Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elite: Dangerous märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 19.01.2015 14:10:15 vasta tsitaadiga

Sain tööle süsteemi, mis võimaldab kaubandust planeerida ilma tülika käsitööta:

Hindade võrdluseks ja planeerimiseks "Cmdr's Log"
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=96350

Hindade CSV kujule saamiseks.

EliteOCR
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=68771
Enne tuleb Elite enda rakenduse Appconfig.xml lisada VerboseLogging="1"


Ja powershelli script CSV sisestamiseks Cmdr's Logi" andmebaasi.
https://www.dropbox.com/s/fotyxhw3041yulu/ED-ImportTo-CmdrsLog.ps1?dl=0
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=96350&page=15

Tundub, et ka Ipadi ametlik Elite companion App on viimaks tööle saadud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3s3t
HV vaatleja
r3s3t

liitunud: 28.05.2008




sõnum 19.01.2015 18:34:28 vasta tsitaadiga

Kui nüüd aus olla siis ma eelistaksin mängida mängu, mitte ajada taga exeli tabeleid nagu EVE muutunud on.
Ja veel, üks major fuckup oli frontier poolt, mingid oinad buggisid missione ja teenisid bilioneid. Frontier lasi neil selle raha endale jätta ja alles siis kui community küsis et nagu: "WTF?" Siis võeti neilt see raha ära. Aga see on major blow to economy ja ma sellist mängu ei mängi kus nii kergekäeliselt suhtutakse kooderitesse.

_________________
komafriik ,,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 19.01.2015 20:51:33 vasta tsitaadiga

r3s3t kirjutas:
Aga see on major blow to economy ja ma sellist mängu ei mängi kus nii kergekäeliselt suhtutakse kooderitesse.


Millisele economile? Elites puudub hetkel igasugune majandus ja player, kelle taskus on kasvõi 100 triljonit, ei mõjuta mitte mingil viisil teistel mängijate mängukogemust. Ja kui sulle meeldib täislastis laevaga ühe otsa eest saada 10k 200k asemel, palun väga. Keegi ei keela nii mängida.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3s3t
HV vaatleja
r3s3t

liitunud: 28.05.2008




sõnum 19.01.2015 21:38:08 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
r3s3t kirjutas:
Aga see on major blow to economy ja ma sellist mängu ei mängi kus nii kergekäeliselt suhtutakse kooderitesse.


Millisele economile? Elites puudub hetkel igasugune majandus ja player, kelle taskus on kasvõi 100 triljonit, ei mõjuta mitte mingil viisil teistel mängijate mängukogemust. Ja kui sulle meeldib täislastis laevaga ühe otsa eest saada 10k 200k asemel, palun väga. Keegi ei keela nii mängida.

Kuidas, sul on ju praktiliselt endless laevade supply. Võid osta anaconda, sellele teha max upgrade, minna kuhugi süsteemi mente küttima. Teed seda piisavalt kaua, siis muutub süsteem ebastabiilseks, ja voila'. Kui sind õhku lastakse siis ostad lihtsalt uue laeva jne.

_________________
komafriik ,,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 19.01.2015 22:09:21 vasta tsitaadiga

r3s3t kirjutas:
Kuidas, sul on ju praktiliselt endless laevade supply. Võid osta anaconda, sellele teha max upgrade, minna kuhugi süsteemi mente küttima. Teed seda piisavalt kaua, siis muutub süsteem ebastabiilseks, ja voila'. Kui sind õhku lastakse siis ostad lihtsalt uue laeva jne.


Ja edasi? Süsteemi omamine NPC corpi poolt ei muuda reaalselt mitte kui midagi. Ja meenutaks, et mängus on nelisada miljardit päikesesüsteemi, peaks nagu kõigile jaguma. Elite sellisel kujul ei oma mitte mingit mõjutatavat majanduslikku- või poliitmaastikku, mida saaks räige rahaga suunata nagu saab seda teha EVEs.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3s3t
HV vaatleja
r3s3t

liitunud: 28.05.2008




sõnum 19.01.2015 23:51:46 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
r3s3t kirjutas:
Kuidas, sul on ju praktiliselt endless laevade supply. Võid osta anaconda, sellele teha max upgrade, minna kuhugi süsteemi mente küttima. Teed seda piisavalt kaua, siis muutub süsteem ebastabiilseks, ja voila'. Kui sind õhku lastakse siis ostad lihtsalt uue laeva jne.


Ja edasi? Süsteemi omamine NPC corpi poolt ei muuda reaalselt mitte kui midagi. Ja meenutaks, et mängus on nelisada miljardit päikesesüsteemi, peaks nagu kõigile jaguma. Elite sellisel kujul ei oma mitte mingit mõjutatavat majanduslikku- või poliitmaastikku, mida saaks räige rahaga suunata nagu saab seda teha EVEs.

400 süsteemi küll, aga ainult käputäis on neid mis matters. Rares, head trade routed jne. Kui keegi näiteks otsustab eravate või mis iganes destabiliseerida annab see kõvasti rohkem tunda majanduses võrreldes näiteks mingi suva süsteem. Igatahes mis mõtet on üldse farmida, tradida kui mingi suvakas lihtsalt lisab omale mõne billioni, ja see on ok? Miks siis üldse see credit counter olemas on? Kustutagu ära.

_________________
komafriik ,,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 20.01.2015 00:30:04 vasta tsitaadiga

See miljardite asi oli serveri jukerdamise pärast, mis tegi mõnest mängijast miljardäri. Frontier on öelnud et neid mängijaid oli alla 50.

Selles olen Scarti jutuga nõus, et need miljardid mängivad mängu mõjutamisel minimaalselt. Kauplemine peaks mingil määral muutma taustasimulatsiooni (kuigi jah praegu pole kindel, vähemalt mingi hetk nad muutsid - ja siin veel teine konks, nimelt mängijate tehtud tehingud peaks olema imeväiksed võrreldes nende mis arvutisimulatsioon teeb), kuid piiravaks asjaks saab siin pigem mahutavus. On sul 10 miljonit või 100 miljonit, Type 9 mahutab ikka samapalju kaupa. Samad sõnad ka tähesüsteemide rühmituste mõjuvõimu mõjutamisel.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 20.01.2015 02:23:26 vasta tsitaadiga

ükski mäng ei ole kahjuks ideaalne, mis puudutab multiplayerit.
Tuleb võtta, mis võtta annab.

Loodetavasti liitun a märtsis kuskil Elite'i leeriga icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 21.01.2015 10:49:40 vasta tsitaadiga

Vahva kogemuse sain icon_biggrin.gif Nabisin omale kiire Viperi, kleepisin sinna uhked laserid külge ja et lähen pearahakütiks icon_smile.gif Läksingi, leidsin wanted märgiga laevukese, sättisin ennast talle kenasti sappa ja vot nüüd keevitan ta pooleks. Ilusti sihikus, vajutan päästikut ja.... Mu laeval koolesid kõik süsteemid NULLI icon_biggrin.gif Plingitab veel, et õhku jätkub 4 minti, klaasid jääs, ükski mootor ei tööta icon_razz.gif Nimelt valisin ahnelt liiga võimsad laserid ja päästikule vajutades läks kogu energia sinna. Õnneks ühtegi liksu päästikule vajutamisega ei kaasnenud, muidu oleks too teine laev mu rahulikult ära kustutanud icon_smile.gif Edaspidi peab ikka seda energiavärki ka vaatama, kui midagi peale ostan icon_smile.gif .. aga lahedalt lolli näoga jäin istuma küll icon_biggrin.gif Suur killer, Hahaaa icon_biggrin.gif
_________________
Elite on Elite


viimati muutis Laiakas 24.01.2015 12:00:16, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2015 10:50:01 vasta tsitaadiga

Laiakas kirjutas:
Vahva kogemuse sain icon_biggrin.gif Nabisin omale kiire Viperi, kleepisin sinna uhked laserid külge ja et lähen pearahakütiks icon_smile.gif Läksingi, leidsin wanted märgiga laevukese, sättisin ennast talle kenasti sappa ja vot nüüd keevitan ta pooleks. Ilusti sihikus, vajutan päästikut ja.... Mu laeval koolesid kõik süsteemid NULLI icon_biggrin.gif Plingitab veel, et õhku jätkub 4 minti, klaasid jääs, ükski mootor ei tööta icon_razz.gif Nimelt valisin ahnelt liiga võimsad laserid ja päästikule vajutades läks kogu energia sinna. Õnneks ühtegi liksu päästikule vajutamisega ei kaasnenud, muidu oleks too teine laev mu rahulikult ära kustutanud icon_smile.gif Edaspidi peab ikka seda energiavärki ka vaatama, kui midagi peale ostan icon_smile.gif .. aga lahedalt lolli näoga jäin istuma küll icon_biggrin.gif Suur killer, Hahaaa icon_biggrin.gif


Awesome hahaa icon_biggrin.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 22.01.2015 22:27:23 vasta tsitaadiga

Tähelepanekuid. Natuke kummaline on mängus see, et kosmoses vedelevate konteinerite otsa komistades ja pardale imedes on neil küljes märge Stolen ja kui ment nüüd sind scannib siis määratakse sulle kohe trahv. Imelik. Ühesõnaga sellist leitud kraami on kõige ohutum anarhhiates realiseerida. Anarhhiates võid ka ahistada keda tahad, nende konteinereid röövida, keskmist näppu näidata icon_razz.gif ja trahve selle eest ei saa. Samas ei saa nendes süsteemides jällegi pearahasid.
Eile oli imelik asi. Loperdasin hüperruumis mingi jaama poole, trümmid tühjad, ilma ühegi trahvita. Järsku hakkab keegi mind sealt välja sikutama. Mõtlesin, et oki, kulubki üks piraadike rahateenimiseks ära. Lasin ennast normaalkosmosesse sikutada. .. ja tere talv, mingi kohalik security icon_eek.gif hakkab mu laeva seal laseritega kabistama. Ometi mul ühtegi pearaha ega aktiivset karistust polnud. Sain natsa tigedaks ja siristasin tal kilbid nulli, tagusin selle ime 20 protsendini ja siis see AHV punus hüperruumi minema ja mis ma näen: selle eest, et ennast kaitsesin määrati mulle trahv!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Järsku oleks preemiat saanud, kui oleks ennast maha lasknud tappa? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Näpunäide esimest korda kangide taha istujatele: Kui teete lahti parempoolse ekraani, kus on kõik laevaga seotud info (standardselt klahv 4) siis Status all on reake Rebuy Cost. Vot selle järel olevat summakest (ca 5 protsenti laeva maksumusest) tasub alati varuks hoida sest kui oma paat tükkideks lastakse (kolm korda üle õla..) siis tolle kindlustusraha eest saab samasuguse laeva tagasi. Muidu peab kõike otsast hakkama ja see on päris hapu ju, kui oled eelnevalt oma laevukest igast otsast upgradetanud ja lapiga läikima hõõrunud.. icon_smile.gif

_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 22.01.2015 22:31:21 vasta tsitaadiga

Konto saab minna ka mingi maani miinusesse, et laev tagasi osta.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 23.01.2015 00:24:53 vasta tsitaadiga

Laiakas kirjutas:
Samas ei saa nendes süsteemides jällegi pearahasid.

Selleks on Kill Warrant Scanner. icon_smile.gif Need on kõige tasuvamad süsteemid pearaha küttida - summad on suured, ja tavaliselt ei tule neid üldse otsidagi (vaid nad ise leiavad sind ülesse icon_cool.gif )

Täna avaldas Isinona uue video.

Link

Tüüpiline Isinona. Kuigi midagi erilist ei juhtu, aga ikka kogu 24min pilk ekraanile naelutatud. Põnevusega ootan kolmandat "jagu". Alati võib vaielda kas tema otsused on kõige targemad, aga selline ta on (suurepärane RP ja storytelling). Arvan et ma pole ainus kes ütleb et oleks au teda mängus trehvata (mida ma pole kui kellelgi sellest lausest selline mulje jäi).

Siia sobib panna ka mõned Redditi postitused mis mulle silma jäänud

http://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/2szohc/adventures_of_a_jehovas_witness_part_1/
http://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/2t1lh8/how_i_almost_won_6_tons_of_gold_in_the_quiz_of/

Ootan huviga ka mis 1.1 tulev nn. Community Goals toob. Tundub esimene aste co-op ülesannetele.
http://www.pcgamer.com/elite-dangerous-patch-11-preview-community-goals-revealed/ (city lights ka väga huvitav lisa)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 24.01.2015 14:03:28 vasta tsitaadiga

Ma ennist porisesin, et laeval pole kohti, kuhu träna installida. Scart´l oli õigus, kui ütles, et muretse omale kalossi asemel korralikum alus. Viperit ostes on näiteks kohe üks tühi koht olemas ja selle täitsin Fuel Scoop´ga sest mida suurema eluka omale muretsed seda rohkem kütust imeb. Näiteks kui algse Sidewindertsikuga jäävad tankimised lõdvalt alla 100 raha siis Viper imeb sama distantsi läbimisel ligi kaks tonni. Viper on üldse täitsa lahe paat icon_smile.gif Aga lapates reklaamlehti jookseb nüüd suu vett Cobra järgi icon_razz.gif
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 24.01.2015 14:34:25 vasta tsitaadiga

Viperil on üldse täiesti kohutav fuel economy. Arvesta, et sellega üle paarikümne valgusaasta ilma paaki tühjaks tõmbamata ei lenda, samal ajal kui Cobra hüppab mitusada valgusaastat ühe tankimisega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 24.01.2015 15:03:36 vasta tsitaadiga

Suur pluss Viperil Cobra ees on kindlasti hind. Ja just erinevate moodulite hinnad, kuna paljud asjad on Viperil klass madalamal kui Cobral (mis ka loogiline sest Cobra üle 2x raskem kui Viper). Kui Viper on puhas võitluslaev (mis pole mõeldud suurteks reisimisteks, nagu Scart ka mainib), siis Cobra on universaal (ja päris hea neis kõigis).

Ma ise Cobra peal (ja just kaardistamise eesmärkidel). Vahepeal sai ka Asp ära proovitud, ja praegu tasa ja targu liigun uuesti selle poole (natuke suurem hüppeulatus, ja ka natuke suurema vaatega cockpit).

Eilses Newsletteris oli paar päris huvitavat fakti.
Esiteks väike peek planeetide valgustusse mis tuleb 1.1. Ehk nagu pildi allkiri ütleb - "City lights on a terraformed Mars in the Sol system". (ja pildilt näha et pilved jätavad varje, seda praegu ka ei peaks olema).
Spoiler Spoiler Spoiler

Teiseks mainiti et seni on mängijad kaardistanud 615,475 süsteemi. Ehk 0.00015 protsenti kogu kuskil 400 miljardist süsteemist.

Ja samal teemal veel kolmas asi - üks mängija jõudis galaktika teise otsa. Eks teisi on veelgi, aga tal päris huvitav youtube videoseeria. Väike kaart tema teekonnast ja natuke rohkem juttu ka selles teemas
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=103513
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 24.01.2015 15:45:48 vasta tsitaadiga

Kuna ma veel vähe sebind Elitet siis soovitus teistelegi rohelistele. Laeva upgradetamisteks on anarhhiad jube mõnsa koht. Ma sitsin ühes ja kõik naabersektorid ka anarhhiad. Istud nagu mannapudrus ja võisilm on kah keskel icon_razz1.gif Trahvide pärast pead vaevama ei pea. Missioonidest napsan neid kus kadunud konteinereid otsima peab. Tavaliselt tahetakse 1-2-3 aga otsides leiad tühja trümmikoha jaoks ka midagi ja realiseerid täiendavaks rahaks. Praktiliselt iga reisiga saad laevukesele mingi lisa C või B klassini modida. Uut laeva ostes on aga kasulik kõik sõlmed vanal laeval kõige hädisemaks downgradida. Mingiteks D-E järgu asjadeks. Siis saad tasaarveldusel uut laeva ostes vähem pügada ja arvele jääb uue laeva upgradetamiseks rohkem raha. Algul on uuel laeval nagunii kõik küljesolevad pudinad jube lahjad: E ja D klassis. Siis tasub lahingutest hoiduda, seniks kuni kosud. Viperi sain siis võtsin ka uljalt ühe tegelase sõja vastu ja sain nii tappa, et punusin paati palvetega tagant lükates, et õnnetus kiiremini edasi läheks icon_razz.gif ja pääsesin jube napikalt: laeva lohistasin baasi nigu invaliidi 4 protsendiga.. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 26.01.2015 02:09:54 vasta tsitaadiga

Ah, vaatasin, et kaua ma siin ikka vindun SC-i oodates ja olen ka nüüd kapten oma väikses Sidewinderis. Esialgu proovin hiire ja klaviatuuriga hakkama saada. Hiir teeb pitch/yaw-d ning klaveriga rollin. Headtrackingut teen FaceTrackNoIR-ga. Üsna joodiku tunne on peal aga kombo täitsa töötab icon_smile.gif Esimesed 3 treeningut (Flight/Dock/Travel) said läbitud (treeningutel vist Flight Assist ilmselt peal) esimese korraga isegi. Kuigi dockingut tegin üsna aeglaselt, siis muus osas polnud väga vigagi.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 26.01.2015 14:22:07 vasta tsitaadiga

Laiakas kirjutas:
Kuna ma veel vähe sebind Elitet siis soovitus teistelegi rohelistele. Laeva upgradetamisteks on anarhhiad jube mõnsa koht. Ma sitsin ühes ja kõik naabersektorid ka anarhhiad. Istud nagu mannapudrus ja võisilm on kah keskel icon_razz1.gif Trahvide pärast pead vaevama ei pea. Missioonidest napsan neid kus kadunud konteinereid otsima peab. Tavaliselt tahetakse 1-2-3 aga otsides leiad tühja trümmikoha jaoks ka midagi ja realiseerid täiendavaks rahaks. Praktiliselt iga reisiga saad laevukesele mingi lisa C või B klassini modida. Uut laeva ostes on aga kasulik kõik sõlmed vanal laeval kõige hädisemaks downgradida. Mingiteks D-E järgu asjadeks. Siis saad tasaarveldusel uut laeva ostes vähem pügada ja arvele jääb uue laeva upgradetamiseks rohkem raha. Algul on uuel laeval nagunii kõik küljesolevad pudinad jube lahjad: E ja D klassis. Siis tasub lahingutest hoiduda, seniks kuni kosud. Viperi sain siis võtsin ka uljalt ühe tegelase sõja vastu ja sain nii tappa, et punusin paati palvetega tagant lükates, et õnnetus kiiremini edasi läheks icon_razz.gif ja pääsesin jube napikalt: laeva lohistasin baasi nigu invaliidi 4 protsendiga.. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Ma olen viimasel ajal kõvasti rõhku orjakaubandusele pannud. Selles regioonis kus mina alustasin on mitu planeeti, kes orje vahendavad. Moraalselt on see muidugi vale, aga raha on raha. Kanistrite ja boxide otsimine võtab kohutavalt palju aega, sama ajaga jõuab 2-3 trippi teha palladiumi või kullaga.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 27.01.2015 10:26:28 vasta tsitaadiga

Sukelduja, kas Slavede jaoks peab laeval mingi täiendav asi ka olema inimeste vedamiseks? Peaks ka seda asja proovima.
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 27.01.2015 11:48:14 vasta tsitaadiga

Laiakas kirjutas:
Sukelduja, kas Slavede jaoks peab laeval mingi täiendav asi ka olema inimeste vedamiseks? Peaks ka seda asja proovima.

Ei ole vaja. Nagu tavaline kaup. On ilusasti konteinerisse pakitud.
Eile proovisin mingit kindralit taga ajada, kolm korda peksis mu laeva 20% peale, lõpuks tulid federationi mehed appi, aga vana hüppas 1% peal minema, rohkem teda enam ei leidnud, asi läks maksma 250 000 rakettidele ja upgradedele. Aga mis veel hullem 4 tundi läks tühja.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.01.2015 01:31:07 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Laiakas kirjutas:
Sukelduja, kas Slavede jaoks peab laeval mingi täiendav asi ka olema inimeste vedamiseks? Peaks ka seda asja proovima.

Ei ole vaja. Nagu tavaline kaup. On ilusasti konteinerisse pakitud.
Eile proovisin mingit kindralit taga ajada, kolm korda peksis mu laeva 20% peale, lõpuks tulid federationi mehed appi, aga vana hüppas 1% peal minema, rohkem teda enam ei leidnud, asi läks maksma 250 000 rakettidele ja upgradedele. Aga mis veel hullem 4 tundi läks tühja.


korralik seiklus icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 28.01.2015 09:55:26 vasta tsitaadiga

Mina ei saa nendest föderaalpollaritest aru. Läksin tühja laevaga anarhhiast föderatsiooni ruumi konteinereid otsima. Seal sikutas pollar mu hüperruumist välja. Jäin paigale hulpima ja passima, et mis edasi. Asi scannis mind, ujus mulle täitsa nina alla, et vahi või läbi esiakende tõtt. Lükkasin ta nina all siis laserid pesadest välja, et nu davai, väike tants va nii, esimesena tulistada ei tahtnud.. natsa passis ja nuusutas mind, keeras otsa ringi ja kärutas minema. Ma kehitasin õlgu ja ajasin omi asju edasi. ..leidsin konteineri, aerutasin oma anarhhiasse tagasi, sain tellimuse eest papi kätte ja harjumusest tsekkasin muud menüüd ka üle.. no krdikrt.. ikka olin trahvi saanud... nu mille eest?? icon_eek.gif Suunatulepirn oli läbi? icon_smile.gif Edaspidi tõmban tule kohe peale, siis saan trahviraha eest vähemalt lõbu icon_biggrin.gif
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2015 10:29:41 vasta tsitaadiga

Ostsin ka eile mängu ära. Algselt plaanisin küll mõnda soodukat oodata, kuid paar päeva sai youtube-st videoid vaadatud ning otsustasin ära osta. Esimesed tunnikesed olin seal nagu peata kana.. Ei saanud maandumisega hakkama ega osanud teise tähesüsteemi lennata. Mingi hetk hakkas asi sujuma ja teenisin kauplemisega isegi mõned tuhanded ühikud krediiti. Väga hea mäng on.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 29.01.2015 12:09:50 vasta tsitaadiga

Üks pisike küsimus, otsisin netist aga vist ei osanud piisavalt täpselt kirjeldada, sest vasteid ei leidnud. Et, kui ma mängu salvestan, kas ma pean/võin "parkida" kuskil jaamas või võin jääda ka kosmosesse? Miks ma seda küsin on see, et viimased paar korda olen nüüd "parkinud" jaamas, ennem kui mängu salvestan ning pärast tagasi tulles mängu on mul mingid tuhended raha kadunud kontolt ja alati olen tagasi tulles avastanud ennast kosmoses selle jaama kõrval kuhu viimati parkisin. Et kas seal parkimine maksab midagi või? Või kui raha saab otsa, siis tõstetakse välja sealt?
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elite: Dangerous mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.