Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Operatiivmälu tänapäeval märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2014 19:11:19 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mu lauaarvut on otse metsikus internetis, vaevalt, et see elioni thompson nüüd erilise tulemüürina seal vahel toimetab. Midagi ei ole juhtunud. Tooge veel naljakaid näiteid.

Suvaline NAT on juba iseenesest hea tulemüür.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 15.06.2014 11:59:35 vasta tsitaadiga

Mul on selline olukord, et mul saadeti veidi vale mälu aga öeldi, et nende viga aga kui mul kõik funkab ning ma vahetada ei taha siis võib jääda nii. See uus mälu üldse ametlikult JEDEC-iga ei toeta 1600 vaid XMP 1866 aga ma sundisin biosest jooksma 1600 peal. Aga cpu-z näitab slot2 max bandwidith 10700? Kas siis pm mälukontroller jooksutab ühte paari 1600 peal ja teist paari 1333? Ma arvasin, et see on üldse võimatu, et alati mälukontroller valib töökiiruse kõige niruma mälu näitajate järgi? Ja kui tähtis on ikka sama tüüpi mälude kasutamine teises paaris. Linustechtips räägib midagi mälu optimiseerimisega seotud probleemidest - https://www.youtube.com/watch?v=-D8fhsXqq4o. Pm ega mul otseselt ei ole vastu, et mul saadeti mälud mida saab 1866 peal jooksutada aga kui reaalne on ikkagi oht, et see põhjustab ebastabiilsust ning kas see mälupaar töötabki hetkel 1333? Pildil memory tab ja slot 2 info on nagu üksteist välistavad ju või ei?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2014 12:11:33 vasta tsitaadiga

Revilo, Kõik pulgad jooksevad sul ikkagi 1600Mhz peal nagu esimene pilt näitab. XMP-1600 ja XMP-1866 teisel ja kolmandal pildil näitavad lihtsalt mis on def timingud jne teatud sagedustel.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 16.06.2014 22:47:51 vasta tsitaadiga

Paistab, et jah see slot 2 kohta käiv ei ole õige kuna aida64 annab current clock speediks channelA-dimm1 1600. ilmselt cpu-z lihtsalt näitab mis jedeci profiili järgi jookseb aga ei "näe" biose override. Aga nüüd huvitav on see, et aida64 hoiatab, et memory controller 1,30v peal ja bioses memory voltage 1,50 või auto, ikkagi memory controller opereerib 1,30v. Proovin memtest86+, kas see leiab mingeid komplikatsioone.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 28.10.2014 09:44:41 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Muumipapa kirjutas:
Mul oli väga lihtne küsimus, "mis te arvate kas tänapäeval on kindlasti vajalik 8GB mälu või piisab ka neljasest? "
Ma ei ole midagi küsinud enda arvutile mälu ostmise kohta.
Plaanis on osta uus arvuti ja võib olla oleksin pidanud täpsustama, et "(Oleks ostmas uut arvutit) ja oleks vaja teada kas peab ostma sinna peale kindlasti kaheksase mälu või piisab neljasest"
Lihtsalt tahtsin teada kas kaheksane omab suur tähtsust tänapäeval või mitte icon_smile.gif Pole vaja vinguma hakata kohe.

Ja mul väga lihtne eeldus, kui sul oleks DDR2, siis sa maksad ennast seaks, et 8 GB rammu osta.

Aga kui uus arvuti ja DDR3, siis hoopis teine asi. Endal tegin vea, et ostsin algul vaid pool mälust, aasta pärast oli selle hind tunduvalt tõusnud. Kas DDR3 mälude hinnad veel tõusevad, ei oska öelda.

Seda lisa 4GB ei ole sul kindlasti juurde vaja, arvuti töötab ka vaid ühe klotsiga.


Pole nii hull midagi.
Siin foorumis liiguvad ikka vahel need ddr2'd hea hinnaga. icon_wink.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 10:01:58 vasta tsitaadiga

mcjaaxon, hea hinnaga liiguvad aint 1GB pulgad kuna need pole eriti atraktiivsed, sest üldjuhul tänapäevane DDR2 ostja tahab panna vähemalt 6GB ja 1GB pulkadega pole tattigi peale hakata. 2GB pulkade eest küsitaske tihtipeale aga samapalju kui tutikate 4GB DDR3 pulkade eest.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 28.10.2014 17:45:03 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
mcjaaxon, hea hinnaga liiguvad aint 1GB pulgad kuna need pole eriti atraktiivsed, sest üldjuhul tänapäevane DDR2 ostja tahab panna vähemalt 6GB ja 1GB pulkadega pole tattigi peale hakata. 2GB pulkade eest küsitaske tihtipeale aga samapalju kui tutikate 4GB DDR3 pulkade eest.


Tihtipeale on õige sõna,kuid nagu mainisin vahel icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 21:00:42 vasta tsitaadiga

4gb ddr2 pulka mina käes pole hoidnud.
ddr2 plaadil üle nelja sloti pole kohanud.
kui "tänapäevane" masin on ddr2 platvorm, on seal parimal juhul 8gb rammu..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 13.05 Pärnus kui midagi huvitab.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 29.10.2014 11:44:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
4gb ddr2 pulka mina käes pole hoidnud.
ddr2 plaadil üle nelja sloti pole kohanud.
kui "tänapäevane" masin on ddr2 platvorm, on seal parimal juhul 8gb rammu..


Endal oli : 6000+ 125 w 3,0GHz 2mb.
2+2+1+1GB DDR2 pc2-6400 ja mängis kenasti BF3 ja jäi jõudu ylegi.
Ex abix oli ka sel sata2 systeemis - ssd ketas,millega jooxis pc väga kenasti võrreldes hdd'ga.
Kui mäletan õigesti,siis bootis 40-50 seki vahel,mis polnud ylcegi halb.
Ilmselt on 8GB miinimum tõesti,mida oleks norm omada,et masin jõuax teha rohkem,kui ythe taski korraga.
Võin küll exida,kuid emmed,millel on ylce DDR2 ainult..neid vist ei liigu enam palju ning yle selle 8GB ei annax ka panna ka.
Kindel küll pole aga škall beer_yum.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Operatiivmälu tänapäeval mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.