Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Lenovo Ideapad Y510p märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 09:32:05 vasta tsitaadiga

martin657 kirjutas:
Viiks hea meelega masina diagnostikasse/garantiisse, kuid viibin Taanis ja pole plaanis enne jõule koju sõita, loodetavasti

Uuri Lenovo lehelt. Äkki saad Taanis Lenovo esindusse garantiisse saata.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin657
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2014




sõnum 13.10.2014 17:19:47 vasta tsitaadiga

No-nii, sain enda raali lõpuks Taani Lenovo edasimüüja Medioni kaudu Saksamaale garantiisse saadetud ning garantii tulemused käes - Lenovol PUUDUB vajaminev detail, et mu arvuti taas korda saada ja pakuti välja, kas saadavad katkise arvuti tagasi ( ei saa aru kas nad mõtlevad ka, mida ma selle katkise arvutiga peale hakkaks, kui isegi nemad seda parandatud ei saa ) või siis maksavad selle kinni. Loomulikult valisin kinnimaksmise, kuid kuidas ja mis ulatuses nad seda teevad, ei oska veel öelda. Väga pettunud nii antud arvuti mudelis kui ka Lenovos, häbi neil olgu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArgoA
HV veteran
ArgoA

liitunud: 03.01.2004




sõnum 27.10.2014 02:13:48 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:
Kui minu masin garantiis käis siis märgitigi garantii teostajaks saksa Medion...
Mis puutub kvaliteeti siis see on samasugune nagu kõikidel teistel tootjatel, mis puudutab kodutarbe mudeleid. Enda omal rohkem probleeme tekkinud pole.
urmas1, kui mu budget on 1,2k euri, tahan mänge mangida, kiirelt ja mugavalt brausida ja ka kõike muud teha, siis sinu loogika järgi pole see tehtav kuna kõik alla T seeria on tarbimiskõlbmatu. Mina sellega ei nõustu ja kindlasti ei hakka koju endale analoogse võimsusega äriklassi masinat hankima (2k+ eur). Võid nüüd veel ühe posti teha, kus põhjalikult ikka selgitad kui kõnts ikka kõik mitteäriklassi arvutid on beer_yum.gif


alienware 14 , super arvuti. Mine vaatama kuhugi thumbs_up.gif
unustad selle Lenovo kiirelt ära =)


urmas1, Sulle soovitaksin Alienware 17, unustad selle Ferrari kiirelt ära =)
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 29.10.2014 16:49:23 vasta tsitaadiga

ArgoA kirjutas:
zaitz kirjutas:
Kui minu masin garantiis käis siis märgitigi garantii teostajaks saksa Medion...
Mis puutub kvaliteeti siis see on samasugune nagu kõikidel teistel tootjatel, mis puudutab kodutarbe mudeleid. Enda omal rohkem probleeme tekkinud pole.
urmas1, kui mu budget on 1,2k euri, tahan mänge mangida, kiirelt ja mugavalt brausida ja ka kõike muud teha, siis sinu loogika järgi pole see tehtav kuna kõik alla T seeria on tarbimiskõlbmatu. Mina sellega ei nõustu ja kindlasti ei hakka koju endale analoogse võimsusega äriklassi masinat hankima (2k+ eur). Võid nüüd veel ühe posti teha, kus põhjalikult ikka selgitad kui kõnts ikka kõik mitteäriklassi arvutid on beer_yum.gif


alienware 14 , super arvuti. Mine vaatama kuhugi thumbs_up.gif
unustad selle Lenovo kiirelt ära =)


urmas1, Sulle soovitaksin Alienware 17, unustad selle Ferrari kiirelt ära =)


Alienware 14 on märksa kehvema bang for buck ratioga kui teemaks olev Y510p. Max123 pakub single 750M/i5 setup masinat ca 1500€ eest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 06.12.2014 19:09:33 vasta tsitaadiga

http://www.klick.ee/lenovo-ideapad-y510p-gt755-dos.html sellel mudelil pole "eemadlavat dvd rommi" kaasas?
_________________
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Armo
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2014 01:11:41 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
http://www.klick.ee/lenovo-ideapad-y510p-gt755-dos.html sellel mudelil pole "eemadlavat dvd rommi" kaasas?

Sellel peaks dvdi rommi kohal olema teine graafikakaart ja see peaks olema eemaldatav.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obsidian
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 11.12.2014 17:52:59 vasta tsitaadiga

Sai kuskil pool aastat tagasi samuti y510p ostetud.
Minul siis i7, GT 755m SLi ja kõvaketas 256gb SSD.
Siiani väga rahul ja pole ühtegi eelnevalt mainitud probleemi esinenud. Nõudlikemast mängudest olen enamasti mänginud bf3 ja bf4. Vahel mänginud ka mitu tundi järjest ja pole minul ta küll liiga kuumaks läinud. Arvutit kasutan korralikult laua taga ja kuskile villase teki vahele teda ei vea. Proovisin ka mingisugust ventilatsiooni alust kasutada, aga see tõmbas vaid 3 kraadi alla ning loobusin sellest teisel päeval. Mängin üldiselt suht vähe, pigem ostsin võimsama arvuti selleks, et igasugused joonestus- ja muud inseneriprogrammid korralikult jookseks.
Ostes oli kaks varianti, kas 1TB tavaline ketas, või 256gb SSD. Otsustasin et kvaliteet on tähtsam kui kvantiteet ja valisin selle väikese mahuga SSD. Praegu olen valikuga väga rahul, kõik jookseb kiiresti ja bootimine võtab loetud sekundid.
Kõlarid samuti läpaka kohta head. Kui eelmise läpakaga kasutasin koguaeg kõrvaklappe, siis nüüd on need kapi nurka tolmu koguma jäänud.
Meeldib ka see, et hoolimata läikivast ekraanist on läpakas ka õues kasutatav. Ainuke miinus minu jaoks on aku kestvus. Maksimaalselt 3 tundi saab kasutada, kui kõik seaded kõige ökoma peale pandud.

Igatahes minul ainult head kogemused. Garantii oli ostes 2 aastat, aga ostan ühe aasta juurde ja siis mureta. Üle 3 aasta ma teda tõenäoliselt nagunii ei kasuta.

EDIT: selle väite ma tahaks küll ümber lükata, et korpus rasvastest jälgedest puhtaks ei lähe. Mina võtan tavalise wc-paberi, "õhkan" korpusele ja pühin jäljed maha. Ei ütleks, et tülikam puhtana on hoida kui vana läikivat Dell Inspironi näiteks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirssand
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2011




sõnum 08.02.2015 23:51:07 vasta tsitaadiga

Tasub vältida videodraivide uuendamist, sest miskipärast mõned NVIDIA uuendused ei oma SLI tuge ! Mängisin METRO 2033-lme ja arvuti läks väga kuumaks, hakkasin uurima, ainult 1 videokaart töötas. Lõpuks aitas videodraiverite mahainstallimine ja vanema versiooni tagasi panemine, mis edukalt toetab SLI-d. Muid probleeme pole märganud, kõik toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2015 14:53:36 vasta tsitaadiga

kirssand kirjutas:
Tasub vältida videodraivide uuendamist, sest miskipärast mõned NVIDIA uuendused ei oma SLI tuge ! Mängisin METRO 2033-lme ja arvuti läks väga kuumaks, hakkasin uurima, ainult 1 videokaart töötas. Lõpuks aitas videodraiverite mahainstallimine ja vanema versiooni tagasi panemine, mis edukalt toetab SLI-d. Muid probleeme pole märganud, kõik toimib.

Mul on kõik uuendused SLI tuge omanud, ainult tuleb pärast uuendamist SLI jälle käsitsi sisse lülitada.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002




sõnum 16.08.2015 12:50:41 vasta tsitaadiga

Tundub, et fotod on arvustusest kuskile kaotsi läinud..
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaarel1200
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2015




sõnum 24.08.2015 13:09:07 vasta tsitaadiga

Ei tea, mis võiks hetkel olla antud läpaka hind?
Hästi hoitud ja ühtegi viga peale mõne üksiku kriimu ei leia.
Kaane peal on kolm kleepsu, ei midagi vulgaarset.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Lenovo Ideapad Y510p mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.