Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 29.06.2015 22:04:33 vasta tsitaadiga

Kiledest rääkides, tahaks enda oma maha kraapida, aga on nii tugevasti peal. Praegu nii kui vihmasem ilm on või spordi tegemise ajal võimatu on puutetundlikku ekraani kasutada.
Peab mainima, et mööda kilet sõrme libistada ei ole pooltki nii mõnus kui klaasi mööda.
Mul on Celicious Anti-Glare. Pakendis oli 2 tükki. Võin teise soovijale ära anda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 29.06.2015 23:40:02 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
paljud siin erinevaid kilesid tellinud... on need nillkin'i kiled head või peaks muud eelistama (klaasid tegelikult on nad vast)

Läikiva katte osas on Nillkini klaas väga hea. Kasutan ja ei suuda midagi halba selles leida. Varasemalt kasutatud matid kiled kulusid liiga kiirelt. Klaas tundub kestvalt igavesti. Ja tunduvalt lihtsam paigaldada, minuarust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2015 23:45:10 vasta tsitaadiga

MultiUser, kust tellisid?
ise vaatan seda praegu http://www.ebay.com/itm/Nillkin-9H-Anti-Smash-Tempered-Glass-Screen-Protector-for-Sony-Xperia-Z3-Compact-/191543300921

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 30.06.2015 08:34:39 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
MultiUser, kust tellisid?
ise vaatan seda praegu http://www.ebay.com/itm/Nillkin-9H-Anti-Smash-Tempered-Glass-Screen-Protector-for-Sony-Xperia-Z3-Compact-/191543300921
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8601123#8601123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2015 09:55:36 vasta tsitaadiga

holma kirjutas:
Magnetdokk sealt: link
/---/
Magnetkabla on selline: http://www.ebay.com/itm/LED-Aluminum-Metal-Magnetic-Charger-Cable-For-Sony-Xperia-Z1-Z2-Z3-Compact-/391132318941?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item5b114d8cdd
Too on tavalisest veidi kõrgem, mõeldud vist rohkem neile, kelle telefon mingis spetsiaalses korpuses ja laadimisava seega sügavamal peidus.
Võtsin ka sama doki ja magnetkaabli. Dokki pole veel jõudnud katsetada. Magnetkaabel nõudis veidi harjumist, sest kuigi magnet on suht tugev, on kontaktpind ikkagi pikk ja kitsas ning tuleb kergelt ära, kui vastu minna. Võib-olla just sellepärast, et ulatub kaugemale, aga mul ei ole telefonil mingit ümbrist. Laadimine toimub selle kaabliga vähemalt sama kiirelt, kui originaal microUSB kaabliga thumbs_up.gif .
_________________
M: Apple Magic Keyboard with Touch ID ja Magic Trackpad 2
M: Tasakaaluliikur
M: Ryzen 2600/B450M/16GB/1TB/GTX1080/650W
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 247
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2015 11:02:07 vasta tsitaadiga

MultiUser, thumbs_up.gif .. vaatasin eile lõpuks, et siit kõige odavam vist http://www.aliexpress.com/item/NILLKIN-Amazing-H-Nanometer-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Sony-Xperia-Z1-Compact-M51W/1907649843.html
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 30.06.2015 12:15:55 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
MultiUser, thumbs_up.gif .. vaatasin eile lõpuks, et siit kõige odavam vist http://www.aliexpress.com/item/NILLKIN-Amazing-H-Nanometer-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Sony-Xperia-Z1-Compact-M51W/1907649843.html

<offtopic>
Võibolla tõesti tasub hakata ALI poole üle kolima. eBay kaupmehed on viimasel ajal väga alla käinud. Nende hinnangud ei maksa mitte midagi. Isegi, kui nad on hulgim müünud ning negatiivset tagasisidet vähe. Viimased kaks saadetist on tulnud mingi jamaga. Kaup kehvalt pakitud ja hävinud ning mittekomplektne. Või on selles ka oma osa siinsel rämpspostifirmal... kes teab.
</offtopic>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2015 13:42:17 vasta tsitaadiga

ot:
MultiUser, üldiselt tasub vaadata erinevatest kohtadest... nii alis kui ka ebays on sama mentaliteet neil.. kui jamaga tegelevad, pakuvad refundi ja ütlevad,e t pane feedback ikka positiivne... paljud lähevad kaasa sellega, ma ei lähe.. mõttetu on see ja mingismõttes keskkonnad soodustavad ka seda käitumist, sest kaup ei ole sobiv, a ei pruugi keskkonna haldajate poolt ka täisrefundi õigustada ja siis minnakse kokkuleppele välja...

kui kaubaga kättesaades midagi viga või kompletksuses viga on, siis tasub müüjaga rääkida, endal on pea kõik asjad laabunud hästi, ühe korra sain vale täpsusega tooted ja sain ainult 60% refundi kuigi toode ise oli suht kasutu mujaoks ja oli näha, et müüja meelega tegelebki sellise äriga, et reklaamib valesti jne.


igatahes klaasi-kile võtsin sealt ali viitelt ära, kui kohal jne. , siis kommenteerin ka..

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 30.06.2015 20:32:28 vasta tsitaadiga

Ali suht norm koht. Ise tellisin selle
Spoiler Spoiler Spoiler

ja selle.
Spoiler Spoiler Spoiler

dokk iseenesest mõttetu, kui magnet juhe olemas. Täitsa töötavad ja korralikud asjad. icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 30.06.2015 20:45:48 vasta tsitaadiga

Krooms kirjutas:
Ali suht norm koht. Ise tellisin selle
Spoiler Spoiler Spoiler

ja selle.
Spoiler Spoiler Spoiler

dokk iseenesest mõttetu, kui magnet juhe olemas. Täitsa töötavad ja korralikud asjad. icon_cool.gif

Kuidas selle kaabli magneti tugevus on? Kas kannatab juhtme otsas kasutada? Mul viimased tulid eriliselt nõrga magnetiga. Vaevalt püsib laual küljes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 30.06.2015 21:19:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kuidas selle kaabli magneti tugevus on?

Ei saa kurta. Vägevalt hoiab. Samas dokk on probleemsem. Ei istu pesas hästi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nupz
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2010




sõnum 02.07.2015 12:08:54 vasta tsitaadiga

protzezzor kirjutas:
Ka mul sama jama, et kaks nädalat tagasi hakati kurtma, et kohati ei saa mitte midagi aru, mida räägin, sest hääl pidi niiöelda sa-kk-i-ma ja osa jutust ära kaduma. Kaalusin juba garantiisse saatmist, aga kui see probleem veel paljudel, siis pole vast mõtet ja tuleb lootma jääda sellele, et laheneb asi ise mõne uuendusega. Leviprobleemid on kogu aeg olnud, vana telefoni kasutades oli levi veel igal pool ja alati põhjas, Z1C 'ga on levi väga kõikuv - üks hetk põhjas, teine hetk pole üldse.


Teadmiseks ka teistele, kel hääl hakib. Viisin enda oma hooldusesse ja öeldi kohe, et viimase uuenduse viga on see. Panevad vana versiooni tagasi. Kulub selle tegemiseks 2-3 päeva. Loodan, et edaspidi enam probleeme pole.. Samas, kust ma siis tean, et järgmine uuendus korras on ja sellega jälle mingit jama ei kaasne?!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 02.07.2015 12:58:33 vasta tsitaadiga

nupz, guugeldad enne uuendamist lääne foorumeid jne.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.07.2015 19:40:47 vasta tsitaadiga

mul ilmselt sellepärast pole seda hääle jama, et telo on rooditud, unlokitud ja pda'st leitud soundmod ka peal. hea teada, et vahest on roodust rohkem kasu kui garantiist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 05.07.2015 11:24:28 vasta tsitaadiga

Taaskord veendusin selles, et miks ma eelistan Sonyt. Ekraan on terve.
fr


viimati muutis Kevvare 13.07.2015 22:50:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 06.07.2015 21:37:57 vasta tsitaadiga

Oh, lahe uus feature Lollipopil. Teatab, et aku hakkab tyhjaks saama, ehk siis 14%...siis saab veel max10 minutit veebis/messengeris sheffata ning näitab 0% ning lylitab masina välja. Varem ikka kestis see viimased 14% kuni tund või nii.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011




sõnum 07.07.2015 12:03:24 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Taaskord veendusin selles, et miks ma eelistan Sonyt. Ekraan on terve.




garantii laks, in my opinion.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2015 17:18:14 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Oh, lahe uus feature Lollipopil. Teatab, et aku hakkab tyhjaks saama, ehk siis 14%...siis saab veel max10 minutit veebis/messengeris sheffata ning näitab 0% ning lylitab masina välja. Varem ikka kestis see viimased 14% kuni tund või nii.


Täiesti pekkis on see akuvärk. Ma küll tegin tehase seadmete taastamist ja värki aga mul ikka tühjeneb aku umbmääraselt. Vahel kestab ja vahel on nii, et 45% ees ja paari minuti pärast pakib asjad kokku icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2015 19:40:28 vasta tsitaadiga

Kui Factory reset teha, kas see audioprobleem laheneks? Või oskab keegi soovitada, kuidas korralikult Custom ROM peale panna?
Endal Z1 ja täitsa nukker seis ikka.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
markox
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2009




sõnum 07.07.2015 20:34:28 vasta tsitaadiga

Pole ei enda ega naise telefonil ühtegi neist eelnevalt kirjeldatud Lollipopi uuendusele järgnevatest probleemidest täheldanud.
Kas tõesti on viga selles uuenduses mitte konkreetselt teie telefonides?
Ei ole ka factory reseti ega muud midagi sarnast teinud, uuendus sai tehtud nii pea kui see Eestis saadavaks sai.
Mõned korrad on jah iseenesest restardi teinud kuid ei häiri, sarnaseid "iseeneslike restarte" kõigi eelnevate android telefonide puhul esinenud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.07.2015 21:23:04 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Oh, lahe uus feature Lollipopil. Teatab, et aku hakkab tyhjaks saama, ehk siis 14%...siis saab veel max10 minutit veebis/messengeris sheffata ning näitab 0% ning lylitab masina välja. Varem ikka kestis see viimased 14% kuni tund või nii.


Täiesti pekkis on see akuvärk. Ma küll tegin tehase seadmete taastamist ja värki aga mul ikka tühjeneb aku umbmääraselt. Vahel kestab ja vahel on nii, et 45% ees ja paari minuti pärast pakib asjad kokku icon_lol.gif


Vaata kriitiliselt oma kasutus üle, mul küll mingeid aku probleeme pole. Pigem on parem kui 4.4 oli. Mul muidugi boot kontroll ka peal, et igasugu soovijad ikka kohe ennast käima ei vea.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2015 23:17:04 vasta tsitaadiga

Vaadake kas asi on kindlat protsendi lähistel või ei, kui mul tegi sellist pulli olin aku surmas kindel, ostsin uue ja peale seda enam sellist nalja ei teinud.
Muster oli siis selline, et koormuse all viskas 80% aku juures pildi tasku ja restarti tehes oli umbes 20% akunäit ja sealt jooksis rahulikult nulli.

kasutasin vaikselt koormust andes täiesti tühjaks ja siis täis laadides viskas edaspidi pildi tasku ca 44% pealt ja käima pannes oli 15% akut järgi...

Story pole antud mudeliga muidugi seotud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011




sõnum 08.07.2015 20:57:30 vasta tsitaadiga

Elisast öeldi, et tehakse mu Z1C garantiikorras korda ja mingit pikemat keberniiti sellega ei näe. Garantii jääb edasi kestma. Kui mingil põhjusel korda ei saa siis ostavad telefoni tagasi.

Head uudised minu jaoks. Poleks osanud arvata, et see jamps rahumeelselt lõppeb.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DmX
HV kasutaja
DmX

liitunud: 23.02.2004




sõnum 08.07.2015 22:20:47 vasta tsitaadiga

nupz kirjutas:
protzezzor kirjutas:
Ka mul sama jama, et kaks nädalat tagasi hakati kurtma, et kohati ei saa mitte midagi aru, mida räägin, sest hääl pidi niiöelda sa-kk-i-ma ja osa jutust ära kaduma. Kaalusin juba garantiisse saatmist, aga kui see probleem veel paljudel, siis pole vast mõtet ja tuleb lootma jääda sellele, et laheneb asi ise mõne uuendusega. Leviprobleemid on kogu aeg olnud, vana telefoni kasutades oli levi veel igal pool ja alati põhjas, Z1C 'ga on levi väga kõikuv - üks hetk põhjas, teine hetk pole üldse.


Teadmiseks ka teistele, kel hääl hakib. Viisin enda oma hooldusesse ja öeldi kohe, et viimase uuenduse viga on see. Panevad vana versiooni tagasi. Kulub selle tegemiseks 2-3 päeva. Loodan, et edaspidi enam probleeme pole.. Samas, kust ma siis tean, et järgmine uuendus korras on ja sellega jälle mingit jama ei kaasne?!


Mina sain hakkimisest nii lahti et mikrofoni mürasummutuse ja helistaja kõne täiustuse võtsin maha. Aevan et see mikrofoni mürasummutus on asjas süüdi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 09.07.2015 01:29:32 vasta tsitaadiga

ajee kirjutas:
Kas sul on ka nii, et peale kõne lõpetamist kaob 3s pärast umbes 5-ks sekundiks levi ära?

Mulle tundub, et see probleem esineb LTE-ga. Kui võrgutüübi 3G peale muudan, siis enam pole seda jama täheldanud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.