Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  keskmine toite eluiga mänguri arvutil? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2014 21:49:51 keskmine toite eluiga mänguri arvutil? vasta tsitaadiga

mul millegi pärast ei pea toited väga kaua vastu.
kungi oli mul probleem videokaardiga, oli kohe poest ostes defektiga ja põletas mul läbi 5 toidet umbes 2-he aastaga, kuna ma ise olin niivõrd võhik tollel aja ei osanud ma probleemi näha enne kui mul videokkart totaalselt läbi läks, ja ma olin sunnitud ostma uue kaardi ja sama ajal ka uue toite.
uuel kaardil olid kõik tempid-amprid korras. samuti pühastan ma arvutit 2*aastat surveõhuga ja vahetan termopastat kui vaja nööd on möödunud poolteist aastat ja kõik töötas suurepäraselt kuni täna tulin tööl koju ja üritasin arvutit tööle panna, võtab korraks voolu sisse ning siis sureb ja üritab ennast korduvalt uuesti käivitada niikaua kuini ma arvuti tagant välja lülitan. olen seejuures 100% kindel et see on toite viga kuna tõrkus vahest käivitamisel kuu aega enne ja sümtomid alati olnud täpselt sellised iga toitega.
kõik toited on olnud võimsusega 680-1200w nimed nagu tagan, chiftec, corsair
arvuti ndmed on mul samuti olemas profiilis
viimane pidas mul küll vastu poolteist aastat, aga siiski olen mu natuke mures.
ma mängin suht hard-coreilt samuti hoian ma arvuti 24-7 sisselülitatult, välja arvatud suvel sest siis äikese riski ei taha ma võtta, kas on normaalne et toide poolteist aastat vastu peab?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.08.2014 21:54:37 vasta tsitaadiga

Tagan, Chieftec, Corsair kestavad tavaliselt ikka kauem. Oleneb muidugi mudelist ka. Mul Corsair HX520-l viies aasta käsil ja Seasonic X560-l sai hiljuti 3 aastat täis. Arvutit kogu aeg sees ei hoia, aga sisse-välja lülitamised kurnavad toiteplokki rohkem.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 08.08.2014 22:16:18 vasta tsitaadiga

kvaliteet toited peaks ikka aastaid kestma. endal üks corsair hx620 (seasonic sisu peaks olema) kestab juba mingi 6 ? 7 aastat vana ja töötab nüüdseks backup arvutikastis siiani veatult.

Kui sul pidevalt kvaliteet tootjate toited läbi lähevad siis ehk on viga mingis muus elemendis. Vool kõigub jukerdab ehk? Tasuks vast investeerida hoopis smart upsi peale. APC omad ei tohiks enam väga kallid kah olla kuid oleneb kõik sellest kui näljane loom seal taga on. Profiili kast üle 300w voolu vist ei tohiks võtta. Seega ups'i ostes võiks olla kusagil 600w tarbija vastupidavusega siis ei pea muretsema, et väheks jääb või uuem süsteem nõuab ups'i väljavahetamist.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2014 23:04:53 vasta tsitaadiga

Profiilis pole nagu arvutit väga hullu ollagi, toited võiks nagu kesta.
Ma kardan, et sul võib probleem olla pigem elektrisüsteemis, kui nii tihedalt on jamasid.

Chief toited on mul reeglina kestnud masina eluea lõpuni, ehk kantakse masin maha ennem kui toide. Codegen toited on siiani kestnud umbestäpselt 3-4 aastat. Suht vahet pole mis koormus neil taga.

Aga see, et sisse, välja lülitamised koormavad on fakt. Võin kinnitada. Seda siis HDD ja PSU pihta. Samas plate konded kestavad kauem neil, mis välja lülitatakse.


Ahjaaa.. Jumala eest veendu, et sul toiteplokk ei veaks arvuti kuuma õhku läbi enda välja. See on garanteeritud kiire surm. Prose jahutus peab puhuma lisavendi peale ja välja, mitte ülesse toiteplokki.
Kuigi vähemalt Chief toited lähevad reeglina rõvedalt lärmakaks kui kogu arvuti kuuma neist läbi vihistada.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2014 12:50:18 vasta tsitaadiga

leidsin vea ülesse! läksin podi ostsin uue toite, läksin koju ja proovisin ei hakanud tööle , viga oli hoopis mäludes ei olnud korralikult ühenduses, kuigi oli tugevalt pesades sees, vajutasin korra üle ja arvuti läks paugust tööle, panin vana toite tagasi külga ja mitte mingit probleemi, poleks arvanudki et mälud võivad niimodi mässata, aga tänud vastuste eest.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 19.10.2014 16:25:32 vasta tsitaadiga

toidete kohta ütleks isegi sõna sekka: ~2007 aastal ostetud chieftec 550w toide mis käias kuni eelmise kevadeni q6600 ja 8800GTX komplekti (kaardid vahepeal vahetusid, tuli 4870 ja 5870 asemele mingi hetk) läks eelmine suvi sõbra komplekti kus on vana quadcore phenom2 ja hd4870, siiamaani edukalt töötab. mingi hetk sai ventilaator muidugi ära vahetatud. ehk siis keskklassi chieftec vastu pidanud ~7 aastat gameri arvutis.
your results may vary.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2014 10:54:36 vasta tsitaadiga

Seasonic mul hetkel ja ei kurda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 182 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.10.2014 11:59:07 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Seasonic mul hetkel ja ei kurda thumbs_up.gif


väga informatiivne postitus kopp.gif

-------

Ilmselt võibki voolukõikumine üks põhjuseid olla. Mul läks vanas elukohas selle tõttu nii GPU kui toide läbi ning mõlemad 2x. Viga oli voolukõikumises, isegi teleka keeras pekki, UPS aitabks kindlasti.

Teine variant, et oled eriti unlucky olnud. Kui võimalik, siis lase voolu kontrollida.



edit2: viga oli mäludes, kõik tip-top, happy gaming thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2014 12:04:28 vasta tsitaadiga

Mõned aastad hiper-i toiteid kasutanud. Esimene pidas vastu 2 aastat, garantii korras vahetati välja ja uus praeguseks üle kuue aasta kenasti toimetanud.
_________________
He who knows he has enough is rich.
Kommentaarid: 403 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 355
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riho888
HV kasutaja
riho888

liitunud: 08.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2014 12:33:27 vasta tsitaadiga

Endal Chieftec 750 w modular. Pidanud vastu juba 5 aastat. Üle 50 % uhanud mängudega ning suht jõhkrate graafikakaartidega. Ja ostsin juba kasutatuna siitsamast foorumist. Pole ühtegi paha sõna öelda.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  keskmine toite eluiga mänguri arvutil?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.