Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Naturaalmajandus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 16.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2014 01:12:33 Naturaalmajandus vasta tsitaadiga

Tere,

pikka aega mõtlesin, et võiks olla selline tore lehekülg kuhu saaksid koonduda naturaalmajanduse viljelejad ehk siis kurgid sulle-tomat mulle sorti inimesed icon_smile.gif kuna juba mõne aasta jooksul selist kohta ei tekkinud ja juhuslikult olen sattunud rääkima teistegi inimestega, kes sooviksid samasugust saiti näha siis võtsin härjal sarvist ja tegin ise ühe ära ehk siis www.naturaalmajandus.ee

Pange puid alla icon_smile.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 07.10.2014 14:54:44 vasta tsitaadiga

Iseenesest hvitav mõte, nagu mõnel pool on kasutusele võetud ühisraha jne...
Jälgib huvi pärast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 09.10.2014 12:33:34 vasta tsitaadiga

Väike tähelepanek - foorumis seal üks pealkirjadest VIMASED ARUTELUD. Ehk, siis üks "i" täht on vahelt jäänud.
Tore ettevõtmine, aga seda peab vägaväga igalpool reklaamima, vastaseljuhul kasutajaskonda ei teki ja asi vajub soiku.
Edu!

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.10.2014 11:39:30 vasta tsitaadiga

Jälgin seda asja. Hakkame arvuteid kardulate vastu vahetama thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003




sõnum 13.10.2014 17:21:13 vasta tsitaadiga

Ei oskagi arvata, kaua seda saab teha. Suureks see igatahes ei saa kasvada.
Euroopa naabervabariikides on juhuseid, kui autoremondiluksepp saab maksuameti kaela, kui kodus oma isiklikku autot remondib.
nüüd aga tahetakse teha kohta, kus kogu käive käib ilma, et riik saaks käibemaksu ja k6iki töötajate pealt makstavaid makse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 13.10.2014 20:32:55 vasta tsitaadiga

Koige hullem on see, et sisu pole. Peaksid alguses kavoi ise leidma inimesed kes nous sisestama sinna enda natuurat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 16.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2014 21:21:28 vasta tsitaadiga

Tänud vastajatele mõtete eest, reklaamiga kindlasti tegeleb aga eelarve seab esialgu piirid kuna hetkel on see ainult väike idee, mis kiirelt realiseeritud icon_smile.gif

Sisu loomise ja näiteks blogi kaasautorite otsimisega samuti tegelen, ei hakka sinna lihtsalt kohatäite eesmärgil midagi lisama, rõhuks kvaliteedile. Mõne kodumaise hoidistaja-katsetajaga on juba räägitud ja loodetavasti üsna pea on ka midagi põnevat lugeda icon_wink.gif Siinkohal üleskutse, kes tunneb et tal midagi asjakohast maailmaga jagada aga siiani pole väljundit leidnud võib ühendust võtta.

Naturaalmajandus on üsna selline asi, mis toimib väga suurelt päris maailmas kuid internetist uurima hakates jääb mulje, et kõik toimib juba digitaalselt - põnevat lugemist teemal praktiliselt pole icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 13.10.2014 21:38:09 vasta tsitaadiga

See võib ju töötada, aga kui riik jääb maksudest ilma, siis blokeeritakse EMTA poolt see leht ära.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 13.10.2014 21:42:53 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
See võib ju töötada, aga kui riik jääb maksudest ilma, siis blokeeritakse EMTA poolt see leht ära.


Maksude tasumine on juba müüja mure. Täpselt sama nagu osta.ee's müües. Keskkond peab tasuma maksud ainult teenustasu pealt. Ehk siis käibemaks, kui on kohuslane. Kui teenustasu pole, ei saa sealt ka midagi tasuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.10.2014 15:41:14 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
See võib ju töötada, aga kui riik jääb maksudest ilma, siis blokeeritakse EMTA poolt see leht ära.


Et kui sea lamba vastu vahetan siis vill läheb käibemaksuks? Ja kui ei ole nõus, panevad mu vangi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003




sõnum 15.10.2014 16:48:11 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
LKits kirjutas:
See võib ju töötada, aga kui riik jääb maksudest ilma, siis blokeeritakse EMTA poolt see leht ära.


Et kui sea lamba vastu vahetan siis vill läheb käibemaksuks? Ja kui ei ole nõus, panevad mu vangi?


Milleks blokeerida?
Riik tahab sealt viiendiku ja lambalt viiendiku käibemaksuks.
Kui vaikselt vahetad, siis saaks ju hakkama.
Kui portaalis sellest kogu maailmale kuulutad, siis maksupolitsei töö kolmveerandi ulatuses tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 15.10.2014 17:08:45 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
LKits kirjutas:
See võib ju töötada, aga kui riik jääb maksudest ilma, siis blokeeritakse EMTA poolt see leht ära.


Et kui sea lamba vastu vahetan siis vill läheb käibemaksuks? Ja kui ei ole nõus, panevad mu vangi?
Määratakse EMTA poolt toodetele väärtused ja vastavalt nendele maksadki kõik vajalikud maksud.
Tegemist ikkagi ettevõtlustuluga.

Aga kui tegemist on vahendusleheküljega, siis las see teema jääda - pole eesmärgiks postitust risustada.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011




sõnum 16.10.2014 09:50:18 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
Leo Kalme kirjutas:
LKits kirjutas:
See võib ju töötada, aga kui riik jääb maksudest ilma, siis blokeeritakse EMTA poolt see leht ära.


Et kui sea lamba vastu vahetan siis vill läheb käibemaksuks? Ja kui ei ole nõus, panevad mu vangi?


Milleks blokeerida?
Riik tahab sealt viiendiku ja lambalt viiendiku käibemaksuks.
Kui vaikselt vahetad, siis saaks ju hakkama.
Kui portaalis sellest kogu maailmale kuulutad, siis maksupolitsei töö kolmveerandi ulatuses tehtud.


MTA ei saa sellistelt tehingutelt mitte kuidagi KM-i ega ühtegi teist maksu nõuda. See oleks sama, mis MTA tuleks ja nõuaks KM-i HV-s tehtavatelt vahetustehingutelt. Vahetad oma lauaarvuti sülearvuti vastu ja MTA võtab monitori ära KM-ina.

icon_rolleyes.gif

LKits kirjutas:
Leo Kalme kirjutas:
LKits kirjutas:
See võib ju töötada, aga kui riik jääb maksudest ilma, siis blokeeritakse EMTA poolt see leht ära.


Et kui sea lamba vastu vahetan siis vill läheb käibemaksuks? Ja kui ei ole nõus, panevad mu vangi?
Määratakse EMTA poolt toodetele väärtused ja vastavalt nendele maksadki kõik vajalikud maksud.
Tegemist ikkagi ettevõtlustuluga.

Aga kui tegemist on vahendusleheküljega, siis las see teema jääda - pole eesmärgiks postitust risustada.


Nagu mina aru saan asjast siis see leht ei tegele ettevõtlusega vaid on lihtsalt virtuaalne turuplats kus inimesed saavad oma vahetusi teostada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 16.10.2014 10:59:19 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
MTA ei saa sellistelt tehingutelt mitte kuidagi KM-i ega ühtegi teist maksu nõuda. See oleks sama, mis MTA tuleks ja nõuaks KM-i HV-s tehtavatelt vahetustehingutelt. Vahetad oma lauaarvuti sülearvuti vastu ja MTA võtab monitori ära KM-ina.


Seaduse järgi kusjuures saab. Mõlemad kaubad arvutatakse turuhindade järgi rahaks ja võetakse vahe, see kelle rahasumma suurem on, maksab selle vahe pealt tulumaksu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003




sõnum 16.10.2014 12:08:08 vasta tsitaadiga

Et siis oluliselt erinev on olukord juriidilisele ja füüsilisele isikule.
Füüsilise isiku isiklikuks tarbimiseks kasutatud vallasvara võõrandamisest saadud tulu on maksuvaba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 16.10.2014 13:01:12 vasta tsitaadiga

Oo, tundub tore koht kus füüsilise isikuna sellist tarbekaupa osta/müüa nagu krüptomünt. Veel parem, kui kasutada krüptomünti vahekaubana, siis on lihtsam igasugust kaupa osta ja müüa. JOKK
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 17.10.2014 15:25:05 vasta tsitaadiga

etsipongu kirjutas:
Et siis oluliselt erinev on olukord juriidilisele ja füüsilisele isikule.
Füüsilise isiku isiklikuks tarbimiseks kasutatud vallasvara võõrandamisest saadud tulu on maksuvaba.


Nii ja naa, kui sa ühe sea sedasi lamba vastu vahetad, siis on kõik ok, aga kui jutt käib juba sajandast seast, siis on raske põhjendada et sul kõik nad isiklikuks tarbeks olid.
Samas on see ilmselt pseudo probleem, vaevalt et maksuametil on ressurssi tulla kellegi äritsetud sigu loendama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 22.10.2014 11:30:09 vasta tsitaadiga

Teenuste koha pealt saab EMTA kindlasti "süsti teha" icon_smile.gif
_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 16.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2014 22:14:30 vasta tsitaadiga

Nii, päris palju arutelu olnud siin, ma ise ei hakka kütet alla panema, maksuvabalt tehinguid teha võimaldab praktiliselt iga portaal, Naturaalmajandus.ee ei ole eriliselt sulidele orienteeritud, loodan et inimesed siiski austavad seaduseid, siis ei ole ka probleeme icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 23.10.2014 07:35:18 vasta tsitaadiga

Ei taha teemaalgataja algatust maha teha aga minu jaoks tundub idee jabur ja ennustaksin "kurgid sulle - tomat mulle" skeemile põrumist. Mu pessimism põhineb lihtsal loogikal - raha ongi selleks "leiutatud", et kauplemine oleks lihtsam ja saaksid oma spetsiifilised kaubad-teenused vahetada suure likviidsusega kauba ehk raha vastu. Skeemidega a'la soovin Volga väntvõlli laagri vahetada ripsme pikenduste või hambaproteeside vastu ei tarvitse oma tahtmisega kuigikaugele jõuda. Samuti räägib Eesti keeleruumi ja turu väiksus selliste skeemide toimimahakkamisele vastu.
Ka kuulutuselehtedes-portaalides on läbi aegade olnud nn "vahetuse" rubriik aga mingil põhjusel on see alati kuulutuste arvult väike ja mingil põhjusel soovib valdav enamus skeemi - "vahetan oma kauba rahaks, raha vahetan omale sobivaks kaubaks".
Samuti on levinud kauba vahetuse pakkumised segatuna rahaga, nt "vahetada auto väiksema auto vastu+ kompensatsioon" vms.

Eks elu näitab icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RobiVahtra
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2014




sõnum 26.02.2015 15:21:19 vasta tsitaadiga

Telli interntist hauakivid: https://granito.ee/tootekategooria/hauakivid/
kontaktivabad ostud Granito E-poest.

_________________
https://granito.ee


viimati muutis RobiVahtra 27.04.2020 10:30:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 02.03.2017 01:36:28 vasta tsitaadiga

Surigi ära, nagu arvata võis?!
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Naturaalmajandus
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.