Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Reegleid rikkunud kasutajale neutraalse või negatiivse kommentaari andmise õigus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.10.2014 13:16:57 Reegleid rikkunud kasutajale neutraalse või negatiivse kommentaari andmise õigus vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tanel, kas poleks aeg hakata kasutajatele, kes tegid avalikult kõrgeima pakkumise, aga keda müüja ignoreeris ja müüs kauba PS-i teel kellelegi teisele, neutraalse või negatiivse kommentaari andmise õigust? Ja kui keegi peaks modede poole pöörduma eelpool toodud probleemiga, siis otsesõnu öeldagi, et paneks vastava sisuga neutraalse või negatiivse kommentaari.
Jäi lihtsalt selline teema silma praegu: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8373618#8373618
Alvaaro kirjutas:
Kui inimene tegi pakkumise psi või tel teel siis mina ei saa sinna midagi parata.Mina pole kedagi neid üles kutsunud selleks.
Kui bronnija soovib siis teeb pakkumise ka siia aga keegi ei saa sundida.

Ehk see neutraalsete või negatiivsete kommentaaride andmine toob veidi läbipaistvust ja korda teemadesse?


Muudatuse eesmärk: kaitsta ausaid ostjaid, kes on teinud nõuetekohase avaliku pakkumise teemasse.
Ning hoiatada selliste kasutajate eest, kes reegleid ei pea millekski - ehk distsiplineerib see edaspidi müüjaid mõtlema, kui hakkab susserdama.

Kokkuvõtteks: Selline radikaalne muudatus vajaks enne kehtestamist avalikku arutelu.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2014 13:31:59 vasta tsitaadiga

Ei soovi kommenteerida konkreetset juhtumit, kuid üldjoontes pooldan neutraalse andmist. Negatiivne peaks jääma ikkagi lörriläinud äritehingu tagajärjeks. Pooldan ka supermode õigust - vastu antud kommentaar eemaldada. Las väitleb omaenda profiilis.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 20.10.2014 13:47:47 vasta tsitaadiga

Neutraalne oleks õigustatud.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 24.10.2014 14:14:16 vasta tsitaadiga

Tere mehed!

Mul oli ka au AM20 saada - südamest tänan. Olles 11a HV kasutaja, siis olen pehmelt öeldes nördinud. Nördinud nii iseenda peale, et ma tundub, et elementaarseid reegleid ei tea kuid veelgi rohkem olen nördinud stagneerunud süsteemi peale, mis siin valitseb. Kõige rohkem olen nördinud aga, et nüüd ilmselt tänu minule (kes ma peaksin paremini teadma) sai AM ka müüja, kes on küll ka mõned aastat kasutaja olnud aga ilmselgelt mitte aktiivne foorumi kasutaja. Täna tõmbasin mina sisuliselt müüja olukorda, mis tuleb välja, et andis talle nüüd AM staatuse....tobe.
Kui tahate, et kõik pakkumised oleks fikseeritud, siis tehke osta2.ee. Tänapäevases kiires elutempos eeldada, et koguaeg on kõigil aega siin foorumis enda mingeid kohustusi täita on nõme. Mulle tuleb ps kohta teade mailboksi ja võibolla ma saadan kohe maili hoopis vastu või harangi telefoni ja helistan, selline on elu. OK hinna puhul võiks olla ikka reegel, kes ees, see mees ja kõik. Mis vahet sellel mil moel see pakkumine ostjani esmalt jõudis aga võin ju seda hiljem müügiteemas kinnitada ja sellega ongi tagatud, et kaup oli aus.

Kõnealune tema on siin:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=625015&highlight=

Hulluks lähete oma reeglitega ja see ei ole enam kasutajasõbralik. Olen hüüdja hääl kõrbes aga hüüan siiski.
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.10.2014 14:17:42 vasta tsitaadiga

Cyberlord, sinu seisukoha vastu on täpselt vastupidiseid seisukohti.
Midagi peab tegema ka korralike ostjate kaitseks, kes muidu raiskaksid vaid oma aega pakkumiste tegemiseks, saades peagi teada, et kaup on mitte-avalikult maha müüdud.
Selleks need suhteliselt leebed reeglid ongi loodud. Mõnes lääne foorumis saab müüja automaatse bänni, kui selgub, et müüb kaupa ka mujal või müüb muude kanalite kaudu, meil on asi isegi leebe ja reglementeerimata.
Vot nii. icon_biggrin.gif

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 28.11.2014 10:13:55 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus, kas põhjendatud negatiivsele kommentaarile, negatiivsega vastamine on õigustatud? Stiilis "ma panen sulle, sest sa panid mulle ka".
Oli probleem ühe kasutajaga, kes teemas pakutud hinnaga oksjonit võites hakkas (korduvaid) sõnumeid ignoreerima. Ehk siis loeti läbi, kuid ei vastatud ja hiljem negatiivse kommentaari peale tuli sõim ja sisutühi negatiivne kommentaar vastu. Pidin oksjonit uuesti alustama ja see tegi päris kurjaks.
Pean silmas kasutajat vaido6
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2014 11:38:06 vasta tsitaadiga

RPG16, õigem küsimus on, kas pakkumise teinud kasutajale negatiivse panemine selle eest, et ta kaupa välja ei ostnud on põhjendatud... Valdav praktika räägib siin neutraalse kasuks. Hoiatada teisi, et mees teeb tühje pakkumisi. Negatiivne peaks jääma ikkagi päris tahtlikule skeemitamisele ja pättuste jaoks.
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2014 13:11:06 vasta tsitaadiga

Nõus neutraalse andmisega. Õigemini olen vist isegi selle idee välja käinud.

Viimased korrad, kus kraam on ühegi selgituseta müüduks märgitud, vaatamata sellele, et minu AH või sellest suurem pakkumine on olnud viimane ja mulle pole paraku ostmisvõimalust antud:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=627585 (PDF)

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=627773 (PDF)
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 28.11.2014 17:10:45 vasta tsitaadiga

Andrus Luht, ootasin ja kirjutasin 4 päeva, et mingit vastust saada. Sõnumid loeti alati läbi, kuid jäeti vastuseta. Kui oleksin saanud mingi vastuse/selgituse, miks ei saa kaupa välja osta, siis oleks vast arusaadav.
Ja kas seejärel on põhjendatud mulle negatiivsega vastamine, lisaks, kui tegemist on veel sisutühja kommentaariga. Lihtsalt sellepärast, et saaks tagasi teha.
Kas praegusel juhul ei oleks õigustatud selle kommentaari eemaldamine minu profiilist?

Tagantjärgi sain sellise kommentaari;
vaido6 kirjutas:
RPG16 kirjutas:
Nii paraku juhtub, kui pakkumine teha ja siis sõnumeid ignoreerida. Enam pole midagi teha.

Nja kuidas ise arvad , kui jah tegin kõigest pakkumise kui see ei tähenda et kohe tahan , nagu eit jube okse.gif .
Aga jah las ta olla edu sulle icon_biggrin.gif


Milleks teha pakkumine, kui pole plaanis kaupa välja osta?
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2014 18:01:15 vasta tsitaadiga

Konkreetne kättemaksukommentaar, mis tuleks eemaldada.

Kui ei taha, ära paku. Kui seda siiski teed ja loobud ajal, kui teine pool sinuga juba arvestanud on, ole mees ja selgita arusaadavalt, halba ei tee ka vabandada. Minu ees on analoogses situatsioonis paar korda vabandatud ja see on juba peaaegu käima tõmmatud sae ilusti välja lülitanud. Ole ise inimene ja ollakse ka sinuga.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2014 18:10:57 vasta tsitaadiga

rex, samas võiks mõlemale poole anda ka mingi tähtaja. 2x järjest olen loobunud pakkumistest kuna enam kui kahe päeva jooksul, peale pakkumise tegemist, pole müüjalt tulnud ühtegi kindlat tärminit, millal ta nõus tehingusse minema. Ühel juhul tekkis ajaline tärmin alles peale pakkumisest loobumist, teises teemas senini vaikus. Igal pakkumisel võiks siiski olla ka mingi "kehtiv kuni", mille jooksul on müüjal õigustatud ootus pakkumisega arvestamiseks. Eks see üldiselt mõistetav, et müüja tahab kõrgema pakkumise ootuses võimalikult palju venitada, kuid kuna ostjal asja vaja siis tema aeg tihti loetud. Seega olukorras, kus pakkumisele järgneb 2-3 päeva jooksul vaid "ootame ja vaatame" stiilis vastus ei näe mina küll põhjust vabandamiseks.

Teemasse: Pooldan neutraalse andmist, ilmselgelt vaid sina mulle, mina sulle stiilis vastu kommenteerimised võiks kustutada.

_________________
He who knows he has enough is rich.
Kommentaarid: 403 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 355
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2014 18:31:29 vasta tsitaadiga

Ma pole tegelikult üldse silmas pidanud juhust, kui loobud enne, kui teine pool ka "OK" ütleb. Kui teed teemasse pakkumise, sellele mitu päeva vastust ei tule (kui pakkumine ei vasta päris teise poole ootustele, ei saa ka teda milleski süüdistada) ja siis juba oma rahavood mujale suunad, on üsna ok teemasse teada anda, et loobud. Ma ise küll pole kunagi nii teinud, aga pean seda mõistetavaks. Samas minu poolt ülalpool toodud 2 näidet, kus müüja on teema ühegi selgitusega lihtsalt kinni pannud, on ebaviisakad. Ma olen reaalne inimene, mitte andmebaasi ühe tabeli emotsioonitu kirje nr 770.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2014 18:49:46 vasta tsitaadiga

rex, thumbs_up.gif
_________________
He who knows he has enough is rich.
Kommentaarid: 403 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 355
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.11.2014 20:15:00 vasta tsitaadiga

Minuarust on ostja õigused teemas liiga üle paisutatud.

1. müüjal võiks olla õigus müüa kaupa kellele ta soovib seda müüa, ning mis hinnaga soovib müüa. Olgu siis AH või OK vähem või rohkem. Müügikuulutus ei KOHUSTA müüma, HV on saanud tasu teema algatamise eest ja see kas müüja ka reaalselt kauba teemas müüb, on müüja asi. Võib tekkida olukord, kus tuleb "tuttav tänavalt" ja ostab kohe kauba OK hinnaga ära, misjärel tuleb müügiteema katkestada.

2. Ostjal on õigus saada kaup (kui müüja on nõus müüma) lubatud hinnaga, kirjeldatud kvaliteediga. Müüa annab kindlasti kaasa käimaminekugarantii + olemasolul muud garantiid.

Hinnang müüjale või ostjale tehakse alles PEALE tehingu toimumist ning otsustatakse tehingu tulemuse järgi.

Olgu reeglid mis on, ja ka mujal on, SIIN on tegemist turuplatsiga mitte reguleeritud ebay,osta,amazon keskkonnaga. Turuplatsil kehtib aga müüja õigus müüa sellele kellele soovib ja mis hinnaga ja selle pärast pasunasse sõita on ebaeetiline, ostja peab seda respektima.

Ehe näide on, ma võin müügiteemas AH ja OK hindasid langetada, kui soovijaid ei ole, aga ei või tõsta kui selgub, et nõudlus kauba järele on suur.

Lisan kuulutuse auto24.ee lehele ja müün samal ajal autot autoplatsil, kohustus müüa ei ole mul seda kumbagi versiooni kohaselt, müün seal kus on hea ostja ja sobiv summa.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2014 20:22:17 vasta tsitaadiga

indrekp, thumbs_down.gif kui ok on teemas kirjas siis selle hilisem muutmine küll ilus ei ole. Kui ei oska oma kraami õigesti hinnata, küsi enne ostuabist/hinnapäringust nõu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.11.2014 20:27:07 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
indrekp, thumbs_down.gif kui ok on teemas kirjas siis selle hilisem muutmine küll ilus ei ole. Kui ei oska oma kraami õigesti hinnata, küsi enne ostuabist/hinnapäringust nõu.

Ikkagi jääb võimalus, et "tuttav tänavalt" võtab OK hinnaga enne ära kui teemat külastad. Selle eest negatiivne pauk saada on põhjendamatu. Erinevaid olukordi võib ette tulla, näiteks müüja avastab, et kaup on siiski praak ja seda müüa ei saa jms.

Ostja avaldab "ostusoovi" olgu siis ah, ok või suurema summa eest aga müüja ei ole ikkagi kohustatud müüma.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.11.2014 20:33:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HV on saanud tasu teema algatamise eest

enamik teemasid on tasuta

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.11.2014 20:59:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

HV on saanud tasu teema algatamise eest

enamik teemasid on tasuta


Äriteemad on ju ikka tasulised.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2014 21:05:06 vasta tsitaadiga

Mitte kõik.
_________________
He who knows he has enough is rich.
Kommentaarid: 403 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 355
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2014 21:19:00 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Lisan kuulutuse auto24.ee lehele ja müün samal ajal autot autoplatsil, kohustus müüa ei ole mul seda kumbagi versiooni kohaselt, müün seal kus on hea ostja ja sobiv summa.

Märksõna on "kommuun". Kommenteerimisvõimaluseta kuulutuslehes, tänaval, müügiplatsil müü täiesti võõrastele inimestele, kuidas heaks arvad, siinse keskkonna puhul on argumendiks just suurem usaldusväärsus. Kui arvad, et ostad tasulise teema ja võid siis kõikidele kaarega taskusse kusta, siis päris nii see ikka toimima ei hakka. Kui on olemas kommenteerimisvõimalus, siis hakkavad inimesed kasvõi enda jaoks ära markima, et enam teist korda sama reha otsa ei astuks.

Muide, ka reaalsel turuplatsil hakkaksid sa igapäevase kliendina varem või hiljem käima nende müüjate juures, kellele sa loota võid ega viitsiks tuulelippudega suhtlemisele aega raisata.

indrekp kirjutas:
Ikkagi jääb võimalus, et "tuttav tänavalt" võtab OK hinnaga enne ära kui teemat külastad. Selle eest negatiivne pauk saada on põhjendamatu. Erinevaid olukordi võib ette tulla, näiteks müüja avastab, et kaup on siiski praak ja seda müüa ei saa jms.

Aga siis ole hea ja selgita vähemalt. Seda vähest võlgned sa ikka inimestele, kes on su kauba vastu huvi tundnud ja sulle mingi kindluse või vähemalt hinnaskaala ette andnud.


viimati muutis rex 28.11.2014 21:23:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.11.2014 21:20:45 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:

HV on saanud tasu teema algatamise eest

enamik teemasid on tasuta


Äriteemad on ju ikka tasulised.

Kus kivi all sa elanud oled? icon_biggrin.gif
ID-kaardiga autentinud kasutajale on Ärifoorumi igas alafoorumis 1 tasuta teema.
Pärast eseme müümist ja teema müüduks märkimist ootad selle aegumist ja saad uue tasuta teema teha.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.11.2014 21:26:11 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
indrekp kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:

HV on saanud tasu teema algatamise eest

enamik teemasid on tasuta


Äriteemad on ju ikka tasulised.

Kus kivi all sa elanud oled? icon_biggrin.gif
ID-kaardiga autentinud kasutajale on Ärifoorumi igas alafoorumis 1 tasuta teema.
Pärast eseme müümist ja teema müüduks märkimist ootad selle aegumist ja saad uue tasuta teema teha.


See on see, kui kunagi ammu sai autenditud ID kaardiga ära ja hiljuti märkasin, et nagu polekski autenditud. Aga see pole ka oluline, mina olen oma teemade eest maksnud ja ilmselt HV on sendi jagu õnnelikum.. tegelikult ostsin hiljuti 10€ eest krediiti.

Ehk siis selgitus selgituseks, see sõltub müüja suhtlusoskusest kas ja kuidas aga pean oluliseks, et teema tegemine ei kohusta kaupa müüma.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2014 21:26:11 vasta tsitaadiga

indrekp, serdid/kaart aegusid vahepeal? Autendi uuesti.
_________________
He who knows he has enough is rich.
Kommentaarid: 403 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 355
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.11.2014 21:27:14 vasta tsitaadiga

See siia teemasse otseselt ei puutu jah. icon_smile.gif

Autentimisõpetuse teemast:

tsitaat:
NB! HV süsteem arvestab autentimisel ka ID-kaardi digitaalsete sertifikaatide kehtivusaega!
Ehk kui sertifikaadid lõpetavad kehtivuse tuleks lisaks tavapärasele sertifikaatide uuendamisele ka HinnaVaatluses end uuesti autentida. Vastavalt sertifikaatide kehtivusajale tuleb HV-s autentimist korrata iga 3 või 5 aasta tagant.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 28.11.2014 21:38:06 vasta tsitaadiga

Pole küll eriline seadusesepp, aga meenub nagu VÕSist midagi analoogset, et müügi ja ostu pakkumus ei kohusta ostjat ega müüjat veel esialgu millekski. Lepingulised suhted tekivad alles siis, kui osapooled on jõudnud kokkuleppele.

Ma ei arva, et interneti keskkond peaks olema selles suhtes rangem kui outerneti keskkond. Juba ainuüksi kommentaaride süsteem reguleerib päris hästi välja, kes on eriline türbel ja kes mitte.

(Ise enam HVs bisnessi ei taha teha, kuigi olen sellega on-off tegelenud aastast 2004. Seda seetõttu, et reeglid siin on minu jaoks ahistavad - käid mööda nööri või lendab su peenelt suure vaevaga kujundatud müügithread /dev/nulli. Mitu korda kogetud ja sai siiber.)
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Reegleid rikkunud kasutajale neutraalse või negatiivse kommentaari andmise õigus mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.