kaugel maas.

Autode perf. indexid on samad. Võrdlesin huvipärast seda RR-i oma audiga ja ei saa küll väga täpselt aru, kust kuradi kohast see RR sellise kiiruse ja perfoormansi välja võlub.

Drivatar difficulty on 10% peal. Mis toimub...?! icon_eek.gif


edit: restart ja uus sõit. Ja täpselt sama ülal kirjeldatud muster kordub 1:1-le icon_confused.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartinKa
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 17.11.2015 19:47:01 vasta tsitaadiga

Shade, Playseati maha ei müü ?
_________________
Toskin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Forza Motorsport 6 mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.