Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003




sõnum 15.12.2014 20:07:06 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
SurfData kirjutas:
target kirjutas:
SurfData kirjutas:
ma ei ole EMT võrgus, seega ei ole sellist tagasihelistamise võimalust. Ka kogu selle ooteaja jooksul ei pakutud seda kordagi. Igast muud jura seletati pidevalt eesti ja vene keeles.


Selleks ei pea olema EMT võrgus, mina olen Elisa võrgus ja pakuti ka tagasihelistamise varianti.


no mina istusin 28 minutit seal enne kui vastu võeti ja ei pakutud kordagi tagasihelistamise varianti. Muidu oleksin ju selle võtnud....


Ma olen Tele2 võrgus. Tagasihelistamise varianti ei pakuta siis, kui tõesti räme koormus taga. Ma pean silmas siinkohapeal 60+ kasutajat korraga.

Mul paar nädalat tagasi juhus, kus Elisa võrgust helistades ei saanud isegi ootejärjekorda jääda, kõik hõivatud ja kinnitoon. Ja nii 3 korda järjest. Tõin teiselt korruselt lauatelefini ja minutiga oli klienditugi otsas. Varem pakuti ikka tagasihelistamist Elisa võrgust helistades.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2014 16:32:36 vasta tsitaadiga

Mis siis lahenduseks on? Mul ka täpselt sama viga, et Wi-Fi-s kestab ühe päeva ja siis tuleb ruuterit resettida. Jamad algasid kusagil kaks nädalat tagasi. Mis selle vastu aitab? Uus tarkvara või midagi ringi seadistada?
Mõtlesingi, et tulen loen foorumist ja näe, teistel sama viga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winman
HV Guru
Winman

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2014 16:36:37 vasta tsitaadiga

UrmasP kirjutas:
Mis siis lahenduseks on? Mul ka täpselt sama viga, et Wi-Fi-s kestab ühe päeva ja siis tuleb ruuterit resettida. Jamad algasid kusagil kaks nädalat tagasi. Mis selle vastu aitab? Uus tarkvara või midagi ringi seadistada?
Mõtlesingi, et tulen loen foorumist ja näe, teistel sama viga.


Kui garantii kehtib, siis ruuteri ja adapteriga esindusse ja vaheta välja.
Kommentaarid: 1432 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 1062
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2014 16:48:53 vasta tsitaadiga

Winman kirjutas:
UrmasP kirjutas:
Mis siis lahenduseks on? Mul ka täpselt sama viga, et Wi-Fi-s kestab ühe päeva ja siis tuleb ruuterit resettida. Jamad algasid kusagil kaks nädalat tagasi. Mis selle vastu aitab? Uus tarkvara või midagi ringi seadistada?
Mõtlesingi, et tulen loen foorumist ja näe, teistel sama viga.
Kui garantii kehtib, siis ruuteri ja adapteriga esindusse ja vaheta välja.
Esindus ei vahetab siis asju välja kui on selgelt ja sirgelt aru saada, et seade on füüsiliselt katki (ja garantii kehtib). "Wifi kestab ühe päeva ja siis tuleb ruuterit resetida" ei ole kindlasti selline olukord.

UrmasP, tee seda mida on hiljutised murelised siin teemas teinud.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 16.12.2014 17:14:15 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Winman kirjutas:
UrmasP kirjutas:
Mis siis lahenduseks on? Mul ka täpselt sama viga, et Wi-Fi-s kestab ühe päeva ja siis tuleb ruuterit resettida. Jamad algasid kusagil kaks nädalat tagasi. Mis selle vastu aitab? Uus tarkvara või midagi ringi seadistada?
Mõtlesingi, et tulen loen foorumist ja näe, teistel sama viga.
Kui garantii kehtib, siis ruuteri ja adapteriga esindusse ja vaheta välja.
Esindus ei vahetab siis asju välja kui on selgelt ja sirgelt aru saada, et seade on füüsiliselt katki (ja garantii kehtib). "Wifi kestab ühe päeva ja siis tuleb ruuterit resetida" ei ole kindlasti selline olukord.

UrmasP, tee seda mida on hiljutised murelised siin teemas teinud.


huvitav asi on see, et enamustel hakkas jama ~2 nädalat tagasi icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif Enne seda mul töötas mitu KUUD ilma restartideta ja möllamisteta ja vooluvõrgust väljagi võtmata jne whistle.gif Testiti midagi? Kuid jah, vaatab kaua vastu peab peale seda elioni tehtud factory resetti. Siiani on juba üle 24h vastu pidanud. Kuid ka siin eespool öeldi, et jama tuli tagasi mõnel.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2014 17:15:56 vasta tsitaadiga

SurfData, väärt infokild. Kui seda suppordile mainida siis on neil rohkem materjali mille abil viga tuvastada.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.12.2014 17:30:47 vasta tsitaadiga

Pakun huupi ühe katsetuse, kui ruuter resetitud, käima lastud, siis 5min peale seda lülita ECO nupu hoides wifi korra välja (status läheb siniseks) ning siis lülita wifi samal viisil uuesti ECO nuppu hoides sisse. Sama võib proovida ka siis kui wifi nöögib.
Ei lugenud hoolikalt välja kas probleem väljendub selles, et wifisse ei enam ühenduda (unable to connect) või ühendatakse wifisse ära kuid võrgukaart ei saa IP aadressi.

Üldist muret ei paista, tegemist on ilmselt halbade asjaolude kokkulangemisega mida küll siiski annab ilmselt tarkvaraliselt korrigeerida, pole uut beetasofti veel katsuda saanud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2014 18:25:37 vasta tsitaadiga

Minu puhul väljendub viga selles, et alumise korruse Wi-Fi (ehk kõnealune Inteno DG301A) ei lase enam ligi. Kui ütlen iPhonele "Forget This Network", siis kui parooli uuesti panen, siis ei lase ikka ligi. Kui nüüd ruuterile reseti teen, olen küljes. Kuna peres on veel teine iPhone, siis ma ise kahtlustasin, et ehk on iPhone mingit iOS bugi (viimasel ajal on päris mitu iOS uuendust tulnud). Pool aastat töötas see igatahes tõrgeteta ja ruuteri juures ma midagi muutnud ei ole. Samas on selle ruuteri taga ülemise korruse AP (Linksys WRT54G) ja selle Wi-Fi töötab rõõmsalt edasi. Samuti ei nurise ma LAN ühenduse üle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
304nt
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2008




sõnum 16.12.2014 23:13:42 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Pakun huupi ühe katsetuse, kui ruuter resetitud, käima lastud, siis 5min peale seda lülita ECO nupu hoides wifi korra välja (status läheb siniseks) ning siis lülita wifi samal viisil uuesti ECO nuppu hoides sisse. Sama võib proovida ka siis kui wifi nöögib.
Ei lugenud hoolikalt välja kas probleem väljendub selles, et wifisse ei enam ühenduda (unable to connect) või ühendatakse wifisse ära kuid võrgukaart ei saa IP aadressi.

Üldist muret ei paista, tegemist on ilmselt halbade asjaolude kokkulangemisega mida küll siiski annab ilmselt tarkvaraliselt korrigeerida, pole uut beetasofti veel katsuda saanud.

Ei ole see nii huupi midagi, mul aitas nupust (tahvel ja telefon teatavad, et unable to connect, läpakas aga limited - nüüd pole pikalt enam seda jama olnud)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2014 00:46:31 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
-parun- kirjutas:
No mind on ka see wifi probleem juba ära tüüdanud... Viimasel ajal ikka väga tihti jookseb pange. Mul on Intel(R) Dual Band Wireless-AC 7260. Keerasin nüüd 5GHz kinni ja vaatame kas see aitab. Tihti on nii jah olnud, et kui läpakas sleepi läheb, siis pärast enam ühendust ei saa. Eile tuli sõber külla ja nii kui ta oma läpaka tööle pani, oli wifi jälle panges. Kas see beeta võiks antud juhul aidata?


Võib, kuid eelnevalt tahaks teada,

kas ruuterist vaadatuna saab arvuti kätte ip aadressi.
kas arp kirje on tekitatud.
jnejne.

Wifi kadus uuesti lambist ära. Proovisin korduvalt connect-ida, ei saa ->"Can't connect to this network". Logisin lauaarvutist ruuterisse. Statuse lehel näitab, et sülearvuti on connected, IP olemas. ARP kirje on ka olemas... Tegin -> Network/wireless/wl0/Save & Apply -> ja sülearvuti ühendas kohe ära. Pangejooksnud olukorras tegin igaksjuhuks copy/paste ka süsteemi ja kerneli logidest. Huvi korral saan saata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2014 00:52:03 vasta tsitaadiga

Mnjah, mu Inteno tegi just lambist restardi, miskit koormust taga polnud. Lihtsalt nett kadus ja ruuter bootis. Mingi 2 nädalat tagasi oli sama jama, suva hetkel reboot.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 17.12.2014 11:10:02 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Pailaps kirjutas:
-parun- kirjutas:
No mind on ka see wifi probleem juba ära tüüdanud... Viimasel ajal ikka väga tihti jookseb pange. Mul on Intel(R) Dual Band Wireless-AC 7260. Keerasin nüüd 5GHz kinni ja vaatame kas see aitab. Tihti on nii jah olnud, et kui läpakas sleepi läheb, siis pärast enam ühendust ei saa. Eile tuli sõber külla ja nii kui ta oma läpaka tööle pani, oli wifi jälle panges. Kas see beeta võiks antud juhul aidata?


Võib, kuid eelnevalt tahaks teada,

kas ruuterist vaadatuna saab arvuti kätte ip aadressi.
kas arp kirje on tekitatud.
jnejne.

Wifi kadus uuesti lambist ära. Proovisin korduvalt connect-ida, ei saa ->"Can't connect to this network". Logisin lauaarvutist ruuterisse. Statuse lehel näitab, et sülearvuti on connected, IP olemas. ARP kirje on ka olemas... Tegin -> Network/wireless/wl0/Save & Apply -> ja sülearvuti ühendas kohe ära. Pangejooksnud olukorras tegin igaksjuhuks copy/paste ka süsteemi ja kerneli logidest. Huvi korral saan saata.


Anna palun, PS või siia.

tsitaat:
Mnjah, mu Inteno tegi just lambist restardi, miskit koormust taga polnud. Lihtsalt nett kadus ja ruuter bootis. Mingi 2 nädalat tagasi oli sama jama, suva hetkel reboot.


Alljärgnevale murele on jälile saadud. Uues softis korras.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2014 22:09:07 vasta tsitaadiga

Pailaps, millise jumaluse poole palvetada tuleb et mind ka selle "uue softiga" õnnistataks?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 17.12.2014 22:52:45 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Pailaps, millise jumaluse poole palvetada tuleb et mind ka selle "uue softiga" õnnistataks?


See "uus soft" ei lahenda juu automaagiliselt probleeme? Eks helldeski peale pead pöörduma.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2014 23:55:35 vasta tsitaadiga

Nüüd viimased päevad ei ole jälle probleeme olnud..!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2014 00:03:27 vasta tsitaadiga

Tundub, et see beta versioon tegi asja paremaks küll. 54h juba uptime ilma wifi maha jooksmiseta, ütletab varasema juba kordades.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2014 00:21:15 vasta tsitaadiga

Tervet teemat veel läbi ei ole lugenud, aga endal viimaste postitustega vastupidine keiss. Nimelt kaabel läppari taga oli ja arvuti sleepist üles äratada, küll ei saanud 10-15 minutit nagu netti, kui liikus siis jube aeglaselt ja vahetevahel lambised ruuteri restardid. Wifi'ga paar päeva korras olnud, va 1 restart vist. Peab ka mingi tarkvara uuendamise peale mõtlema?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 18.12.2014 14:36:14 vasta tsitaadiga

anonymic kirjutas:
Tervet teemat veel läbi ei ole lugenud, aga endal viimaste postitustega vastupidine keiss. Nimelt kaabel läppari taga oli ja arvuti sleepist üles äratada, küll ei saanud 10-15 minutit nagu netti, kui liikus siis jube aeglaselt ja vahetevahel lambised ruuteri restardid. Wifi'ga paar päeva korras olnud, va 1 restart vist. Peab ka mingi tarkvara uuendamise peale mõtlema?


Võiks võrgukaardi tarkvara uuendada. Inteno logi antud kokkujooksmise hetkest ei teeks paha.
Tegelikult ootaks, et kasvõi tugi@elion.ee peale saata, kui helistada ei viitsi. Kokkujooksmise hetkel ei pääse tõenäoliselt kaughalduse teel ka seadmesse

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 20.12.2014 18:46:21 vasta tsitaadiga

kurjam, 2h tagasi on ruuter iseenesliku restardi teinud. Kõik asjad diskonnis olnud. Settingud nullis. Mul oli lease time pandud 30 päeva peale, nüüd on jälle miski krdi 12h icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andresko
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2010




sõnum 21.12.2014 01:53:01 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
kurjam, 2h tagasi on ruuter iseenesliku restardi teinud. Kõik asjad diskonnis olnud. Settingud nullis. Mul oli lease time pandud 30 päeva peale, nüüd on jälle miski krdi 12h icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif


Ei tea kas Elioni seadmed "Misfortune Cookie" abil avanevad?

_________________
suure raua huviline
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2014 14:00:46 vasta tsitaadiga

Vahepeal uuendasin sülearvutil Inteli wifi tüüreli. Täna hommikuks oli Inteno wifi jälle pange jooksnud. Inteno Status/Overview lehelt seekord ühendust ega IP-eraldamist näha ei olnud. Kuid ARP kirje oli veel olemas. Imelik oli see, et Wifi kanaliks oli statuse lehel 7, kuigi tegelikult on pandud 9. Mõtlesin et kontrollin Wifi Analyzeriga, mis kanal on. Oli siiski 9 kanal aga signaal hüples, olles enamjagu ajast kadunud. Wifi protsessi restartimine jälle aitas.
Manus

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.12.2014 15:01:17 vasta tsitaadiga

Räägiti ja kiideti siin aasta esimeses kolmveerandis, et hirmus stabiilne ja probleemivaba ruuter.. läheb ainult natu-natukene aega, tekib rohkem kasutajaid ning ilmnevad probleemid.
Loomulikult pole ükski toode probleemivaba üheltki tootjalt ja riistvaralisi konflikte eri seadmete vahel tuleb siiski kõigil ette.

Hoiame siis pöialt, et hetkel esile kerkinud probleemid saavad uue aasta esimeses veerandi lõpuks ka lahendatud uuema tarkvaraga.


Kuna Elionis hiromante siiski ilmselt ei tööta siis antud soovitust oleks soovitatav järgida icon_exclaim.gif
Pailaps kirjutas:

Võiks võrgukaardi tarkvara uuendada. Inteno logi antud kokkujooksmise hetkest ei teeks paha.
Tegelikult ootaks, et kasvõi tugi@elion.ee peale saata, kui helistada ei viitsi. Kokkujooksmise hetkel ei pääse tõenäoliselt kaughalduse teel ka seadmesse

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2014 15:06:37 vasta tsitaadiga

Tasub taas meenutada, et Intenosid on ilmselt kasutuses kümneid tuhandeid ning muresid on üksikutel kasutajatel. Mul on näiteks kodus võrgus wifiga kolm seadet, neist kaks Inteli wifikaardiga ja probleemid puuduvad. Kaabliga on kaks seadet, neist üks Inteli võrgukaardiga - taas probleeme pole. Probleemid tekivad teatud asjade kokkusattumisel - ning on selge, et kolahuviliste foorumis murelisi rohkem on. Te peategi kusagil kokku saama. Andke aga enda murest julgelt Elioni supporti teada - las otsivad seoseid ja leiavad lahendusi.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 21.12.2014 16:31:09 vasta tsitaadiga

Mul on siiani wifi jama ühe korra olnud. Wifi otsas 1 seadee 24/7 ja ülejäänud 3 siis kui kodus olen. Esimesel päeval jooksis wifi 2x kokku. Nüüd on juba väga pikalt probleemi vabalt olnud.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.12.2014 17:08:05 vasta tsitaadiga

Ehk siis me näeme, et ühilduvus probleemid erinevate seadmete vahel on probleemiks, Intenot on võimalik tarbida murevabalt kokku sobivate seadmetega, kuid on probleeme kui mõni seade suudab kõik kummuli lükata.
Viimati jäi mulje, et erinevalt tehnikaturult on kokkusobivust ja läbi mängitust raske leida, küll ei sobi HDMI CEC ühe või teise seadme vahel, küll Wifi standardid ei olegi nagu standardid sest ei anna lubatud kiirust erineva tootja seadmete vahel jms.

Kui tahate 100% toimivat asja tuleb vist tõesti Apple suunas vaadata, kokkumäng riistvara, tarkvara ja standarditega on ideaalselt läbi mängitud.
Apple Airport Extreme, TimeCapsule, Apple TV, iPhone, iPad, Mac jne. kõik käib kokku tööle mõne klikiga ja töötab muretult.

Isiklikult pole vajadust valge inimese seadmeid hankida, sest mängisin ise koduseadmetega kõik olukorrad läbi ja siin ei pangesta ruuterit miski, puudust tunnen kiirest N wifist või veel parem AC wifist. (Mis kindlasti Intenole tuleb, loodetavasti tuleval aastal). Kahjuks peab tõdema, et kodune wifi on just nii aeglane, nagu on kõige aeglasem kodune wifi seade võrgus, minu näitel vaid 54g standardile vastav kiirus.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.