Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.03.2015 15:04:27 vasta tsitaadiga

Kusjuures, tõstatati hea argument, toite teema. Pole ise inteno puhul selle peale tulnud sest 1 aasta toimis inteno kõikidel muretult ilma wifi jamadeta ja restartideta.
PS. kõik mu kolm ühendust intenodega on smartupside taga, restarte ja wifi jamasid ei ole.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 05.03.2015 15:17:34 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kusjuures, tõstatati hea argument, toite teema. Pole ise inteno puhul selle peale tulnud sest 1 aasta toimis inteno kõikidel muretult ilma wifi jamadeta ja restartideta.
PS. kõik mu kolm ühendust intenodega on smartupside taga, restarte ja wifi jamasid ei ole.


targad inimesed elionist ütlesid et logisse läheb kirja kui on elektrijama jne (siis kui nad detailselt logima panid ja seda pärast uurisid jne). Miski 4 peamist põhjust mis restarti põhjustab pidi logisse minema isegi kui ei ole logima pandud. Inteno on siin sel aastal välja vahetatud ja nö tutika adapteriga jne. Nagu öeldud, kõrval pesas on switch varsti poole aastase uptimega. Elion annab siis uue adapteri või vahetavad inteno välja jälle? Mul nendest restartidest kopp ees, üks toimus vailimisstuudio aeg, teine eile õhtul telekat vaadates jne.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.03.2015 16:55:44 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kusjuures, tõstatati hea argument, toite teema. Pole ise inteno puhul selle peale tulnud sest 1 aasta toimis inteno kõikidel muretult ilma wifi jamadeta ja restartideta.
PS. kõik mu kolm ühendust intenodega on smartupside taga, restarte ja wifi jamasid ei ole.


targad inimesed elionist ütlesid et logisse läheb kirja kui on elektrijama jne (siis kui nad detailselt logima panid ja seda pärast uurisid jne). Miski 4 peamist põhjust mis restarti põhjustab pidi logisse minema isegi kui ei ole logima pandud. Inteno on siin sel aastal välja vahetatud ja nö tutika adapteriga jne. Nagu öeldud, kõrval pesas on switch varsti poole aastase uptimega. Elion annab siis uue adapteri või vahetavad inteno välja jälle? Mul nendest restartidest kopp ees, üks toimus vailimisstuudio aeg, teine eile õhtul telekat vaadates jne.


Tihti on kopp ees asjadest, mul on kahe autoga pidevad mootoritule jamad, käi aga linnas remondi vahet, vot see on asi mis ajab tõsiselt kopa ette, kulutab aega ja raha.
Mingi ruuteri restart, isegi kui restart oleks, oleks pisut ebameeldiv aga maailmalõpp kindlasti mitte. Teades enamgi, et kohe ühendus taastub.
See ei tähenda, et jamad välja juurida ei tuleks, olgu milles see probleem on aga ilmselt annab ruuteri tarkvaraga seda probleemi kaotada.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 05.03.2015 17:51:55 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
SurfData kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kusjuures, tõstatati hea argument, toite teema. Pole ise inteno puhul selle peale tulnud sest 1 aasta toimis inteno kõikidel muretult ilma wifi jamadeta ja restartideta.
PS. kõik mu kolm ühendust intenodega on smartupside taga, restarte ja wifi jamasid ei ole.


targad inimesed elionist ütlesid et logisse läheb kirja kui on elektrijama jne (siis kui nad detailselt logima panid ja seda pärast uurisid jne). Miski 4 peamist põhjust mis restarti põhjustab pidi logisse minema isegi kui ei ole logima pandud. Inteno on siin sel aastal välja vahetatud ja nö tutika adapteriga jne. Nagu öeldud, kõrval pesas on switch varsti poole aastase uptimega. Elion annab siis uue adapteri või vahetavad inteno välja jälle? Mul nendest restartidest kopp ees, üks toimus vailimisstuudio aeg, teine eile õhtul telekat vaadates jne.


Tihti on kopp ees asjadest, mul on kahe autoga pidevad mootoritule jamad, käi aga linnas remondi vahet, vot see on asi mis ajab tõsiselt kopa ette, kulutab aega ja raha.
Mingi ruuteri restart, isegi kui restart oleks, oleks pisut ebameeldiv aga maailmalõpp kindlasti mitte. Teades enamgi, et kohe ühendus taastub.
See ei tähenda, et jamad välja juurida ei tuleks, olgu milles see probleem on aga ilmselt annab ruuteri tarkvaraga seda probleemi kaotada.


on olemas asjad kuhu automaatselt enam tagasi ei ühendu ja on vaja käsitsi seda teha. Pidevalt seda teha on ikka kopp ees küll. Kui tarkvaraga saab restarte parandada siis parandage ära. Hetkel on see peal:

iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.4.12RC3-150206_1740
Local Time Mon Mar 2 00:46:38 2015
Uptime
0h 4m 51s

peaaegu 3 päeva pidas vastu ja...

iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.4.12RC3-150206_1740
Local Time Wed Mar 4 23:03:27 2015
Uptime 1h 17m 23s

P.S Eelmine aasta nägin ka mitu kuud uptimet ruuteriga, viimase 4 kuu jooksul aga pole isegi kuu aega täis tulnud ka nende vahetatud ruuteritega.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 05.03.2015 18:16:18 vasta tsitaadiga

Kusjuures mul teeb ka vahepeal restarte. Eile samuti mingisugune 21-22 aeg võis vast kell olla, kui tuled kustu kadusid ja mõne hetke pärast asi ilusasti tagasi tuli.

Ma loodan, et mul see asi suureks probleemiks ei saa.
Mul veel mingisugune vanem versioon peal? DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Kas ta peaks mingi hetk ise uuenduse tegema või ma pean midagi näppima?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2015 18:51:39 vasta tsitaadiga

Tänasest saadaval uus versioon 2.4.12RC7. Peaks tulema peale resetiga ja kuskil 10 minti kannatust.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2015 19:07:30 vasta tsitaadiga

Millal see niisama peale surutakse (lihtsalt restart ei uuendanud)?
Inteno käkile reseti enam teha ei julge, viimane kord lõppes see seadme vahetusega... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2015 19:17:39 vasta tsitaadiga

Ei tea, miski aeg hiljem. Sain aru ,et hetkel kohe vähemalt plaanis peale suruda seda ei ole.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 05.03.2015 19:23:10 vasta tsitaadiga

Kas sellel uuel versioonil on ka mingeid uusi featuure, mille pärast tasuks seda peale suruda?
Kuna endal restartide ja wifiga probleeme pole, siis vist oleks kindlam käituda reegli järgi, et töötavat asja ei maksa näppida. icon_wink.gif

madmel kirjutas:
Tänasest saadaval uus versioon 2.4.12RC7. Peaks tulema peale resetiga ja kuskil 10 minti kannatust.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2015 19:25:59 vasta tsitaadiga

Tähtis vast osadele , et miskid wifi probleemid eemaldatud.
Uutest vast , mis meelde tuleb on L2TP tugi, DECT tugi, Parental Control.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003




sõnum 05.03.2015 22:38:25 vasta tsitaadiga

Rõõmsalt koju tulles wifi panges. icon_biggrin.gif Väike turn off/turn on ja korras. icon_smile.gif

iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.4.2RC5-140925_1644
Uptime 17d 12h 17m 43s

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2015 23:32:07 vasta tsitaadiga

Hoides ruuteril 'reset' nuppu veidi all, uuendab ruuter ennast ise ära!
Peale nupu lahtilaskmist tuleb mõnda aega oodata (kuni veerand tundi).
Uuendasin omal ära ja hoian Teid kursis, kuidas mul läheb!

iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.4.12RC7-150302_1654
Local Time Thu Mar 5 22:30:36 2015
Uptime 0h 8m 39s
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 05.03.2015 23:33:53 vasta tsitaadiga

Palju neid erinevaid Inteno mudeleid üldse liikvel( müügis) on olnud selle müügile tulekust alates Elionis. Omal 2 neist olemas DG301A ja DG301A-R1. Viimane on see, mis hetkel toimib veatult. iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Alles hoian ka Thompson TG789vn seadet juhuks, kui teine Inteno otsustab ka oma "harjumusi" mulle peale suruda. TG oli ikka äärmiselt stabiilne. Vähemalt see isend, mis mulle juhtunud on.

PS: Asi see Elionil puldile restardi nupp juurde lisada on, kui nii tihti juba vaja restarte teha ja ilma ei saa. Või hoopiski uus pult teha. Aeg peaks juba sealmaal olema, et uus pult juba suht vana. icon_wink.gif icon_lol.gif
Ei taha miskit halba öelda ja parastada, aga kisub juba huumoriks. Huvitav teada, kas kellelegi on kuidagi kompenseeritud selle nn. Inteno lisandväärtuse ilmnemine?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 06.03.2015 01:35:12 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Tihti on kopp ees asjadest, mul on kahe autoga pidevad mootoritule jamad, käi aga linnas remondi vahet, vot see on asi mis ajab tõsiselt kopa ette, kulutab aega ja raha....


Mingi OBD adapteri saad Ebayst alla 10 euroga. Mulle näiteks topiti ymbrik postkasti. Polnud vaja isegi postkontorisse järele minna.
Hoidnud kokku juba mitmete diagnostikate ja ilmaasjata esindusse s6itmise rahasid. Pooltel kordadel piisab errori kustutamisest/ignoreerimisest. Kui kohe uuesti ei teki siis oli mingi häire. Ainuke mille poolest targemaks sain oli see, et autofirmadega telefoni teel suhelda ei ole m6tet. Tahavad kohe autot naha ja midagi vaadata ning selle eest raha kysida.
Aga kui saata e-mail ja kirjutada konkreetsed koodid siis on kohalemineku ajaks vahetatav osa kohal.

Elionil pole seda varianti, et yhekordse väikese väljamineku eest saad aastate jooksul palju aega ja närve kokku hoida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.03.2015 08:29:55 vasta tsitaadiga

BTK0 kirjutas:
Palju neid erinevaid Inteno mudeleid üldse liikvel( müügis) on olnud selle müügile tulekust alates Elionis. Omal 2 neist olemas DG301A ja DG301A-R1. Viimane on see, mis hetkel toimib veatult. iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519


Hetkel paistab teemast, et pole vahet kas on kasutusel 1 või teine mudel, (erinevus vaid kasutuseta PSTN pesas). Seade reastardib ja wifi kaob konkreetsetel klientidel, pole vahet mis tarkvara kasutusel. Eks niikaua restardivad kuni Elion suudab tarkvaraliselt probleemi kaotada.

Teistel kellel 2.3.11 lives olev versioon töötab, ei maksa esialgu veel töötavat asja torkida. Vaatame kuidas see RC7 ennast üleval peab.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2015 11:34:35 vasta tsitaadiga

Uue tarkvaraga eile oli korduvalt nii, et kui WiFi seadistused korraga tegin (SSID, PW, kanal jms), siis peale seda oli DHCP kadunud. Samuti on see GUI aeglasem.
Lõpuks tegin ükshaaval, muudatus > Save & Apply > muudatus > Save & Apply (muidugi SSID ja parooli tuli mitu korda seadistada, sest Inteno otsustas neid ikka algseks tagasi suruda).
Jäi nagu püsima, aga no... see on juba naljanumber. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2015 13:07:02 vasta tsitaadiga

Siinpool esialgu kõik positiivne, aga vara on muidugi veel hõisata. MAC filter nullitakse ära, kui ruuterile reset teha, aga selle saab uuesti lisada. Mina tegin sellest ennem reseti tegemist PrintScreeni/tõmmise.
Esmased tähelepanekud: MAC filtri tegemine ja modifitseerimine OK, saab hiljem ka muuta. Ping OK. Kiirusetest sama, nagu vana tarkvaraga. Uusi asju on menüüdesse juurde tulnud. Mul on vanast tarkvarast igast menüüst tõmmis tehtud, aga ma ei hakka seda täpsemalt kirjutama, mis just juurde tulid. Igasuguseid ruuteri konfimisi tegin mina iPadiga üle Wi-Fi ja sellega tundus kõige mõnusam olevat seda teha. Seega ei saanud mul olla ka mingit dhcp jama, nagu eelmises postis kirjutajal. Samuti oli minu Wi-Fi nimi kenasti seadetes meeles, et seda ma uuesti konfima ei pidanud. Küll aga muutsin Wi-Fi kanali numbri auto pealt omale sobivaks fikseeritud kanali numbriks. 'Mode' keeras ruuter peale reseti tegemist 'Auto' peale ja sinna ma selle ka jätsin. Esialgu kõik.

Nüüd jälgin stabiilsust ja WI-Fi püsimist. Kui need seisavad, siis ütlen, et tubli töö.
Huvitav, kas tarkvara iopsys Version nimes on vihje Apple iOS-ile? Ilmselt mitte? Ilmselt on seal taga ikka mingi Linux.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.03.2015 13:42:19 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
Millal see niisama peale surutakse (lihtsalt restart ei uuendanud)?
Inteno käkile reseti enam teha ei julge, viimane kord lõppes see seadme vahetusega... icon_rolleyes.gif


eile helistati mulle kui ei olnud veel koju jõudnud. Ütlesin et Teil on uus tarkvara väljas...umm...ei ole. Ütlesin et on küll, natuke aega tagasi hõisati välja...klõbistas natuke, ahjaa on jah uus just tulnud. Ütlesin siis et pange peale ja vaatan kuidas see käitub kui koju jõuan. Eks ole näha, kuigi esimene restart oli 2h peale uue tarkvara panekut, aga jätan selle hetkel nö tähelepanuta. Vaatame mis ta pikas perspektiivis teeb.

P.S Elioni tarkurid soovitasid mul switchil see pool aastat uptimet õhku lasta ja et ma inteno pesa selle switchi toitega ära vahetaksin icon_lol.gif


Six kirjutas:
Kas sellel uuel versioonil on ka mingeid uusi featuure, mille pärast tasuks seda peale suruda?
Kuna endal restartide ja wifiga probleeme pole, siis vist oleks kindlam käituda reegli järgi, et töötavat asja ei maksa näppida. icon_wink.gif

madmel kirjutas:
Tänasest saadaval uus versioon 2.4.12RC7. Peaks tulema peale resetiga ja kuskil 10 minti kannatust.


kui töötab, siis ära näpi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2015 16:39:41 vasta tsitaadiga

Ega muidugi pole mõtet töötavat asaja näppida icon_smile.gif ....endal ka veel RC1 peal, kuna probleeme ei ole. Ootan ka vast aja ära kui "vägisi" peale läheb.
Need kellel erinevaid probleeme olnud tasuks jälle ära proovida või kui keegi Parental Control`i tahab icon_razz.gif
SurfData, Lihtsalt küsimus, miks see uptime tähtis on? Ma just mõtlen seda osa, et võimalike probleemide tuvastamiseks, ei ole ka ka nõus uptimet õhku laskma icon_smile.gif
Ja ma ei räägi ka otseselt sinu probleemist, ei ole süvenenud, mis sul seal katki on.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.03.2015 22:57:21 vasta tsitaadiga

Mingi jama selle RC7 -ga on.
Eile öösel lasin peale. Täna olen juba kaks korda mingit (osalist) restarti näinud ruuteris.
Kusjuures isegi mitte ühtegi wifi seadet pole ruuteril järel olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2015 00:10:06 vasta tsitaadiga

Mis asi see osaline restart veel on? icon_lol.gif

Minul esimene päev oli kõik tiba-toba-
Uptime 24h 36m 7s
Wi-Fi samuti OK. Kõik seadmed on isuga toimetamas käinud, ühtegi anomaaliat pole ma esimese 24h jooksul veel täheldanud.
Jälgin edasi.
Üks küsimus tekkis mul ka- 'Advanced View' all on selline mõõdik:
Active IP Connections
63 / 16384 (0%)
Mida see näitab/ütleb? 63 on päris suur number, kuidas see saadakse?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2015 00:21:36 vasta tsitaadiga

Täna enam mitte ühtegi seadistust teha ei kannata, kohe on asi panges...
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.03.2015 00:31:28 vasta tsitaadiga

UrmasP kirjutas:
Mis asi see osaline restart veel on? icon_lol.gif

Ma ei tea mis see Inteno puhul on. Mõnel juhul kustub korpusel vähem tulesid ja norm olukord taastub kiiremini. Kusjuures siis järgneb kiiresti veel mingi
hetkeline neti kadu ja telku pilt jääb alles.
Teisel juhul võtab kõik rohkem aega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.03.2015 10:34:00 vasta tsitaadiga

Üha rohkem jääb mulje, et see mingi lokaalne probleem.
Öö läbi lasi server 250Mbit/s uploadi, ruuter püsib kenasti, ainsad käsitsi seadistused, pordi suunamised ja wifi.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.03.2015 12:05:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Üha rohkem jääb mulje, et see mingi lokaalne probleem.

probleemi asukoht Eesti
Soome, Rootsi, Läti ja Leedu pole mõjutatud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.