Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola Moto G märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006




sõnum 12.11.2014 12:25:51 vasta tsitaadiga

Unlocked 2014 Moto Gs can download their Lollipop update now.
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 13.11.2014 11:51:04 vasta tsitaadiga

rere252 kirjutas:
Unlocked 2014 Moto Gs can download their Lollipop update now.


Klicki 2nd gen Moto G igatahes veeel ei paku, mis muidugi ei takista mind iga natukese aja tagant proovimast.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 13.11.2014 12:01:11 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Klicki 2nd gen Moto G igatahes veeel ei paku, mis muidugi ei takista mind iga natukese aja tagant proovimast.


Kas Klick on Sulle müünud unlocked US versioni telefoni?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 13.11.2014 12:30:59 vasta tsitaadiga

ksuuk, kas ma väitsin, et müüb? US unlocked saab esmajärjekorras, aga ega teised kaugel pole.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 18.11.2014 23:24:54 vasta tsitaadiga

Ka 2gen Moto G omanik juba nädala jagu päevi, väga meeldib. Sai teisi telefone ka käes hoitud, kuid istub tänu kumerale kujule väga hästi käes ja siiani pole millegagi hätta jäänud. Peab vist vaid ekraanile kaitsekile ostma vaid, ei tea kui vastupidav on kriimustuste suhtes.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2014 12:05:54 vasta tsitaadiga

Ma pole oma 1gen moto g ühtegi kaitsevahendit kasutanud ja praegu isegi imestan, et asi kriimuvaba.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainis007
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2010




sõnum 19.11.2014 15:39:49 vasta tsitaadiga

Tervist, teadjainimesed.

Sooviksin tellida endale Amazonist Moto G 2013 mudeli. Olen ise katsetanud seda, tundus igati mõistlik ja okei, siinloetu põhjal tundus

Aga Amazonist tellimisega kogemust pole. Amazon.co.uk's on järgnevad variandid -
http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B00ECBREK2/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new -> millise neist valima peaks, et kõige mõistlikum oleks ? (garantiitingimused ja kõik muu selline) ??

P.S rääkisin sõbraga nutitelefoni ostmisest, ta pakkus välja Samsung Galaxy S3, sellle saaks Eestis osta nüüd juba 179€ eest, ehk hind tuleks sisuliselt umbes sama. Kumba eelistada üldse nendest?

Suured tänud juba ette abi eest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 19.11.2014 19:17:33 vasta tsitaadiga

On mingi kindel põhjus, miks sa 2014 mudelit ei taha? Need 8GB 2013 mudelid on küll veel laojääkidena müügil Amazoni marketplace'i väiksemate müüjate poolt, aga kevadepoole sai neid suurematelt pakkujatelt, sh Amazonilt endalt veel märgatavalt odavamalt. Ühesõnaga on 2013 mudel hetkel kergelt ülehinnatud laojääk.
8GB versioonil oli vist 5GB ringis vaba flashmälu ja SD-pesa tal ei ole. See viis giga saab kiiresti täis, kui lisaks helistamisele ka muusikat kuulata, pilte ja videot teha.

S3 on päris mitmes punktis parem kui 2013 Moto G, alates kasvõi SD-kaardi pesast.
Ainult et sünt testides õnnestub Moto G-l mingil viisil S3-st törtsu kiirem olla. Kas see reaalses kasutuses märgatav on, ei oska öelda. Ja ma ei tea, kuidas tal tarkvara toega on, ikkagi 2012 aasta mudel ja Samsungi toodang. Moto G saab igatahes ka lollypopi peale.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainis007
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2010




sõnum 19.11.2014 21:31:39 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
On mingi kindel põhjus, miks sa 2014 mudelit ei taha? Need 8GB 2013 mudelid on küll veel laojääkidena müügil Amazoni marketplace'i väiksemate müüjate poolt, aga kevadepoole sai neid suurematelt pakkujatelt, sh Amazonilt endalt veel märgatavalt odavamalt. Ühesõnaga on 2013 mudel hetkel kergelt ülehinnatud laojääk.
8GB versioonil oli vist 5GB ringis vaba flashmälu ja SD-pesa tal ei ole. See viis giga saab kiiresti täis, kui lisaks helistamisele ka muusikat kuulata, pilte ja videot teha.

S3 on päris mitmes punktis parem kui 2013 Moto G, alates kasvõi SD-kaardi pesast.
Ainult et sünt testides õnnestub Moto G-l mingil viisil S3-st törtsu kiirem olla. Kas see reaalses kasutuses märgatav on, ei oska öelda. Ja ma ei tea, kuidas tal tarkvara toega on, ikkagi 2012 aasta mudel ja Samsungi toodang. Moto G saab igatahes ka lollypopi peale.


1) lugedes siinseid arvamusi, pole kusagilt aru saanud, et uuel mingi eriline tehniline edasiminek oleks. Pigem loen siin puudustest (nagu oluliselt kehvem ekraan ja kehvem aku)
2) eeldasin, et vanema mudeli saab natukene taskukohasema hinnaga
3) eelmisel telefonil oli 4GB ruumi ja ajas asja ära, seega ma usun et 8GB piisab mulle kah
4) ei mäleta, et sellel mudelil hinda alla 120 naela oleks näinud
5) ehk siis mulle jääb mulje, et Sa pigem ei soovitaks sealt ühestki kohast tellida ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2014 21:56:12 vasta tsitaadiga

Amazoni kasuks räägib ka garantii. Uue telefon saadeti ilma suurema jututa ja vana saatsin tagasi, kui uus juba käes oli thumbs_up.gif. Kohalike edasimüüjate puhul oled tõenäoliselt 2 nädalat ilma telefonita. Muidugi seda, ei tea kas Amazon marketplace müüatega ka nii hea teenindus on..
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 19.11.2014 23:34:52 vasta tsitaadiga

rainis007 kirjutas:
Dogbert kirjutas:
On mingi kindel põhjus, miks sa 2014 mudelit ei taha? Need 8GB 2013 mudelid on küll veel laojääkidena müügil Amazoni marketplace'i väiksemate müüjate poolt, aga kevadepoole sai neid suurematelt pakkujatelt, sh Amazonilt endalt veel märgatavalt odavamalt. Ühesõnaga on 2013 mudel hetkel kergelt ülehinnatud laojääk.
8GB versioonil oli vist 5GB ringis vaba flashmälu ja SD-pesa tal ei ole. See viis giga saab kiiresti täis, kui lisaks helistamisele ka muusikat kuulata, pilte ja videot teha.

S3 on päris mitmes punktis parem kui 2013 Moto G, alates kasvõi SD-kaardi pesast.
Ainult et sünt testides õnnestub Moto G-l mingil viisil S3-st törtsu kiirem olla. Kas see reaalses kasutuses märgatav on, ei oska öelda. Ja ma ei tea, kuidas tal tarkvara toega on, ikkagi 2012 aasta mudel ja Samsungi toodang. Moto G saab igatahes ka lollypopi peale.


1) lugedes siinseid arvamusi, pole kusagilt aru saanud, et uuel mingi eriline tehniline edasiminek oleks. Pigem loen siin puudustest (nagu oluliselt kehvem ekraan ja kehvem aku)

micro-SD kaardi pesa on olemas (flash mälu laiendatav kuni 32GB? kaardiga), lisatud on güroskoop (töötab photo sphere ja müriaad güroskoopi nõudvaid appe ning Google Cardboard jm VR appid), mõlemad kaamerad on märgatavalt paremad (vanal on väga sitad kaamerad, võib-olla ka kehva draiveri viga. Uus teeb paremat pilti testide põhjal), kõlarid on suunatud ettepoole ja on stereo - kaob ekraan ülespoole asendis helina jm helide summutamine aluse poolt (jätad vana Moto G voodi peale ja helid on summutatud). Amazoni pakutav versioon on kahe SIM-kaardi pesaga dual SIM versioon - kellele pluss, kellele ükskõik.
Kuigi mälu, chipset, graafika ja CPU on samad, on ikkagi mingi areng olemas. Ekraan ei ole enam superhea, lihtsalt piisavalt hea. Vanaga harjunule paistab muidugi kehvem. Aku aga ei ole kehvem, vaid täpselt sama - suurem ekraan imeb selle lihtsalt kiiremini tühjaks.
Üheks kehva pildi põhjuseks on kindlasti automaatselt madalama heleduse hoidmine, et suurem ekraan täpselt sama suureks jäänud akut väga palju kiiremini ei tühjendaks.
Kui räägitakse ebanormaalsest väga kiirest aku tühjenemisest, siis sama võib juhtuda ka vana versiooniga - probleemiks pole riistvara, vaid mõni agar tarkvarajupp, mis telefoni "magada" ei lase.
tsitaat:

2) eeldasin, et vanema mudeli saab natukene taskukohasema hinnaga

Saab, aga mitte Amazonilt. Marketplace'i müüjate kohta ei julge ma garanteerida, et nende puhul garantii sama libedalt käib kui Amazoni enda puhul.
4 esimest pakkujat Eestisse ei saada, alles "Delivery: Fulfilled by Amazon" pakkujatelt saab - kõige odavam £ 128 + Amazoni transa vähemalt 8 € (transa hind muidugi lisandub suvalisele telefonile)
tsitaat:

3) eelmisel telefonil oli 4GB ruumi ja ajas asja ära, seega ma usun et 8GB piisab mulle kah
4) ei mäleta, et sellel mudelil hinda alla 120 naela oleks näinud
Mind pole 8GB versioon eriti huvitanud, ei tea täpselt - keegi hiljuti väitis, et vahepeal oli odavam.
tsitaat:

5) ehk siis mulle jääb mulje, et Sa pigem ei soovitaks sealt ühestki kohast tellida ?

Ma julgen pakkujatest soovitada vaid Amazoni ennast, Marketplace'i teised müüjad on igaühe enda vastutusel. Amazon seda aga enam ei müü - laod on tühjad.

Uut pakub Amazon £ 145 eest, vana saab Marketplace'ist £ 128 - erinevus u 21 €.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2014 00:57:03 vasta tsitaadiga

Uue ja vana moto g oluline vahe on ka ekraani suurus. Uus on 5'' vs vana 4,5''.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 22.11.2014 18:03:31 vasta tsitaadiga

Mnjaa. Kui 2013 mudeli ekraanikate poleks teist korda ära kulunud (Amazon tagastas raha), oleks vist 2014 mudeli vahele jätnud. Aga telefoni on vaja ja ühtegi alternatiivi pole ka olemas. Muide, ostes firmale, sain käibekavabalt, lisaks tegi Amazon veel uuele ka hinnalanduse. Alguses oli ekraani automaatne heledus harjumatu (liiga tume), kasutasin Lux nimelist appi, nüüdseks olen harjunud. Need kaks kõlarit ees mulle isiklikult ei meeldi, esiteks ei saa neid erinevalt tagakõlarist näppu peal hoides vaigistada, teiseks on kõlari asukoht mitte keskel vaid vasakul, mistõttu tuleb ka telefoni hoida natuke viltu kõrva suhtes ja kolmandaks olen mitu korda telefoni valepidi kätte võtnud ja neljandaks taskus ei kuule helisemist, viiendaks on kõlarite ja korpuse vahel tühi ja sodi koguv ruum.

Aku laeb ka jube kaua, ning aku kasutuse aeg nullitakse ära vaid siis kui on 100% laetud, jupiti laadimisel mitte, ehk nädalajooksul iga päev jupiti akut laadides võid avastada aku seadetest, et telefon on akut kasutanud 7 päeva:)

Kui vaid Motorola suudaks leida vea, miks multitasking praktiliselt ei tööta, st appe tapetakse maha mälu puudusel, Motorola foorumis on juba suur kisa üleval, kahjuks ka Android v5 pole probleemi lahendanud, samuti arvan, et see jama on ka üks aku kehvema vastupidamise põhjuseid. On ka kõlakaid, et peagi tuleb LTE toega ja 16 GB 2014 mudel Euroopa turule, äkki see on etem? Kui selgub, et on püsiv riistvaraline probleem, siis mõtlen edasi mida teha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 22.11.2014 18:35:50 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Need kaks kõlarit ees mulle isiklikult ei meeldi, esiteks ei saa neid erinevalt tagakõlarist näppu peal hoides vaigistada

Isiklikult ei ole selleks kunagi vajadust tundnud - esiteks saab helina panna progresseeruvaks (GravityBox), nii et jõuab ta enne isegi taskust välja õngitseda või taskule patsutades vaigistada (Shake&Mute), kui helin kedagi häirima peaks hakkama ja kui ta on taskust väljas, siis jõuab teda igal juhul vaigistada - raputamisega vähemalt alati.
tsitaat:

teiseks on kõlari asukoht mitte keskel vaid vasakul, mistõttu tuleb ka telefoni hoida natuke viltu kõrva suhtes

Kuna pole ise kasutanud, siis ei oska kommenteerida, aga ma pole kindel, kui täpselt ma vana telefonigi oma kõrva suhtes sihtida oskan, kuulmise järgi seda enam-vähem tehtud saabki. Üks asi on näpuga kõrva puudutada, teine asi mingi suurem ese kõrva kohale sihtida.
tsitaat:
...ja kolmandaks olen mitu korda telefoni valepidi kätte võtnud

Seda juhtub vanaga ka, kui otseselt telefoni ei vahi ja tähele ei pane kus pool nupud asuvad. Tume kuulariava tumedal taustal, kui ruum on ka veidi hämaram, on suhteliselt märkamatu ja telefon on üldkujult sümmeetriline. Enamasti orienteerun hoopis küljenuppude järgi ja käsikaudu. Kui nuppe sõrme all ei tunne, keeran telefoni pöidla ja nimetissõrme vahel hoides hooga 180° - hops.
tsitaat:

ja neljandaks taskus ei kuule helisemist

See on esimene tõsisem probleem, mille peale ma pole tulnud ja millele lahendust pakkuda ei oska. Pehmel alusel ekraan ülespidi kindlasti kostab paremini, aga et ta taskus vastu kannikat on surutud, selle peale ma ei tulnud. icon_smile.gif
tsitaat:
viiendaks on kõlarite ja korpuse vahel tühi ja sodi koguv ruum.

Ja see on teine. Tõesti nii suur vahe seal? Muidu kuulariava ma olen puhastanud hambaharjaga, mille harjased u poole lühemaks pügatud - ehk kõlbab ka sealt prao vahelt sodi eemaldamiseks.
tsitaat:

Aku laeb ka jube kaua

Aku on ju täpselt sama, ma kahtlustan siin kas kaabli, nõrga adapteri või isiklikku tajuprobleemi (st et aeg tundub pikem)
tsitaat:
ning aku kasutuse aeg nullitakse ära vaid siis kui on 100% laetud, jupiti laadimisel mitte, ehk nädalajooksul iga päev jupiti akut laadides võid avastada aku seadetest, et telefon on akut kasutanud 7 päeva:)

Hei, see nüüd küll ainult uue Motoga kaasas käiv nähtus ei ole. Lühiajalised, märgatavalt alla 100% jäänud laadimised ei nulli ka vana Moto aku ajalugu.
tsitaat:
Kui vaid Motorola suudaks leida vea, miks multitasking praktiliselt ei tööta, st appe tapetakse maha mälu puudusel, Motorola foorumis on juba suur kisa üleval, kahjuks ka v5 pole probeemi lahendanud, arvan, et see jama on ka aku kehvema vastupidamise üks põhjuseid. On ka kõlakaid, et peagi tuleb LTE toega ja 16 GB 2014 mudel Euroopa turule, äkki see on etem? Kui selgub, et on püsiv riistvaraline probleem, siis mõtlen edasi mida teha.

Ei oska kommenteerida selles osas. Ilmselt mingi taustal töötav mälu- ja energiaõgard. Kas BetterBatteryStats seda välja nuhkida ei suuda?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 22.11.2014 19:46:19 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
ksuuk kirjutas:
Need kaks kõlarit ees mulle isiklikult ei meeldi, esiteks ei saa neid erinevalt tagakõlarist näppu peal hoides vaigistada

Isiklikult ei ole selleks kunagi vajadust tundnud - esiteks saab helina panna progresseeruvaks (GravityBox), nii et jõuab ta enne isegi taskust välja õngitseda või taskule patsutades vaigistada (Shake&Mute), kui helin kedagi häirima peaks hakkama ja kui ta on taskust väljas, siis jõuab teda igal juhul vaigistada - raputamisega vähemalt alati.

Einoh, volume nuppu vajutades saab ka helina vaikseks, aga vahest on vaja nt. meili kontrollides alarmi häält summutada, vanal vajutasin sõrmega tagakõlari kinni ja kõik, uuel aga.... Ning alarmi korral volume nupu vajutamine ei aita, alarm on kiirem:). Lisaappe pole proovinud.

tsitaat:

teiseks on kõlari asukoht mitte keskel vaid vasakul, mistõttu tuleb ka telefoni hoida natuke viltu kõrva suhtes

Kuna pole ise kasutanud, siis ei oska kommenteerida, aga ma pole kindel, kui täpselt ma vana telefonigi oma kõrva suhtes sihtida oskan, kuulmise järgi seda enam-vähem tehtud saabki. Üks asi on näpuga kõrva puudutada, teine asi mingi suurem ese kõrva kohale sihtida.

Vana oli täpselt keskel ja kuna kõlariauk oli väike, oli ka heli konkreetne, uuel aga on see kõlar ise lai, heli tuleb vasakult poolt ja levib kogu kõlari ulatuses, mis on laiem kui kõrvaauk:(.

tsitaat:
...ja kolmandaks olen mitu korda telefoni valepidi kätte võtnud

Seda juhtub vanaga ka, kui otseselt telefoni ei vahi ja tähele ei pane kus pool nupud asuvad. Tume kuulariava tumedal taustal, kui ruum on ka veidi hämaram, on suhteliselt märkamatu ja telefon on üldkujult sümmeetriline. Enamasti orienteerun hoopis küljenuppude järgi ja käsikaudu. Kui nuppe sõrme all ei tunne, keeran telefoni pöidla ja nimetissõrme vahel hoides hooga 180° - hops.
tsitaat:

ja neljandaks taskus ei kuule helisemist

See on esimene tõsisem probleem, mille peale ma pole tulnud ja millele lahendust pakkuda ei oska. Pehmel alusel ekraan ülespidi kindlasti kostab paremini, aga et ta taskus vastu kannikat on surutud, selle peale ma ei tulnud. :)

Telefon on jope taskus tavaliselt nn ekraaniga keha poole, mis muidugi summutab helina korral mõlemad kõlarid, muide uuel on ka automaatselt valjenev helin, et ei karjuks kohe alguses kahest kõlarist täiega. Ja, kõlarid on huvitaval kombel kõrgemal kui esipaneel, ehk samakõrgel kui ekraani äär, seega sedasi taskus või tagurpidi telefoni laual hoides summutab ikka mõnuga.


tsitaat:
viiendaks on kõlarite ja korpuse vahel tühi ja sodi koguv ruum.

Ja see on teine. Tõesti nii suur vahe seal? Muidu kuulariava ma olen puhastanud hambaharjaga, mille harjased u poole lühemaks pügatud - ehk kõlbab ka sealt prao vahelt sodi eemaldamiseks.

Vahe on täitsa olemas, nii umbes 1 mm ümber mõlema kõlari.

tsitaat:

Aku laeb ka jube kaua

Aku on ju täpselt sama, ma kahtlustan siin kas kaabli, nõrga adapteri või isiklikku tajuprobleemi (st et aeg tundub pikem)

Samad laadijad ja sama on ka teised tähendanud, aku laadmisaeg on pikem, 0-100% võtab umbes 4 tundi.

tsitaat:
ning aku kasutuse aeg nullitakse ära vaid siis kui on 100% laetud, jupiti laadimisel mitte, ehk nädalajooksul iga päev jupiti akut laadides võid avastada aku seadetest, et telefon on akut kasutanud 7 päeva:)

Hei, see nüüd küll ainult uue Motoga kaasas käiv nähtus ei ole. Lühiajalised, märgatavalt alla 100% jäänud laadimised ei nulli ka vana Moto aku ajalugu.

Aa, vot ise nagu ei märganudki:(

tsitaat:
Kui vaid Motorola suudaks leida vea, miks multitasking praktiliselt ei tööta, st appe tapetakse maha mälu puudusel, Motorola foorumis on juba suur kisa üleval, kahjuks ka v5 pole probeemi lahendanud, arvan, et see jama on ka aku kehvema vastupidamise üks põhjuseid. On ka kõlakaid, et peagi tuleb LTE toega ja 16 GB 2014 mudel Euroopa turule, äkki see on etem? Kui selgub, et on püsiv riistvaraline probleem, siis mõtlen edasi mida teha.

Ei oska kommenteerida selles osas. Ilmselt mingi taustal töötav mälu- ja energiaõgard. Kas BetterBatteryStats seda välja nuhkida ei suuda?


Kahjuks mitte ja kuna probleem on kõigil, siis pole ka alust mingit erilist app -i kahtlustada (ise ei mängi, kuula mussi, ega chati), kasutajad juba suht marus, loe - https://forums.motorola.com/posts/6168839e0e?page=1
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkutt
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2011




sõnum 23.11.2014 20:43:17 vasta tsitaadiga

Kus kohas müüakse teise genni MotoG kõige soodsamalt? Soovitatavalt eestist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pundar
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2014 15:56:21 vasta tsitaadiga

2014 tuli välja kaks versiooni MOTO G-st ja just see esimene, mis sai vana mudeliga võrreldes lisaks 4G, LTE, SD mälukaardi toe, on kõige mõttekam osta. Ekraan täpselt sama hea resoga ja kvaliteediga (4,5") mis esimesel generatsioonil ja KLICKis momendil alla 200.-€. Tütrele ostsin selle kohe kui välja tuli ja ta on siiani väga rahul. Muide esimene tel. millega ta seni rahule on jäänud. Pole sel foto kvaliteedil ka häda midagi.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003




sõnum 28.11.2014 01:06:30 vasta tsitaadiga

Juba tükk aega on mind Moto G tüüpviga kimbutanud, milleks on plärisev/ragisev kuular kõne ajal thumbs_down.gif Siin teemas on nii mõnigi telefoni välja vahetanud ja teab kindlasti juhendada, kuidas Amazon.co.uk puhul garantii toimib, kas on mingi konkreetne mailiaadress kuhu oma muret kurta?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 30.11.2014 16:38:31 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
Juba tükk aega on mind Moto G tüüpviga kimbutanud, milleks on plärisev/ragisev kuular kõne ajal (n) Siin teemas on nii mõnigi telefoni välja vahetanud ja teab kindlasti juhendada, kuidas Amazon.co.uk puhul garantii toimib, kas on mingi konkreetne mailiaadress kuhu oma muret kurta?


Logi Amazon kodukale sisse, seal mine help, seal on kuskil contact us, siis vali seal teemaks other ja pana oma mure kirja, kui saad vastuse meili peale, siis edaspidi suhtle meili teel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003




sõnum 30.11.2014 17:28:43 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Logi Amazon kodukale sisse, seal mine help, seal on kuskil contact us, siis vali seal teemaks other ja pana oma mure kirja, kui saad vastuse meili peale, siis edaspidi suhtle meili teel.

Jap, tänud! Eile pika otsimise peale jõudsin samasse kohta ja saatsin kirja ära ning täna hommikuks oli juba vastus käes. Soovitati esmalt võtta ühendust Motorola kasutajatoega ja kui sealt probleemile lahendust ei leia, siis tuleks uuesti Amazoni klienditoe poole pöörduda. Saatsin probleemikirjelduse Motorolasse ära ja eks näis kuidas asi laheneb ...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 30.11.2014 20:54:57 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:

Jap, tänud! Eile pika otsimise peale jõudsin samasse kohta ja saatsin kirja ära ning täna hommikuks oli juba vastus käes. Soovitati esmalt võtta ühendust Motorola kasutajatoega ja kui sealt probleemile lahendust ei leia, siis tuleks uuesti Amazoni klienditoe poole pöörduda. Saatsin probleemikirjelduse Motorolasse ära ja eks näis kuidas asi laheneb ...


Huvitav, Sul ikka Amazon -i enda müüdud, või Amazoni kaudu ostetud telefon? Mul on Amazoni enda müüdud ja kohe on alati pakutud vahetust või raha tagasi ja Motorola -ga pole kordagi pidanud asjatama?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003




sõnum 30.11.2014 21:41:15 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Huvitav, Sul ikka Amazon -i enda müüdud, või Amazoni kaudu ostetud telefon? Mul on Amazoni enda müüdud ja kohe on alati pakutud vahetust või raha tagasi ja Motorola -ga pole kordagi pidanud asjatama?


Eelnevate postituste põhjal kaldusin ka arvama, et asi tiba libedamalt läheb. Telefon aprillis ostetud, seega garantii peaks veel kehtima 5 kuud, müüjaks ikka Amazon ise.

Amazoni vastuskiri:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2014 21:50:55 vasta tsitaadiga

Live chat ehk parem variant kui e-mail selleks.Väitsin, et telefon enam pilti ette ei võta, kiirelt autoriseeris klienditeenindaja refund'i.Maksti telefon ise, siia kunagine tellimine ja tagasi saatmine kinni.

Pärast seade teatas GPS'i järgi, et asub hiinas.SIM-kaart oli eemaldatud, seega internetti teise SIM'i või Wi-fi'ga ühendatud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 01.12.2014 13:00:09 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
Live chat ehk parem variant kui e-mail selleks.Väitsin, et telefon enam pilti ette ei võta, kiirelt autoriseeris klienditeenindaja refund'i.Maksti telefon ise, siia kunagine tellimine ja tagasi saatmine kinni.


Sama siin. 3 korda olen tagasi saatnud ja saatmised (küll vist paar eurot vähem) olen saanud tagasi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2014 19:43:53 vasta tsitaadiga

http://www.ilike.ee/et/smartphone/29234-motorola-moto-g-4g-8gb-black-eu.html - moto g 4g 159.- Kes julgeb, see tellib.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola Moto G mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.