Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 02.11.2014 18:22:04 vasta tsitaadiga

Kris1 kirjutas:
Ertai kirjutas:
Ei saa täpselt aru, mida sa mõtled ?

Mõtlesin seda, et natuke liiga action ja militaristlik ehk. Mitte et see automaatselt halb oleks. Eks ka see, et olen pigem sellist hiilivamate first person mängude fänn kuid otsest FPSide. icon_smile.gif

Kui mõelda SQ42 peale, siis eks SQ42 ongi sõjaväes et seal ka sellest pääsu pole. Vaatab mis toob.


Hiilimisvõimalused jms on täitsa plaanitud.
Üks näide redditi AMAst, devvide vastatud:

tsitaat:


A Persistent Universe experience. I'm a stealthy, solo player. I find a wrecked ship, i know scavengers will be around soon. I find a crate and put myself in it. I let the scavengers take the crate and put me in their ship. When i'm on their ship, some time later, i get out of the crate. Very quietly, i rummage around and find some goodies i like. I steal those... now i can either - A) Jump out the airlock and call a ride or B) go to their engine room and self destruct their ship or C) quietly hunt and execute the entire staff and take their ship.... or Z) they could have scanned the crate properly before loading it, blasted it with their ship and me with it....
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2014 19:27:13 vasta tsitaadiga

Ertai kui see sinu tsitaat võimalus kunagi ka teoks saab, siis mängus hakkab vahel harva ikka erilist kino saama. Tavaliselt kui selllised võimalused tulevad, siis alguses saab neid kasutada, hiljem on mängijad nii kogenud, et sellliseid kontrollvigu enam ei tehta.

Igatahes... kui tuleb see võimalus, siis UUUUUUUUUuuuuuuUUUUUU. Samas praegu on see puhas hype. See pull, et tootjatel sellline ulmeline papp käes, aga hetkel kuiagi... suur rõhk just reklaamil ja mullil.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 02.11.2014 20:00:31 vasta tsitaadiga

Timberg, reklaam on see, kui ubisoft pritsib välja 5 trailerit nädalas et oma farcry4 promoda,ostab veel eri gaming saitidel bannereid jne.
star citizen ei tee reklaami, sest pole vaja. mängijad reklaamivad seda ise.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 02.11.2014 20:09:20 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ertai kui see sinu tsitaat võimalus kunagi ka teoks saab, siis mängus hakkab vahel harva ikka erilist kino saama. Tavaliselt kui selllised võimalused tulevad, siis alguses saab neid kasutada, hiljem on mängijad nii kogenud, et sellliseid kontrollvigu enam ei tehta.

Igatahes... kui tuleb see võimalus, siis UUUUUUUUUuuuuuuUUUUUU. Samas praegu on see puhas hype. See pull, et tootjatel sellline ulmeline papp käes, aga hetkel kuiagi... suur rõhk just reklaamil ja mullil.


Mängus on ka suur hulk NPCi, kes võivad clueless olla ja lasta mõne võõra oma pardale.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extreme_NR
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2005




sõnum 22.11.2014 13:10:08 vasta tsitaadiga

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14314-Star-Citizen-Anniversary-Sale
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 22.11.2014 14:44:27 vasta tsitaadiga

Extreme_NR kirjutas:
https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14314-Star-Citizen-Anniversary-Sale

Kõige huvitavam on 28.nov Aurora game package sale (redditis mainiti, kuid esmalt olin nii laisk et ei viitsinud kogu RSI artiklit läbi lugeda). Hind on väga ahvatlev ($20 ehk kuskil 16 eurot). Õnneks 5000 on ka piisav kogus et löögile pääseda (pigem tundide kui minutitega).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2014 14:50:08 vasta tsitaadiga

Extreme_NR kirjutas:
https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14314-Star-Citizen-Anniversary-Sale

Järgnev tekst on oletus. Parandage kui eksin.
Spoiler Spoiler Spoiler

https://www.youtube.com/watch?v=1pD2_Pbvde4#t=326

Huvitav loogika. Mulle tundub, et ikka nagu oleks pay to win (ehk mitte nii palju, kui mõnes aasia mmos, kuid siiski).

On kaks sarnaste võimetega mängijat.
Mängus hakkab rohkem krediiti teenima see mängija, kes ostab endale parema laeva (ilmselgelt ei ole kõige odavam laev sama hea krediitide teenimiseks kui mõni kallim).
Seega saab raha eest osta endale eelised krediitide teenimiseks.
Krediitide eest saab osta oma laevale paremaid relvi.

Seega panustad raha - saad kiiremini laeva - kiiremini krediite - kiiremini parema varustuse laevale.
Ning sul on suurem tõenäosus võita sinuga sarnasel tasemel mängijat, kellel ehk on nüüd sinuga sama klassi laev (aga ta varustus on halvem, sest ta vähem krediite teeninud ja ta relvad jms on halvemad)?


Siin teemas on kindlasti mängijaid, kes on mänguga paremini kursis kui mina. Ise ma mängu ei oma ja olen arendust huviga jälginud, seega see eelnev tekst on lihtsalt oletus. Kas mäng on teie meelest pay to win või mitte? Kui on/ei ole, siis miks?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 22.11.2014 15:45:17 vasta tsitaadiga

Ma olen enamvähem nõus selle CR videoklipiga (õiged seletused ja põhjendused, aga eks natuke P2W maiku on).

Esmalt mainin ära, et ma pigem olen P2W suhtes positiivne kui negatiivne. Seda üldiselt, mitte ühtegi konkreetset mängu arvesse võttes. Kui nüüd Star Citizen teemasse minna, siis minule endale pole mitte mingit vahet kas kaasmängijad on mingi laeva ostnud või selle mängu siseselt välja teeninud. Mängijate vahel on alati ebavõrdusi - alustades juba sellega, et mõned mängivad 5h päevas, teised 3h nädalas. Pole sellist asja nagu endgame. Minu jaoks pole tegemist võitlusega kes kiirema laeva X saab või kellel rohkem krediiti Y on.

Kus selline laevade ostmise asi hakkab mängu tulema on võrdlus iseendaga. Vähemalt minimaalsest nn. grindist pole pääsu, ja tahes tahtmata tekib endale küsimus kas mängida 2 nädalat jutti et laev X osta, või selle asemel võtad krediitkaardi välja ja saad selle asja 5 minutiga. See on P2W oht. Õnneks on laevad küllaltki kallid (ja peale release otsest laevade ostmist ei tohiks enam tulla) et vähemalt minu enda jaoks on ainus viis mängida. icon_smile.gif

Ootan huviga kuidas erinevate laevade vaheline tasakaal lahendatakse. Eks aeg näitab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 23.11.2014 13:56:45 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt tõi Kris enamus pointid välja, olen ise üsna sama meelt. P2W-i ma ei kardaks SC puhul. See on nagu EVE-Online puhul kasvõi, et ebavõrdsus jääb ja on alates esimesest hetkest juba sees. Ja heal juhul saad sa tõesti suure papi eest mingit balanssi tagasi osta ning kindlasti on neid kes seda teevad või tegema hakkavad kah. Vahed ei jää ega saa kunagi võrdseks saama ega olema - kes tuli kohe mängu, kes tuli hiljem, kest mängib rohkem tunde, kes vähem, jne. Ning pole vahet kas tegu on combatiga või näiteks kauba vedamisega, ikka on ebavõrdused sees. Inimesed ilmselt esmase asjana peavad silmas just tavaliselt combat-combat ebavõrdsust ning kuidas seda saaks rahaga balanseerida, sama sugune ebavõrdsus on kohe sees kaubavedamisega ning ka seda saab raha eest balanseerida. Hull on lugu veel kui on combat-kaubavedamine omavahel vastamisi, ikka ei saa võrdsust. Üks laseb sulle 300 sisse näiteks, teine 3 aga kaupa veab esimene vaid 3tonni näiteks, teine 300tonni. Kindlasti on laevad mis veavad 300tonni ja lasevad ka 300 sisse aga ikka on alati veel olemas laevad mis veavad 3000 või hoopis lasevad 3000. Toiduahel on pikk, kuskil on alati keegi mingi hetk kes on sinust tugevam/võimsam/rikkam/jne icon_smile.gif Mina olen ka endale laeva (Freelancer) ostnud (ok, isegi neid mitu korda juba vahetanud) aga ainult põhieesmärgiga mängu arendust toetada. Hetkel olen ma oma Freelanceriga juba pikemalt rahul olnud ja ei näe vajadust mingit uuemat laeva osta või upgradeda, sest mul pole seda vaja, isegi kui ma seda saaksin lubada endale. Ma tahan alustada mängu freelanceri ametis ja Freelanceri laevaga, see on kõik mida ma tahan. Jah, kindlasti saab kuskil kohe kohtuma mingite x-piraatide või krt teab kellega kel on mitu korda võimsam laev juba olemas ning ta võib minuga teha mis pähe tuleb kosmoses aga eks ma pean sellega siis leppima ning leidma muid lahendusi. Mis mulle just selle mängu üheks põnevuseks oleks. Teisalt oleks samuti huvitav grupi tuttavate/sõpradega koos mängida ning üritada kaalukaussi kuskil kallutada. Paraku HinnaVaatluse tiimi vist üle 5 inimese ennast kirja seni pannud ei ole, kahjuks.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 24.11.2014 00:29:58 vasta tsitaadiga

Star Citizen välja tuleku hetkel on P2GA ehk pay to get an advantage. Aasta pärast on kõigil vähegi motiveeritutel vajalikud laevad olemas ja siis loeb juba skill.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2014 00:57:16 vasta tsitaadiga

Sai teemale küsitlus just külge pandud, aga paistab, et keegi teine pani just samal ajal ka küsitluse. Tulemus? Küsitlused läksid segamini icon_smile.gif

Nii et kes iganes selle küsitluse ka üles pani, pane aga uuesti üles kui om' soovi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 24.11.2014 12:07:25 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Star Citizen välja tuleku hetkel on P2GA ehk pay to get an advantage. Aasta pärast on kõigil vähegi motiveeritutel vajalikud laevad olemas ja siis loeb juba skill.

Just, oma pika jutuga tegelikult tahtsin selle sama pointini välja jõuda icon_smile.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2014 12:19:08 vasta tsitaadiga

Kas tuleb osta mängu põhibaas, et üldse mängida saaks või on miski osa F2P ja lihtsalt võimalik endale über spaceship osta?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 24.11.2014 12:37:32 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Kas tuleb osta mängu põhibaas, et üldse mängida saaks või on miski osa F2P ja lihtsalt võimalik endale über spaceship osta?

Siin peaks olema vastused sinu küsimustele http://starcitizen.wikia.com/wiki/Frequently_Asked_Questions

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 26.11.2014 08:57:24 vasta tsitaadiga

Põhibaas (24€) tuleb soetada, et saaks mängu, hangaari ja laeva. Kui tahad kohe "multiplayerit" (arena commanderit) mängida, siis veel 5 doltsi. Tasuta pole seal vist midagi, aga iga nädal saab kasutada uute laevade (mitut eri vrianti, kui lastakse) testimiseks arena commanderit ilma, et sul see laev olemas on. Hetkel 300. seeria laevad kuni reedeni testimises.
Suure hurraaga uuendasin oma põhibaasi Aurora MR - M50-ks, see laev ikka hangaaris olemas ja universumis lennatav? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 26.11.2014 11:35:40 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt võid Star Citizeni võtta hinnapoliitikalt kui Guild Wars 2-te. Ehk ostad baasmängu ja siis saad mängida kuni mängu eluea lõpuni. Ilma, et peaksid kuutasu maksma.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 26.11.2014 14:05:26 vasta tsitaadiga

Reedel muidu on sale, 5000 Aurora game package vaid 20$ eest.
Võiks endale ühe muretseda, müüsin oma 325A LTIga maha, keegi oli nõus 170$ maksma, why not.

randy111,

Jah, M50 on olemas ja saab lennata ka juba Arena Commanderis.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 29.11.2014 20:28:05 vasta tsitaadiga

Täitsa töötab jah, nüüd peab harjutama hakkama beer_yum.gif
Keegi siit TrackIR lahendust ka kasutab?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 20.12.2014 04:12:50 vasta tsitaadiga

Arena Commander 1.0 on välja lastud. Saan ka oma super hornetit lõpuks proovida icon_smile.gif

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14390-Arena-Commander-10-Released

Ametlik "Imagine" trailer. Sellest oli ka varasem versioon, kuid wubwub oli liiga kõva, nüüd töödeldud need kohad tiba paremaks, aga heli kuidagi nõrk.


Link


Mustangi trailer. Tundub ka, et 2014 detsembri kink oli kõigile üks mustang, vähemalt enda hangaarist leidsin ühe.


Link


viimati muutis karvane 21.12.2014 17:43:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 20.12.2014 09:06:37 vasta tsitaadiga

Ma mängu vastu väga suurt huvi ei tunnegi, aga nad võiksid paraleelselt mängu reliisiga teha ka mingi seriaali samadel ainetel... võib olla kasvõi CG
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 20.12.2014 13:33:15 vasta tsitaadiga

Lõpuks toetasin minagi Star Citizeni. Eile sattusin just täpselt sellel ajal lehte vaatama kui $20 Aurora starterid olid jälle müügis. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 20.12.2014 14:29:32 vasta tsitaadiga

Asi on hetkel päris umbe tõmmatud jah, 20GB update (alles üleeile vist uuendasin viimati) ja näitab, et ligi 2 ööpäeva läheb aega, ennem kui ära tõmbaks icon_lol.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 20.12.2014 17:39:08 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Asi on hetkel päris umbe tõmmatud jah, 20GB update (alles üleeile vist uuendasin viimati) ja näitab, et ligi 2 ööpäeva läheb aega, ennem kui ära tõmbaks icon_lol.gif


Hetkel on ka mingi connection lost teema ka seal osadel (nagu ka mul), kui mängu käivitad, teada värk, aga veel vist fiximata. Seega ma pole saanud veel ringi luusida

fun fact of the day, 20 giga patch, arvasin, et läheb enivei jamaks ja kustutasin mängu ära, et puhas install teha, mul antud hetkel väike SSD, seega 30 giga tegin vaba ruumi,aga tundub, et ta vajas 2x20, et install ära teha... nati peaksid selle installeri loogikaga tegelema. Et tõmmatakse kuhugi kõrvale alla ja siis installitakse ära.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 27.01.2015 02:32:59 vasta tsitaadiga

Väike kokkuvõte PAXilt. MobiGlas, Jumpgate (wormhole) jm.


Link


Pilte ka:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 28.01.2015 02:54:21 vasta tsitaadiga

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14449-Limited-Ship-Sale-Updated

Ehk siis viimane võimalus euroopal osta laevasid ilma käibemaksuta. alatest 1st veebruarist lisandub 20%
2 aastat kindlustust ka.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.