Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  LogMeIn Hamachi ja relay ühendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2014 17:38:13 LogMeIn Hamachi ja relay ühendused vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab seletada, mis põhjusel Hamachi torud relay peale kukuvad?

Mul on siin viie masinaga võrk, ja tee või tina, ei saa relay pealt ära. Elioni Äri ühendused, mingeid tulemüüri kuskil vahel pole.
Paar korda, läbi mingi juhuse, on selle 'mullikese' roheliseks ka löönud aga reeglina jääb käivitamisel ikka relay peale.

Guugel eriti ei aita, mõtted otsas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 01.11.2014 17:06:18 vasta tsitaadiga

5 staatilist ip-d ehk /29 või NATitud ühe välisipv4-ga ühendus?


Viimase puhul ma isegi ei imestaks, kui nat keepalive taimeri aegumise tõttu ühendus kotti läheb.

Hamachi aka LogMeIn soovitaksin prügikasti visata ja tunnel mõne asisema tööriistaga teha. N2N või OpenVPN. Mõlemal on Windowsi pordid olemas.

Ise kasutan N2N Edge GUI ja Edge utiliiti. SuperNode võid ise paigaldada mõne VPS peale või kasutada tasuta variante.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2014 18:55:46 vasta tsitaadiga

NATitud ühendus.
Kusjuures ma vist sain eile õhtul asja isegi tööle - suunasin keskmisel masinal (täht-võrk) kaks TCP porti õue. 12975 (initiator) ja 32976 (session). Pärast seda läksid 'mullikesed' roheliseks.
Igal juhul tundub see mingi Elioni kala olevat, sest näiteks Starmani ühenduse tagant toimib asi nagu kulda.

Kuna ma aga nagunii juba ruuterisse kangutama läksin, siis konfisingi kogu süsteemi OpenVPN'i peale. Kaotasin sellega küll keskse halduse aga boonusena tuli OpenVPN'i teenusena käivitamine. Enam ei saa lõppkasutaja 'kogemata' ühendust kinni lasta. UAC ei karju ka.
Üsna suure tõenäosusega on see ka vähe töökindlam. Mine tea, millal see Hamachi jälle relay peale kukkuda võib.

N2N'ist polnud ma kuulnudki. Täitsa huvitav lahendus. Kuidas selle jõudlus on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 01.11.2014 19:09:29 vasta tsitaadiga

iperf serveriga testides näitas gbitise lingi peal 862 Mbps. Elioni ja Starmani pakutavad seadmed on samuti erinevad. Elioni oma täidab ruuteri rolli, kus peadki kahepoolse liikluse tagamiseks porte suunama.

N2N puhul on vajalik ainult ühe pordi avamine sisevõrku.

Toimib kenasti. Sain isegi HA funktsioonid tööle. Ehk, kui üks supernode - keskmine masin katki läheb võtab teine õlg asja üle. Sellist asja openvpn kaudu keeruline saavutada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2014 21:22:49 vasta tsitaadiga

Elioni ja Starmani pakutavad seadmed on küll erinevad aga nö. 'klientseadmed' on mõlemal juhul NAT'i taga. Tähemehe tagant töötab ka ilma porte suunamata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 02.11.2014 01:36:19 vasta tsitaadiga

Ei ole ma portide suunamisega vaeva näinud. N2N supernode on Elioni virtuaalserveri peal. Klientmasinad erinevates võrkudes NAT taga.

Lubasin iperfi samuti.

[ 3] local 10.1.2.1 port 41099 connected with 10.1.2.2 port 5001
[ ID] Interval Transfer Bandwidth
[ 3] 0.0-10.1 sec 26.5 MBytes 22.1 Mbits/sec
[ 5] local 10.1.2.1 port 5001 connected with 10.1.2.2 port 59960
[ 5] 0.0-10.5 sec 31.4 MBytes 25.1 Mbits/sec

Rohkemat ei pigista ka välja 2x100 Mbps ühenduse puhul. Raha ei jätku enam rohkema jaoks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  LogMeIn Hamachi ja relay ühendused
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.