Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Urbanears Humalan Black märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 15.11.2014 17:06:09 Ülevaade: Urbanears Humalan Black vasta tsitaadiga

Kui kõik ausalt ära rääkida, siis pean alustama lähteülesandest - leida on-ear kõrvaklapid, mis näeksid head välja, oleksid välimuselt neutraalsed (ilma äratuntava firma logota) ja inimliku hinnaga.

Peale mõningast turu olukorraga tutvumist olin sisuliselt alla andnud ja loobunud lootusest leida endale soovitud kõrvaklapid.
Kuid nagu enamasti, sellistes olukordades, saabub lahendus hetkel, kui sa seda kõige vähem oodata oskad – antud juhul raamatupoe muusika osakonnas

Urbanears Humalan Black
Kõrvaklapid on meeldivalt tagasihoidliku ja veidi retro välimusega.


Kõrvaklappide juhe on 120cm pikk, kaetud riidega, seest Kevlariga ning väidetavalt lihtne lahti harutada. Sõlmi ei teki, kuid juhtmel on mõningane kalduvus ümber oma pikkitelje keerduda.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kõige positiivsemaks nende kõrvaklappide juures, mida ma oodata ei osanud, osutus aga käed vaba süsteemi olemasolu. Kõnedele vastamine, ning stop/play muusikat kuulates
Spoiler Spoiler Spoiler


Kõrvaklappide parema kuulari all on 3,5mm pistiku pesa, millega saad kaaslasega kuulatavat jagada (tõenäoliselt ka telefonikõnet, kuid ei ole seda võimalust veel proovinud).
Spoiler Spoiler Spoiler


Kõrvaklappidega tuli kaasa väike valge pesumasina kotike, millega saab kõrvaklappide eemaldatavaid riidest katteid (padjakesed ja peapolster) pesta.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Klapid istuvad suhteliselt hästi peas. Esineb mõningane väliste helide läbi kostumine, mis on ka ootuspärane.

Kuna minu senine kogemus kõrvaklappidega piirdub ainult nööpidega ei ole mul võimalik võrrelda kandmismugavust.
Kõrvaklapid on saadaval reas erinevates värvitoonides (vt tootja kodulehekülge).

Positiivne:
Disain
Käed-vaba süsteem

Ainukese negatiivnse asjana mis ma oskan ära tuua on eelneva ja järgneva loo puldist valmise puudumine, kui ma kaldun arvama, et põhjus on rohkem minu telefonis, kui kõrvaklappides.

Ja lõpetuseks natuke numbreid, mis minule kui muusika ja tehnika kaugele inimesele väga palju midagi ei ütle:

Membraan: 40mm
Taasesitatav sagedusriba 20 - 20 000Hz
Takistus 32Ω
Tundlikus 100dB
Täiendavat infot leiab tootja koduleheküljelt

Link tootja koduleheküljele: Urbanears
Ostetud: Dussmann das Kulturkaufhaus
Hind: 49.90

Tootja koduleheküljel oleva info põhjal saadetakse ostetud toode tavatellimuse korral ostjale (sh Eestisse) ilma täiendavate saatekuludeta seitsme tööpäeva jooksul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 15.11.2014 23:45:54 vasta tsitaadiga

See raamatupood ei paku seliseid asju ehk oli mõni rentnik?
tagasi üles
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2014 00:27:45 vasta tsitaadiga

Aga kuidas heli on? See vast kõige olulisem kõrvaklappide juures ikka.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 16.11.2014 08:11:07 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
See raamatupood ei paku seliseid asju ehk oli mõni rentnik?

Online-poes neid ei ole jah, kui sa seda mõtled, kuid EG muusika osakonnas olemas.

krist2an kirjutas:
Aga kuidas heli on? See vast kõige olulisem kõrvaklappide juures ikka.

Heli on oluliselt parem, kui CX200 Sennheiser või telefoniga kaasatulnud nööpidel. muus osas ei oska võrrelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Urbanears Humalan Black
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.