Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 200, 201, 202  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 24.10.2014 17:14:18 vasta tsitaadiga

Sry, loll küsimus aga ma tõesti ei tea: igatahes, londiste lingitud korpusest rääkides, kuidas saab lisada üldse kuni 11 sata seadet, kui enamus itx plaatidel on max 4 sata porti? Kas neid saab siis mingi jubinaga laiendada?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 24.10.2014 17:15:09 vasta tsitaadiga

raid kontroller?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2014 20:37:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öeldda, mis on nupu funktsioon Mereröövel 780T kastil paremal ääres meie poolt vaadates? Ühel pool ääres on vist ventide näppimine aga teisel pool? Ja mismoodi see ventide regull läbi selle nupu toimub? Seda saab ainult vajutada.
Teine küsimus, et kuidas Mereröövlite vendid on? Sellel kastil pole eiriti korsaarid koonerdanud jahutitega aga on need lärmakad või kuidas?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2014 20:56:50 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Kas keegi oskab öeldda, mis on nupu funktsioon Mereröövel 780T kastil paremal ääres meie poolt vaadates? Ühel pool ääres on vist ventide näppimine aga teisel pool? ...

Pakun: restart
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 24.10.2014 21:12:20 vasta tsitaadiga

Suhtkoht restardi nupp jah icon_rolleyes.gif
Endagi kastil on samasugune...
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 24.10.2014 21:37:29 vasta tsitaadiga

Vendi regull nagu ikka 5/7/12v

Googeldada ei viitsi aga enda kõrva jaoks on corsairi vendid alati liiga lärmakad olnud . Vahet pole kas töötavad väiksema voldi pealt (12v pealt on ikka korralik lennuk) või mitte. Samas õhku liigutavad raisad ikka mehemoodi ja lõpuks tuleb lihtsalt kompromiss leida, et kas leppida nati suurema müraga või vähema õhuliikumisega.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 25.10.2014 01:22:56 vasta tsitaadiga

Enda r500-ga ausalt erinevust ei näe, kas on vendid nupust 1-s või 3ndas astmes, CF jahedamalt ikka ei hoia. Müra on ainult vähem esimesel "pulgal". Kõige rohkem aitab kui 14cm üles panna õhku välja imema. Õhuliikumise "kahin" on aga mingit plärinat küll ei tähelda, kui just vahepeal 20cm "kõikuma" ei löö...
Ma ei tea kas teistel kastidel ka nii aga enda omal avastasin, et põhjas HDD karbi kruvi kusagil 0.5mm mööda, ning üleval 1 kruvi Corsairi enda jahutusega 1mm nihkes... Muidu, r500-l läks ilusti H110 radikas emaplaadi peale ning vendid ülesse kasti, kaan peale ja "mui bueno" icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2014 02:05:35 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
Vendi regull nagu ikka 5/7/12v

Googeldada ei viitsi aga enda kõrva jaoks on corsairi vendid alati liiga lärmakad olnud . Vahet pole kas töötavad väiksema voldi pealt (12v pealt on ikka korralik lennuk) või mitte.

See on oluline info. Korpus on mulle väga lähedal ja isegi pidev väike db hakkab lõpuks närvidele käima. Kas aitaks, kui vahetada Veeröövlite originaal vendid välja näiteks Noiseblockerite vastu? Mul on neid kodus 3tk:http://www.blacknoise.com/site/en/products/noiseblocker-it-fans/nb-eloop-series/120x120x25mm.php?lang=EN (Noiseblockerid on head asjad aga mõõt on 120mm, Röövlitel on vist 140mm?)

Mismoodi see vasakul olev nupp töötab kastil? See on ventide regullimiseks aga seda ei saa pöörata, vajutusega ju?

ps. Ma mõtlesin, et start/stop nupp toimib kastil ka resetina, sellest oli ka dumb küsimus
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 25.10.2014 02:20:50 vasta tsitaadiga

Nupp töötab jah vajutusega.

NB vent vs Corsairi tuuluti, seal on ainult üks asjalik ja ütleme nii, et Corsair see ei ole =P

Jään oma seisukohale kindlaks ja ütlen välja, et F12/14 on hinna ja jahutud/vaikuse omaduste poolest on parim mis täna turult saada.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2014 03:14:10 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:


NB vent vs Corsairi tuuluti, seal on ainult üks asjalik ja ütleme nii, et Corsair see ei ole =P

Jään oma seisukohale kindlaks ja ütlen välja, et F12/14 on hinna ja jahutud/vaikuse omaduste poolest on parim mis täna turult saada.

Ok, tänan et valgustasid Mereröövlite suhtes. Küsin edasi nagu meie kamraad Erik. Kuidas Phanteks Enthoo Pro on koos oma ventidega? Kaasas on 4 venti ja ventide mudel on Phanteks PH-F140SP : http://www.phanteks.com/PH-F140SP.html

igatahes Enthoo Pro Full Tower saab kull rämedalt kiita: http://www.techpowerup.com/reviews/Phanteks/Enthoo_Pro/

Selgitan küsimusi. Mõtlen uut kasti kokku panna ja kõnealune Röövlifirma kast ja Phanteks on olemas. Röövlifirma on full tower ja Phanteks midi. Tahan vähemalt SLI lahendust sest koduse kuvari reso on suureks paisunud (ASUS PG278Q, 68,58 cm, 144Hz Widescreen, G-SYNC - DP ). Kas kõnealune Phanteks oleks ok oma tuulutusvahenditega, näiteks 3 way SLI jaoks?). Ma olen siiani olnud seisukohal, et mitme GPU puhul on full-tower parem (õhk liigub paremini) aga äkki olen valel teel ja kõik sõltub korpuse tuulutusest (ventidest)?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011




sõnum 26.10.2014 10:42:42 vasta tsitaadiga

Vali kast, kuhu sul mant ära mahub. Mina olen ikka olnud arvamusel (ja ka praktikas täheldanud), et rohkem ruumi korpuses =/= parem jahutus. Õhuvool on see, mis jahutab ja see sõltub ventikadest ja nende asetusest.

Corsair ei tundu väga hõre olevat. Ilmselt on sel jahutusvõimalusi piisavalt. Nagu ka Phanteksi korpuses paistab olevat. Pigem on küsimus selles, kas tahad omale lauale full towerit või midagi pisemat.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2014 18:27:15 vasta tsitaadiga

no kuri, mina olen oma Silverstone Raven 05-ga küll ikka sigarahul. esmane kaablimajandus ka nüüd ümber tehtud ja build on ikka nüüd väga puhas, paneelid lähevad ka ilma kehamassi abita kinni thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 27.10.2014 20:50:08 vasta tsitaadiga

Hei!
Ootaks väikest arutelu või ettepanekuid/soovitusi korpuse osas. Pikemat aega juba plaan üle minna väiksemale (matx) kooslusele aga selle "õige" korpuse leidmine on nii segadust tekitav ülesanne.
Algselt vaatasin Aerocool Dead Silence korpust ja olin kindel selle headuses. Kõik minu jaoks tähtis oli täidetud. Väike ja minimalistlik välimus, küljeaken, üleval asuvad usb/power/heli jne vaikne ning üldiselt jahe.
Kahtlema hakkasin, kuna tolmufiltreid pole ja sooviks ikkagi nö. püstise emaplaadi paigutusega kasti.
Üks meeldiv variant on veel Fractal Design Arc Mini R2. Selle korpuse puhul kõik meeldib aga see pole palju väiksem minu hetke ATX korpusest. Sooviks kindlasti pisemaks lahendusega minna.
Iseenesest oleks mõeldav ka ITX lahendus aga ei ole selleks meeldivat emaplaati leidnud.
Õudsalt meeldib tegelikult uus NZXT S340 korpus aga see on samuti ATX hoopis, kuigi mõõtudelt suht matx kast. Teeks NZXT nüüd sellest korpusest väiksema versiooni oleks super aga niikaua kui seda pole, oskab ehk keegi soovitada midagi?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toataim
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2008




sõnum 27.10.2014 22:18:40 vasta tsitaadiga

ma ise päris hunniku korpuseid läbi käinud, Define r4 on minuarust täitsa viisakas korpus, kuigi mulle aknaga korpused üldse ei meeldi.
huvitaks just mingi selline asi nagu HAF XB http://www.coolermaster.com/case/lan-box/haf-xb/
ega kellelgi ei juhtu olema seda, et jagada just isliklikke arvamusi? õhu liikuvus, ventilaatorite lärmakus.

_________________
...midagi võiks siin olla....
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2014 23:33:12 vasta tsitaadiga

Muide, ma olen müünud päris mitu NZXT H440 Special Edition Colors kasti ja tagasiside on olnud positiivne
Spoiler Spoiler Spoiler

Mulle endale meeldib see roheline aga kahjuks ei ole sellel mudelil kohta DVD mängijale ja minule läheb seda vaja


toataim kirjutas:
ma ise päris hunniku korpuseid läbi käinud, Define r4 on minuarust täitsa viisakas korpus

Define 4 meeldib endale ka aga kahjuks Fractali tooteid ei ole minu hinnakirjas

duxdery kirjutas:

Õudsalt meeldib tegelikult uus NZXT S340 korpus aga see on samuti ATX hoopis, kuigi mõõtudelt suht matx kast.

Tundub bueno kast, €75 raha eest on kasti küll, disain on ka ilus aga minu jaoks jääb väikseks, valge värv ka ei sobi mulle (ehki see valge kast on kena)

See IN WIN Gold Edition kast meeldib mulle ka aga ma kardan klaasi (tundub õrnake olema) http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=CA-041-IW
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 27.10.2014 23:55:12 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Tundub bueno kast, €75 raha eest on kasti küll, disain on ka ilus aga minu jaoks jääb väikseks, valge värv ka ei sobi mulle (ehki see valge kast on kena)

Must on ka ju olemas icon_rolleyes.gif Aga sa saaksid S340 sebida ja müüa 75€?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 00:02:03 vasta tsitaadiga

mida arvavad härrad sellest kastist? minimalistlik, väike. HTPC materjal
_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.10.2014 00:14:53 vasta tsitaadiga

näeb cool välja, look mullegi täitsa meeldis, aga...
vähegi mõistlik videokaart peaks seal sees lämbuma.
spec ütleb 20cm videokaardile, iirc reviewd ütlesid pigem 17.5cm (selle nurgas oleva tulukese nimel).

htpc jaoks pole juba mõnda aega (apud ühel, sandy bridge ja üles teisel pool) eraldi videokaarti vaja olnud, right?
miks mitte kohe sellelaadne?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 28.10.2014 01:25:05 vasta tsitaadiga

londiste, oleneb, videote vaatamiseks pole juba mõnda aega HTPC parim lahendus olnud (on väiksemaid ja lihtsamaid lahendusi). Mängimiseks ja muu kangema jaoks on eraldiseisev videokaart abiks ja piisab igasugu ITX videokaartidest mis enamus on 170mm.

Korpus ise sobib vaid siis kui sul on muud mööblit kõrgläikega - muidu meenutab liiga prügikasti.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 09:59:12 vasta tsitaadiga

liiv, kui plaanis on panna vähemalt 2'he kaardi SLI (mis ongi mõistlik kuna 3-way kaotad juba kõvasti reaalses perfis ehk maksad üle) siis tuleb arvestada, et tavapärases kastis tõuseb alumise kaardi kuumus ülemise peale jne. va. juhul kui on mingi üüratu riidekapp kast ja kõik jutud custom vee peal. Ehk siis mis seal salata silverstone on asja ära klaarind ja teinud õiged kastid kus plate 90 kraadi keeratud. Samas kuna ravenid on alati olnud suhteliselt cheapo ja robusk välimusega siis taolistest kastidest pole muud valikut kui kas FT02 või FT05. Igast neid kuradi enthoo ja in-wini klaaskaanega kaste ära vaata - tegu puhtalt disainikastidega ja funktionaalsus jätab tugevalt soovida. Samas in-wini puhul pole seda küll tarvis karta, et klaas õrnake on - tegu karastatud klaasiga. Tellisega viskamist vast jahh vastu ei pea icon_biggrin.gif

Ventikatega on asi üldjuhul lihtne ehk ventikatega pead valima kas performance või vaiksus ja mingeid üüber all in one vente pole olemas - on vaid keskmiselt talutavamad. Korpuseventidega pole eriti probleemi kuna erinevalt radikavendist peab korpusevent liigutama ainult õhku ja õhusruve pole eriti tähtis (kui just kaablimajandus ülikehv pole). Seega korpusevendi annab väljavahetamise teel ilusti vaikseks saada. Mis seal salata - ega pole eriti ühtegi masstootjat kes oma kasti mingeid uippuvente kaasa paneks kuna sellised vendid üldjuhul maksavad seal 20+ eura tükist ja ajaks kasti hinna kalliks. Seega kui ajada taga äärmist vaiksust siis tuleb nii või teisiti mistahes kasti vendid välja vahetada. Üldjuhul ventide puhul võiks mürtase max pööretel seal üle 22dBa mitte olla ja max pöörded kuni 1200rpm.

Samas vaiksuse suhtes kehtib reegel, et olenemata kuivaikne kast on siis niikaua kui miski teeb mingit häält hakkad seda üheltmaalt nii või teisiti kuulma. Seega kui sul kasvõi kaks high end kaarti masinas uhavad siis kaardiventide mühin tuleks aluseks võtta kuipalju häält võivad ka muud vendid teha.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 31.10.2014 18:03:06 vasta tsitaadiga

http://www.lian-li.com/en/dt_portfolio/pc-d666/
ei kommentaari.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 31.10.2014 18:15:10 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
http://www.lian-li.com/en/dt_portfolio/pc-d666/
ei kommentaari.

Läheb juba sinna klassi: http://www.tomshardware.com/reviews/mountain-mods-u2-ufo-cyo-nanoxia-deep-silence-6-zalman-h1,3919-2.html
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2014 20:04:24 vasta tsitaadiga

Caselabsil analoogseid kaste küll.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2014 05:11:01 vasta tsitaadiga

Võtsin kuulda kodanik Auron soovitust ja ostsin endale lõpuks Silverstone SST-FT02B Fortress / black (FT05 pole minu hinnakirjas). 980 SLI mahub sellesse kasti ära aga kas unustasin prose jahuti sobivust kontrollida, mis on kahe vendiga Corsair Hydro H100i
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2014 19:29:43 vasta tsitaadiga

liiv, h100 sinna vaikimisi ei sobi kuna aint üks vent puhub välja. Samas annab äkki radika kuidagi alumiste ventide peale konspunnida - st.et kindlasti annab, küsimus lihtsalt selles kuipalju tööd nõuab. Netis küll antud kasti watercooled variante kus ka 540mm radikad peal.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 200, 201, 202  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.