Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hoiatus Kinguini poodidest võtmete ostmisel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
uneleid
HV vaatleja
uneleid

liitunud: 18.09.2013




sõnum 20.10.2014 14:01:24 Hoiatus Kinguini poodidest võtmete ostmisel vasta tsitaadiga

Hoiatus neile, kes tahavad osta soodsalt mänge Kinguini lehtedelt. Võib ka nii minna. Ja, ma tean, et see võtmete teema on niigi pool susser, aga midagi peaks sealt
ikka mängutootjatele pudenema võrreldes puhtalt piramisega.

Mitme valutult läinud ostu järel siis nüüd üks selline lugu, et aktiveerimisel selgus - mäng puhtalt vaid venekeelne. Setupis inglise keelt valida ei saanud, RUS versioon.

Pole see mul esimene ega teine eelistus keelena, tahaks ikka originaal keelt, seega siis pöördusin Customer Supporti ehk klienditoe poole.
Vastu öeldi, et saada in-game screenshote. Uplay, poolvigane toode nagu ta on, minul küll screenshote teha ei lase, ka mitte võtit muutes. Milles kala, ei tea. Pole varem Uplay kasutanud,
nüüd ostsin paar võtit selle jaoks. ACIV Black Flag näiteks ei läinud enne tööle, kui temp kausta tühjaks tegin ja offline modis mängisin.

Igatahes teisel kujul screenid, mis saatsin, ei sobinud seega paistab, et seal kehtib reegel - kui nemad vea teevad ja sulle mingi vale võtme saadavad, siis võid rahast ilma jääda.
Antud juhul jääb väikeseks koolirahaks. Teoorias võin vene keelt meelde tuletada selle abil.

Ma tean, seda konkreetset mängu annaks kuidagi sebida inglise keelseks - kustutad vene keelse soundi jne failid ja otsid netist inglise keelsed, lootuses, et pärast ka mäng toimib.
Sest osadel pole pärast menüüs üldse midagi.
Hädavariandiks jääb, aga küss pole selles. Mika ma pean teiste vea pärast vaeva nägema? Ostjat ei usuta, aga sina ole hea mees ja usu, et võtmed, mida ostad ka tööle hakkavad.
Muidugi ma võinuks bullshiti ajada, aga olen ostnud sealt 4x kallima mängu ja positiivse tagasisideme jätnud.

Aga kujutage ette, kui ostate nt 25 või 30 euriku eest mingi pela lootuses saada see poole odavamalt ja on vale keele versioon ja midagi muuta ei saa? Ja saadetakse pekki?

Nii et nagu ütles suur juht ja õpetaja Lenin: "Inimesed olge valvsad!".

Parem passin Steami soodukaid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2014 14:41:18 vasta tsitaadiga

Kindel et see eelnevalt märgitud polnud et RUS key? Need seal mu teada ära märgitud. Ning see et Assassins creed ainult offlines töötab pole küll mänguvõtme müüja süü.

Nad 1 korra mulle ka saatnud võtme mis oli tegelt juba kasutusel. Andsid uue võtme ja kompensatsiooniks pilluti veel paar mängu juurde. Minu arust tasib eemal hoida pigem http://www.cjs-cdkeys.com/ sest kui seal sul mingi mure on siis ei huvita see mitte kedagi, taotakse ainult stamp vastuseid ja kui ma ütlen et vaadake ise ka mida ütlete, et mul tekib kahtlus et seda probleemi kirjeldustki on läbi loetud siis sain vastuseks et "meie ka ei tea". Support missugune. Lisaks veel iga nurga peal ähvardused kirjas et mitme support requesti tegemine või "disrespect against support" saad banni.

Kinguini minus minu arust on see et too sait on tihti nii kole uimane.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2014 15:03:41 vasta tsitaadiga

CJS kasutades pole mingeid probleeme olnud aastate jooksul.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uneleid
HV vaatleja
uneleid

liitunud: 18.09.2013




sõnum 20.10.2014 16:59:06 vasta tsitaadiga

Jah, kindel, et ei olnud märgitud, et RUS key. Kui oleks olnud märgitud, siis oleks ju ka öeldud, et "mis sa kobised, oli ju märgitud?"
Selle asemel küsiti tõestust, et kas ikka on venekeelne.

Probleem on selles, et kinguini poed võivad olla Ok (antud juhul g2play), aga nemad ju ise neid võtmeid ei tarni. Tarnijad aga neil vahelduvad.
See, kelle käest sain vale key, sellelt pole varem saanud võtmeid.

Assassin's Creedi ajutine mittetöötamine pole muidugi kinguini süü, lihtsalt mainisin seoses Uplay asjandusega, mis sakib tõsiselt.

Igatahes kui küsisin, et öelgu siis, kuidas ma neid paremaid screenshote saaks teha tuli copy/paste suhe ebanormaalne vastus:

tsitaat:
Dear Customer,

Your order has been completed and dispatched to your e-mailbox. If you cannot find your key there, check the spam folder, please.

You can also find all your keys/gifts in the games library on your account in our shop (click on your name at the upper right hand corner, then choose Profile and Games Library).

If you have any questions, do not hesitate to contact us. We are at your service 24/7.

Please note that responding multiple times or creating new tickets may cause a delay in our responses.


Pean tõestama, et ei ole kaamel või muidu tõmba n...i. Küsisin ka sama küsimuse, et kui mind ei usaldata, siis mis põhjust mul neid usaldada on. Küllap siis nii ongi.

EDIT: Lugesin siis uuesti Terms of Service. Seal ka ju kirjas -
tsitaat:
Game codes: once the code has been delivered there is no return or refund of any kind.


Ei peagi seega refundi saama tuleb välja. Ehk et sõltub isandate heast tahtest. Nii et kui sulle anti vale võtme eest õige võti ja midagi lisaks siis see oli joppamine.
[/quote]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.10.2014 17:15:44 vasta tsitaadiga

uneleid kirjutas:
Ehk et sõltub isandate heast tahtest. Nii et kui sulle anti vale võtme eest õige võti ja midagi lisaks siis see oli joppamine.


Seega osta respekteeritud müüja käest, mitte Juku-Jüri varasalvest. Ma olen ostnud Kinguinist endale ja poolele HVle võtmeid ja pole eales olnud ühtegi probleemi. Lisaks - miks sa Paypaliga ei maksnud? Üks sõnakõlks chargebackist ja su probleemid oleks lahenenud hetkega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 20.10.2014 17:56:19 vasta tsitaadiga

Kinguin + Paypal pole siiamaani küll alt vedanud thumbs_up.gif
_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 20.10.2014 17:58:36 vasta tsitaadiga

Ise enamus mängud ostnud Kinguin-i kaudu ja pole siiani ühtegi probleemi olnud. Nagu Scart eelnevalt mainis siis vali müüja kellel on olnud palju tehinguid ja tagasiside 100% positiivne!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2014 18:04:45 vasta tsitaadiga

Kinguinist 200+ ostu teinud ning 0 probleemi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uneleid
HV vaatleja
uneleid

liitunud: 18.09.2013




sõnum 22.10.2014 09:06:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Seega osta respekteeritud müüja käest, mitte Juku-Jüri varasalvest. Ma olen ostnud Kinguinist endale ja poolele HVle võtmeid ja pole eales olnud ühtegi probleemi. Lisaks - miks sa Paypaliga ei maksnud? Üks sõnakõlks chargebackist ja su probleemid oleks lahenenud hetkega.


Kusotsast see on Juku-Jüri varasalv? G2play.net on üks Kinguin.net poodidest, Feedback 99.81% (7303)

G2play.net - This website is operated by: Kinguin Limited.

PayPaliga maksin, küll mitte krediitkaardilt seega chargeback otseselt ei ole valik vaid tuleks dispute teha.

EDIT: Ok minu viga siis ilmselt see, et ma jah ostsin otse g2play.net kaudu mis on ÜKS kingkuini poodidest.
Kinguin net on eraldi sait ja nemad pakuvad ka garantiid.

EDIT2: Ei viitsi uut posti teha. Aga teema sai lahenduse. Kui PayPal dispute avasin hakati liigutama. Vähe asjalikum klienditugi tekkis ja
sai tõestatud ära, et viga nende oma. Sain poes mängu eest makstud summa eest krediiti.

Aga tuli ka välja, et täiesti sama asi kõik Kinguin.net ja g2play.net, vahet pole midagi. Regasin nimelt Kinguin.net ka konto ja küsisin seal
teist poodi nimetamata, et juhtus x poega selline asi ja kuidas nad garanteerivad, et nemad nii blokki ei pane. Seda siis küsisin enne, kui
nõustuti kompenseerima.
Ja ülla-ülla, vastus mis tuli sisaldas infot selle g2play teema kohta mida ma EI olnud neile andnud. EHk siis üks sats kõik.
Seega väited, et g2play kuidagi kahtlane külapood võrreldes Kinguiniga ei pea paika. Sama firma, samad pealikud.

Asja suurim probleem ehk selles, et minuga tegeles 10 eri nimega klienditoe tegelast ja mind ei usaldatud üldse. Mitu päeva pidi mässama.
Kui ei oleks tahtnud poe krediiti oleks pidanud PayPali disputi claimi panema vist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 05.10.2018 11:07:16 vasta tsitaadiga

Olen ise erinevaid tooteid ostnud ilma kindlustuseta ja kõik korras, kuniks soovitasin sõbrale, kes sai ilma kindlustuseta ostu puhul sai kasutatud võtme.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 05.10.2018 11:10:50 vasta tsitaadiga

Instant Gamingust oste ohtralt teind, võti kohe peale paymenti accepti käes thumbs_up.gif.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 09.10.2018 13:31:07 vasta tsitaadiga

Omg, 4 aastat vaikust...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hoiatus Kinguini poodidest võtmete ostmisel
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.